Talika, Lipocils (Odżywka do rzęs)

Talika, Lipocils (Odżywka do rzęs)

Pojemność 4,2 ml

Żel powodujący wzrost rzęs oparty na ekstraktach roślinnych. To jedyny na rynku produkt powodujący wzrost rzęs, którego działanie zostało potwierdzone i udowodnione klinicznie oraz opatrzone autoryzacją Francuskiego Urzędu Reklamy (Verification Bureau of Publicity). Produkt może być stosowany bez ograniczeń. Nie jest szkodliwy ani drażniący nawet dla bardzo wrażliwych oczu. Jest szybki i łatwy w użyciu.
Rezultaty: dłuższe i mocniejsze rzęsy, więcej rzęs.
Aktywne składniki:
- pokrzywa - stymuluje wzrost, działa jak wzmacniający tonik.
- kasztanowiec zwyczajny - wzmacnia, stymuluje cyrkulację krwi, zmniejsza przekrwienie oczu.
- alantoina - nawilża
- sojowa lecytyna - zasadniczy element receptury
- liposomy, które są nośnikami składników aktywnych umożliwiają penetrację skóry
- hamamelis - działa przeciwzapalnie i leczniczo
- ziele St. John's - działa przeciwzapalnie
- ekstrakt jabłkowy - zmiękcza, łagodzi, leczy i odświeża skórę.

odżywki do rzęs
stymulujące wzrost
w tuszu

Działa, choć na krótko :)

Odżywkę kupiłam oczywiście za sprawą Wizażu ;)
I na pewno do niej jeszcze wrócę

+ DZIAŁA! stymuluje wzrost rzęst, ogranicza zdecydowanie ich wypadanie (a po dłuższym stosowaniu niweluje je całkowicie), widocznie je wzmacnia
+ nie pachnie chemicznie
+ używanie to sama przyjemność ;) lekka konsystencja delikatnego żelu bardzo ułatwia aplikację
+ bardzo dobra szczoteczka, pięknie rozdziela rzęsy... zdarzało mi się używać samej odżywki do baardzo dziennego makijażu... (delikatnie przyciemnia rzęsy, albo raczej daje efekt mokrych rzęs :) )
+ bardzo dobrze sprawdza się jako baza pod tusz - przede wszystkim stanowi warstwę ochronną między rzęsami, a tuszem.. no i wydłuża rzęsy, które po pomalowaniu tuszem wyglądają rewelacyjnie
+ wydajna, choć....

- zaczęła mnie uczulać po około 3 miesiącach używania (wciąż jednego opakowania), być może dlatego, że nie czyściłam szczoteczki? Na drugi raz to zrobię. No i nie było do duże uczulanie, zwłaszcza biorąc pod uwagę moje (nad)wrażliwe oczy - były lekko zaczerwienione i piekące, ale efekt mijał po jakimś czasie (mimo wszystko makijaż tuż po aplikacji odżywki był raczej mało przyjemny)
- dość krótkotrwałe działanie... efekt wspaniałych, odżywionych rzęs utrzymuje się przez cały czas używania odżywki i około tygodnia po zaprzestaniu, niestety nie jest trwały :(
- cena...

Mimo wszystko uważam, że warto sobie (i naszym oczętom) zafundować od czasu do czasu taki powiew luksusu ;) na pewno do niej jeszcze wrócę.

Używam tego produktu od:3,5 m-ca

efekt jest, ale na krótko...

Pomimo kosmicznej jak na odzywke do rzes ceny produkt jest wart kupienia. Na efekty nie trzeba dlugo czekac. Po tygodniu wloski sa dluzsze i bardziej geste. Latwiej jest je umalowac. Szkoda tylko, ze ten efekt utrzymuje sie tak krotko. Po odstawieniu odzywki tylko kilka tygodni. Potem wszystko wraca do stanu poprzedniego.
Duzy plus za wydajnosc. Ja mam ją juz kilka miesiecy. Na poczatku stosowalam ja 2 x dziennie. I narazie denka nie widac ;) W ramach dopieszczenia mozna sobie cos takiego zafundowac.

Używam tego produktu od: pol roku

wielkie naciąganie

Przerażona pogarszającą się kondycją moich rzes, skusiłam się na zakup tego wszędzie chwalonego "cuda". Nie miałam jakichś specjalnych oczekiwań. Chciałam tylko żeby mi rzęsy przestały wypadać....no i może trochę odrosło to, co już wypadło.
Kupiłam od razu większe opakowanie. Używałam regularnie, codziennie wieczorem, aż się skończyło. I co? Jak wypadały, tak wypadają, nic nie odrosło, nic się nie zagęściło. A odżywka ma formę bezbarwnej, bezzapachowej cieczy, bardziej przypominającej wodę niż tak drogi kosmetyk!

Używałam tego produktu dośc długo
Ilość zużytych opakowań:jedno

godna polecenia :)

Po prostu bardzo dobra odżywka. Powypadało mi trochę rzęs przez tego głupiego volume clubbing bourjois:/ Poczytałam o odżywkach i postanowiłam się skusić na tę. Kupiłam malutką buteleczkę w Douglasie (cena taka sama jak na allegro... tylko bez przesyłki:D). Rzęsy szybko po prostu przestały wypadać :) Odrastały tak jakby rosły bez niej - jak to z rzęsami bywa;) Ale przez kilka tygodni nie wypadały w ogóle! Dzięki temu zagęściły się, może wydłużyły (nie wiem, nie mierzyłam ich;) )... Po kilku tygodniach rzęsy zaczęły wypadać w normie - jedna dziennie, czasem dwie, ale nie więcej. Podkreślę, że używałam jej codziennie wieczorem - regularność jest (na pewno) bardzo ważna, ja mam słomiany zapał, ale cena tego cuda mnie skłoniła do co wieczornego szczotkowania rzęs :D
Niestety skończył mi się 2000 Calorie, skusiłam się na Masterpiecea i niestety rzęsy znów więcej wypadają:(Ale mimo to jest ich całkiem sporo, a ja nadal smaruję się Taliką codziennie wieczorem, wierząc, że jak wrócę do 2000 to znów nie będą wypadać:)

Podsumowując: bardzo dobra odżywka, jeśli komuś powypadały nagle rzęsy, wierzę, że pomoże je odzyskać ;) Ja sama pewnie do niej nie wrócę, oczywiście ze względu na cenę no i moje rzęsy nieźle wyglądają :) No chyba, żeby (odpukać!) mi się coś z nimi stało...

Używam tego produktu od: 15.maja (zapisałam sobie:D)
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego, niesamowite jakie to jest wydajne!

Czy ja wiem...

Kupiłam od razu 10ml. Pięć z plusem daję za wydajność, ale przecież nie o to głównie chodzi w przypadku kosmetyków pielęgnacyjnych. Odnośnie działania- sama nie wiem. Na pewno nie ma tak spektakularnego efektu, żebym była zachwycona. Co więcej- zastanawiam się czy używanie tej odżywki w ogóle coś daje. Moje rzęsy są przede wszystkim proste, a także łamliwe i skłonne do wypadania. Talika nie wzmocniła ich na tyle, żeby nie robiły się "łysinki", a końcówki nie kruszyły. Za TAKĄ cenę naprawdę można oczekiwać więcej. Wątpię żebym ją jeszcze kupiła.

cudów nie ma ale...

Oprawa oka prezentuje się zdecydowanie lepiej, nawet bez makijażu. Rzęsy wydłużyły się o około 2 mm. Są jakby ciemniejsze, grubsze i zdecydowanie bardziej gęste. Efekt może nie jest spektakularny ale... znajomi zauważyli różnicę (choć nic im o odżywce nie wspominałam). Warto zatem spróbować.

Ilość zużytych opakowań: -

Po dwóch miesiącach regularnego smarowania mogę z czystym sumieniem stwierdzić DZIAŁA REWELACYJNIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

warto sporóbować

produkt naprawde dobry...wiadomo,że nic prócz sztucznych kepek nie da 100% poprawy :objetości,długości czy głębszego koloru..ale ta odzywka naprawde działa,rzęsy przestały wypadać , ładnie sie zagęściły tam gdzie byłyprześwity , nic sie nie kruszy..wniosek : mam zdrowe,ładne i zadbane rzęsy:D

Używam tego produktu od:5 tygodni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-go

warto kupić

Jak dla mnie najlepsza odżywka do rzęs!
Kupiłam, bo słyszałam o niej pozytywne opinie, a miałam poważny problem z wypadającymi rzęsami. Na jednym oku było to już bardzo widać, tyle ich wypadło... :-(
Po kilku dniach stosowania przestałam zauważać rzęsy na waciku czy policzku. Dużą odżywkę używałam 2 x dziennie chyba z pół roku.
W tym czasie rzęsy przestały wypadać, troszkę urosły i nieco się przyciemniły. Tam gdzie już miałam prześwity, wszystko ładnie poodrastało. No i miło się używa, szczoteczka jest delikatna, a odżywka nie podrażnia.
U mnie swoje zadanie spełniła. Natomiast jeśli ktoś z rzadkimi rzęsami łudzi się, że po tym specyfiku będzie miał długie i gęste firany to raczej się rozczaruje. Jako kuracja wzmacniająca jest idealna, ale nie oszukujmy się że zmienimy naturę!

Używam tego produktu od: obecnie nie muszę :-)
Ilość zużytych opakowań: dwa

Nie dla mych rzęs

Produkt chwalony, reklamowany, ponoć rewelacja. Niestety nie zrobił na mnie wrażenia. Może dlatego, że moje rzęsy z natury są dość długie i czarne i obiecanych, zdumiewających efektów po prostu nie widać?
Używam odżyweczki dość długo, bo jest wydajna, trzeba przyznać. Na co dzień się nie maluję prawie, więc używałam jej zamiast tuszu do rzęs. Ładnie podkreśla rzęsy, nieco przyciemnia, hamuje wypadanie - to pewne. Może więc jakoś swoista kuracja się sprawdza, ale tego typu efekty (może prócz hamowania wypadania) obserwowałam przy każdej tego typu odżywce za znacznie mniejszą cenę.
Niestety stosunek ceny do działania muszę uznać za niekorzystny.
Chcę jednak podkreślić, że może w przypadku rzęs w gorszym stanie, zniszczonych kuracja rzeczywiście prowadzi do spektakularnego odbudowania rzęs.

spełnia obietnice

Mam te odżywkę już 2m-ce (mniejszą pojemność) i rzeczywiście działa tak jak pisze producent. Na początku rzęsy zrobiły sie jakoś ciemniejsze i ciągle mialam wrażenie,że źle zmywam tusz. Przestały wypadać i co najważniejsze wydłużyly się. Nie wiem czy o te 2milimetry,ale faktycznie są dłuższe co zauważyły moje znajme. Jest bardzo wydajna,łatwa w obsłudze,nie usztywnia rzęs; stosowałam codziennie wieczorem i czasem w ciąga dnia,ale nigdy pod maskarę. Jedyną wadą jest cena-niestety

Używam tego produktu od:2 m-ce
Ilość zużytych opakowań:pierwsza

efekt wydluzenia spektakularny

odzywka jest swietna, wydluza i poprawia kondycje rzes. codzienne odzywianie przez miesiac przynosi fantastyczny rezultat- rzesy dluzsze o pare mm. minusem moze byc fakt ze po skonczonej kuracji rzesy stopniowo skracaja sie do pierwotnej dlugosci

Używam tego produktu od:3 lat

niezły!

bardzo dobra odzywka..Rzesy naprawde rosna..:)))). Ja uzywam jej na nc i na dzien pod mascare..Inne odzywki sprawialy ze rzesy byly sztywne natomiast po Talice rzesy sa elastyczne i mieciutkie tak ze potem spoojnie mozna je potraktowac zalotka i uzyc tuszu-nawet dwukrotnie....:)

Jedyny minus jest taki,ze po miesiacu od skonczenia uzywania tej odzywki rzesy znow sie kurczą..:(((

Używam tego produktu od:5 miesiecy