Petal Fresh Pure, Grape Seed & Olive Oil, Moisturizing Shampoo (Pestki winogron i oliwki, nawilżający szampon do włosów)

Delikatny, naturalny szampon wegański do włosów suchych i zniszczonych. Skutecznie regeneruje włosy, przywracając im zdrowy i naturalny wygląd. Formuła oparta na bogatych w antyoksydanty organicznej oliwie z oliwek i organicznym ekstrakcie z pestek winogron głęboko nawilża i odżywia nawet najbardziej przesuszone i łamliwe włosy, sprawiając, że stają się miękkie i jedwabiście gładkie.
Petal Fresh Pure to naturalne kosmetyki wegańskie wprost ze słonecznej Kalifornii. Powstały zgodnie z ideą, według której to co nakładamy na własne ciało i włosy jest tak samo ważne, jak to czym się odżywiamy. Dlatego też formuły Petal Fresh Pure wypełnia koktajl naturalnych i certyfikowanych składników organicznych. Bądź #silnaznatury i odwiedź www.petalfresh.pl.

Skóra głowy
normalna
do włosów suchych i zniszczonych
nawilżające

Skuteczny szampon do włosów

Szampon jest szczególnie polecany jako intensywne nawilżenie do włosów spalonych słońcem po wakacjach.

W składzie znajdziemy:
*organiczną oliwę z oliwek,
*ekstrakt z pestek z winogron.

Szampon pięknie pachnie. Moje włosy już po pierwszym użyciu stały się miękkie, wygładzone. Dobrze rozczesywały się po myciu. Zdecydowanie są w lepszej kondycji dzięki temu kosmetykowi. Dobrze pieni się oraz jest wydajny.

Świetny szampon

Moje włosy to rozjaśniane blond z tendencją do przetłuszczania które myje codziennie więc szukałam jakiegoś łagodnego szamponu do ich mycia. Kupiłam z polecenia ten produkt i uwielbiam go. Szampon ten ma lekką, żelową konsystencję o bardzo przyjemnym delikatnym zapachu i co ważne dobrze się pieni. Włosy po umyciu są odbite od nasady a skóra głowy dobrze umyta.

Łagodny, ale skuteczny

MÓJ TYP WŁOSÓW: włosy niskoporowate, przetłuszczające się, długie.

Szampon kupiłam z polecenia jednej z włosomaniaczek. Szukałam szamponu, który będzie łagodny (myję włosy codziennie), a jednocześnie domyje je z sebum i zanieczyszczeń. Finalnie zużyłam 2 butelki (i jedną z tej samej firmy, ale inny rodzaj), co już dużo mówi :)

1. CENA I DOSTĘPNOŚĆ - szampon kosztuje trochę więcej niż zwykle wydawałam na szampony. Bez promocji około 35 zł, na promocji kupowałam go za około 24 zł. Jest dostępny w Rossmannie, nie wiem czy jest w innych drogeriach, a przynajmniej nie rzucił mi się w oczy.

2. OPAKOWANIE - butelka ma ładną grafikę, jest poręczna. Zamknięcie jest bardzo wygodne, bo otwiera się po kliknięciu na jedną stronę zatyczki (a po drugiej stronie tworzy się dzióbek, z którego wylewa się produkt), więc łatwo jest wycisnąć produkt nawet mając mokre ręce.

3. KONSYSTENCJA I ZAPACH - szampon jest przezroczysty (co podobno sprawia, że szampon mniej obciąża i jest lepszy szczególnie dla skóry przetłuszczającej się), pachnie bardzo delikatnie i przyjemnie (jeśli ktoś "boi się' zapachu winogron to wcale ich nie czuję). Szampon tworzy ogromną pianę, co może być zaskoczeniem przy łagodnym szamponie. Nie spieniam szamponu kubeczku, bo mam bardzo mało miejsca i staram się trzymać pod prysznicem jak najmniej rzeczy, więc staram się spienić szampon w rękach przed nałożeniem. Powstaje z tego naprawdę dużo gestej piany, którą wygodnie rozprowadza się po skórze głowy. Jest wydajny, nawet dwukrotnie myjąc skórę głowy codziennie starcza na bardzo długo.

4. DZIAŁANIE - szampon świetnie domywa włosy. Nie przesusza skóry głowy, a wręcz nawilża ją, dzięki czemu przedłużył świeżość moich włosów. Przy niektórych szamponach miałam tłuste włosy już około godziny 16:00, tutaj nic takiego się nie dzieje. Wydawać by się mogło, że cóż takiego szampon może robić, ale ten naprawdę sprawił, że widzę różnicę między nim a inymi produktami do mycia włosów.

Czy polecam? Zdecydowanie TAK. Jest to bardzo dobry szampon, łatwo dostępny i wydajny. wybaczam mu nawet odrobinę wyższą cenę, gdyż można go regularnie dostać na promocji, a dodatkowo działa świetnie, więc jestem skłonna zapłacić za niego kilka zlotych więcej.

Dobry kumpel

Szampon zakupiłam kilka lat temu pierwszy raz.
Wtedy ich cena wynosiła 10 zł mniej.

Jesli ktoś szuka produktów do mocnej pielęgnacji włosów - to jest dobry wybor.
Produkty z tej firmy są napakowane po sam korem różnymi ekstraktami i substancjami pielęgnującymi włosy.

Skład szamponu jest bardzo długi ale tez i bardzo bogaty, bez zastrzeżeń.

Szampon myje dobrze skore głowy.
Doprowadził moja skore do ładu w ciągu 2 miesiecy po walką z odstawieniem Head & Shoulders.

Zapach jest przyjemny dla nosa, konsystencja jest bardzo fajna.

Włosy po umyciu są gładkie i przyjemne w dotyku. Kiedy nie miałam czasu na odżywkę - włosy można było rozczesać bez problemu bez użycia odzywek lub masek.

Najlepszy i niezawodny

Przez długi czas miałam problem z moimi włosami, były oklapnięte, straciły blask i byłam załamana bo używałam wielu szamponów i miałam wrażenie, że było coraz gorzej. Kupiłam go na próbę kilka lat temu w Rossmanie i nie żałuje tej decyzji bo jest ze mną nieustannie aż do teraz. Do moich średnioporów sprawdza się idealnie. To jest ten szampon, że kiedy myję nim włosy to wiem, że tego dnia będą piękne, odżywione, miękkie i pełne blasku.

Poleciłam go wielu osobom i mężczyznom i kobietom i wszyscy po niego sięgają często.

Tylko uwaga! kupując go po raz pierwszy zwróćcie uwagę czy nie bierzecie odżywki bo to jest dosyć częsta pomyłka :D

Za mocny dla wrażliwych skalpów

Moją skórę głowy wysusza. Ma fajny skład, ale mimo tego coś z nim jest nie tak. Miałam po nim delikatny łupież. Zaznaczę, że ten problem nie pojawił się od razu, ale po jakimś miesiącu czy półtora regularnego stosowania.

Piana tak wielka, że można by z niej biszkopt upiec.

Szampon genialnie doczyszcza skórę głowy. Jest delikatny i ma przepiękny skład, na co zawsze zwracam uwagę przy wyborze szamponu. Robi wielką pianę, za co duży plus, bo z delikatnymi szamponami jest problem, jeśli chodzi o pienienie się. Produkt jest baaaardzo wydajny. Ma taką żelową konsystencję, wystarczy dosłownie odrobinka, żeby dokładnie umyć całą skórę głowy. Zapach produktu jest intrygujący. Delikatny, ale orzeźwiający. Nie utrzymuje się niestety zbyt długo (a szkoda!). Natomiast regularna cena produktu... 35 zł, co jest moim zdaniem przesadą, nawet jak na takie działanie. Szczęśliwie produkt często jest na promocji i wtedy warto go zakupić. Bardzo się z nim polubiłam i produkt zdecydowanie zostanie ze mną na dłużej.

Fajny, łagodny szampon

Szampon kupiłam z polecenia i przyznam, że jest to świetny wybór. Choć początkowo do zakupu nie przekonywała mnie wysoka cena, to postanowiłam poczekać na promocję i skusić się na ten wybór. Zachęcił mnie głównie fakt, iż jest to szampon łagodny, a takiego właśnie poszukiwałam w celu regularnego użytkowania, a nie znalazłam jeszcze tego idealnego.

Etykieta szamponu jest prosta, choć zawarto w niej najważniejsze szczegóły. Uwagę zwraca fakt, iż szampon posiada dużą pojemność (355 ml), dzięki czemu jest bardzo wydajny, zwłaszcza, że świetnie się pieni (co wyróżnia produkt spośród szamponów łagodnych). Szampon ma bardzo piękny, winogronowy zapach, który zdecydowanie sprzyja podczas mycia skóry głowy. Co najważniejsze, włosy się nie plątały, gdzie niestety często miewam z tym problem.

Po umyciu, odżywieniu i wysuszeniu włosów, odczuwalne jest oczyszczenie a także przywrócenie blasku oraz świeżości włosów, które są miękkie i bardzo przyjemne w dotyku. Poza tym, włosy nie są oklapnięte, odbijają się od nasady. Używanie tego szamponu nie spowodowało u mnie łupieżu, ani podrażnień. Ogólnie, jestem bardzo zadowolona z wyboru tego szamponu i chętnie sięgnę po niego ponownie.

dobrze oczyszcza skórę głowy, odpowiednio się pieni oraz przyjemnie pachnie

Na zakup tego szamponu zdecydowałam się ze względu na to, że był on polecany na jednym z włosowych kanałów na YT, który bardzo lubię. Mimo swojej sporej ceny regularnej w promocji można go nabyć za 20 parę złotych, a pojemność jest całkiem spora.

Konsystencja szamponu jest ani nie gęsta, ani nie rzadka. Zapach jest bardzo przyjemny, winogronowy. Delikatnie jest także wyczuwalny po myciu. Bardzo dobrze się pieni oraz oczyszcza skórę głowy z zanieczyszczeń. Myję włosy codziennie, a tego szamponu używam przez 6 dni w tygodniu. W pozostały 1 dzień używam innego produktu. Myślę, że szampon ten można nazwać wydajnym, lecz przy moim codziennym użytkowaniu mimo wszystko poziom zużycia sprawnie spada.

Nasilił wypadanie włosów

Szampon kupiłam na podstawie wielu pozytywnych opinii. Niestety u mnie się nie sprawdził.

Plusy:
+ super się pieni
+ dobry skład
+ dobrze oczyszcza skórę głowy
+ wygodna butelka

Minusy:
- spowodował okropne wypadanie włosów
- zapach nie przypadł mi do gustu

Szampon pestki winogron i oliwki

Jeden z lepszych szamponów jakich używałam. Mam długie puszące się włosy, a ten szampon nadał im blasku. Szampon ma fajną konsystencję, którą w łatwy sposób rozprowadza się po skórze głowy plus za ładny oliwkowy zapach. Na pewno jeszcze skorzystam.

Zawsze do niego wracam

W szale włosomaniactwa przeszłam przez chyba wszystkie wersje szamponów i odżywek Petal Fresh. Ten jednak został ze mną na dłużej i mimo, że nie raz ' zbładzę' to ostatecznie wracam właśnie do niego:) Mam włosy średnio porowate ze skłonnością do puszenia się. Regularne stosowanie tego szamponu miało zdecydowane właściwości pielęgnacyjne. Włosy były ujarzmione, doczyszczone, bez oklapu i sklejania. Dodatkowym atutem jest solidna butelka z której z łatwością można wydostać produkt. Szampon jest średnio gesty, bezbarwny i ma delikatny zapach. Uwielbiam go za doskonały naturalny i bogaty skład.