Wella, Wellaflex, 2nd Day Volume, Extra Strong Hold Mousse (Pianka bardzo mocno utrwalająca `Większa 2 - dniowa objętość`)

Wykorzystaj każdą chwilę i nie trać pewności siebie dzięki idealnej fryzurze, którą zapewni szeroka gama produktów do stylizacji Wellaflex.

Pianka do włosów Wellaflex 2nd Day Volume podkreśla naturalne piękno włosów i nadaje fryzurze indywidualny charakter. Zapewnia widoczny efekt zwiększonej objętości nawet następnego dnia. Dodatkowo dzięki technologii FlexActive ta ekstra mocno utrwalająca pianka do włosów zapewnia 3 najbardziej pożądane cechy naturalnej i elastycznej fryzury.

Zakochaj się w delikatnym dotyku bez poczucia lepkości i obciążenia włosów. Osiągnij efekt mocnego utrwalenia także następnego dnia. Zachowaj elastyczną fryzurę z pełną swobodą ruchu. Dzięki wygodnej aplikacji i łatwemu wyczesywaniu Wellaflex 2nd Day Volume jest najlepszym sposobem na szybką stylizację. Pomaga także chronić włosy przed promieniowaniem UV, zapewniając im naturalny, zdrowy wygląd każdego dnia.

•Wygodna aplikacja i łatwe rozczesywanie
•Ochrona przed promieniami UV i zdrowy wygląd włosów
•Zauważalnie zwiększona objętość - nawet na drugi dzień
•Elastyczna fryzura dzięki Technologii FlexActive
•Mocne utrwalenie

pianki do włosów
nadające objętość, termoochronne, utrwalające
Utrwalenie
bardzo mocne
lekkie

Skuteczna stylizacja włosów

Pianka Wellaflex 2nd Day Volume dobrze sprawdziła się na moich cienkich włosach. Pianka dodała im objętości, która rzeczywiście zachowała się na drugi dzień. Co ważne, nie skleiła włosów. Wręcz przeciwnie, zachowały swoją naturalną elastyczność.
Pianka pięknie pachnie co dodatkowo uprzyjemnia jej używanie. Konsystencja idealna, nie potrzeba zbyt dużo produktu aby wystylizować włosy, przez co jest wydajna.
I co najważniejsze rozczesanie włosów po stylizacji tym kosmetykiem nie stanowiło problemu.

Jest przyzwoita

Moje włosy są oporne na wszelkie stylizacje, więc muszę mocno się namęczyć, aby ich efekty były widoczne. Ta pianka kilka razy mi pomogła te włosy ogarnąć. Pianka trochę się klei, ale dobrze utrwala fryzurę, a jednocześnie nie powoduje efektu hełmu. Najgorsze dla mnie jest to jak włosy po piance są okropnie sztywne, tutaj efekt jest wywarzony. Pianka z pewnością ułatwia stylizację włosów i sprawia, że wydają się bardziej uniesione i gęste.

Objetosc i uniesienie

- przyjemny zapach
- znacznie unosi i nadaje objetosc włosom
- radzi sobie nawet z uciążliwymi kosmykami
- fryzura utrzymuje się bardzo długo
- wystarcza niewielka ilość produktu aby cieszyć się świetnym efektem
- naturalny efekt
- wydajna

Objętość nawet trzydniowa.

Pianka jest świetna. Dzięki niej włosy są uniesione u nasady, mają większą objętość, ale się nie puszą. U mnie taki efekt utrzymuje się trzy dni. Zanim zaczęłam używać tej pianki, myłam włosy co drugi dzień. Teraz wytrzymują dzień dłużej, bo przez to, że są uniesione mniej się przetłuszczają. Polecam!

Dobry produkt

Posiadam włosy dosyć oporne na stylizację, oraz bez objętości. Pianka ma całkiem ładny zapach. Produkt nie skleja włosów, idealnie przygotowuje je na stylizację- w moim przypadku loki. Pianka bardzo ładnie wygładziła włosy, utrwaliła je i dodała objętości. Dzięki produktowi moja fryzura trzymała się przez długi czas, lecz na drugi dzień już nie, mimo obietnic producenta.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Pianka do włosów- jest super

Przetestowałam piankę Wellaflex, jest bardzo dobra dla mnie i moich włosów, które są kręcone. Nie skleja włosów co jest dla mnie plusem. Łatwo się też układa fryzurę, a kręcołki się nie puszą, są miłe i delikatne w dotyku. Chętnie polecę moim znajomym i rodzince tą piankę, bo jest watra zakupu i jest w dobrej cenie.

Polecam piankę!

Do tej pory nie używałam pianek do włosów, ale od teraz się to zmieni. Ta pianka bardzo mi się spodobała. Nie dość, że utrwala fryzurę, to jeszcze zwiększa ich objętość. Przy moich wypadających po ciąży włosach to duży atut. Nareszcie mogę cieszyć się większą objętością włosów, która utrzymuje się na długo.

Lekko a mocno

Pianka bardzo mocno utrwalająca Wellaflex 2nd Day Volume od Welli jest bardzo dobrym produktem do układania włosów. Pozwala na długie utrzymywanie się fryzury. Dodatkowym bonusem obiecywanym przez producentów jest efekt zwiększonej objętości włosów, który nadaje im dodatkowej urody. Należy również zwrócić uwagę na bardzo przyjemny zapach kosmetyku.
Opakowanie pianki jest funkcjonalne i ładne. Pozwala to na łatwe nakładanie kosmetyku na włosy, a sama pianka dobrze prezentuje się na półce.
Gorąco polecam :)

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Lekka i nie klejąca - to lubię!

Zacznę od tego, że moje włosy nie grzeszą objętością - są cienkie i niestety jest ich mało. Chętnie zatem "wspomagam się" takimi dobrodziejstwami jak pianki zwiększające objętość. Pianka Wellaflex zdała egzamin na 5. Nałożyłam ja na wilgotne włosy, po czym jak zawsze włosy wysuszyłam i ułożyłam na szczotkę. Zaskoczyłam się dużym Volume na mojej głowie! Efekt nie był przerysowany, ale bardzo widoczny - taki jaki lubię. Włosy zwiększyły objętość kilkukrotnie. Do tego pianka jest zaskakująco lekka, nie klei się do rąk, przyjemnie pachnie i dobrze się nakłada. Jestem na tak! I na pewno wrócę po nią, gdy skończę opakowanie.

Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne

jestem bardzo zadowolona, nie dość że cudownie pachnie to też produkt zgodny z opisem, pięknie utwala moje cienkie włosy oraz zwiększa objętość do 2 dni. polecam serdecznie!

Jest ok ale...

Jest ok, ale z tą dwudniową objętością to trochę przesada:) pianka jest fajna, lekka, przyjemnie się jej używa. U mnie średnio zwiększa objętość ale na plus jest to, że włosy po niej są elastyczne i lśniące. Nie przesuszają się i nie obciążają.

Dobre utrwalenie fryzury

Pianka przypadła mi do gustu. Dobrze utrwala fryzurę, ale nie obciąża włosów i nie powoduje nienaturalnego efektu. W końcu ujarzmiła moją grzywkę, która dotąd żyła swoim życiem. Po użyciu pianki włosy łatwo się rozczesują i są miękkie. Dodatkowym atutem jest jej bardzo ładny zapach.