Klorane, Dry Shampoo with Nettle (Seboregulujący szampon suchy z wyciagiem pokrzywy)

e-ZikoApteka.pl
Średnia ocena: 4.84/5

Stworzony w 1971 Seboregulujący szampon suchy z wyciągiem z pokrzywy wchłania nadmiar sebum i pozwala na rzadsze mycie włosów dzięki nowatorskiej formule, łączącej wyciąg z Pokrzywy o właściwościach seboregulujących i zmikronizowane pudry o silnym działaniu absorbującym. Włosy w kilka minut odzyskują objętość i czystość bez użycia wody.

hipoalergiczna
do włosów przetłuszczających się, suche szampony
Skóra głowy
problemowa, przetłuszczająca się
oczyszczające
w spray'u

Najlepszy suchy szampon jakiego używałam

Przetestowałam sporo suchych szamponów, gdyż Klorane pomimo że świetny, wydawał się trochę za drogi jak na tylko suchy szampon do stosowania doraźnego.
Miałam nadzieję że trafię na jakiś tańszy zamiennik, ale niestety i z podkulonym "ogonem" wróciłam do Klorane i już przy nim zostałam :).

Produkt w 100% spełnia swoje zadanie. Są takie sytuacje gdy niespodziewanie muszę wyjść z domu a moje włosy wyjściowo nie wyglądają i wtedy z pomocą przychodzi mi Klorane.
Spryskuję włosy u nasady, czekam chwilę, po czym zczesuję resztki z włosów. Włosy wyglądają jak po myciu, są świeże, uniesione u nasady a nieprzyjemny zapach sebum znika :).

Jedyną wadą jaką zaobserwowałam jest słaba wydajność.

działa!!!

Dezodorant naprawdę świetnie spełnia swoją rolę. Wiadomo, że po spryskaniu jest nalot, który trzeba wyczesać, ale tak samo jest z innymi tego typu specyfikami. Na blond włosach tego nie widać. Jednak na drugi dzień i tak trzeba już umyć włosy, jest to rozwiązanie tylko na jeden dzień. Niestety cena jest zastraszająco wysoka!! To jest chore żeby za taką pojemność płacić 39zł. Kupiłam tylko raz, bo w Superpharmie była promocja 25.99 zł to i tak dużo. I tak wróciłam do starych sposobów, czyli.... białko kurze i w dodatku mam to za grosze :D :D

Ilość zużytych opakowań: 1 , 150ml

Super!!

Suchy szampon Klorane jest na prawdę dobry. Uzywam go tylko na grzywkę którą musze myć 2 razy dziennie, a jak użyje tego szamponu wygląda jak po umyciu. Trochę nieprzyjemny zapach no i cena odstrasza, ale warto!

Dobry ale mało wydajny

Powtórzę to co jest w większości recenzji powyżej: dobry, odświeża moje tłuste włosy na kilka godzin, ale mało wydajny i stosunkowo drogi. Na blond włosach nie widać żadnego nalotu, może dlatego ze mam pasemka (pieprz i sól), nie muszę niczego wyczesywać. Przy aplikacji powstaje biała mgiełka która osadza się na brązowych meblach w łazience i wygląda jak kilku tygodniowa warstwa kurzu. Chętnie bym kupiła więcej opakowań ale nawet cena 25zł na allegro wydaje mi się mocno przesadzona.

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Dość wysoka cena za małą wydajność

jak dla mnie Klorane to szampon jak każdy inny. Efekt użycia utrzymuję się na włosach do 5 godzin, wydaje mi się że lekko przesłusza włosy. Niestety nie jest tani jak na słuchy szampon a przy tym bardzo mało wydajny. Używalam go naprawdę sporadycznie a mam już pustą butelkę. Podsumowując nie jest to produkt beznadziejny ale na pewno można znaleźć coś lepszego w tej cenie ;)

Ilość zużytych opakowań: 1 150 ml

wysusza włosy

Stosowałam go po 10h locie i zawiodłam się. Produkt strasznie wysuszył mi włosy. Elektryzowały się przez kolejne 3 dni i musiałam chodzić w kucyku. Już lepiej działa zwykły talk dla dzieci.

Używam tego produktu od: użyłam go dopiero raz

Jest świetny...

Super produkt, "ratuje" mi życie gdy zaśpie do pracy :) lub w innych trudnych sytuacjach.
\\nSpełnia swoje funkcje, czyli odświeża włosy i unosi je jednocznie. Jest o wiele lepszy od szamponu sephory. Polecam wszystki, ja będę go stosowała już zawsze. Właśnie zamówiłam kolejne opakowanie:)
\\n
\\n

Idealny

Niestety jestem właścicielką bardzo przetłuszczających się włosów i mycie ich codziennie jest dosyć uciążliwe. Teraz na drugi dzień używam tego produktu, kilka sekund i włosy jak nowe :) Jedyny minus to zapach, który niezbyt mi się podoba, ale na szczęście nie zostaje na włosach.

Ilość zużytych opakowań: trzy

Wart polecenia

Używałam już kilku różnych produktów tego typu, dodam - tańszych. Ale postanowiłam zaryzykować i zapłącic wiecej. nie żałuję. Naprawdę jest super. Zdarza się że nawet na drugi dzień po odświerzeniu włosy nadaja się jeszcze do "wyjścia między ludzi" :)
Wczesniej nr 1 był Oriflame...a el teraz Klorane bije go na głowę!

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

rewelacja!

Kupiłam ten szampon zachęcona opiniami na Wizażu i nie żałuję zakupu:) według mnie kosmetyk świetnie spełnia swoją funkcję i jest niezawodny w pielęgnacji przetłuszczających się włosów.
świetnie sprawdza się w podróży, jestem po prostu zachwycona- w kilka minut to cudeńko sprawiło, że moje włosy wyglądały estetycznie, były świeższe, nie były smętnie przyklapnięte ( jestem niestety posiadaczką cienkich włosów).
jego plusy to:
*działa tak jak obiecuję producent:)
*wygodny i szybki w użyciu gdy nie mamy dostępu do wody
*sprawia że fryzurka natychmiast lepiej wygląda, jest puszysta
w zasadzie nie widzę minusów, poza tym, że cena mogłaby być trochę niższa...
nie podzielam opinii, że jest niewydajny, nie zostaję mi również na włosach żaden biały osad, no ale jestem blondynką, w sumie nie wiem jak to jest u posiadaczek ciemniejszych włosów:)

Świetny

Produkt rewelacyjny, spełnia swoje zadanie, potrafi uratować z opresji w kilka minut.
Są takie dni, że żadna siła nie wyciągnie mnie z łóżka 30min wcześniej, żeby umyć głowę przed wybiegnięciem na autobus. Wtedy z pomocą przychodzi suchy szampon. Parę psików na "koronę" głowy, przy skroniach, odczekać dwie minutki, przeszczotkować włosy, ładnie spiąć i voila! Mogę wychodzić do ludzi :)
Problemów z białością talku w nim zawartego nie mam, bom blondynka (choć udawana ;) )

EDIT: jest 9 luty 2012, a ja dopiero wykańczam pierwsze opakowanie, stosując produkt praktycznie co drugi dzień. Zachwyt trwa!

Na pewno stałe zagości w mojej łazience!

SUPER

Jestem zdecydowanie na TAK :)
Szampon uratował moje "życie" wiele razy:)
Ogromnym plusem jest bardzo przyjemny zapach, łatwo sie go używa, a przede wszystkim znakomicie spisuje się w "odświeżeniu" włosów.
Moje włosy natychmiast wyglądały jakbym je przed chwilą umyła i wysuszyła, szampon dodaje włosom objętości oraz blasku, który utrzymuje się wiele godzin.
Minusem jest: cena, fakt, iż włosy trzeba dobrze wyczesać ponieważ włosy mogą miejscami pozostać siwe oraz jego niska wydajność (starczył mi na jakieś 8 zastosowań).