Faberlic, Air Stream [Oxiology], Balsam tlenowy

Faberlic, Air Stream [Oxiology], Balsam tlenowy

Balsam tlenowy z linii Legendarny Tlen. Dzięki wysokiemu stężeniu kompleksu tlenu balsam aktywnie poprawia krążenie krwi, odżywia komórki skóry, przyspiesza naturalny proces jej regeneracji. Przy codziennym użytkowaniu pomaga skórze walczyć z niekorzystnymi warunkami klimatycznymi i zregenerować skórę po przebytym stresie. Balsam jest również zalecany jako produkt SOS do pielęgnacji podrażnionej skóry po ukąszeniach owadów, ekspozycji na światło słoneczne, depilacji, agresywnych zabiegach w gabinecie kosmetycznym, peelingach chemicznych, mezoterapii.
Innowacyjna technologia Air Stream łączy w sobie unikalną formułę związku tlenowego Novaftem-O2 (odżywienie komórek tlenem) oraz opatentowane przez laboratorium Faberlic mikrokapsułki Tumerin (przeciwutleniacz, ochrona komórek). Z maksymalną koncentracją kompleksu 4D Target i panthenolem.
Drony tlenowe- dostarczajątlen bezpośrednio do komórek, w których dochodzi do jego wymiany na energię.
Aquaftem- dostarcza tlen z zewnątrz.
Arginina i kompleks aktywny DST-H- komponenty pochodzenia roślinnego pozyskiwane z alg wodnych. Pobudzają kążenie i dostarczają tlen do komórek od wewnątrz.
Antyoksydant Tumeron- chroni komórki przed utlenianiem.
Do wszystkich rodzajów skóry.

żel
nawilżające, przeciwzapalne, regenerujące, łagodzące, ochronne
lekkie
bez parabenów, bez alkoholu, hipoalergiczna, bez silikonów
w tubce
uniwersalne
mieszana, dojrzała, alergiczna / atopowa, sucha, normalna
Wiek
20+, 30+, 40+, 50+, 60+, 70+

Szybko łagodzi trądzik.

Używam tego kremu na trądzik, moje pryszcze i inne niedoskonałości szybko się goją. Balsam ma przyjemny zapach, nawilża skórę, nie zapycha, szybko się wchłania, nadaje się pod makijaż. Po zastosowaniu znika uczucie napięcia. Moja skóra nie jest już taka sucha i nie pęka. Cena tego balsamu to okolo 40 zł za 50ml. Balsam dobrze wspomaga regenerację skóry.

Balsam który działa cuda

Najlepszy balsam wszech czasów działa cuda na dziecięce siniaki otarcia poprzez opryszczkę już dzień później jest łagodnej a po kilku dniach wszystko znika. Nie miałam lepszego kosmetyku do wszystkiego:) faberlic naprawdę kosmetyki godne polecenia.

Wykorzystała: kilka próbek

wszystkich obietnic nie spełnił

+ Częściowo ściągnął pory, przez co zmniejszył ich widoczność.
+ Nie wysusza skóry, czego się obawiałam od tego typu kosmetyku.
+ Jest piekielnie wydajny

Rewelacyjny

Używam tego kremu na trądzik i bardzo mi pomaga. Pryszcze szybko się goją i nie ma po nich żadnego śladu. W dodatku ma przyjemny zapach, dzięki czemu jego użytkowanie nie jest uciążliwe jak w przypadku niektórych kosmetyków. Dostałam go w prezencie i na początku nie wiedziałam do czego go używać, ale kiedy się dowiedziałam byłam naprawdę zadowolona z efektów.

Bardzo zachwalany

Ogólnie kupiłam go, ponieważ był otrąbiony w necie i w reklamach. Ale na mnie chyba nie działa. Mam skórę atopową, na twarzy często trądzik, naczynka, podrażnienia. Nie widziałam żadnych zmian na lepsze

Niestety nie dla mnie

Krem zakupiłam przez internet ponieważ szukałam odpowiedniego kremu który ukoi i jakby dotleni moja buzię. Ogólnie krem jest poprawny nie zapycha, ma delikatny zapach, szybko się wchłania, ma opakowanie moim zdaniem najbardziej higieniczne bo krem jest wyciskany z tubki a nie brany palcem, ale niestety nie sprostał moim oczekiwaniom buzia dalej była sucha, miejscami czerwona nie poczułam generalnie żadnego nawilżenia i ukojenia.

Rewelacja

Najlepszy balsam jaki używałam! Mam skórę suchą, atopową, a to cudeńko nie tylko łagodzi podrażnienia, ale też sprawia że wszystko się szybciej goi. Po zastosowaniu znika uczucie napięcia i swędzenia, polecam go każdemu! Używałam zarówno na twarz (głównie czoło), jak i szyję oraz dekolt. Wszędzie się super sprawdził!

Nie urzekł mnie

Słyszałam wiele dobrego na temat tego balsamu. Skuszona opiniami innych zamówiłam go sobie u koleżanki. Niestety nie zobaczyłam żadnych spektakularnych efektów po jego stosowaniu. Balsam ma lekką konsystencję i szybko się wchłania. Jest wydajny i ma delikatny zapach. Dobrze nawilża ale nic więcej, jak przeciętny krem.

Rewelacyjnie

Ja zaczęłam go stosować na pękające skore dloni i po 5 dniach stosowania juz wiem że jest moim wybawieniem. Skóra nie jest już taka sucha i nie pęka, zeszla zrogowaciala warstwa i została miekka . Teraz cenowo wychodzi dość drogo bo okolo 40 zł za 5pml ale jak dla mnie nie sa to wyrzucone pieniadze . Kosmetyk szybko sie wchłania i dobrze wspomaga w regeneracji skóry (zwykle kremy nie dawały rady)

Balsam tlenowy

A ja polecam, bardzo sobie chwalę. Mam skórę mieszana. Fajna konsystencja produktu. Zużyłam już kilka opakowań i dalej kupuje. Cena też spoko, dlatego myślę że warto.

Przeciętny

Szukam od długiego czasu jakiegoś zastrzyku nawilżającego, aż pewnego dnia trafiłam na ten oto specyfik, zachwalany niesamowicie przez konsultantkę.. Na początku działał bardzo dobrze, świetnie rozprowadza się po skórze i ma delikatny zapach, jednak po jakimś czasie zauważyłam, że zapycha mi pory, a to jest trudna rzecz do osiągnięcia przy mojej skórze. Niestety musiałam go odstawić, nie jest dla mnie

Czy to jest tego warte?

Balsam dostałam od mamy z informacją, że to jest cud i objawienie.
Mam bardzo suchą skórę, dodatkowo na dekolcie i ramionach trądzik, więc muszę używać produktów silnie nawilżających, ale nie zapychających.
Z nadzieją zaczęłam stosować ten balsam. Pierwsze moje skojarzenie było takie, że formuła (gęstość i to jak się rozprowadza) jest uderzająco podobne do jednego z kremów Exuviance, który świetnie się wcześniej u mnie sprawdził. Stosowałam zatem Faberlic, dopóki nie wykończyłam tubki.
Sam krem określam jako wydajny, dobrze się wchłania. I nic poza tym. Nie zauważyłam żadnych szczególnych zmian na mojej skórze. Jego nawilżanie porównałabym do zwykłych kremów za 15 zł, gdzie i tak trzeba wspomóc się innym kremem lub maścią.

Czy polecam? Raczej nie, jeśli szukacie dobrego nawilżenia. Jeśli potrzebujecie kremu do codziennej pielęgnacji i nie macie ze skórą żadnych większych problemów to śmiało próbujcie.