Dermofuture Precision, Szczoteczka soniczna do oczyszczania twarzy

Pachnidelko
Średnia ocena: 4.94/5

Średnia ocena: 4.64/5

zobacz więcej ofertzwiń

Szczoteczka soniczna do oczyszczania twarzy:
• zapewnia skórze delikatny masaż
• odblokowuje i oczyszcza pory, usuwa nadmiar sebum
• wykonuje 100 lekkich wibracji na sekundę i wzmacnia naczynia krwionośne
• wodoodporna i higieniczna
• idealnie sprawdzi się podczas podróży

Dostępna w dwóch kolorach - różowym i zielonym

szczoteczki do twarzy

Design produktu:

• Trwałość / wykonanie: 1
  • Design produktu: 1
  • Łatwość obsługi: 1

Nie jest to mój ulubieniec

Szczoteczkę kupiłam zachęcona licznymi poleceniami, jednak dla mnie jest ona stanowczo za mocna... Moja buzia jest po niej bardzo podrażniona nawet jak myje na najniższym poziomie intensywności. Później zaczekam stosować ja tylko raz w tygodniu ale to również nie dało wiele... Generalnie jestem na nie. Ale może dlatego że moja buzia jest zbyt wrażliwa

• Łatwość obsługi: 5

Szczoteczka soniczna chyba nie jest dla każdego

Marzyłam o niej, miała być uzupełnieniem mojego codziennego oczyszczania twarzy, myślałam, że pozbędę się zaskórników. Niestety już po 2 tygodniach użytkowania na mojej brodzie zrobiła się 'kaszka' więc dałam najdelikatniejszą moc i nie dociskałam mocno szczoteczki. Problem nie zniknął, ja czuję się zawiedziona. Duży minus za to, że szczoteczka nie zapamiętuje ustawionej mocy i trzeba to zmienić przy każdym uruchomieniu.

jest super

Bardzo lubię tę szczoteczkę soniczną do mycia twarzy.
U mnie sprawdza się świetnie.
Dokładnie i dobrze oczyszcza twarz przy okazji ją masując. Więc już podczas mycia możemy się delikatnie zrelaksować. Mojej skóry taki zabieg nie podrażnia ani nie uszkadza.
Szczoteczka jest dość duża ale można nią dotrzeć w każde miejsce a jednak dzięki jej wielkości dobrze leży w dłoni. Wibracje/drżenia są przyjemne. Nie za mocne ale też nie są słabe.
Zazwyczaj używałam jej kilka razy w tygodniu. Raczej nie codziennie. Szczoteczkę mam już ok dwóch lat i chyba tylko ze dwa czy trzy razy musiałam ją ładować więc bateria trzyma idealnie. Szczoteczka szybko się ładuje.

Problem zaskórników praktycznie zniknął

Typ cery: Mieszana, problematyczna, wrażliwa

Szczerze mówiąc byłam sceptycznie nastawiona. Bałam się, że w porównaniu do foreo (którego posiadam opinie od koleżanek) wypadnie słabo mimo że samej szczoteczki nie używałam. Okazało się, że to małe urządzonko nieźle mnie zaskoczy. Poprawił problem zaskórników i wyprysków na czym mi najbardziej zależało.

Warto wypróbować

Szczoteczka fajnie oczyszcza twarz, jednocześnie fundując twarzy delikatny masaż.
Jest całkowicie wodoodporna dzięki czemu można ją stosować pod prysznicem.
Mam ja już ponad rok i cały czas działa bez zarzutu.
Polecam.

• Łatwość obsługi: 5

Po kilku latach używania jestem bardzo ZA!

Patrząc na obietnice producenta
• dzięki delikatnym wypustkom dokładnie oczyszcza twarz z zabrudzeń i pozostałości makijażu - TAK!
• zapewnia skórze delikatny masaż - TAK!
• odblokowuje i oczyszcza pory, usuwa nadmiar sebum -TAK!
• wykonuje 100 lekkich wibracji na sekundę i wzmacnia naczynia krwionośne - TAK!
• wodoodporna i higieniczna - TAK!
• przygotowuje skórę do przyjęcia składników aktywnych z kosmetyków codziennej pielęgnacji - TAK!
• idealnie sprawdzi się podczas podróży - TAK!

powiem tylko tyle, że gdybym miała płacić 5 razy tyle za produkt z górnej półki, to różnica jest jedynie w zapamiętywaniu stopnia wibracji

Fantastyczna

Szczotkę mam już pół roku i mogę potwierdzić, że to jeden z lepszych zakupów. Bateria trzyma moim zdaniem bardzo dobrze- przez te pół roku nie ładowałam jej ani razu. Jest dość duża, ale dobrze trzyma się ją w dłoni. Po użyciu skóra jest miękka, gładka i odprężona. Najchętniej używałabym jej codziennie, ale jak wiadomo nie powinno robić ie peelingu każdego dnia. Nie wiem jak droższe szczoteczki, ale wydaje mi się że ta jest równie dobra.

Zielona miłość

Szczoteczkę posiadam od kilku miesięcy. Jest to mój pierwszy tego typu produkt.
Szczoteczka przyszła do mnie naładowana, od razu mogłam jej używać. Twarz po jej zastosowaniu jest bardzo gładka, przyjemna w dotyku. Pięknie oczyszcza pory, wygładza, wyrównuje kolor skóry. Nie powoduje żadnych podrażnień, nawet stosowana na świeżo opaloną skórę. Stosowana na skórę z wypryskami nie roznosi ich po całej twarzy. Łatwo się ją trzyma, ma sporą powierzchnię, więc używa się jej łatwo na policzkach czy czole ale jednocześnie nie ma problemów z oczyszczaniem okolic nosa, można nią manewrować do woli. Szczoteczki używam głównie do oczyszczania, z tyłu znajdują się podłużne bruzdy służące do masowania twarzy, również czasami używam tej funkcji ale zdecydowanie rzadziej przez moje zaawansowane lenistwo. Trochę żałuję, że nie kupiłam wersji ze spieniaczem żelu ale nie jest to jakiś wielki problem. Wystarczy porządnie spienić żel na twarzy, odrobinę na szczoteczce i można się oczyszczać :) brakuje mi też trochę timera, ale to też nie jest jakiś wielki minus. Silikon, z którego jest wykonana jest miękki, nie "rysuje" twarzy ;) W opakowaniu przychodzi do nas również kabel do ładowania szczoteczki oraz instrukcja obsługi. Szczoteczkę po raz pierwszy ładowałam niedawno po tych 5 miesiącach użytkowania, co uważam za dobry czas. Bardzo się cieszę z zakupu, śmiało mogę powiedzieć, że oczyszczanie twarzy szczoteczką soniczną wprowadziło moją pielęgnację twarzy na kolejny level. Nawet moja sceptycznie nastawiona siostra, która podśmiechiwała się ze mnie za kolejny, niepotrzebnie zakupiony gadżet po zastosowaniu tej szczoteczki była zachwycona tym jak bardzo twarz jest miękka i oczyszczona po jej użyciu. Także szczerze polecam. Kupiłam za około 120 zł. w drogerii internetowej. Ja jestem w niej zakochana. Zaznaczam, że nie wiem czy kupię ponownie, ponieważ liczę, że to zakup na lata a gdybym miała kupić kolejną, prawdopodobnie zdecydowałabym się na wersję że spieniaczem (również od Dermofuture).

Nieziemsko gładka skóra

Szczoteczka ma delikatny w dotyku materiał (miałam wcześniej tzw chińczyka i to naprawdę w dotyku niebo a ziemia).

Jeżeli chodzi o wielkość i kształt to powiedziałabym, że jest to dość duży produkt, ale dobrze leży w dłoni i pomimo wielkości nie jest problematyczny podczas używania np podczas masażu okolic nosa nie było to przeszkodą.

Nie jest to produkt na baterie, z tyłu szczoteczki znajduje się gniazdo - możemy ją ładować na USB co uważam za wygodne i dobre rozwiązanie. Gniazdo osłonięte jest zaślepką dzięki czemu nie ma obaw, że zostanie zalane wodą podczas mycia szczoteczki czy też używania.

Co do tego czy faktycznie czuć na skórze (a właściwie głębiej) , że coś się dzieje to nie jestem pewna. Pierwsze użycie szczoteczki zrobiło na mnie takie wrażenie, że kurczę ten wcześniejszy chińczyk to tylko szumiał a nie było żadnego podskórnego odczucia, a tutaj jednak coś czuć. Kolejne użycia jednak nie dawały mi takiego wrażenia jakoby aż pod skórą było wyczuwalne użycie szczoteczki.

Samo oczyszczanie twarzy przy użyciu szczoteczki jest bardzo przyjemne, można wykonać lekki masaż i przy tym oczyścić skórę. Pierwsze użycie było najbardziej spektakularne pod względem efektów zaraz po umyciu skóry twarzy. Nie mogłam przestać dotykać skóry centymetr po centymetrze, ponieważ była tak niewiarygodnie miękka, że trudno mi było w to uwierzyć, że to dalej moja twarz.

Szczoteczka mocno wygładza i zmiękcza skórę, nie powoduje przy tym podrażnienia czy zaczerwienienia. Dobrze leży w dłoni, wygodnie wykonuje się nią masaż jak i samo oczyszczanie. Skóra po jej użyciu jest gładka i czysta. Najbardziej zauważalne są tu także pory, które są oczyszczone, zaskórników zamkniętych jest mniej. Czarne kropki nie są już taką zmorą jak wcześniej.

Ogólnie to jest to dobrze leżąca w dłoni, delikatna w dotyku, dobrze oczyszczająca i mocno wygładzająca skórę szczoteczka, którą możemy ładować na USB, która nie podrażnia nawet wrażliwej skóry.

Dodam jeszcze jedną zaletę, o której zapomniałam wcześniej - jeżeli po umyciu twarzy z użyciem szczoteczki zastosuję krem to dużo szybciej się on wchłania niż normalnie.

Wart przetestowania!

Jest to moja pierwsza szczoteczka soniczna w życiu i naprawdę jestem zadowolona.
Idealnie trzyma się ją w dłoni, posiada wiele stopni wibracji,wiec każdy znajdzie odpowiedni dla siebie:)
Bardzo dobrze oczyszcza buzie z resztek makijażu oraz nadaje jej elastyczności.
Wielkim plusem jest bateria,która trzyma naprawdę bardzo długo i nie psuje się.
Jest łatwa w utrzymaniu oraz można ją w prosty sposób umyć.
Zauważyłam,że dzięki niej,moja buzia jest bardziej oczyszczona i wygładzona. Nie wyobrażam sobie codziennej pielęgnacji bez tej szczoteczki. Sądzę,że warto sprawdzić ją na swojej twarzy:)

Godna polecenia!

Od kilku tygodni trwa moja przygoda ze szczoteczką soniczną do oczyszczania twarzy.
Wcześniej, choć korzystałam z produktów do oczyszczania twarzy - miałam wrażenie, że nie zawsze udaje mi się oczyścić twarz na tyle dokładnie, aby cieszyć się uczuciem świeżości na twarzy. Kiedy zobaczyłam, że jest okazja skorzystania z promocji na szczoteczkę Dermofuture Precision - zdecydowałam się na zakup. I to była naprawdę najlepsza decyzja, jaką mogłam podjąć.

Szczoteczka jest bardzo zgrabna, ładnie wygląda,

Od tego czasu stosuję szczoteczkę codziennie i mam wrażenie prawdziwego, głębokiego oczyszczenia skóry twarzy. Jednocześnie - używanie szczoteczki zdecydowanie poprawia krążenie, a skóra staje się bardziej wygładzona i jędrna.
Szczoteczka bardzo dobrze sprawdza się w połączeniu z żelami do oczyszczania twarzy. Twarz jest odprężona, wygląda na wypoczętą. Jest gotowa do dalszej pielęgnacji - lepiej wchłania krem, olejki albo serum. Korzystając ze szczoteczki - nie zauważyłam podrażnień albo negatywnego wpływu jej działania na skórę.

Na ten moment - moje doświadczenia przemawiają za tym, aby korzystać z niej dalej. Dlatego też - z ręką na sercu mogę polecić ją również innym.

• Trwałość / wykonanie: 4
  • Design produktu: 4
  • Łatwość obsługi: 5

Niesponsorowane porównanie z Foreo(szczegółowe)

Szczoteczkę zakupiłam po tym jak moja Foreo Luna Play Plus zaczęła tracić ząbki(również te duże) po pół roku używania. Niepojęte dla mnie było jak tak drogi produkt może się tak rozlatywać po zaledwie sześciu miesiącach używania, nie wiem z czego to wynikało, podejrzewam, że być może zbyt agresywnie myłam samą szczoteczkę - nie wiem. Żadnych peelingów, alkoholu czy gęstych glinek nie używałam z jej udziałem, więc pozostaje samo jej mycie, choć robiłam to tylko rękami i wydawało mi się, że wcale nie za mocno.
Do rzeczy. Kupiłam zachęcona pozytywnymi opiniami i tym, że szczoteczka jest duża. Myjąc twarz FLPP bolała mnie w pewnym momencie ręka ze względu na mały rozmiar, a co za tym idzie dłuższe oczyszczanie. Dermofuture jest mniej więcej wielkości dużej Foreo i bardzo wpływa to na czas i komfort.
Ma kilka opcji pulsacji, jest ładowana na kabelek USB, a z tyłu mamy jakby nierówności do masażu skóry - fajna opcja na delikatne wprowadzenie większej ilości kremu, serum, maski, czego tam chcecie. Dla porównania najtańsza Foreo z wymiennymi bateriami ma jeden poziom pulsacji i nie ma tego tyłu, co przemawia naturalnie na korzyść Dermofuture.
No to teraz komfort mycia i wypustki - i tu już zaczynają się schody. Foreo ma ciut dłuższe, a co za tym idzie bardziej gibkie wypustki i BARDZO, BARDZO, BARDZO(!) wpływa to na komfort skóry podczas oczyszczania. Foreo gładko sunie po skórze, Dermofuture po niej jakby jeździ, ponieważ wypustki są krótsze i mało elastyczne, a co za tym idzie - może podrażnić. Dużo przyjemniej używało mi się Foreo, nie miałam uczucia "tyrania" skóry, w przypadku Dermo ma to czasem miejsce. Nie jest to miłe i dla wrażliwców w mojej ocenie ta szczoteczka może się nie sprawdzić. Ja mam bardzo grubą skórę, używanie Foreo 2x dziennie się u mnie bardzo sprawdzało, przy Dermo rozważam używanie jej jednak raz dziennie.
Efekty przy obu szczoteczkach niemniej są takie same. Skóra jest gładka , lepiej wchłania produkty, jest doskonale oczyszczona i wytwarza mniej sebum(co przy mojej tłustej cerze jest prawdziwym wybawieniem).
Podsumowując - czy jest to dobry produkt? Tak. Czy gorszy od Foreo? I tak i nie. Niezbyt przyjemnie się nim myje, może podrażnić, ale jakościowo jest bez zarzutu, jest porządnie wykonany, robi co ma robić i ma wiele funkcji przy niskiej cenie. Niższej nawet od najtańszej wersji Foreo. Ale nie jest to absolutnie jej tańsza wersja. To nie jest kubek w kubek to samo, jeśli ktoś(przyznaję, tak jak ja) się nastawia na idealną kopię w niskiej cenie, to się srogo zawiedzie mając porównanie, jeśli chodzi o samą czynność mycia.
Foreo jest po prostu mięcutkie i przyjazne dla każdej skóry, Dermofuture nieco bardziej szorstkie, a przez to nie sprawdzi się u każdego. Czy Foreo wystawiłabym wyższą ocenę? Żałuję, że nie ma na wizażu opcji połówek gwiazdek, bo dokładnie o połówkę więcej dostałaby ode mnie tamta szczoteczka. Łamiące się wypustki widziałam także w testerach w perfumeriach, wcale nie takich starych, więc podejrzewam, że jest to zjawisko niestety całkiem dla Foreo naturalne, a przy takich cenach w mojej opinii niedopuszczalne.

EDIT: odstawiłam ją, po każdym myciu skóra jest zaczerwieniona i w trakcie mycia wręcz boli, pomimo bardzo delikatnych ruchów i słabego nacisku(a częstotliwość używania zredukowałam do 1 na 2 dni). Odejmuję kolejną gwiazdkę, dla mnie jest nie do użytku. Może jako peeling raz na tydzień się sprawdzi, ale zupełnie nie taka jest jej funkcja.