Jadwiga, Saipan, Naturalny puder sypki do cery tłustej i trądzikowej

Jadwiga, Saipan, Naturalny puder sypki do cery tłustej i trądzikowej

kosme.pl
Średnia ocena: 0.00/5

Preparat produkowany na bazie surowców naturalnych. Matuje, maskuje defekty skóry, wygładza. Ma działanie antybakteryjne, przeciwtrądzikowe, delikatnie ściągające
przeciwdziała wpływom szkodliwych czynników zewnętrznych. Odtruwa skórę, pielęgnuje i chroni,
wchłania nadmiernie wydzielający się tłuszcz. Maskuje wszelkie niedoskonałości skóry i zbyt rozszerzone pory, nadaje skórze gładkość i matowość. Ma właściwości zabliźniające, kojące, remineralizujące. Odświeża i odżywia cerę. Kompozycja odpowiednio dobranych glinek (białej, żółtej, zielonej) leczy trądzik, łagodzi objawy trądziku różowatego i innych defektów urody, stymuluje regenerację tkanek.
Skora staje się zdrowa i aksamitnie gładka.

sypki
mieszana, tłusta
matujące, kryjące

Zwyklak

Kupiłam go przy okazji większych zakupów produktów firmy "Jadwiga". Sprawdził się u mnie średnio. Testowałam już wieeele pudrów matujących, z racji posiadania tłustej cery. Ten należy do grupy przeciętniaków.

Plusy:
-bardzo wydajny
-skład
-transparentność
-duże opakowanie
-pomaga w walce z trądzikiem

Minusy:
-matuje, ale nie na długo (ok. 1-1,5h)
-płaski mat
-bardzo się sypie
-okropne, mało funkcjonale opakowanie
-trudno dostępny

Można wypróbować, bo jak widzę wielu osobom przypadł do gustu. Ja z moją bardzo tłusta cerą potrzebuję czegoś, co zmatowi ją na dłużej.

Chory look na twarzy

Jedynym plusem jaki można wymienić to chyba cena, ale z tym też bym się kłóciła bo chyba wolę wydać więcej pieniędzy i żyć w przeświadczeniu, że kasa nie poszła w błoto:)
Używając tego specyfiku, uzyskujemy:
- efekt ziemistej, chorej twarzy
- słaby mat, który trzeba poprawiać po niecałej godzinie
- mam wrażenie, że pogorszył się stan mojej cery
- to coś nie podlecza naszej cery
- opakowanie po prostu BRZYDKIE
nie polecam

Używam tego produktu od: dłużej niż rok

Miłe złego początki....

Edit 13.04.2014 nie wiem czy puder ma nowy skład, ale zwyczajnie mnie uczulił, generalnie puder znacznie różni się od tego, który używałam rok temu. To dziwne, bo wcześniejsza wersja była rewelacyjna, natomiast teraz puder jest do niczego:
-uczula!!!!
-zapycha
-podkreśla suche skórki i jeszcze bardziej wysusza
-uwidacznia pory

Odejmuję gwiazdki i odradzam, bo puder bardzo się zmienił. Innych kosmetyków nie zmieniałam, a uczulenie, suchość i zapychanie cery pojawiają się tylko po używaniu tego pudru. Szkoda, że aż tak się zepsuł.

Byłam scepytcznie nastawiona do pudru Jadwiga, zwłaszcza jak zobaczyłam tandetne opakowanie, z którego ciężko wydobyć produkt, natomiast jak na złość rzucony do torebki pozostawia wszędzie ślady. Początkowo nie przypadł mi do gustu, bo strasznie podkreślał suche skórki, jednak odkąd solidnie zaczęłam nawilżać twarz, problem został rozwiązany.

Zalety:
+ładnie matuje;
+nie bieli i nie ciemnieje;
+fajny skład;
+cena ( za taką ilość produktu po prostu bajka; korzystałam z niego ponad rok);
+nie podrażnia i nie uczula;
+idealny dla cery mieszanej z niedoskonałościami;
+doskonały do wykonywania drobnych poprawek makijażu w ciągu dnia;
+delikatnie zwęża pory (jestem z tego bardzo zadowolona, ponieważ z reguły tego typu kosmetyki podkreślają widoczność porów).

Wady:
-dostępność;
-okropne opakowanie.

Generalnie bardzo dobry produkt, tylko trzeba nauczyć się go aplikować, najlepiej pędzlem, dołączony aplikator jest zbędny.

No niestety

Strasznie się nakręciłam na ten puder :) Po przeczytaniu wielu opinii zamówiłam rzeczony puder, który dotarł do mnie w połowie sierpnia. Bylo wtedy gorąco a i moje wypryski jakoś chwilowo przygasły. Na tamte dni byl idealny. Przy niewielkiej ilości nie tworzył maski, ale również nie demaskował pryszczy. Po prostu bardzo dobrze powstrzymywał świecenie. Niestety, gdy nadeszła jesień zaczęłam używać retinoidów. Wiązało się to z powstaniem większej ilości pryszczy jak i przesuszeniem skóry. Wtedy puder zaczął bardzo mnie podrażniać i okropnie uwydatniać suche skórki.
\\n
\\nPodsumuwując: Puder spisuje się bardzo dobrze przy cerze nie potrzebującej krycia, dobrze nawilżonej, która ma tendencję do świecenia

Pozostanę przy nim o ile nie znajdę czegoś tak samo \'\'zdrowego\'\'

Może i nie jest to puder typu \'\'wow\'\' ale najważniejsze dla mnie jest to, że ma naturalny skład i nie powoduje wyprysków. Mam cerę tłustą, problemtyczną. Solo się nie sprawdza na twarzy bo się roztopi i wszytkie defekty widać. Używam go w duecie z BB od Laroche- tu moja recenzja https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=53713 i jestem bardzo zadowlona. Wadą może być to, że nie jest drobno zmielony ale ujdzie.

???

jedyny plus to sklad!nic wiecej

nie bede czepiac sie opakowania bo to pikus do tych wszystkich obiecanek cacanek producenta.

we wrocawiu kupilam go za 38 zl(rynek,ul.Odrzanska)wyrzucone pieniadze w bloto!!

a teraz do rzeczy:

nie nazwalabym tego pudrem,nawet maka.
jak dla mnie totalna pomylka:grubo zmielony,beznadziejna aplikacja.podobno transparentny,oki...byloby fajnie gdyby byl przynajmniej transparentny.
nie matuje,nie kryje,nijaki.z poczatku myslkalam ze to wina gabeczki ale nie...ani jedna ani druga ani trzecia ani nawet pedzlem nie dalo sie z "tym" nic zrobic.
ale fajnie ze sa osoby,ktorym ten produkt podszedl.ja sie do nich nie zaliczam.tylko swidruje oczkami dookola i szukam osoby ktora moglaby pasc ofiara tego pudru:P a noz jej podpasuje...
ja nie chce go nawet ogladac!
poki co Manhattan, Soft Mat Loose Powder (Puder sypki matujący) najlepszy!!!!

Używam tego produktu od: kilku miesiecy

niee i niee fatany niska jakosc

produkt o brdzo niskiej jakosci
ja mam do cery tlustej szukalam zmatowienia
kolor jest ziemnisty trupi jasny i popielaty
bardzo widac go na buzi jak bym posypala sie popielata maka
buzia wyglada brzydko
cera szybko sie po nim swieci nie matuje !!!
nie leczy
mi nic nie pogl
jest bardzo grubo i nie rowno zmielony z jak my minimalnymi kamieniami

pudelko jest ok zwykly plastik
jest go duzo
kupilam juz dawno i wywalilam !

Ilość zużytych opakowań: ciut bo reszte wywalilam

Miałam spore oczekiwania odnośnie tego pudru i dość długo zwlekałam z zakupem, ale niestety, bardzo się nim rozczarowałam.
Matuje na bardzo krótko, chyba najkrócej ze wszystkich znanych mi pudrów, bez względu na to, na jaki podkład go nałożę (aktualnie mam true match l\'oreala, affinimat i mineralny ingrid) zawsze świecę się po dwóch godzinach.
Czytając negatywne opinie na temat opakowania zastanawiałam się o co chodzi i czy faktycznie jest takie złe - i niestety tak, jest wypełnione pudrem po same brzegi, bez podważenie plastikowego wieczka (co da się zrobić tylko czymś ostro zakończonym) nie sposób wydobyć go z opakowania. To mega wkurzające, poza tym pudru nie da się zabrać do torebki i używać do poprawek w ciągu dnia.
Puder ma jasny kolor i nie jest transparentny, wiec nadaje się jedynie dla osób z dość jasną cerą. W moim przypadku akurat pasuje idealnie.
Ciężko się go nakłada, używając dołączonego puszka zostawia plamy, przy pędzlu strasznie pyli osiadając na wszystkim dookoła.
Na plus zaliczam jedynie naturalny, prosty skład, ale co z tego, skoro w moim przypadku nie ogranicza świecenia twarzy.

Używam tego produktu od: kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: jedno w użyciu

gdyby nie opakowanie

Puder jest wyborny: matuje, nie szkodzi cerze, troszkę bieli, niewygodne opakowanie, pyli. Mimo wszystko, uważam, że to doskonały puder sypki do cery tłustej. Trzeba go zamawiać od producenta, uważam że jest jednak wart czekania, nie szkodzi tłustej skórze i tu wracając do początku: nie matuje na wiele godzin, można jednak poprawiać, bez efektu maski:) Do do dziś używam go z biodermą sebium mat, albo mat magique loreal, daje radę.

Używam tego produktu od: 6miesięcy

bardzo dobry

PLUSY:
- nie zapycha- odkąd odłożyłam drogeryjne pudry i przerzuciłam się na ten, zauważyłam, że dzięki niemu nawet cera mi się poprawiła
- jest lekki
- wyyydaaajny- starcza mi na ok 4-5 miesięcy
- cena ok
- super skład ( nie zawiera talku, który może zapychać :)
- byłam zdziwiona, ale dobrze kryje, pomimo, że jest transparentny

MINUSY:
- opakowanie- tragedia, więcej go wyleci niż zużyję
- strasznie pyli, trzeba uważać na włosy, ciuchy, meble :P
- słaby mat- niestety moja strefa T jet tak tłusta ( reszta twrzy tez potrafi ), że już nawet po godz. zaczyna się świecić; niestety puder nie bardzo sobie z tym radzi....

Mój KWC na zawsze

Poprostu brak mi słow. Uwielbiam ten puder począwszy od składu po kolor.

Niestety borykam się z trądzikiem co jest moją straszną zmorą. Nie wyobrażam sobie wyjśc do ludzi bez chociażby delikatnego makijażu.

Ale do rzeczy

+ puder jest bardzo wydajny
+ jest transparentny (wsześniej kupowałam pudry w jakiś odcieniach próbując dobrać idealny kolor do mojej skóry a tu nie musze sie męczyć )
+ oczywiście cena
+ zauważyłam pozytywne działanie tego pudru ( po jakims tygodniu od jego pierwszego użycia zaobserwowałam że nie robią mi sie podskórne gule a widoczne krostki jakoś szybciej wysychały) doszłam do wniosku że to zasługa owego pudru co sprawia,że jeszcze bardziej go lubię
+ matuje

Niestety odejmuje pół gwiazdki tak jak większość dziewczyn za opakowanie. Nie umiem wydobyć kosmetyku gdyz jest ta siateczka więc ją całkowicie zdjęłam i po problemie . Po użyciu opakowanie jest troche brudne ale wybaczam to. Miałam jeden sypki puder i tam bardziej radzilam sobie z jego wydobyciem . Jakość opakowania pewnie sprawia, że cena jest bardzo atrakcyjna co dla mnie jest do zaakceptowania.

Rozczarowałam się...

Przekonały mnie pozytywne oceny na KWC, niestety rozczarowalam się.
Oczekiwałam od tego pudru że mnie zmatowi na dłużej niz inne pudry.
Niestety mat wytrzymuje 1-2 h i potem sie tak swiece ze bez poprawek sie nie obejdzie.Co gorsza zauwazylam ze przy nie umiejetnym nalozeniu tego pudru [gdzies wiecej a gdzies mniej] moga sie zrobic plamy na twarzy ,przynajmniej w moim wypadku czesto sie to zdarza ;/ a z zadnym innym pudrem takich problemow nie mialam. Jesli chodzi o opakowanie to jest ono koszmarne...przy otwieraniu tego wieczka z dziurkami chcac przesypac do innego pojemnika po pudrze wysypalam go bardzo sporo...no i ogolnie opakowanie nie jest za bardzo szczelne wiec do torebki sie nie nadaje...
Jedyny plus to chyba sklad ktory faktycznie jest przyjazny dla cery no i oczywiscie cena bo pudru jest naprawde sporo a cena niewielka.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie, chociaz nie wiem czy go skoncze...