Talika, Lipocils (Odżywka do rzęs)

Talika, Lipocils (Odżywka do rzęs)

Pojemność 4,2 ml

Żel powodujący wzrost rzęs oparty na ekstraktach roślinnych. To jedyny na rynku produkt powodujący wzrost rzęs, którego działanie zostało potwierdzone i udowodnione klinicznie oraz opatrzone autoryzacją Francuskiego Urzędu Reklamy (Verification Bureau of Publicity). Produkt może być stosowany bez ograniczeń. Nie jest szkodliwy ani drażniący nawet dla bardzo wrażliwych oczu. Jest szybki i łatwy w użyciu.
Rezultaty: dłuższe i mocniejsze rzęsy, więcej rzęs.
Aktywne składniki:
- pokrzywa - stymuluje wzrost, działa jak wzmacniający tonik.
- kasztanowiec zwyczajny - wzmacnia, stymuluje cyrkulację krwi, zmniejsza przekrwienie oczu.
- alantoina - nawilża
- sojowa lecytyna - zasadniczy element receptury
- liposomy, które są nośnikami składników aktywnych umożliwiają penetrację skóry
- hamamelis - działa przeciwzapalnie i leczniczo
- ziele St. John's - działa przeciwzapalnie
- ekstrakt jabłkowy - zmiękcza, łagodzi, leczy i odświeża skórę.

stymulujące wzrost
w tuszu
odżywki do rzęs

dobra

Z natury mam ładne rzęsy: ciemne i długie. Jednak kilka miesięcy temu wypadła mi mała kępka tworząc nieestetyczny ubytek na dolnej powiece i nijak nie chciała odrosnąć.
Postanowiłam wypróbować tę odżywkę i muszę przyznać że niemożliwe stało się możliwe. Rosną mi nowe rzęsy w miejscu gdzie ich nie było a pozostałe są mocne i odżywione. Mam też wrażenie że trochę urosły ale może to tylko autosugestia:-)
Odżywki używam raz na dobę (wieczorem). Może troszkę podrażniać oczy jeśli zaaplikuje się jej za dużo, ale precyzyjna szczoteczka i gąbęczka sprawiają że jej nakładanie nie powinno nastręczać problemów.
Polecam!

Używam tego produktu od: ponad miesiąca

taka sobie

Odżywkę tę kupiłam już dawno, w lutym, i skrupulatnie używałam 2 razy dziennie przez te 28 dni. Sam efekt odżywienia jest przyzwoity, rzęsy jakoś szalenie nie urosły. Wszystko byłoby do zaakceptowania oprócz tego, że zaczęły mi po tym wypadać jak nigdy! Czasem nawet po 2 rzęsy z każdego oka (a nigdy tak nie miałam).
No cóż...najwidoczniej nie jest to kosmetyk dla mnie, znacznie lepiej sprawuje się olejek rycynowy, a cena bez porównania niższa.

Używam tego produktu od:lutego

godna polecenia

Przymierzałam się do kupna tej odżywki już od wielu, wielu miesięcy, no i wreszcie się udało. I wcale a wcale nie żałuję wydanych pieniędzy :)
Moje rzęsy są z natury bardzo delikatne, cienkie, ledwo widoczne, więc tuszuję je codziennie. Używałam już różnych odżywek do rzęs, ale Talika zdecydowanie bije wszystkie na głowę!
Po ok. 3 tygodniach stosowania, raz dziennie, wieczorem, moje rzęsy stały się gęstsze, grubsze, mocniejsze, bo już w ogóle nie wypadają i jakieś takie bardziej mięsiste :) Są też czarniejsze i wreszcie to moje oko jakoś wygląda bez tuszu do rzęs! Dostrzegłam nawet nowe, małe rzęski, co jeszcze bardziej je zagęstsza :)
Poza tym, odżywka wydaje się być wydajna, mimo małego opakowania, bo wystarczy produkt nałożyć tylko raz. Kolejny atut to żelowa konsystencja i szczoteczka, którą z łatwością można precyzyjnie nałożyć odżywkę.
Minusów jak na razie nie widzę, więc mogę z czystym sumieniem ją polecić :)

Cudo!!!

Uwazam ze jest to bardzo dobra odzywka, uzywam jej od poltora miesiaca i widze naprawde roznice , rzesy sa dluzsze, mocniejsze, gestsze i grubsze. Naprawde spelnia obietnice, ja mam rzesy jasne i zadkie jak wiele blondynek zreszta, ale po tej odzywce widze naprawde poprawe.Uzywam rano i wieczorem i mysle ze jest wydajna chociaz opakownie nie pozwala mi na sprawdzenie ile jej ubylo.Wczesniej uzywlam odzywki loreala i tez byla dobra , ale ta daje cos wiecej wedlug mnie. Nie daje 5* poniewaz musze ja jeszcze troche przetestowc, ale jak narazie to chyba jest dla mnie KWC.

Używam tego produktu od:1,5 miesiaca

szkoda czasu i pieniędzy

Nie rozumiem zachwytów. Na plus to jedynie bardzo wygodna szczoteczka i wydajna zawartość.

Nie zauważyłam po sumiennym traktowaniu tym swoich rzęs - codziennie rano i wieczorem a czasem nawet w ciągu dnia - żadnych efektów. Ani wydłużenia, ani wzmocnienia, na które liczyłam najbardziej.. szkoda pieniędzy!

Używam tego produktu od: 4 m-ce

Dobra odżywka

Jak mówi najlepse moim zdaniem powiedzene cudów i sząłu nie ma ale wrat swojej ceny jaką zapłaciłam na promocji 89zł.Na kolejną póki co si ne zdecyduje gdyż poluje na Mavala ale kedy chciałam kupic igdzie nie był i namówiono mnie na Talikę.
Do rzeczy-rzes są piękne, lśniace dużo mi podrosły-miałam bardzo zniszczonepo ty jak kupiłam jeyen tusz a w sklepie i na ulotce po polsku nie było info jak poprawnie go zmyc-widze jak dużo nowych res mi wyrasta.Stosuje bez oszczednosci dopiero jakieś 3 tyg ale już po tyg było widac efekty.

Dodaje gwiazdkę stosuje jej nadal a rzęsy az miło zmywac i malowac bo i wtedy i wtedy są doskonałe.Mam ich mnóstwo!!!!od kacika do kacika, są długie jak prawie sztuczne i nie wypadaja!!!!!przez ostatnie tygodnie ani jedna chociaz codziennie je maluje więc i zmywam!!!^To cudo nadal jest go pełno chciaż nie używam oszczędnie.Poradze wam więc lepiej zainwestowac w tę odżywkę nadal na promocji w Douglasie za 89zł a tusz kupic byle jaki-choc tani wcale nie znaczy gorszy często- bo przy takich rzęsach wszystko sie nada :::)))) To mój KWC na lata!!!!
W szufladzie mam kupiona Mavale lezy i czeka zobaczymy kóra wygra bo chyba lepiej być już nie może...No i kolor jak po czarnej hennie i ten błysk rzęs...

Używam tego produktu od:3 tyg

Tandeta

Kupilam 4 miesiace temu, uzywam codziennie rano i wieczorem, to juz moje 2 opakowanie (10ml).
Rzesy niestety zaczely mi po niej wypadac, nie zauwazylam NICZEGO - zadnej zmiany! Chyba ze na gorsze.
Bubel jak diabli.
Szczota wielka, latwo ja do oka wsadzic, bo przeciez odzywki nalezy nakladac od \korzonkow\ rzes po same ich koniuszki.
Wielki zart i strata pieniedzy.
Smierdzi jak tandetny zel do wlosow, zreszta jaki zel, konsystencja wody!
Rano mam poklejone powieki i rzesy wygladaja jak druty.
Gorszego badziewia swiat nie widzial!
NIGDY WIECEJ!!!!

Używam tego produktu od: 4 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 2 i zadnych wiecej! Strata pieniedzy!

pielęgnacja

Talikę stosowałam przez 3 miesiące, rzęsy wyglądały wtedy
lepiej niż zazwyczaj ale żeby urosły nie sądzę. Włoski były ładnie nawilżone i super nakładało się maskarę.
Mam wrażenie, że to było trochę złudzenie optyczne.Po zaprzestaniu stosowania była rzęsy wyglądały jak przedtem. Do codziennej pielęgnacji polecam ale bez nastawiania się na cuda.
Z kolei w październiku moja kosmetyczka poleciła mi nowość w Polsce serum stymulujace wzrsost rzęs Revitalash -profesjonalny produkt dostępny tylko w gabinetach. Wspólnie z kosmetyczką obserwuje się efekty kuracji i określa jej długość. Jestem zachwycona! Zaczynam trzeci miesiąc kuracji, a już znajome pytają się o moje nowe "Firanki" i czego używam, że tak wyglądają.

Używam tego produktu od:styczeń-marzec2009
Ilość zużytych opakowań:2 razy 10ml

śmieszna taka, ale działa

Zacznę od tego, że moje naturalne rzęsy są niepozorne i delikatne. Chciałam zrobić coś z tymi rzęsami, w życiu nie poszłabym już do gabinetu żeby je przedłużać, nienawidzę siedzenia/leżenia w jednym miejscu.
Pooglądałam recenzje na wizażu i zdecydowałam się na zakup. Stosuję zawsze na noc, ponieważ rano nie mam na to czasu. Efekt dłuższych rzęs zauważyłam po dwóch tygodniach. Zaczęły rosnąć i jestem zadowolona, nie wierzyłam, ze ten żel będzie działał. Nawet śmieszyła mnie ta odżywka na początku.
Potrafię dostrzec pozytywy każdego tuszu do rzęs, którego używam, bo są efekty i jest na czym malować, bo wcześniej nie bardzo.
Bardzo dobra kuracja. Wydajny i porządny kosmetyk.

Używam tego produktu od: niemal 3 mies.

Najlepszy kosmetyk jaki miałam

Mam taką dziwną urodę, że rzęsy lewego oka mam piękne, długie, gęste, podkręcone... natomiast na prawym - rzadkie, proste i krótkie. Nie używam w ogóle tuszu do rzęs (który mógłby zamaskować tę różnicę), dlatego chciałam podreperować jakoś wygląd rzęs na tym "gorszym" oku.

Po miesiącu używania odżywki można już było zauważyć efekty. Nie wszystkie obietnice producenta się spełniły, ale większość tak ;)
1. Rzęsy były dłuższe, naprawdę!
2. Nie zauważyłam natomiast nowych rzęs, jakoś ta obietnica mnie nie przekonała, jeśli nie ma w skórze cebulek, to rzęsy nie wyrosną i już. To nie czary ;) Natomiast co do długości, jak najbardziej, rzęsy są dłuższe i to widać.
3. Nie umiem powiedzieć, czy są ciemniejsze. Z natury mam czarne rzęsy, więc dopiero gdy nałożę odżywkę na rzęsy, widać wyraźnie, że są podkreślone. Więc faktycznie, przyciemnia rzęsy, jednak ja mogę to zauważyć tylko gdy odżywka jest nałożona.

Podsumowując ten przydługi wywód ;) Polecam odżywkę - spełniła obietnicę, na której zależało mi najbardziej. Rzęsy są dłuższe i ładnie podkreślone. Teraz wyglądają prawie tak samo ładnie jak te na lewym oku ;)

Ilość zużytych opakowań:j jedno

Nie polecam

Stosuję od 4 miesięcy,regularnie na noc i zgodnie z regułą-czyli nakładam od nasady rzęs.
Efekt- rzęsy rzeczywiście przestały wypadać,tusz lepiej się rozprowadza i na tym koniec...:-(Takie efekty można ze spokojem uzyskać za pomocą olejku rycynowego,a po odżywce za ponad 100zł spodziewałam się czegoś lepszego.
Moje rzęsy ani nie urosły, ani się nie przyciemniły- czyli ogólnie lipa:-/
Jeszcze na + oceniam, że jest dosyć wydajna.Używam tego produktu od:ok 4 m-ce

POLECAM KRÓTKORZĘSYM

Mam krótkie,rzadkie i rosnące w rózne strony rzęsy ( serio:-))Skusiło mnie KWC ale wczesniej czytałam o tym produkcie w gazetach i to juz chwilę temu.Odkąd uzywam taliki co wieczór:rzęsy sa grubsze,gładkie, najbardziej widac róznice przy nakładaniu rano tuszu!!!!!!Tusz pieknie sie nakłada,równomiernie,rzęsy sa uczesane i jakby maja głębszy odcień ( to penie kwestia wygładzenią).A na dolnej powiece gdzie praktycznie nie miałam nic zagęściły się i nie wypadają!!!!!!!!!!!!!!!!Tylko ta cena......przykra.Ale jezli lubicie regularnie prowadzic kuracje kosmetyczne i macie kompleks na punkcie rzęs to naprawde polecam.Aha-wydajny jak cholera!!!!

Używam tego produktu od:ok 3 miesiące
Ilość zużytych opakowań:pierwsze nie skończone