The Body Shop, Shimmer Cubes (Poczwórne cienie do powiek)

The Body Shop, Shimmer Cubes (Poczwórne cienie do powiek)

Poczwórne cienie do powiek. Każdy cień zamknięty jest w kosteczce. Wydajne, długo się trzymają. Nadają opalizujący efekt.

Dobre i niesamowicie wydajne cienie

Bardzo dobre cienie.

W zeszlym roku zostalam obdarowana paletka 07 (to chyba ta na zdjeciu).
Produkt jest bardzo, ale to bardzo wydajny. Cienie sa trwale, ladnie sie aplikuja, nie osypuja. Mazna je stosowac na sucho i na mokro.
Bardzo ladne, takie ,,fikusne\'\' opakowanie z wyjmowanymi kosteczkami

Jedyny minusik. Jak dla mnie sa za bardzo perlowe.

Używam tego produktu od: od roku
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Dobre cienie w dobrej cenie.

Posiadam zestaw ze zdjęcia w głównej recenzji.

Na plus naprawdę ładne i intensywne kolory, trwałość i łatwość rozcierania oraz mega wydajność - swego czasu używałam ich naprawdę częśto, a ubytek wciąż minimalny.

Na minus - niepraktyczne, jak dla mnie, opakowanie.

Nie zaznaczyłam, że kupię ponownie, ponieważ nie wyobrazam sobie, ze mogłabym je zużyć, a inne zestawy kolorystyczne nie podobają mi się.

średnio na jeża

Posiadam wersję z limitowanej kolekcji, gdzie są kolory: biały, szary, róż, mięta. Z tych wszystkich biały nie przypadł mi do gustu, jest jakby "za słabo zmielony". Cienie są dość mocno błyszczące, pół transparentne. Kiedy chcę uzyskać mocniejszy efekt nakładam je na cienie matowe z Inglota - wtedy są intensywne i mają piękny połysk. Mimo wszystko przeszkadza mi ich słaba pigmentacja, dużo trzeba nałożyć , żeby było coś widać. Mimo wszystko są bardzo wydajne.

Polecam!

Świetnie się nimi pracuje i na mokro i na sucho. W zalezności od powyższego można uzyskać naprawde soczysty kolor, a maja je piękne!, lub delikatną połyskującą mgiełkę. Opakowanie też na duży plus. Polecam!

Używam tego produktu od:kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań:jedno w trakcie

Świetne cienie dla osób nie wprawionych w sztuce makijazu, nawet położone niezbyt starannie dają dobry efekt. Kolory ładnie się mieszają i komponują ze sobą. Do nakładania używam Mini Brush Kit, zestawu pędzelków tej samej firmy, rewelacja.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 i starczy na dłuugo

Wspaniałe!

Wspaniłe cienie dla wszystkich traktujących robienie makijażu jako dobrą zabawę (też)

Plusy
- doskonała jakość
- piękne kolory
- wygoda używania, można wziąć tylko jeden mały kolorek do torebki i zajmuje bardzo mało miejsca
- jak na cienie spora ilość
- możliwośc używania na mokro i na sucho
- wspaniale się cieniują

Minusy
- cena niestety
- niektóre odcienie nakładane na sucho są tak delikatne, że prawie niewidoczne

Ogólnie POLECAM

Używam tego produktu od:5 lat
Ilość zużytych opakowań:mam dwa i chyba nigdy się nie skończą

Bardzo fajne

Cienie są naprawdę bardzo fajne. Wydajne, odcienie połyskujące, wyglądają świetnie. Używam ich na mokro, wtedy są bardziej wyraźne i ciemniejsze. Jedyną wadą jest zbyt krótka wytrzymałość przy moim typie cery. Dzisiaj specjalnie zakupiłam nową bazę pod cienie Artdeco, by trzymały się dłużej. Pod wszystkimi innnymi względami są świetne. Bardzo wygodne pudełeczko i plus za to, że cienie są dodatkowo osobno zamykane, przez co nie mieszają się i nie brudzą. Szczerze polecam. :)

Używam tego produktu od: tygodnia

mega wydajne

Kupilam pod wplywem dobrych opinii na wizazu, jestem dosc zadowolona, maja przyzwoita trwałosc, dobra konsystencje, nie roluja sie na powiekach, sa strasznie wydajne uzywam juz rok i wcale nie zizytem.
Mam tyko troche zastrzezenia do palet kolorystycznych, zadna z nich w 100 % nie trafila w moj gust.

Używam tego produktu od: 1 rok

Godny polecenia.

Rzadko kupuję kolorowe kosmetyki. Ciężko mi było znaleźć cienie, które by nie uczulały i jednocześnie nie rolowały na powiekach już po godzinie od nałożenia. Przywiązałam się do cieni Revlonu kupionych kilka lat temu w USA, które niestety juz się skończyły, a drugich takich już nie produkują.
Paletę cieni BS nr 17 używam od roku. Wybralam je z następujących powodów (z ktorymi zgadzam sie w 100%):

1. sa to cienie mineralne
2. maja piekne kolory
3. dobrze sie rozprowadzaja
4. nie uczulaja

Jest to kosmetyk godny polecenia. Wytrzymują długo na moich powiekach!,co jest rzadkoscia, bo zwykle juz po 1-2 godz wiekszosc cieni zbiera sie w zalamaniu powieki.

Jedynym minusem jest opakowanie...totalna pomylka. Poza tym brak aplikatora.

Używam tego produktu od:roku

bardzo dobre

Mam zestaw 06, ten który widać na zdjęciu: czekoladowo-złoto-miodowy. Kolory są bardzo dobrze ze sobą zestawione, a na oku prezentują się bardzo efektownie.

Konsystencja bez zarzutu: cienie łatwo nabrać na pędzel, równomiernie nałożyć, rozetrzeć i zmieszać, gdzie trzeba. Połysk jest niewątpliwy, ale nie jarmarczny. Trwałość przyzwoita. Nic się nie zbiera w zagłębieniu powieki ani nie osypuje.

Trochu niewygodne pudełko: najpierw zdejmujemy zatyczkę z całości, a później jeszcze z każdego kwadracika. Ktoś mógł w tej materii lepiej pomyśleć.

Opakowanie jest ogromne, nie sądzę żebym kiedyś dała radę je zużyć, choćbym malowała się tymi cieniami codziennie - dlatego zaznaczyłam: nie wiem, czy kupię po raz drugi. :)

Używam tego produktu od: około roku
Ilość zużytych opakowań: zużytych? Dobre sobie :D

ulubione

Mam dwie paletki - nr 07 i 17. Opakowanie ogromne jak na cienie. Wydajne-chyba nigdy się nie skończą (nie,żebym narzekała). Przepięknie satynowo mienią się na powiece-na mokro bardziej intensywnie, dlatego nadają się na każdą okazję. Są trwałe, na mojej powiece bez bazy wytrzymują w zasadzie cały dzień bez większego rolowania się. O osypywaniu nie ma mowy. Kolor blednie odrobinę,ale dopiero po kilkunastu godzinach. Moim zdecydowanym faworytem, jeżeli chodzi o kolor, jest ciemny fiolet w paletce nr 07. Nie wiem, czy kupię ponownie, bo jak napisałam wyżej, chyba nigdy się nie skończą:)Używam tego produktu od: roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie dwóch

Kupiłam paletkę nr 7 bez większego przekonania - cienie wydawały mi się zbyt twarde, mało napigmentowane - na szczęście okazały się fantastyczne.
Rzeczywiście są dość twarde, ale może dzięki temu nie osypują się. Są dobrze napigmentowane, ładnie połyskujące, dobrze się cieniują. Na bazie trwałość znakomita. Podoba mi się zestawienie kolorystyczne. Jedyne do czego mogę się przyczepić to brak w zestawie typowego rozświetlacza - używam w tym celu cienia innej marki. Ale i tak ostrzę sobie ząbki na nastepne paletki:D

Używam tego produktu od: ok. miesiąca