Talika, Lipocils (Odżywka do rzęs)

Talika, Lipocils (Odżywka do rzęs)

Pojemność 4,2 ml

Żel powodujący wzrost rzęs oparty na ekstraktach roślinnych. To jedyny na rynku produkt powodujący wzrost rzęs, którego działanie zostało potwierdzone i udowodnione klinicznie oraz opatrzone autoryzacją Francuskiego Urzędu Reklamy (Verification Bureau of Publicity). Produkt może być stosowany bez ograniczeń. Nie jest szkodliwy ani drażniący nawet dla bardzo wrażliwych oczu. Jest szybki i łatwy w użyciu.
Rezultaty: dłuższe i mocniejsze rzęsy, więcej rzęs.
Aktywne składniki:
- pokrzywa - stymuluje wzrost, działa jak wzmacniający tonik.
- kasztanowiec zwyczajny - wzmacnia, stymuluje cyrkulację krwi, zmniejsza przekrwienie oczu.
- alantoina - nawilża
- sojowa lecytyna - zasadniczy element receptury
- liposomy, które są nośnikami składników aktywnych umożliwiają penetrację skóry
- hamamelis - działa przeciwzapalnie i leczniczo
- ziele St. John's - działa przeciwzapalnie
- ekstrakt jabłkowy - zmiękcza, łagodzi, leczy i odświeża skórę.

odżywki do rzęs
stymulujące wzrost
w tuszu

zdecydowanie the best

Nie uczula, rzęsy po trzech dniach stosowania na noc wyrażnie mocniejsze, po miesiącu gęste i dłuższe ok. 2mm. Wydajna. Po miesięcznej kuracji na każdą noc teraz stosuję co drugą - trzecią noc i efekt się pogłebia (a raczej rozrasta).

taka sobie

Kupiłam miniaturę - bardzo droga, bardzo mała i bardzo wydajną. Dopiero niedawno sie skonczyła. Najpierw mazałam sobie rzęsy starannie i regularnie, po miesiącu dałam sobie spokój i uzywałam doraźnie. Nie zauwazyłam wiekszych efektów - wydłużenia czy wzmocnienia. Nie podrazniała oczu.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:1 miniaturę

Krótkotrwały efekt...

e w ok. półtora miesiąca i w tym czasie rzęsy zyskały na urodzie i zdrowiu w sposób widoczny, ale nie do końca oczekiwany.
Rzęsy stały się mocniejsze, bardziej sprężyste, wyrazistsze jeśli chodzi o podkręcenie (bez zalotki i mascary oczywiście ;) ) i kolor (spłowiałe końcówki jakby nieco odzyskały pigment).
Czy urosły obiecywane ćwierć centymetra? Troszkę na pewno, ale sądzę, że intensywniejsze wybarwienie końcówek rzęs też wpłynęło na ostateczny efekt ;)

Aplikacja jest bardzo przyjemna (uczucie odświeżenia i "otwarcia" oka gratis :D ). Konsystencja odżywki to taki wodnisty bezbarwny żel, praktycznie bez zapachu.
Maziałam nim z konieczności także skórę powiek (na linii rzęs) i nigdy nie wywołało to negatywnej reakcji, np. żadnego podrażnienia, swędzenia, uczucia śgiągania. W ogóle zero uczulenia jeśli chodzi o moje wrażliwe oczy :)

W sumie rzęsy po tej odżywce- bezpośrednio, natychmiast, jak i po kilku tygodniach- SĄ JESZCZE ŁADNIEJSZE :)
Ale... minęło parę kolejnych tygodni i przydałoby się powtórzyć odżywianie- a cena zachęcająco nie działa :( Nie wiem, czy powtórzę zakup, ponieważ aktualnie sprawdza się u mnie poczciwy olejek rycynowy, a także mam na oku (nomen-omen! :lol: ) Refectocils. Obie opcje o wiele bardziej ekonomiczne (zobaczymy, jak ze skutkami :) ).

Czyli odejmuję 2* za niewielka trwałość efektów i cenę.