Pharmaceris, W, Albucin, Trójaktywny krem wybielający SPF40

Pharmaceris, W, Albucin, Trójaktywny krem wybielający SPF40

Krem polecany jest do pielęgnacji skóry z przebarwieniami oraz nierówną pigmentacją.
Krem rozjaśnia skórę i skutecznie redukuje plamy i przebarwienia dzięki potrójnemu kompleksowi wybielającemu, który blokuje syntezę melaniny na kilku poziomach. Witamina E chroni skórę przed efektami przedwczesnego starzenia się. Zawarte w kremie filtry zapobiegają niekorzystnemu działaniu promieni słonecznych i poprawiają skuteczność wybielania.
Skóra twarzy odzyskuje zdrowy wygląd i równomierny koloryt.

Kremem tym chciałam rozjaśnić opaleniznę, ponieważ mocno sobie spaliłam ramiona, w dodatku nie równo i na czerwono, oraz twarz i dekolt.
Na początku oparzenia stały się złoto-brązowe, po czym trochę wyjaśniały (na ramionach).
Na dekolcie znowu jestem jednolicie blada, na twarzy leciutko dotknięta słońcem, ale nieznacznie.
Kupiłam go dwa dni po “spaleniu”, stosowałam około miesiąca, raz dziennie. Na ramiona używam nadal.
Ładnie pachnie i dobrze się wchłania. Mam cerę tłustą na twarzy, więc nieco się błyszczę, ale jeśli użyję chociaż pudru to już jest mat.
Nie klei się za bardzo, ładnie nawilża. Wydajny.
POLECAM

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań: jeszcze mam

S_U_P_E_R

Bardzo fajny krem, pomaga mi napiegi:) Wcale nie jest tłusty!! A nawet jakby był, to i tak używa się go na noc!!!! Super pachnie :) I w ogóle jest dobry... Trochę drogawy, ale wart!! Napewno kupię jeszcze następne opakowania! :-) Pozdrawiam :)

Używam tego produktu od:miesiąca

Nie podoba mi się

Krem jest tłusty. Wolno się wchłania. Pozostawia tłustą, świecącą i lepką warstwę na twarzy. W zimę jest to do zniesienia, bo podejrzewam, że dzięki temu lepiej chroni przed słońcem. Ma intensywny i jak dla mnie niezbyt ładny zapach.
Na opakowaniu jest napisane, że efekt wybielający powinien być widoczny po 4-10 tygodniach stosowania. Ja używam tego kremu 4 tygodnie i efektu nie zauważyłam. Być może to moja wina, bo zalecają smarować się nim 2-4 razy dziennie, a ja smaruje się tylko raz. Używam go rano pod makijaż i później nie wyobrażam sobie używania go jeszcze. Tym bardziej na wieczór bo przecież ma filtry.
Właściwie kupiłam go ze względu na te filtry. Potrzebowałam kremu z filtrem, ale nie wiem czy filtry w tym kremie są stabilne. Następnym razem kupię coś innego.