Versace, Man, Eau Fraiche

Versace, Man, Eau Fraiche

Nowa harmonia zapachu, w której klasyczne składniki męskich perfum zostały urozmaicone niespotykanymi nutami wnosząc do kompozycji życie i tchnienie świeżości.
Zaczynając od ambru i piżma w nutach bazowych poprzez liście cedru i szałwi aż po nuty drzewa różanego i białej cytryny.
Versace Man Eau Fraiche to zapach lekki, świeży, ale jednocześnie bardzo elegancki i wytworny.
Niepowtarzalne połączenie tradycyjnej elegancji z nowoczesną świeżością.

Nuty zapachowe: bergamotka, neroli, czarny pieprz, szafran, kardamon, kwiat tytoniu, cistus labdanum, ambra, drzewo kaszmirowe

drzewne
perfumy w olejkach

67% jesień/zima 33% wiosna/lato

Ciekawy zapach

Bardzo świeży, letni zapach dla mężczyzn. W mojej ocenie nuta bardzo sportowa - raczej nie na wytworny bankiet. Trwałość dobra. Stosunek jakości do ceny znakomity.

Kupiony w: Perfumeria Sephora

Delikatny cytrusowy

Cytrynkowy, prostoliniowy swieżak. Naprawdę ładny i trwały zapach.Idealny na ciepłe i gorące dni. Zapach bezpieczny,raczej nikogo nie zadusimy. Ma w sobie nutę elegancji. wartosci użytkowe na mnie na srednim poziomie,ale w końcu to lekki zapach letni a nie jesienno-zimowy killer.

Kupiony w: Perfumeria internetowa

Świeżość

Lekki i przyjemny to są określenia, które pierwsze wpadaja do głowy po powąchaniu. Gdybym miała scharakteryzować osobę, która tak pachnie powiedziałabym radosny optymista, ktoś otwarty i poukładany. Zapach bardzo bezpieczny, nie będzie nikogo drażnił, ale dla wielu może być przez to nijaki, mi odpowiada. Świeży, ale ta świeżość to nie tylko cytrusy, mają wiekszą głebie. Z jakiegoś powodu przywodzi mi na myśl świeże pranie w słoneczny dzień :)

Bardzo sexowny.

Versace Eau Fraiche jest zapachem niezwykle sexownym. Obejrzę się za każdym facetem, który tego zapachu używa. Kompozycja świeża i bardzo drzewna, sucha i cytrusowa. Bardzo trwały, utrzymuje się kilka godzin. Ma w sobie to "coś" co sprawia, że chce się go wąchać przez cały czas. Jest niemalże identyczny jak Medusa, choć niektórzy uważają, że Medusa jest mocniejsza. Polecam dla panów po 30 stce, którzy preferują sportowy styl.

Używam tego produktu od: pól roku
Ilość zużytych opakowań: 100 ml/

Mój ulubiony

Jest lekki, ale wyrazisty i ciepły, świerzy, nieco morski i cytrusowy. Męski i elegancki. Trzeba dodać że długo się utrzymuje.
Tak właśnie pachnie mój facet, mam bardzo miłe skojarzenia w związku z tym zapachem i prawie łzy w oczach jak go czuję, bo kojarzy mi się z tym co kocham...:)

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Fajnie kręci w nosie

Dla mnie to najlepszy zapach z męskiej oferty Versace. Ciekawe jest to, że nie rozwija się na mnie cytrusowo i potem drzewnie, czuję jakieś słodkie owoce, przyprawy - całą masę pieprzu i odrobinę drewna z piżmem. To czyni z niego całkiem nietypowy zapach, jak na "świeżaka". Plusem niewątpliwie jest cena, jednakże po dłuższym testowaniu trąci nieco syntetykiem. Mimo to, jak na tą cenę, wypada i tak bardzo dobrze.
Trwałość jest na solidnym poziomie i wynosi 8 h, projekcja jest słaba.

Używam tego produktu od: Trzy lata
Ilość zużytych opakowań: testy

Świetny zapach na lato

Bardzo fajny letni zapach, jego największym plusem jest to, że nie jest cytrusowy (przynajmniej na mnie).
Kompozycja jest świeża, energetyczna,"czysta", lekko pikantna, wodna, morska.
Ludzie go ciągle porównują z Chrome, którego nie znoszę, to jest dużo lepszy i ciekawszy zapach i na pewno mniej popularny.
Najlepiej się nadaje na upalne dni, ale daje radę w każdych warunkach. Na mnie wydaje się być lekko elegancki, fajnie się rozwija.
Flaszka całkiem fajna, trwałość niezła jak na świeżaka, ok 4 godzin, przez kolejne 2-3 wyczuwalny blisko skóry.
Jak dla mnie ścisła czołówka zapachów letnich.
Używam tego produktu od: kilka tygodni

mech

W bardzo ładnej buteleczce zamknięty jest świeży zapach.Kupiłam go razem z Versense.Niestety ten mi nie przypadł do gustu.Jest to rodzaj świeżości której nie lubię- mech w lesie po deszczu,mokra trawa,powiew wieczornego wiatru.Nie lubiłam gdy pachniał tak mój mężczyzna,ale na innym mogę tolerować.Choć nie mój typ,to nie odrzuca.Oj,trwałość kiepska !

Używam tego produktu od: kiedyś
Ilość zużytych opakowań: zaczęte

Leciutki na lato

Hmmm jestem fanka typowo mocnych, drzewnych męskich zapachów, jednak ten mój mąż dostał w prezencie i zakochał się w nim w biegu, więc musiałam go zaakceptować:) Nie było to trudne, bo z tych leciutkich zapachów ten był wyjatkowo przyjemny, nie oblesnie morski, czego nie lubie, tylko po prostu przyjemnie delikatny.

Używam tego produktu od:2lata

Uwielbiam

Uwielbiam zapachy od Versacego, zarówno damskie, jak i męskie. Śledzę bacznie, gdy wychodzi nowy zapach, ten ukazał się jakoś na wiosnę i od razu pobiegłam do sephory sprawdzić czy jest tak samo piękny jak inne tej marki. Bez zastanowienia kupiłam mężowi w prezencie. Zapach prześliczny, lekki, jakby odrobinę cytrusowy. Gorąco polecam :)

Używam tego produktu od: od 7 miesięcy

Najpiękniejszy męski zapach

Kiedy pachnie nim mój facet nie mogę się wprost od niego oderwać... Zapach jest tak cudowny, że trudno mi go opisać, błękit falakonu idealnie komponuje się z jego zawartością- zapach kojarzy mi się z letnią wietrzną nocą, powietrzem po burzy i cytrynowym gajem jednocześnie ... Może dlatego, ze z upływem czasu zapach bardzo się rozwija, na początku dość mocno czuć pieprz i cytrusy, jednak po godzinie ta ostrość słabnie, by przerodzić się w uderzającą świeżość powietrza i deszczu oraz chłód letniej nocy, ale jednocześnie zapach jest bardzo trwały. Gwarantuję każdemu facetowi, że te perfumy potrafią skutecznie uwodzić- mi zdarzyło się, że nieświadomie szłam przez miasto za panem który tym pachniał- tak bardzo jest ten zapach hipnotyczny. Myślę, że nie przesadzę, jeśli uznam ten zapach za KWC wśród męskich zapachów. W tym roku leży już zapakowany na dnie szafy, by za 2 dni wylądować pod choinką u mojego lubego;)

Używam tego produktu od:chłopak używa od 3 lat

CUDEŃKO

Kupiony na prezent bardzo przypadł mi do gustu (nie tylko mi ;) ). Jest taki lekki i cytrusowy, ale bez przesady, ma w sobie też pieprz, co dodaje mu nutkę ostrości. Na skórze rozwija się powoli i subtelnie. Opakowanie bardzo mi się podoba. Moim zdaniem jeden z najładniejszych męskich zapachów :)

Używam tego produktu od:miesiac
Ilość zużytych opakowań:w trakcie