Maybelline New York, Fit me!, Matte + Poreless Powder (Puder do twarzy (nowa wersja))

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

Średnia ocena: 3.64/5

Średnia ocena: 4.00/5

Średnia ocena: 4.63/5

zobacz więcej ofertzwiń

Jest idealny do wykańczania makijażu, pozostawia skórę gładką, świeżą i naturalną. Zapewnia kompletne, ale delikatne krycie. Puder zapewnia najwyższy stopień dopasowania z kolorytem cery przy każdej aplikacji, przez cały dzień. Wyjątkowo łączy się ze strukturą skóry, nie ściera się i nie osadza się w zagłębieniach.

prasowany, sypki
tłusta, normalna, mieszana
matujące, utrwalające

Klasyk, bardzo dobry klasyk

Mam skórę mieszaną z tendencją do przesuszania. Szukałam zatem czegoś co nie będzie zatykać, a jednocześnie zmatowi skórę nie powodując pogorszenia jej kondycji, który nie będzie podkreślał suchych skórek. I tutaj ten puder sprawdził się w 100%.
tnie współgra z innymi kosmetykami do makijażu niekoniecznie z firmy Maybelline. Ładnie wykańcza makijaż, skóra jest zmatowiona, koloryt wyrównany. Nie tworzy efektu maski. Po kilku godzinach makijaż nadal wygląda ok, nic się ne wałkuje i nie spływa. Co prawda zdarza mi się aplikować go ponownie (szczególnie w ciepłe dni tak było), aby utrzymać efekt zmatowienia bo niestety moja cera wytwarza sebum.

Jest bardzo wydajny, opakowanie poręczne, nie otwiera się w torebce.

Sprawdza się na mojej mieszanej cerze

Puder do twarzy Fit Me od Maybelline posiadam w kolorze 104 Soft Ivory. Zamknięty w plastikowym pudełku, posiada małe lusterko oraz gąbeczkę (osobiście nie korzystam z niej). Nakładany pędzlem bardzo ładnie wyrównuje koloryt skóry, utrwala makijaż, nie powoduje ciastkowania się podkładu. Rzeczywiście nie zatyka porów, ani nie uwidacznia ich po aplikacji. Jest również bardzo wydajny, mimo stosowania praktycznie codziennie, nadal mi się nie skończył.

Puder daje naturalny wygląd cery.

Puder daje satynowe wykończenie mojego makijażu. Jedno opakowanie używam już trzeci miesiąc. Puder jest w poręcznym, solidnym opakowaniu i dzięki temu nie uszkodzi się. Jest bardzo dobrze wykonany. Pudełeczko jest kwadratowe, przezroczyste. Puder długo utrzymuje się na skórze, daje naturalnie wyglądającą cerę i minimalizuje widoczność porów. Wygląda bardzo ładnie na twarzy, nie przesusza jej.

Tani i dobry

Puder używam za każdym razem kiedy chce mieć mocniejsze krycie po podkładzie. Ten puder zachwycił mnie satynowym wykończeniem i swoją delikatnością. Kolor jak najbardziej sprawdził się na mojej skórze. Jedno opakowanie wystarczyło mi na ponad 2 miesiące! Puder zamknięty jest w poręcznym, solidnym opakowaniu, dzięki czemu sam się nie otworzy, nie wykruszy, nie uszkodzi. Jest bardzo dobrze wykonany. A na promocji w rossmannie warto zaopatrzeć się w przynajmniej 2 opakowania.

Świetny puder

Puder zakupiłam w drogerii internetowej z powodu korzystnie niskiej ceny.

Pudełeczko jest kwadratowe, przezroczyste.
Widać duży napis marki i serii produktu.

Bardzo lubię podkład z tej serii, dlatego pokładałem w tym pudrze duże nadzieje i nie zawiodłam się.

Puder długo utrzymuje się na skórze.
Wykańcza ją w sposób matowy, ale też bez zgubnej przesady. Wygląda przy tym naturalnie.

Zdecydowanie polecam.

Ulubieniec ostatnich czasów

Od dłuższego czasu nie mogę znaleźć pudru dla mojej mieszanej cery.Mam wersje transparentna*
Co daje mi ten puder czego nie mogłam długo znaleźć, matuje na długo, nie tworzy ciężkiego efektu, nie zapycha, nie bieli.

Fajny

Puder spełnił moje oczekiwania. Efekt jego stosowania jest naturalny a jednocześnie twarz jest zmatowiona a pory mniej widoczne, więc czego można chcieć więcej ;)
Makijaż po zastosowaniu pudru jest utrwalony. Nie ma efektu maski, tylko subtelne upiększenie cery.
Zdecydowanie polecam, zwłaszcza ze względu na stosunek jakości do ceny.

Ładne wygładzenie

Puder ładnie wygładzał skórę. Efekt matu niestety bardzo krótki, ok 2h i musiałam znowu się przypudrować (dzięki temu skończyłam go szybko). Trochę nie trafiłam z kolorem. Do aplikacji używałam na początki dołączonej gąbeczki, ale nie podobał mi się efekt, więc używałam pędzla i to wyglądało o wiele lepiej. Opakowanie mi się samo z sienie nie zniszczyło, a lusterko przydawało się podczas poprawek w ciągu dnia.

Świetny

Puder kupiłam z ciekawość bo skończył mi się mój poprzedni i naprawdę jestem zachwycona świetnie się sprawdza. Pięknie matuje, nie ciastkuje się z podkładem, efekt wygładzenia i photoshopa. Nie widzę żadnych wad tego pudru naprawdę.

Mnóstwo opakowań zużytych :)

Już od kilku lat powracam co jakiś czas - jest to mój bezpieczny wybór w przerwach, gdy nie testuje nowości. Mam cerę tłustą z of course rozszerzonymi porami a te cudeńko matuje mnie na ok 6h i minimalizuje z pewnością widoczność porów. Wygląda bardzo ładnie na twarzy, nie przesusza jej. Jedyne co dość szybko się kończy, ale jest często na promocjach więc ok.

uwielbiaam

Puder kupiłam z ciekawośći bo mam problem z tym, że twarz mi się bardzo szybko wyświeca, zwykle już po 3 godzinach i bardzo pozytywnie mnie zaskoczył.

Na początku używałam go jedynie w strefie T a teraz nawet używam go pod oczy (ale koniecznie puszkiem! nie pędzlem) i to jaki photoshop robi jest po prostu niesamowite pomijając fakt, że skórę pod oczami mam bardziej normalną/suchą to nie wygląda na niej ani trochę ciężko. Zdecydowanie przedłuża też trwałość podkładu i sprawia, że wolniej się wyświeca.

Uwielbiam jak puder dosłownie gumkuje strukturę skóry, ponieważ mam cerę mieszaną trądzikową i ten właśnie to robi, mogę smiało powiedzieć, że jest zamiennikiem pudru prime&poreless z Too Faced.

Opakowanie produktu nie jest najlepsze ale jestem w stanie to przeboleć z racji na jego niską cenę. Jak jesteście fankami/fanami matowego wykończenia i photoshopu w rzeczywiśtości to ten puder jest dla was! <3

Kryje i matuje

Moja cera jest mieszana, dlatego zawsze używam pudru do wykończenia makijażu.
Puder ma krycie naprawdę dobre, nie znika w ciągu dnia, i faktycznie nie osadza się w zagłębieniach.
Napewno utrwala makijaż, poprawka wymagana dopiero po ok 6/7 godzinach.
Nie tworzy efektu maski, pomimo swoich właściwości wygląda na twarzy naturalnie.