Bambino, Krem ochronny (stara wersja)

Bambino, Krem ochronny (stara wersja)

Pielęgnuje i chroni przed szkodliwym wpływem środowiska, zawiera tlenek cynku. Do twarzy i ciała. Od pierwszych dni życia.
Krem ochronny jest szczególnie delikatnym produktem do codziennej pielęgnacji i ochrony wrażliwej skóry niemowląt i dzieci. Dzięki zawartości tlenku cynku, talku i olejów mineralnych zapobiega powstawaniu stanów zapalnych oraz skutecznie łagodzi wszelkie podrażnienia skóry. Dodatkowo tlenek cynku sprawia, że krem chroni przed szkodliwym działaniem wiartu i promieni słonecznych ( faktor 4 ). Krem łatwo się rozprowadza. Nie zawiera konserwantów i barwników.
Produkt posiada opinię IMiD oraz atest PZH.

raczej nie

kupilam ten kremik kiedys do smarowania ust szczegolnie na noc, bo mi czesto wysychaja. no i zawiodlam sie. przyznaje ze kremik ma bardzo przyjemny zapach, az chcialoby sie go zjesc. no i wlasnie trzymanie go na ustach zdecydowanie nie nalezy do przyjemnosci ze wzgledu na smak. trudno go opisac, ale mi nie smakowal i zapach tez juz nie byl taki jak w pudelku. co do nawilzania i natluszczania, to moim ustom nie dal rady...

Używam tego produktu od:juz nie

Rewelacja :-)))

To jedyny krem, który mam w domu od zawsze.
Używam go na podrażnienia, na przesuszoną skórę i raczej na noc, gdyż jest bardzo gęsty i dłuuuugo się wchłania. Nawilża i natłuszcza. Jest super i nie uczula.
Nadaje się super na usta i ogólnie warto go mieć!!!

Używam tego produktu od:5 lat?
Ilość zużytych opakowań:kilka w roku

nie ma sobie równych!!

uzywam tego kremu juz bardzo dlugo i musze przyznac ze mnie nie zawodzi. zmienialam go na rozne inne ktore draznily moja skore. chyba wkoncu przestane eksperymentowac i poswice sie mu na dobre :D jest bardzo delikatny. jego rozprowadzanie moze byc mozolne wiec ja poprostu go wklepuje. stosuje go rowniez na spierzchniete usta. bardzo pomaga. nawilza i delikatnie natluszcza. idealny na jesien i zime. na wiosne i lato jest zbyt ciezki i ma za niski faktor (tylko 4) a ja wiosna i latem uzywam minimum 30 :D wypryskow nie stwierdzilam. podsumowujac: tani i nie do bani ;)

EDIT: ten krem to moj KWC! doskonale sprawdza sie w te wichury, pluchy i slabe slonce. najlepiej ze wszystkich kremow pielegnuje moja skore. zmieniam 4 na 5 bo naprawe nalezy sie mu

Używam tego produktu od: ojjj bardzo dlugo

okey

Mam 16 lat i uzywam tego kremu już od jakiegoś czasu. Sprawdza sie idealnie, dobrze nawilża moją sucha skórę, nie miałam z nim żadnych nieprzyjemności, uzywam go rano i wieczorem :)

Używam tego produktu od: około roku
Ilość zużytych opakowań: nie liczyłam:D

bardzo dobry

Dzieci nie mam, a krem kupuję dla siebie, bo jako jeden z nielicznych nie powoduje na mojej twarzy podrażnień. Natłuszcza i nawilża przesuszone miejsca, dobrze zmiękcza skórę, sprawia, że zaskórniki trzymają się ode mnie z daleka. Niestety pod makijaż się na pewno nie sprawdza, jest zwyczajnie zbyt tłusty i wszystko się rozmazuje. Mimo to jestem mu wierna:) Przyjemnie pachnie i delikatnie dba o skórę. Dla osób z wrażliwą cerą powinien być idealny.

Używam tego produktu od:2 lata
Ilość zużytych opakowań:duuużo

nigdy więcej

Okropny krem, smarowałam nim plecy jak się opalałam i kilka niespodzianek zaraz się pojawiło, a na plecach mi się to nie zdarza !!! Poza tym jest okropnie ciężki i tłusty, dziecka nigdy bym tym nie posmarowała!!

Używam tego produktu od:kilku dni
Ilość zużytych opakowań:troszkę 1

bdb

Uzywam go, mimo mieszanej cery. Stosuję tylko na noc na policzki i czasem na wysuszone preparatami przeciwtrądzikowymi czoło i brodę.

Plusy:
+ładny zapach
+dobrze się wchłania
+ nie powoduje "wysypu", wręcz przeciwnie, likwiduje drobne "niedoskonałości"
+skóra jest po nim gładka i wygląda zdrowo
+pomaga goić pozostałości po krostkach
+ super cena
+bardzo wydajny

Minusy:
-tłusta konsystencja, w związku z czym nie nadaje się na dzień, chyba, że się nigdzie nie wychodziUżywam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:kilka

bardzo dobry!!

idealny na rozpoczecie dnia:)
smaruje sie nim juz dosc długo i nie nazekam na zadne koszmary na twarzy:) znikneły chrosty i worki pod oczami:)
ma przyjemny łagodny zapach...
kremuje sie nim przed nałozeniem podkładu:)

Używam tego kosmetyku od/hm...chyba od 3 miesiecy:)

ilość zużytych opakowań: ...3 albo 4 opakowania:)

łagodny tłuścioszek

Krem dla dzieci powinien być delikatny i on taki jest. Sprawdza się do pielęgnacji skóry po depilacji, łagodzi, przynosi ulgę, skóra nie piecze. Bardzo dobrze natłuszcza, pozostawia film ochronny, który za bardzo mnie już drażni. Ma tępą konsystencję, co również mi nie pasuje.
Zapach "dzieciecy", ale średnio ładny.
Mam przesuszoną skórę w okresie grzewczym i kiedyś odważyłam się posmarować nim buzię na noc i niestety zapchał mi pory.