Maybelline New York, Fit me!, Matte + Poreless Powder (Puder do twarzy (nowa wersja))

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

Średnia ocena: 3.64/5

Średnia ocena: 3.68/5

Średnia ocena: 4.61/5

ezebra
Średnia ocena: 4.89/5

zobacz więcej ofertzwiń

Jest idealny do wykańczania makijażu, pozostawia skórę gładką, świeżą i naturalną. Zapewnia kompletne, ale delikatne krycie. Puder zapewnia najwyższy stopień dopasowania z kolorytem cery przy każdej aplikacji, przez cały dzień. Wyjątkowo łączy się ze strukturą skóry, nie ściera się i nie osadza się w zagłębieniach.

sypki, prasowany
tłusta, normalna, mieszana
matujące, utrwalające

Jeden z moich ulubionych

Jestem absolutnie zachwycona tym pudrem. Mam już kolejne opakowanie i na pewno jeszcze go kupię. Podczas używania moja skóra wygląda perfekcyjnie gładko i jest matowa przez cały dzień. Ten puder doskonale kontroluje nadmiar sebum, sprawiając, że skóra nie świeci się i wygląda świeżo nawet po wielu godzinach. Co więcej, nie sprawia, że skóra staje się sucha czy "ciężka" - wręcz przeciwnie, ma lekką formułę, która pozwala skórze oddychać, a jednocześnie bardzo dobrze kryje. Dodatkowo, wygładza pory i daje fajny efekt "bluru" na skórze. Na plus jest też opakowanie z lusterkiem.

Ulubieniec

Puder kupiłam po tym, jak testowałam wiele innych pudrów i chciałam wrócić do swojego starego ulubieńca, również z Maybelline - Face Studio Setting Powder. Jednak okazało się, został wycofany. Szukałam zamiennika i trafiłam na: Fit me!, Matte + Poreless Powder. Mam wrażenie, że to ten sam produkt!
Jestem posiadaczkę cery suchej, wrażliwej, a mimo to mogę go również używać pod oczy. Nie podkreśla suchych skórek, ładnie ujednolica cerę i wygładza. Nie zapycha porów. Sam puder jest bardzo wydajny. Dodatkowo do wyboru jest wiele kolorów. Opakowanie jest bardzo wygodne. Do tego jest łatwo dostępny i często można go kupić w promocji. Na pewno kupię kolejne opakowania :)

HIT

Można ładnie dopasować kolor, przez co dodatkowo dokłada krycie, pięknie matuje, nie zapycha, jest genialny. Ładnie wygląda na buzi, jest mega wydajny. Polecam! Żałuje, ze nie odkryłam go szybciej

Kupiony w: Drogeria Cocolita.pl

Totalny HIT!!????????

Puder Maybelline Fit Me stał się moim niezmiennym towarzyszem w pielęgnacji urody przez ostatnie dwa lata, pomimo wielu eksperymentów z innymi produktami. Niezawodnie dostarcza efektu "Photoshop na twarzy", co dla mnie jest kluczowe, zwłaszcza że używam odcienia 105. To wyjątkowy puder, który zawsze mnie przyciąga, wracam do niego, bo po prostu doskonale spełnia moje oczekiwania.Polecam z całego serca!!????❤️

Tani puder matowy

Ładnie wygładza, całkiem dobrze matuje. Czasem niestety ciastkował się z podkładem. Nie nakładam go na całą twarz, tylko na strefę T, spisywał się nieźle, ale dla tłustych cer może nie być wystarczający. Efekt wygładzenia ładny i subtelny. Myślę, że wrócę do niego kiedyś, warto mieć go w kosmetyczce.

baaardzo delikatny

Kupiłam ten puder w odcieniu 105, pierwsze wrażenie- śliczny efekt blur. Jednak z trwałością już trochę gorzej ;( puder na twarzy wygląda wyjątkowo naturalnie, delikatnie, wręcz niemożliwym jest by zaaplikować go za dużo, jednak przez to, że jest tak lekki ma też swoje wady, szybko sie zmazuje w ciągu dnia, a jeśli chodzi o trwałość, to trzyma się do ok. 4-5 godzin. A wielka szkoda, bo naprawdę przepieknie wykańcza makijaż, nie zapycha, nie ciastkuje się ;p

Na szybki spacer

Używam koloru 105 do podkładu nr 110 z tej samej serii. Po nałożeniu go skóra wygląda całkiem nieźle. Pod oczami daje efekt delikatnego bluru, na twarzy tworzy lekkie krycie. Ma słabą/średnią trwałość. Po paru godzinach zaczyna się wyświecać (w ciepłe dni o wiele szybciej), a nakładając kolejną warstwę zaczyna się ciastkować i zmienia odcień. Może podkreślać suche skórki, a z mocniej kryjącymi podkładami tworzyć ,skorupę’ na twarzy. Wielki plus natomiast za dwupoziomowe opakowanie z lusterkiem i załączoną gąbeczką do nakładania produktu. Nie nałożyłabym go na większe wyjścia, ale od czasu do czasu do szybkiego makijażu da rade.

Dobry produkt

Lubię ten puder, łatwo się aplikuje i dobrze wygląda na skórze. Fajnie matuje i jest wydajny, cena mogłaby być trochę niższa, gdyż nie jest zbyt trwały. Używałam w transparentnym kolorze, polecam. Plus za lusterko i gąbeczke.

Delikatne, matowe wykończenie

Puder to mój codzienny must have. Mam skórę mieszaną z tendencją do przetłuszczania się w strefie T. Lubię matowe wykończenie, a ten puder daje na twarzy subtelny mat. Przy tym nie wysusza i nie wchodzi w zmarszczki. Lubię jego lekką formułę. Jest natdzo wydajny. Opakowanie zamykane jest solidnie. Zawsze mogę mieć go przy sobie.

Idealne matowe wykończenie, delikatne I naturalne

Puder to mój nieodłączny element w makijażu.
Moja cera jest mieszana, przebarwiona przez niedoskonałości I często świeci się po paru godzinach po nałożeniu podkładu. Dlatego muszę mieć zawsze puder przy sobie, by przypudrować nosek.

Maybelline jest znaną i zaufaną przeze mnie firmą. Juz miałam mnóstwo produktów i wiem, że się na nich nie zawiodę.

Puder Fit me zapakowany jest w piękne czarne opakowanie z przezroczystą pokrywką
Puder jest prasowany. Ja miałam nr 105 natural ivory.
Jest dużo kolorów do wybory, każdy znajdzie dla siebie. Puder wtapia się w kolor skóry, dzięki czemu nie tworzy efektu maski. Chyba, że nałożymy go naprawdę dużo. Nie tworzy smug na twarzy czy brązowych plam.

W pudełeczku znajdziemy też puszek i lusterko. Znacznie to ułatwia aplikację, zwłaszcza poza domem.
Puder można nakładać puszkiem, gąbka czy pędzelkiem.
Opakowanie w miarę masywne, noszę w torebce i nie zdażyło się żeby coś się wysypało czy pękło.

Puder super matuje I zaciera świecenie skóry. Dodatkowo ukrywa nawet większe niedoskonałości. Nie zatyka porów. Wszystko wygląda naturalnie.
Daje satynowe wykończenie. Lekka i delikatna konsystencja pudru nadaje twarzy poczucie wygładzenia i komfortu.
Jest też dość wydajny, miałam go długi czas.

Lubię ten puder. Długo utrzymuje się na twarzy, nie ściera się. Wygląda delikatnie i naturalnie. Maskuje to co chce zamaskować. Wiem, że mogę na niego liczyć nawet przy największych awariach na twarzy.

Klasyk, bardzo dobry klasyk

Mam skórę mieszaną z tendencją do przesuszania. Szukałam zatem czegoś co nie będzie zatykać, a jednocześnie zmatowi skórę nie powodując pogorszenia jej kondycji, który nie będzie podkreślał suchych skórek. I tutaj ten puder sprawdził się w 100%.
tnie współgra z innymi kosmetykami do makijażu niekoniecznie z firmy Maybelline. Ładnie wykańcza makijaż, skóra jest zmatowiona, koloryt wyrównany. Nie tworzy efektu maski. Po kilku godzinach makijaż nadal wygląda ok, nic się ne wałkuje i nie spływa. Co prawda zdarza mi się aplikować go ponownie (szczególnie w ciepłe dni tak było), aby utrzymać efekt zmatowienia bo niestety moja cera wytwarza sebum.

Jest bardzo wydajny, opakowanie poręczne, nie otwiera się w torebce.

Sprawdza się na mojej mieszanej cerze

Puder do twarzy Fit Me od Maybelline posiadam w kolorze 104 Soft Ivory. Zamknięty w plastikowym pudełku, posiada małe lusterko oraz gąbeczkę (osobiście nie korzystam z niej). Nakładany pędzlem bardzo ładnie wyrównuje koloryt skóry, utrwala makijaż, nie powoduje ciastkowania się podkładu. Rzeczywiście nie zatyka porów, ani nie uwidacznia ich po aplikacji. Jest również bardzo wydajny, mimo stosowania praktycznie codziennie, nadal mi się nie skończył.