HiPP, Shampoo (Szampon dla dzieci) (stara wersja)

HiPP, Shampoo (Szampon dla dzieci) (stara wersja)

Szampon HiPP Babysanft delikatnie myje i pielęgnuje delikatną skórę głowy, a zawarty w nim składnik HiPP-Hautschutz pomaga odbudować jej naturalną warstwę ochronną. Sprawia, że włosy łatwo się rozczesują, są błyszczące i miękkie.
Szampon HiPP Babysanft jest delikatny dla oczu - a to dobra wiadomość dla małych miłośników kąpieli.
Idealny również dla całej rodziny.
Szampon nie zawiera substancji konserwujących i barwników, oleju mineralnego, mydła i emulgatorów PEG1.

Do włosow cienkich

Kupiłam ten szampon przeczytwaszy wszystkie "peany "na jego cześć na wizażu, ale jestem niezadowolona :( Niestety, do moich gęstych, ale przesuszonych włosów sie absolutnie nie nadaje.A już na pewno nie wyobrażam sobie możliwości włozenia we włosy szczotki czy tym bardziej grzebienia bez użycia odżywki po tym szamponie.Niemiłosiernie plącze włosy!!!

Używam tego produktu od:tygodnia

najlepszy i już:)

Szampon jest super . Włosy są po nim bardzo miekkie , lśniące , milutkie w dotyku, mam wrażenie jakby je nawilżał.
Ma fajną konsystencję i ładnie pachnie, jest łagodny dla skóry głowy, bardzo dobrze się pieni.
Niestety w czasie mycia plącze mi włosy ale nie odejmę mu za to gwiazdki bo po umyciu włosy pieknie się rozczesują. :)
Jest to obecnie mój ulubiony szampon.
Używam tego produktu od:..

Łagodny nie tylko dla bobasów

Szampon jest świetny. Bardzo dobrze się pieni, delikatnie pachnie. Po myciu włosy są delikatne i przede wszystkim czuć, że są umyte i świeże, jakiego to efektu nie uzyskałam niestety po szamponie nivei (jest super delikatny, ale miałam wrażenie nie do końca czystej czupryny;))
Włosy są błyszczące, miłe w dotyku, dobrze się układają.
Skóra głowy nie swędzi (co przydarzało mi się przy niektórych szamponach).
Mam krótkie włosy, więc nie mam problemów z rozczesaniem, ale myślę, że przy dłuższych może plątać włosy.
Na razie nie szukam lepszego:)

Mojej piętnastomiesięcznej córeczce też bardzo dobrze służy.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie drugiego

bdb

pierwszy raz dostałam ten szapon dla mojej córki rok temu od znajomych z Niemiec, nie wiele się po nim spodziewałam bo Hipp to głownie kojarzył mi sie z jedzeniem a nie kosmetykami, i czy taka firma może robić dobre kosmetyki???
TAK. Byłam zaskoczona tym jakie lśniące włoski ma moja córcia, mieciutki, naprawdę rewelacyjny, dobrze że kosmetyki te pojawiły się u nas, bo moge teraz spokojnie testować z córką inne produkty,
Myślę że moja córka jest tego samego zdania co i ja.

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:2 opakowania

o tak:)

Najpierw o wadach: paskudne różowo-niebieskie, przesłodko kiczowate opakowanie. Jednakże wygodne w trakcie użycia, bo ze sprytnym wgłębieniem na dłoń plus z antypoślizgowego zmatowionego plastiku. To tyle jeśli mowa o wadach:) Reszta to zalety. Przejrzysty, bardzo dobrze doczyszczający włosy (dziecięce i dorosłe-podbieram od czasu do czasu córeczce;)). Po wyschnięciu są miękkie, lekkie, błyszczące, nie elektryzują się. Pieni się średnio, na pewno nie za lekko. Włosy w trakcie mycia są aż "trzeszczące" od czystości. Bez SLS. Bardzo na tak:)

Używam tego produktu od:2 tygodni
Ilość zużytych opakowań: rozpoczęte pierwsze

najlepszy

Jestem zachwycona tym produktem! Włosy po użyciu szamponu, już po pierwszym myciu są mięciutkie i lśniące. Dzięki temu, ze nie muszę już używać odżywki, nie obciązam ich dodatkowo. Wydaje mi się też, że mniej się przetłuszczają. Szampon ten jest najlepszym jaki dotąd używałam spośród drogeryjnych produktów. W dodatku ma całkiem niezły skład.
Ważną zaletą jest też odpowidni stosunek jakości i ilości do ceny.
Ne pewno już nigdy nie przestanę go używać. Amen.

Używam tego produktu od: trzech tygodni
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Łeeee

Rozczarowałam się... Po tylu "ochach" i achach" na forum na temat tego szamponu spodziewałam się niemalże cudów ;) Szampon niestety jest dosyć przecietny - tak akurat na **. Jest mało wydajny, potrzebuję uzyć dużej ilość do umycia włosów. Ciężko się go spłukuje. Owszem,może włosy sa delikatniejsze, miekkie i ciut błyszczące, ale pojawił mi sie drobny łupież (a może to ten źle wypłukany szampon??). Zauważyłam tez, że włosy szybciej mi sie przetłuszczaja, a producent przecież obiecuje ograniczenie przetłuszczania. Częściej też czuję swędzenie skóry :(Używam tego produktu od: 3 tygodni

EDYCJA: ledwie wymęczyłam buteleczkę. Nie poelcam - wkońcu włsoy dorosłej osoby potrzebują innej pielęgnacji niz włosy dziecka.

naciągane ***

Nie wiem jak dokładnie ocenić ten szampon,wydawało mi sie że będzie super hiper a masz tu babo placek :( mimo iż nie zawiera SLS i tak skóra głowy mnie swędzi i mam delikatny łupież.Bardzo plącze włosy podczas mycia co bardzo utrudnia dobre wypułaknie szamponu z włosów.
Oczywiście konieczne jest zastosowanie po odżywki,nie wyobrażam sobie rozczesania włosów po samym tym szamponie.
Plusem jest że "odbija" włosy od skóry,sa uniesione.
Myślałam że znalazłam cudo ale jednak nie.Używam tego produktu od:1,5 tygodnia

super !!!

Rewelacyjny szampon, świetny skład szczególnie jak za tą cenę. Używam go ja i moja 5-cio miesięczna córeczka i zero podrażnień. Ja muszę używać co prawda jeszcze odżywki, ale to przez rodzaj włosów (suche i pierzaste). Szampon ma ocenę bardzo dobrą w niemieckim teście OKOTEST, co daje gwarancję dobrego składu.

Używam tego produktu od:ok. 2 m-cy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie drugiego

mógłby mniej kołtunić :(

Szampon ten jest czysty jak łza, nie ma barwników, substancjii wygładzających ani innych regeneraczy...i tu tkwi problem...Kołtuni włosy tak okrutnie że odżywka jest i tak niewystarczającym środkiem. Co mnie najardziej zraziło to tępa konsystencja i wyrywanie włosów podczas mycia. Żeby ich nie wyrywać trzeba by głowę tylko masować i kołtun gotowy. Jest stworzony dla włosów tłustych gdyż myje tak dokładnie że głowa aż skrzypi. Odradzam długo i średnio długim czuprynom. Do mnie w końcu dotarło że jeśli chcę zapuścić włosy to bez niego...niestety :(
Mam mimo wszystko do niego sentyment więc jako porządny oczyszczacz będzie stać na mojej półce.

Używam produktu od pół roku

Spokornieliśmy...

Pierwsze wrażenie: cudowny zapach - jak cała seria :-)

Potem było już gorzej - niemiłosiernie plącze mi włosy - potwornie je wysusza. Stają się sianowate i elektryzują się po wyschnięciu :-( Nawet odzywki tego nie niwelują - znów czeka mnie kuracja WAX-em...

Nie skreślam go tylko dlatego, że używam go jako żelu pod prysznic i w tej roli jest fenomenalny. Jednak skoro to szampon, to nie mogę ocenić go na więcej niż trzy gwiazdki - a i to naciągane.

EDIT: 23.01.2007

Jak w tytule - spokornieliśmy - oboje. Odkryłam sposób mycia włosów tym szamponem, gwarantujący dobre efekty.

Narzekałam, że plącze włosy: jeśli rozprowadzam go wzdłuż włosów i masuję samymi opuszkami, nic takiego nie ma miejsca!!! Nie ma tu miejsca na energiczne "szorowanie" :D
Po delikatnym myciu włosy nie potrzebują ani grama odżywki i faktycznie odklejają się od skóry głowy.

Podwyższam ocenę do 4 gwiazdek.

Dziecięce włoski

Najpierw wypadały mi włosy, gdy juz wydawoło się lepiej, to dopadło mnie straszne swędzenie skóry głowy i łupież, choc uzywałam bezSLSowego Fitomedu:(. Zakupiłam szampon Hippa i problem powoli sam się rozwiązał. Szampon jest delikatny, pięknie pachnie, ale środek zapachowy zawarty w nim nie podrażnia. Skóra głowy wróciła do normy, włosy są delikatne i pieknie błyszczą. Przestałam tez użyhwac odżywki, ale ja mam króciutkie włosy i nic mi się nie plącze. Zabieram go też na wyjazdy i myję nim wtedy buzię i całe ciało. Nie szczypie w oczy:) Jedyne zastrzeżenie mam do zbyt duzego otworku, który sprawia, że za dużo wylewa się na dłoń, więc wpływa to na wydajność. Ale i tak jest świetny.

Używam tego produktu od: półtora miesiąca?
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe