BeneFit, Firm It Up! (Serum ujędrniające i rozświetlające kontur oka)

BeneFit, Firm It Up! (Serum ujędrniające i rozświetlające kontur oka)

Serum Firm it up! ujędrnia i rozświetla delikatną strefę konturu oka.
Lekka formuła, wzbogacona kompleksem Radiance, wchłania się w kilka sekund, dając skórze uczucie świeżości i aksamitnej miękkości.

serum pod oczy
rozświetlające, liftingujące, przeciwzmarszczkowe
w tubce
serum

Na prezent perfekcyjny ;)

Za serce chwyta przede wszystkim wygląd tego serum- drewniana nakrętka nie może się nie podobać ;) Cała oprawa graficzna jest piękna więc na prezent kosmetyk na pewno zachwyci. Jeśli chodzi o działanie – wchłania się rzeczywiście szybko i przyjemnie, ale jest trochę niekompatybilny z moim korektorem pod oczy :/ Używałam go więc wyłącznie na noc. Pozostawia bardzo przyjemną powłoczkę, która sprawia, że skóra jest gładka i delikatnie ściągnięta. Nie zauważyłam niestety redukcji zmarszczek. Ani wizualnie, ani realnie :/ Podobnie pod względem efektu rozświetlenia – nic takiego nie zauważyłam, ale moje oczy są raczej genetycznie podkrążone więc może lepiej sprawdzi się w przypadku skóry poszarzałej w wyniku zmęczenia. Według mnie w użytkowaniu jest naprawdę świetny – nawilża skutecznie i odpręża, łagodzi zmęczenie oczu. Ale pod względem zmarszczek i rozświetlenia u mnie szałowych efektów zabrakło.