Isana, Style 2 Create, Volumenzauber Volumen Puder (Puder do włosów dodający objętości)

Zwiększa objętości włosów i mocno je utrwala. Uzyskaj maksymalną objętość włosów! Włosy będą długotrwale wymodelowane i utrwalone, lecz nie obciążone. Puder zwiększający objętość włosów ma owocowy, świeży zapach słodkich jagód i zawiera olej arganowy. Formuła Volume Miracle zapewnia maksymalną objętość włosów, powoduje, że puder nie pozostawia widocznych resztek produktu. Występuje w wersji różowej i fioletowej.

lekkie
Utrwalenie
bardzo mocne
z aplikatorem, w butelce
pudry do włosów
nadające objętość
zapachowa

Kurcze nie wiem co myśleć

Jedno jest pewne pięknie pachnie. Lubię go używać do mojej grzywki i sobie z nią radzi jednak jeśli chodzi już o inne partie włosów to ciężej. efekt utrzymuje się średnio może tak do 15-20 minut potem włosy znowu są oklapniete. troszkę mam wrażenie że skleja te włosy i są takie szorstkie w dotyku. średni produkt

fajny w malej ilości

Produkt, używany w bardzo malej ilości i dokładnie rozprowadzony po nasadzie włosów, bardzo ładnie uniesie nam włosy, używam go zgodnie z zaleceniami producenta na opakowaniu. W przypadku przesadzenia z ilością- włosy nam raczej oklapną i się posklejają, będą wyglądały na brudne. Także trzeba uważać a będzie dobrze. Ma ładny słodki zapach, proszku nie widać. Tego typu produktów nie należy stosować zbyt często, ponieważ mogą osłabić nasze włosy, możemy się nabawić tez łupieżu. Ale na specjalne okazje jak najbardziej. Proszek unosi ładnie moje włosy, unosi ładnie i dosyć mocno, jest dosc trwały, kiedy włosy nam oklapną, możemy przeczesać je szczotką i poprawić palcami tak samo, jak przy aplikacji i efekt jest od nowa :) opakowanie ładne, poręczne z dziurkami. Proszek koloru białego. Dobrze jest mieć taki produkt w domowej kosmetyczce na jakieś okazje :)

Tylko dla blondynek

Generalnie puder jest ciekawy bo uniesienie włosów jest widoczne bo jak palcami podniesiemy włosy utrzymują się one przez jakiś czas jednak włosy w miejscach gdzie używałam pudru stają się białe, niemiłe w dotyku bo miałam wrażenie że są one jakby posypane talkiem do stóp. Zapach nie jest wyczuwalny opakowanie jest ok

Mieszane uczucia

Puder zamknięty w pudełeczku z dozownikiem jak to bywa w pudrach sypkich. Drobno zmielony proszek o ładnym zapachu . Cena około 11 zł więc wzięłam go przy zakupach , jestem posiadaczką długich włosów i na dodatek oklapniętych więc byłam ciekawa czy cokolwiek zadziała . Nie jestem zbyt za lakierem do włosów a już na pewno nie tapirowaniem włosów. Produktu nie może być dużo bo skleja włosy , wysypałam na początku mała ilość na wieczko i nasypałam na włosy po wmasowaniu na prawdę widać efekt uniesienia włosów, trzeba się trochę namachac jeśli chodzi o gęste włosy żeby wszędzie rozprowadzić produkt . Z tego względu że musiałam wyjść bardzo szybko stwierdziłam że nasypie po prostu z opakowania na drugą połowę włosów i to był znaczący błąd :D włosy były posklejane w dotyku sztywne . Nie polecam lepiej chwilę poświęcić na dawanie produktu powoli . Dla mnie produkt jak najbardziej na plus . Spełnia swoje zadanie.

Beznadziejny!

Puder do włosów zamknięty w małym zgrabnym pudełeczku z dziurkami do dozowania produktu prosto na włosy.
Niestety oprócz ładnego słodkiego zapachu który dość długo i intensywnie utrzymuje się na pasmach to ten puder nie robi nic donrego dla naszej fryzury.
Nie dodaje objętości i nie pomaga w sterylizacji wręcz przeciwnie sprawia że włosy są posklejane jakby tępe mocno matowe i oklapnięte.
Dodatkowo pozostawia po sobie mały osad który wchodzi w przedziałek na głowie i tam sobie siedzi dopóki nie umyjemy włosów wysuszając nam skórę przy okazji.
Mnie się kompletnie nie sprawdził i wylądował w koszu.

Dla mnie idealny

Długo szukałam jakiegoś fajnego produktu do mojej fryzury. I znalazłam idealny puder. Moje włosy sa krótkie ale dość grube. Puder doskonale unosi je od nasady i dodaje objętości. Fryzura jest lekka. Nie skleja włosów i przyjemnie pachnie. Stosuje go na codzień i zawsze mam go przy sobie

Kocham i nienawidzę

Puder odkryłam w podróży. Nie utrwaliłam włosów lakierem i fryzura oklapła, niby była ale… Wpadłam do supermarketu po jakiś lakier do torebki ale były tylko te duże, ekspedientka poradziła mi ten puder. Muszę dodać że wcześniej nigdy nie używałam tego typu produktów, więc nie mam porównania.
Opakowanie; zgrabna mała i lekka tuba z kolorową różowa słodką grafiką (mam edycję limitowaną), w sam raz do torebki.
Konsystencja; biały drobno zmielony puder o urzekającym słodkim zapachu róży i magnolii.
Mam dość długie i gęste włosy więc aplikacja nie jest łatwa. Puder należy rozprowadzić równomiernie w niewielkiej ilości. Zbyt duża ilość obciąża i skleja włosy. Opakowanie ma dozator, który wysypuje niewielką ilość pudru co jest bardzo pomocne. Po jego wmasowaniu w skórę głowy, włosy są uniesione u nasady a ułożona palcami fryzura jest doskonale utrwalona. Nie pozostawia białych plam i nie osypuje się a zapach utrzymuje się kilka godzin. Dużą trudność sprawia wyczesanie tego produktu. Na drugi dzień włosy wyglądają na niedomyte, dlatego lepiej je od razu wymyć. Sumując daje świetny efekt na wyjście ale po powrocie koniecznie trzeba go zmyć szamponem.
Mam co do niego mieszane uczucia z jednej strony świetny efekt, fryzura uniesiona i utrwalona a z drugiej włosy szorstkie, sztywne nie miłe w dotyku.

Szybka objętość.

Jestem posiadaczką gęstych włosów jednak czasem zdarza się tak, że mam przyklapnięte włosy u nasady i wtedy właśnie sięgam po ten puder, który ratuje sytuację. Wystarczy nasypać odrobinę na ręce i wetrzeć u nasady włosów. Puder sprawia, że włosy stają sie bardziej sztywne, dzięki czemu są uniesione u nasady. Nie pozostawia białych plam, żeby go usunąć należy tylko go wyczesać. Puder nie obciąża włosów, nie skleja ich oraz nie podrażnia skóry. Wygodne i niewielkie opakowanie z pudrem zmieści się w każdej torebce, więc zawsze można poprawić swoją fryzurę.

Raczej nie...

Po dosyć długiej przerwie postanowiłam ponownie sięgnąć po pudry zwiększające objętość do włosów. Mój wybór padł na produkt marki ISANA - niestety już po pierwszym użyciu wiedziałam, że jest mu daleko do tego typu produktów z wyższej półki...

Zacznę od tego, że moje włosy są cienkie i bardzo długie, dlatego też najbardziej zależało mi na tym, aby puder nie tylko dodał im objętości, ale także i uniósł od nasady. Niestety nic takiego nie miało miejsca....
Po aplikacji produktu na włosy, stały się one tak jakby "oblepione" przez co też ciężkie. Co więcej, puder bardzo utrudnia wystylizowanie włosów :/
Po trzech-czterech użyciach produkt wylądował w koszu....

Na plus natomiast całkiem przyjemny owocowy zapach, wygodne w użyciu opakowanie oraz przystępna cena.

Dla mnie masakra.

Kupiłam, bo pragnęłam objętości. Uzyskałam sklejone włosy, trudne w stylizacji.
Mam włosy do łopatek, przylegające do skalpu.Puder miał je odbić od nasady, a zrobił z nich siano. Na dodatek wysusza skalp.
Z plusów to tylko ładnie pachnie...

Nie dla grubych i gęstych włosów.

Kupiłam go z ciekawości czy poradzi sobie z moimi włosami. Myślę, że nie nadaje się dla grubych i długich włosów. Skleja i nie unosi po czym włosy są bardziej oklapnięte. Ma cukierkowy zapach. Sprawdził się na włosach mojego chłopaka. Więc dla włosów krotkich ok. Mozliwe że sprawdzi się przy wlosach cienkich.

Efekt do zdjęcia

Mam grube, a więc i ciężkie włosy. Większość kosmetyków tego typu nic nie robi z moimi włosami. Tutaj jest mały wyjątek, bo puder zwiększa objętość, ale tylko na chwilę. Na randce, imprezie sobie zupełnie poradzi. Możliwe, że jest to zależne od moich włosów. U mnie po chwili objętości, wszystko wraca do normy i pozastają tylko sztywne włosy.