Dermofuture Precision, Szczoteczka soniczna do oczyszczania twarzy

Dermofuture Precision, Szczoteczka soniczna do oczyszczania twarzy

Średnia ocena: 3.48/5

Średnia ocena: 4.00/5

Średnia ocena: 4.61/5

Szczoteczka soniczna do oczyszczania twarzy:
• dzięki delikatnym wypustkom dokładnie oczyszcza twarz z zabrudzeń i pozostałości makijażu
• zapewnia skórze delikatny masaż
• odblokowuje i oczyszcza pory, usuwa nadmiar sebum
• wykonuje 100 lekkich wibracji na sekundę i wzmacnia naczynia krwionośne
• wodoodporna i higieniczna
• przygotowuje skórę do przyjęcia składników aktywnych z kosmetyków codziennej pielęgnacji
• idealnie sprawdzi się podczas podróży

Dostępna w dwóch kolorach - różowym i zielonym

szczoteczki do twarzy
Zastosowanie
na baterie

Trwałość / wykonanie:
Łatwość obsługi:
Design produktu:

• Łatwość obsługi: 5

Sprawdza się u mnie już 1,5 roku :)

Jestem zadowolona z tego urządzenia. Kosztowało mnie 120 zł bez promocji i przyznaję - byłam niepewna decydując się na zakup szczoteczki sonicznej Dermofuture. Wiadomo - cena dosyć wysoka, ale to nic w porównaniu do lidera na rynku F****. Nie chciałam też podróbki z Chin.
Dzisiaj po 1,5 roku od zakupienia szczoteczki nadal nie żałuję i mimo, że mniej intensywnie to nadal używam jej do mycia twarzy i zabieram ze sobą na wyjazdy.
Po pierwsze bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie wytrzymałość baterii. Po zakupie używałam jej wyjątkowo intensywnie: rano do oczyszczania twarzy, wieczorem do zmycia oleju po demakijażu oraz do rozprowadzenia po twarzy i szyi żelu/kremu lub serum. Dopiero po około pół roku od tak intensywnego użytkowania 3 razy dziennie musiałam ją naładować. Od momentu zakupu szczoteczka była ładowana 3 razy!
Szczoteczka jest wykonana z miękkiego silikonu, który nie brudzi się i nie niszczy. Wypustki z przodu są mięciutkie i nie trą twarzy, a robią pianę i przyjemnie masują. Szczoteczka jest oczywiście wodoodporna.
Jestem też zadowolona z aż 6 prędkości wibracji. Często wybierałam tę najszybszą kiedy się spieszyłam, a do kremów oczywiście delikatna strona i 1 prędkość.
Jedyny i oczywisty minus to brak opcji 'full wypas'. Szczoteczka nie posiada timera - tego szkoda mi najbardziej, nie zapamiętuje szybkości na jaką była ostatnio ustawiona oraz nie posiada aplikacji na smartfon. Nie przeszkadza mi to jednak się nią cieszyć.
Po 1,5 roku użytkowania szczoteczki jestem w stanie bez wahania stwierdzić, że do przetłuszczającej się skóry jest idealna i dzięki oczyszczaniu nią mam ładniejszą skórę. Jej tajemnica to oczywiście te drgania, które wpychają pianę w pory i czyszczą skórę o wiele skuteczniej niż sam żel i moje dłonie.

Nie wiem jak zachwalać <3

Od dawna przymierzalam się do zakupu szczoteczki sonicznej do twarzy. Cena Foreo skutecznie odstrasza, chińszczyzna z allie mimo pozytywnych opini jakoś do mnie nie przemawia, wtedy znalazłam Polski zamiennik z pozytywnymi opiniami i dodatkowo był w promo na cocolicie, stwierdziłam że zaryzykuję i zamówiłam sobie wersję różową. Moja tłusta skóra wręcz ja pokochała :) Szczoteczka ma duża powierzchnie i sporo trybów czyszczenia. Już po paru myciach moja skóra stała się bardziej czystą, koloryt bardzie wyrównany i o dziwo duuuzo mniej się przetluszcza. Do tego wydaje mi się że kosmetyki, dużo lepiej działają i wręcz wypija kremy ;) Dostaje nawet komplementy dotyczące mojej cery :) jestem z niej tak zadowolona że nawet nie wiem jak to wyrazić, polecam każdemu bo ja już bez niej sobie życia nie wyobrażam ;) w dodatku używam już 2 miesiące A nawet razu jeszcze jej nie ladowalam więc bateria jest super :)

Idealny zamiennik FOREO

Jeśli chodzi o szczoteczki soniczne to ta chyba jest takim złotym środkiem. Nie tak droga jak FOREO a jednocześnie to już świetna jakość.
Szczoteczka jest naprawdę solidnie wykonana a bateria długo trzyma. Jest dość duża, dzięki czemu czyści duży obszar twarzy na raz, jednak osobiście następnym razem wybrałabym mniejszą wersję, bo przy obecnej ciężko mi dojść w miejsca takie jak płatki nosa, okolice między brwiami .
Używam jej z czarnym mydłem (savon noir) i ten duet sprawdza się doskonale! Dzięki regularnemu używaniu pozbyłam się problemu suchych skórek i szorstkiej cery. Już nie muszę tak często używać peelingów mechanicznych, wystarczy od czasu do czasu peeling enzymatyczny.
Nie zauważyłam żeby widocznie wpłynął na moje rozszerzone pory. Natomiast wydaje mi się że delikatnie ujędrnił moją buzię.

• Trwałość / wykonanie: 4

szczoteczka soniczna

Bardzo trafiony zakup! Przez pewien czas zastanawiałam się czy ta szczoteczka faktycznie daje taki efekt o jakim piszą, ale teraz mogę z czystym sumieniem ją polecić. Stosowanie samo w sobie jest bardzo przyjemne, a skóra po jest wygładzona, ujędrniona i oczyszczona. Dodatkowo szczoteczka jest poręczna, wygodna w użyciu, ma ciekawy design i posiada wytrzymałą baterie. Warta swojej ceny.

Polecam!

Szczoteczkę posiadam już 3 miesiące, więc mogę z czystym sumieniem zająć się jej opinią. Kupiłam ją jako tańsza wersję Foreo. Nie musiałam jej jeszcze ładować, więc ma bardzo dobra baterię. Szczoteczka spełnia swoją funkcję, dobrze oczyszcza twarz. Niemniej jednak nie zauważyłam zmniejszenia ilości zaskórników. Mam cerę problematyczna, tradzikowa i zauważyłam, że podczas jej stosowania problem narasta, dlatego na kilka dni musiałam ja odstawić, by po uspokojeniu sytuacji na twarzy móc ponownie ja używać. Skóra po jej zastosowaniu jest wyraźnie wygładzona, usuwa suche skórki. Faktycznie zjada żel do mycia twarzy, dlatego najpierw zwilżam twarz, następnie nakładam kosmetyk bezpośrednio na twarz, a nie na szczoteczkę i dopiero przystępuję do mycia.

Perfekcyjnie oczyszczenie

Po miesiącu stosowania tej szczoteczki mogą stwierdzić, że był to trafiony zakup. Myjac twarz tym cudownym urządzeniem po tygodniu czulam różnice. Natomiast po miesiącu widzę tą różnice. Szczoteczka jest poręczna, łatwa w obsłudze i utrzymaniu. Sylikon nie jest za twardy i nie podrażnia nawet mojej wrażliwej cery. Używam szczoteczki rano i wieczorem wraz z moim ulubionym żelem do mycia twarzy i efekty są zauważalne gołym okiem. Cera jest wygładzona, głęboko oczyszczona, zaskórniki oczyszczone i zmniejszone, koloryt skóry wyrównany, nadmiar sebum usunięty, krem lepiej się wchłania i ma lepsze działanie. Mogę tak zachwalac bez końca. Moja cera nigdy nie wyglądała lepiej. Teraz gdy mam tą szczoteczke nie potrzebuje peelingow ani maseczek. Gorąco polecam!

Tańszy zamiennik

Czytałam wiele opinii w internecie na temat szczoteczki do oczyszczania o której było dość głośno, lecz cena mnie przerażała. Znalazłam zamiennik Dermofuture kupiłam ją na wakacjach, ponieważ moja skóra była dość przesuszona i przez upały miałam jakoś dużo więcej zaskórników.

Jest genialna do usuwania demakijażu, najpierw nakładam na twarz żel i masuje szczoteczką ok. 2 min (na oko) nie stety szczoteczka nie ma timera.

Odpręża skóre, z delikatnym peelingiem ściera bardziej naskórek, twarz po tej szczoteczce jest miękka i delikatna w dotyku.
Tak jak czytałam opinie innych to u siebie nie zauważyłam poprawy jeśli chodzi o zaskórniki.

Można ustawiać intensywność ruchów szczoteczki. Bezproblemowo szybko się ja myje.

• Łatwość obsługi: 5

Oczyszczanie twarzy to ważny element pielęgnacji. Ta szczoteczka to ułatwi.

Długo udawało mi się unikać urządzeń do oczyszczania twarzy. Zawsze myślałam że to nie dla mnie, że te urządzenia są za mocne i nie będę mogła ich stosować przy trądzikowej cerze.
Ostatni boom na szczoteczki soniczne spowodował że i ja uległam. Miałam ochotę na polecaną przez youtuberki drogą wersję, ale przeważył rozsądek.
Ta szczoteczka w porównaniu do oryginału kosztuje grosze.
Działanie szczoteczki jest takie jak być powinno, jest możliwość ustawienia mocy (ja korzystam z najwyższego). Do oczyszczania używam żeli typu Effaclar, Avene (do cery tłustej). Trzeba użyć większej ilości, bo szczoteczka zjada produkt. Jeśli chodzi o czas to nie ma timera i musimy sami kontrolować ile czasu potrzebujemy na oczyszczenie.
Dodatkowo mamy z drugiej strony szczoteczki nasadki masujące, ja wykonuję krótki masaż wokół oczu i ust.
Szczoteczka jest silikonowa, łatwa w czyszczeniu, nic na niej nie osiada.
Używam jej dłuższy czas i nie zauważyłam zużycia. Nie trzeba też jej często ładować.
Co do efektów myślę że jest to bardzo indywidualna kwestia. Oczyszczanie twarzy to kluczowa kwestia przy pielęgnacji twarzy. I cały czas pracujemy na to jak nasza twarz będzie wyglądać w przyszłości.

Rewelacja

Szczoteczka jest świetna. Doskonale spełnia swoje zadanie. Skóra po jej użyciu jest gładka. Czuć że jest dobrze oczyszczona. Jej używanie jest przyjemne, jej kształt i wielkość też jest ok. Odkąd jej używam stan mojej cery wyraźnie się poprawił. Zaskórniki i niedoskonałości pojawiają sie rzadziej i w mniejszej ilości. Bateria trzyma bardzo długo.

• Łatwość obsługi: 4

O.K

Szczoteczka ma bardzo delikatne wypustki, dzięki czemu demakijaż jest dla mnie przyjemnością. Po użyciu szczoteczki cera jest wygładzona, mięciutka. Na plus wykonanie - jest bardzo poręczna, lekka, ma ładny intensywny kolor (różowy).

• Łatwość obsługi: 5

Zmienia oblicze demakijażu i pielęgnacji. Warta każdej złotówki !

Szczoteczkę kupiłam na stronie cocolita.pl za 129zl. Doskonała alternatywa dla foreo której cena zabija.

Ale do sedna- szczoteczka warta każdej złotówki, miłość od pierwszego użycia.
Makijaz wykonuje codziennie, dlatego niezmiernie ważna jest dla mnie pielęgnacja k demakijaż. Ta szczoteczka zmienia jego oblicze- cera juz po pierwszym użyciu jest swietnie oczyszczona, gładka jak pupcia niemowlaka, mam wrażenie ze cera lepiej i głębiej przyjmuje pielęgnacje.
Warto zainwestowac i poświęcać czas na codzienny demakijaż i pielęgnacje.

Dodatkowo można używać jak masażer do twarzy.
Naprawde świetna sprawa !

Warto

Szczoteczka z akumulatorem. Naładowana wytrzymuje bardzo długo. Dzięki niej poprawiłam kondycję skóry twarzy i pozbyłam się pierwszych zmarszczek. Świetnie oczyszcza skórę i ją jednocześnie masuje.