Foreo, Luna Play Plus, Soniczna szczoteczka do oczyszczania twarzy

Foreo, Luna Play Plus, Soniczna szczoteczka do oczyszczania twarzy

Średnia ocena: 3.64/5

Pomimo małego rozmiaru, szczoteczka do twarzy LUNA play plus daje ogromne rezultaty pielęgnacyjne. Urządzenie wielkości francuskiego makaronika stanowi uroczą i bardziej przystępną cenowo alternatywę dla osób, które chcą rozpocząć swoją przygodę pielęgnacyjną z oczyszczaniem za pomocą technologii T-Sonic. Zasilana na baterie AAA.
• Głębokie a zarazem łagodne oczyszczanie
• Ultra-higieniczny silikon
• Zapewnia promienną skórę
• Urządzenie odpowiednie dla wszystkich rodzajów skóry

Dostępna w 7 kolorach:

Trwałość / wykonanie:
Łatwość obsługi:
Design produktu:

Dość dobra

Szczoteczka dosc fajnie oczyszcza cere i daje delikatny masaz. Ogolnie ma ladny kolor. Dostępność jest spora. Cenowo dość droga. Po calym dniu pracy daje fajny relaks na twarzy. Już po pierwszym użyciu widać efekty.

• Łatwość obsługi: 5

Rewelacyjna szczoteczka do mycia twarzy

Dzielę się opinią, ponieważ dziś po ponad 2 latach wymieniam baterię w tym cudzie ! Szczoteczka świetnie sprawdza się w usuwaniu makijażu , w połączeniu z odpowiednimi kosmetykami działa cuda - nie miałam tak czystej twarzy po żadnej pielęgnacji. Jestem raz bardziej raz mniej systematyczna ale obecnie to znów mój must-have w kosmetyczce , nawet poza domem - zabieram ją na siłownię aby sprawniej usunąć zanieczyszczenia , jest cicha , lekka , naprawdę ładna . Rozmyślam nad zakupem innej szczoteczki tej marki

Fajny gadżet

Szczoteczkę soniczną Foreo Luna Play Plus kupiłam na jakiejś dużej promocji w sklepie internetowym. Byłam ciekawa jej działania, szczególnie że czytałam o niej dużo pozytywnych recenzji. Już po kilku użyciach widać, że skóra jest dokładnie oczyszczona, dzięki wypustkom i delikatnym wybracjom szczoteczki mamy możliwość w delikatny sposób pozbyć się wszelkich pozostałości po makijażu. Dzięki szczoteczkę żel do twarzy delikatnie się rozpienia, nie musimy dodatkowo szorować twarzy. Łatwo się ją myje, wystarczy spłukać wodą. Szczoteczka dostępna jest w kilku wersjach kolorystycznych, prezentując się bardzo ładnie na półce w łazience. Uważam, że jest to bardzo fajny gadżet, ale nie kupiłabym go w cenie regularnej.

Używam od dawna

Miałam wątpliwości czy kupić wersję na baterię ale zdecydowała cena (wersje ładowane USB były droższe). Nie wiem co to za technologia ale przy niemal codziennym używaniu jej przez 1 min. bateria wytrzymała ponad 2 lata! Nie wiem czy użytkowniczki wrażliwych cer są zadowolone ale przy skórze mieszanej szczoteczka sprawdza się, niezawodnie oczyszczając skórę. Wiem, że specjalistki nie zalecają jej używania bo warstwa lipidowa itd. Po jej użyciu kosmetyki wchłaniają się fantastycznie i to przekonało mnie do jej stosowania. Mojej skóry nie podrażnia, daje uczucie dokładnego umycia, nie powoduje przesuszenia. Ponieważ leciutko drga w dłoni robię nią często masaż skóry wokół oczu (gładką stroną). Nie wiem czy jej posiadanie jest w życiu konieczne ale ja się cieszę, że ją mam :)

• Łatwość obsługi: 5

Fajne ale nie wiem czy potrzebne

Nie wiem czy to jest produkt potrzebny w mojej łazience. na pewno fajnie doczyszcza twarz, fajnie masuje, ale jednocześnie nie uważam, że to jest realnie coś czego potrzebuję i nie wyobrażam sobie mycia twarzy bez niego. foreo jest dość znane, marka była przez celebrytki i inne instagramerki polecana i się skusilam. czy kupiłabym pownownie? Nie wiem. wydaje mi się, że raczej nie. Jest to dość spory kosz jeżeli chodzi o urządzenie Nie jakiś znowu okropny, ale.. no nie jest to coś niezbędnego. Bez tego też jestem w stanie dobrze umyć twarz np. dłoniami albo sylikonową szczoteczką z takimi wypustkami bez wibracji albo inną soniczną szczoteczką która nie kosztuje aż tyle.

Świetna

Szczoteczka jest mała, co jest dużym plusem. Świetnie oczyszcza skórę twarzy przy czym jest bardzo delikatna. Skórę między innymi dzięki niej mam naprawdę promienną. Może nie jest niezbędna, ale warto ją mieć.

• Trwałość / wykonanie: 4

Nieśmiertelna

Mam jedną i tą samą sztukę od 3 lat, używam jej codziennie i jeszcze nigdy nie musiałam wymienić baterii.
Jest mała, poręczna, pomaga oczyszczać twarz- nie jest to produkt niezbędny, ale jest bardzo miłym dodatkiem to codziennej pielęgnacji.

Warto na nią polować na limango albo w Super Pharm na promocjach-n mnie tam kosztowała 130 zł.

• Trwałość / wykonanie: 4
  • Łatwość obsługi: 4

Dogłębne oczyszczenie i masaż skóry

plusy:
+ dobrze oczyszcza skórę
+ wygodna w uchwycie
+ odpowiedni rozmiar
+ masuje skórę
+ wygładza cerę
+ dosyć dobrze oczyszcza pory
+ poprawia wchłanianie kremów

minusy:
?

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
- niska dostępność
- nieco za wysoka cena

• Łatwość obsługi: 5

Małe, a cieszy, tylko... czy tego potrzebuję?

O Foreo swego czasu (bo teraz mocno przycichło) był szum wszędzie, zarówno pozytywny (jak świetnie oczyszcza), jak i negatywny (jak to szkodzi warstwie llipidowej czy też roznosi niedoskonałości), ale jednak się o tym mówiło. Nie byłam przekonana do końca na ile to urządzenie faktycznie działa, a na ile jest to typowy marketing, dlatego na początku zakupiłam jakąś myjkę soniczną a'la made in china. Dawała ona dobre efekty, jednak podrażniała moją skórę, a wiedziałam, że Foreo jest delikatniejsze, wiec zaryzykowałam...

Wybrałam wersję różową, jakby tradycyjną. Urządzenie jest małe i słodkie, idealnie leży w dłoni, a same niteczki czyszczące są niesamowicie miękkie i delikatne. Guzik do włączania jest ukryty z tyłu, nic nie wystaje i nie drażni. Niestety ta wersja ma dwa widoczne minusy - ma tylko jeden poziom wibracji, oraz nie wyłącza się sama po określonym czasie, więc tak naprawdę same musimy ocenić kiedy mamy przestać się masować.
Całość zamknięta w wielorazowym plastikowym pojemniczku w sam raz do zabierania ze sobą w podróże.

Zasilana bateriami AAA, co z jednej strony jest super - nie musimy pamiętać o jej ładowaniu i nie targamy ze sobą kabli na wyjazdy. Z drugiej - by zmienić baterie musimy odkręcić dwie śrubki, więc przed dłuższymi wyjazdami gdy chcemy ja ze sobą zabrać to wypadałoby to zrobić na zaś, bo może być problem ze znalezieniem śrubokręta...

Nie mam problemów z cerą, przynajmniej nie jakiś większych, codziennie myję ją żelami, robię demakijaż płynami, tonizuję i nakładam różne kremy, więc gdy pierwszy szał minął, używałam jej dość sporadycznie. Owszem, ładnie czyściła, ale dużo szybsze było dla mnie zrobienie peelingu i nałożenie maseczki niż latanie szczoteczką po twarzy. ;) Ale fakt, cera po jej użyciu była wygładzona i miękka, a przy regularnym stosowaniu nabierała zdrowego kolorytu.

O mojej "regularności" w jej stosowaniu najlepiej świadczy fakt, że przez dwa lata nie zmieniłam oryginalnie włożonych baterii. I już ich nie zmienię, bo gdy wreszcie przestała działać, to się okazało, że wylały i urządzenie jest do wywalenia...

Ostatnio na black friday widziałam przeceny całej marki Foreo o 30%, oj kusiło bardzo, ale się opamiętałam. Tak - szczoteczka zasługuje na 5 gwiazdek, tak - rewelacyjnie czyści i wygładza, tak - stosowana regularnie nadaje pięknego wyglądu, tak - jest idealna na wyjazdy, ale... kurcze, serio, zostaję przy tradycyjnym peelingu i maskach, bez dodatkowych kroków w postaci masażu twarzy. Jeśli ktoś wie, ze będzie stosował, to jak najbardziej polecam ten model, ale u mnie byłoby to tylko kupienie by mieć, więc bez sensu i po prostu z tą się żegnam i nie planuję powrotu.

Fajnie działa

Produkt dostałam na urodziny. Bardzo fajnie sprawdza się do domycia skóry po makijażu. Niestety mam skóre trądzikową i jeśli mam aktywne syfki, pryszcze nie sprawdza się. Zauważyłam większe wysypanie później, ale gdy są już zagojone z chęcią po niego sięgam. Skóra później jest wygładzona, miła w dotyku, jędrna.

• Łatwość obsługi: 3

Zmieniający życie!

Zawsze byłam bardzo sceptyczna co do elektroniki na twojej twarzy. Niezależnie od tego, dostałam go w prezencie, to mój ulubiony odcień niebieskiego, więc zacząłam go używać.
Ta mała rzecz jest niesamowita. Oczyszcza i działa tak głęboko, że za każdym razem sprawia, że ​​moja skóra jest tak miękka w dotyku. To o wiele skuteczniejsze niż używanie samych rąk. W wyniku tego głębszego czyszczenia produkty do pielęgnacji skóry łatwiej się wchłaniają.
Bardzo się cieszę, że go otrzymałam, ponieważ używam go codziennie i wieczorem do mycia twarzy. Naprawdę nie mogę sobie wyobrazić teraz bez niego. Najwyraźniej jest to rozmiar mini podróżny, ale uważam, że jest to idealny rozmiar. Jest wygodny w użyciu i chyba nie potrzebuję niczego więcej.

• Łatwość obsługi: 5

Małe cudo, również dla cary naczynkowej

Szczoteczki Foreo to hit ostaniach lat, dlatego i w mojej łazience nie mogło zabraknąć tego urządzenia. Kupiłam Lunę w cenie regularnej, czyli 199 zł, jednak wiem, że bardzo często można dostać ją w cenie promocyjnej. Ja wybrałam kolor niebieski. Szczoteczka prezentuje się świetnie pod względem wizualnym, jest mała i bardzo poręczna. Bez problemu można zabrać ją w podróż. Z tyłu wyposażona jest w guzik uruchamiający pulsacje, a na jej przodzie znajdują się 2 rodzaje wypustek, które są bardzo miękkie i przyjemne dla skóry.

Przechodząc już do tego, jak ta szczoteczka się u mnie sprawdziła zaznaczę na wstępie, że mam cerę naczynkową, która lubi się czerwienić również pod wpływem tarcia. Z tego względu miałam pewne obawy, czy aby to urządzenie nie pogorszy stanu mojej skóry pod tym względem. Jednak po pierwszym użyciu wszystkie zaniepokojenia zniknęły.
Wraz ze szczoteczką używam nawilżającego żelu do mycia twarzy. Najpierw nakładam go na skórę, moczę szczoteczkę w wodzie i przystępuję do oczyszczania. Wypustki szczoteczki są na tyle delikatne, że ani trochę nie podrażniają mojej skóry, a z drugiej strony na tyle skuteczne, że świetnie oczyszczają. Luna przyjemnie pulsuje, co działa bardzo relaksująco. Dodatkowo istotnym plusem jest to, że urządzenie jest wodoodporne, przez co możemy używać jej podczas kąpieli, czy prysznica.
Jakie efekty daje szczoteczka??
-skóra po użyciu szczoteczki jest gładka i świetnie oczyszczona
-pozbyłam się suchych skórek
-szczoteczka delikatnie oczyszcza pory
-poprawia krążenie

Podsumowując uważam, że warto wydać na tę szczoteczkę nawet cenę regularną. W moim przypadku zmieniła pielęgnację na lepsze i polecam to urządzenie wszystkim, również posiadaczkom skór wrażliwych i naczynkowych.