Maybelline New York, Fit me!, Matte + Poreless Powder (Puder do twarzy (nowa wersja))

Średnia ocena: 3.48/5

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

Średnia ocena: 4.00/5

Średnia ocena: 4.61/5

zobacz więcej ofertzwiń

Jest idealny do wykańczania makijażu, pozostawia skórę gładką, świeżą i naturalną. Zapewnia kompletne, ale delikatne krycie. Puder zapewnia najwyższy stopień dopasowania z kolorytem cery przy każdej aplikacji, przez cały dzień. Wyjątkowo łączy się ze strukturą skóry, nie ściera się i nie osadza się w zagłębieniach.

prasowany, sypki
tłusta, normalna, mieszana
matujące, utrwalające

Idealna dzięki FitMe!

Moja skóra ma tendencje do przetłuszczania i świecenia. Bardzo dobrze sprawdza się u mnie podkład marki Maybelline z serii FitMe ponieważ nie zapycha porów i nie ściera się szybko. Poszukiwałam długo pudru w kamieniu który idealnie wykończy makijaż i nada matowy efekt przez dłuższy czas. Puder FitMe nie tylko stanowi idealne wykończenie makijażu ale również idealnie dopasowuje się do skóry i pozbawia ją efektu świecenia.
Idealny dla osób z problematyczna skórą, moja skóra już się nie zapycha i nie widać żadnych niedoskonałości.

Maybelline Fite Me 110

Puder sprawdził się na mnie na ocenę dobrą. Faktycznie, matuje skórę. Efekt utrzymuję się na kilka godzin, nie jest ona tłusta i nie świeci się. Nie wysusza skóry. Odcień jest dopasowany do koloru cery. Jedyny problem jest z kryciem, które nie jest idealne ale nie jest też naganne. Zakrywa tylko mniejsze niedoskonałości, gorzej z tymi bardziej problemowymi. Idealnie wykańcza makijaż. Pozostawia skórę gładką i zdrowo wyglądającą. Posiada bardzo dobrą delikatną konsystencję, która ułatwia jego rozprowadzanie na twarzy.

Fit me puder matujący 110

Puder jest lekki i łatwy do nałożenia, nie tworzy na skórze efektu "tapety" jak to robią inne pudry. Przy mojej cerze "mieszanej" świetnie radzi sobie z strefami tłustymi.

Moj hit!

Mam cerę tłusta. Zazwyczaj muszę się poprawiać w ciągu dnia. Dzisiaj przetestowałam ten puder. Dodam ze podkład mam z MAC, a dokładnie pro longwear. Wcześniej używałam pudrów ryżowych sypkich, ponieważ słyszałam kiedyś ze takie są najlepsze dla mojej cery. A dzisiaj? Rano po skończeniu makijażu oczywiście go przypudrowałam tym razem tym pudrem. Efekt zaskakujący. Cały dzień bez poprawek. Wróciłam do domu o 23. Nic się nie starło i nie świeciło. Dosłownie magia! W życiu tak dobrze nie wyglądałam cały dzień! Jestem zachwycona

Jestem zadowolona.

Puder dostałam w ramach akcji testowania. Mam jasny odcień, który idealnie dopasował się do mojej karnacji. Dobrze się rozprowadza, nie obsypuje się. Prosty i elegancji design, miły zapach. Niestety puder trochę mnie zapchał (mam sucha skore) i w niektórych miejscach zbyt szybko przywrócił świecenie. Mimo tego jest to dobry produkt w atrakcyjnej cenią, łatwy w nakładaniu i przyjemny w stosowaniu.

Spełnia moje oczekiwania

Mam suchą cerę,więc rzadko muszę używać pudru do wykończenia makijażu.Głównie robię to przed jakimś większym wyjściem a potem wkładam go do torebki,żeby w razie potrzeby "przypudrować nosek" jak to się mówi ;) Puder Maybelline Fit Me! spełnił moje oczekiwania.Ładnie zmatowił makijaż i sprawił,że moje rozszerzone pory stały się dużo mniej widoczne.Nie zbiera się w załamaniach skóry i nie podkreśla suchych skórek.Na mojej twarzy jest po prostu transparentny.Efekt matu jest naturalny i utrzymuje się do 5-6 godzin.

maybelline Fig Me!

uzywam do cery tłustej . Efekt zadowalający. Idealnie wygładzona twarz. Wygodne opakowanie, zapach delikatny neutralny. Twarz bez efektu maski. Miękki, nie osypuje się. Puder utrzymuje sie przez caly dzien

Wykorzystała: kilka próbek

Idealnie matuje

Idealnie matuje niedoskonalosci. Trzyma sie twarzy nie zsypuje sie podczas malowania. Bardzo ładnie pachnie dobrze sie rozsmarowuje i ładnie kryje. Polecam

Lubię

Kupiłam w promocji i jestem zadowolona. Stosunek jakości do ceny jest odpowiedni. Puder nie jest bardzo twardy, co lubię. Wolę miękkie, kremowe konsystencje, gdyż zapewniają lepsze krycie. Mam odcień jasny. Po kilku godzinach cera zaczyna się świecić (mam mieszaną), ale to mi nie przeszkadza. Poprawki nie zostawiają smug na twarzy. Do poprawiania używam gąbeczki. Mógłby być nieco bardziej kremowy, jak np. Max Factor w kompakcie, ale cena rekompensuje ten niedostatek. Nie wiem, czy kupię ponownie, gdyż lubię próbować nowości.

Przyjemny

Używam go do cery tłustej i jestem zadowolona. Nie lubię pudrów sypkich bo za dużo z nimi bałaganu. Opakowanie fajne jak na standardy drogeryjne, plastik jest gruby i wytrzymały, podoba mi się, że cała linia Fit Me ma ładną, prostą grafikę, która wybija się na tle tej drogeryjnej pstrokacizny.
Pierwsza warstwa pudru mocno się sypała, ale po 2 użyciach było już ok. Puder ładnie wygląda, matuje, ale nie robi maski, jest bezbarwny. Dosyć długo się trzyma bez poprawek. Ogólnie bardzo fajny, moim zdaniem lepszy od kultowego Rimmela (lepsze opakowanie, dłużej się trzyma)
Producent obiecuje efekt maskujący pory, czego nie zauważyłam

w duecie z podkładem Fit Me sprawdza się mega!

kupiłam ten puder na promocji w Rossmanie i jestem bardzo zadowolona! Mam odcien 110 i Nakładam go na podkład FIT ME 115 i w duecie sprawdza sie genialnie! Mam skóre normalną i miesząną, więc "zamiatam" strefę T i jest naprawdę dobrze.

Nie polecam

Kupiłam ostatnio na promocji w rossmanie, bo byłam już zła na ciagle łamiące się opakowania mojego ulubionego stay matte od Rimmela i zawiodłam się. Bardzo. Puder posiadam w kolorze 115 ivory i chyba jedynym jego plusem jest to, że ładnie wyglada na buzi. Poza tym plusów nie ma. Używałam go już z różnymi podkładami w tym fit me (który uwielbiam) i za każdym razem sytuacja wyglada tak samo: po 5 min od nałożenia świecę się jeszcze bardziej niż gdybym pudru w ogóle nie użyła a nakładanie pudru po raz kolejny poprawia sytuacje na chwilę, mija 5 minut i znowu się świecę. Nie wiem o co chodzi, próbowałam jak się da pudrem, puszkiem bez żadnych efektów, więc zdecydowanie nie polecam.

+ ładnie wyglada na buzi

- opakowanie - mimo, że wygląda porządnie plastikowa szybka odłamała/ odkleiła się już w pierwszy dzień
- nie działa, matuje na chwilę