Ziaja, Nuno, Maska z zieloną glinką

Ziaja, Nuno, Maska z zieloną glinką

Maska z zieloną glinką do cery zanieczyszczonej, skłonnej do wyprysków. Absorbuje nadmiar sebum, wykazuje skuteczne działanie ściągające oraz wyraźnie zmniejsza rozszerzone pory. Łagodzi zmiany trądzikowe i normalizuje pracę gruczołów łojowych. Intensywnie nawilża skórę oraz łagodzi podrażnienia, nie zatyka porów.

Zawiera: Glinka zielona, Ekstrakty z oczaru, białej herbaty, szałwii, D-panthenol

Maska przeznaczona jest dla osoób w wieku 17+; można ją stosować 1-2 razy w tygodniu.

trądzikowa
klasyczne
oczyszczające, matujące
w tubie
lekkie

Fajna maska.

Nie uczula, fajnie się przy niej odprężyć. Nie jest zbyt wydajna. Trochę pomaga mojej córce z trądzikiem ( skutek dojrzewania). Jest bardzo tania. Opakowanie - jest dobrze wykonane i estetyczne, ale pod koniec maski ciężko z niego coś wycisnąć.

W porządku

Używałam tej maseczki w czasach szkolnych. Bardzo miło ją wspominam. Maseczka zostawia twarz miękką i zmatowioną. Nie zauważyłam poprawy zmian trądzikowych, ale nie używałam jej systematycznie, jednakże używając raz w tygodniu moja twarz była zmatowiona i przyjemnie miękka. Maseczka delikatnie wysuszała skórę.

dobra maska dla młodej cery

Maska ma postać zielonego kremu (w końcu zawiera zielona glinkę), który dobrze rozprowadza się na skórze. Zamknięta jest w wygodnym w użyciu opakowaniu - spłaszczonej zamykanej "na klika" tubce, z której łatwo wydobyć produkt, i która zajmuje mało miejsca na półce. Przyjemnie się jej używa, bo na twarzy nie zasycha na wiór. Ma delikatny, ale przyjemny zapach. Jest też wydajna.

Jeśli chodzi o działanie, trochę ściąga skórę i zmniejsza pory, trochę normalizuje i zmniejsza zmiany trądzikowe, trochę normalizuje. Zasadniczo robi więc swoją robotę, ale jej działanie nie jest zbyt silne. Mogłaby działać silniej.

Na plus jest cena maski i jej ogólna dostępność. Nie zauważyłam też aby maska uczulała lub podrażniała skórę.

Ogólnie jest to dość dobra maska, najlepiej nadająca się dla młodej cery walczącej z wypryskami i trądzikiem.

sama nie wiem

Maseczkę kupiłam razem z peelingiem enzymatycznym Nuno.
Nie jest to typowa glinka, ktora zastyga na twarzy. Nie oczyszcza tak porządnie jak typowe maseczki z glinką. Daje raczej doraźny efekt. Delikatnie zwęża pory i wyrównuje koloryt. Czasem smaruję nią na noc krostki, po nocy są zdecydowanie mniejsze i zaleczone.

Całkiem niezła

Korzystam z tej maseczki już dosyć długo, chyba bardziej z przyzwyczajenia. Ani rewelacyjna ani taka zupełnie najgorsza. Taka z średniej półki. Łagodzi drobne zmiany trądzikowe i podrażnienia, nawilża. Po jej użyciu ma się przez jakiś czas uczucie ściągnięcia. Delikatnie matuje skórę. Nie uczula.

Słaba

Bardzo delikatna maseczka z zieloną glinką u mnie się totalnie nie sprawdziła. Raczej nie wysuszająca. Ładny zapach i nic więcej. Dla niezbyt problemowych młodych cer. Dla mnie za słaba przy mojej mieszanej cerze ze skłonnością do trądziku i różnego rodzaju zmian skórnych.

W porządku

Nie jest to maska wysuszająca, jakie zazwyczaj są produkty z zielonej glinki, co dla jednych może być zaletą, a dla innych wadą. Jest również delikatna i pomaga cerze trądzikowej, która nie ma poważnych wyprysków. Ładnie łagodzi podrażnienia.

Znam lepsze

Maseczkę udało mi się kupić w drogerii Natura za cenę mniejszą niż 10 zł.
I powiem szczerze,że znam lepsze maseczki niż ta.
Co prawda opakowanie posiada 60 ml,ale to mnie nie przekonuje mnie do kolejnego zakupu tego produktu.
Zapach jest mało wyczuwalny i ciężki do określenia.
Mi akurat nie przeszkadza.
Konsystencja nie jest zbyt zbita i gęsta.
Właściwie jest lekka,ale w miarę dobrze się rozprowadza.
Nie zasycha do końca co mnie bardzo zaskoczyło.
Po upływie 10 minut można ją zmyć i z tym jest trochę ciężko.
Maseczka strasznie się rozmazuje podczas zmywania.
Niestety jest słaba w działaniu...
Jestem jednak rozczarowana,bo nie działa na wypryski i to nawet w małym stopniu.Właściwie ta maseczka ma znikome działanie na skórę.
Nie robi praktycznie nic oprócz lekkiego oczyszczenia i odświeżenia.
Znam maski,które robią to lepiej niż ta.
I jest to kosmetyk,który już u mnie nie zagości.

Wykorzystała: kilka próbek

Super :-)

Doskonała maseczka dla osób, które mają problematyczną skórę. Warto ja nałożyć nie tylko na twarz, ale również na szyję i dekolt. Stosuje się ją bardzo łatwo, dobrze się rozprowadza, wystarczy potrzymać jakieś piętnaście minut. Skóra po użyciu tej maseczki jest doskonale oczyszczona, elastyczna i gładka. Polecam tę maskę każdemu również ze względu na niską cenę.

Była ze mną przez lata

Używałam jej gdy zaczęły pojawiać mi się pierwsze wypryski. Używałam wtedy całą serie Ziaja Nuno. Maska jest idealna dla młodych cer ponieważ delikatnie ale skutecznie oczyszcza. Cena tez jest korzystna.

Ujdzie, ale bez szału

Maseczka jak maseczka, nie najgorsza ale też nie powaliła. Sprawdzi się bardziej dla bardzo młodych dziewczyn, które nie potrzebują ani mega nawilżenia, ani mega odżywienia, a i szaleństwa z oczyszczeniem też nie ma. Maseczka ma dość chemiczny zapach, ale za to kremową konsystencję i bardzo poręczne i fajne opakowanie. Ja z pewnością jestem już za stara na kosmetyki tego typu. Dla młodych dziewczyn jak najbardziej. Nie uczula, nie podrażnia.

Nie tego się spodziewałam

Jeśli macie zamiar kupić maskę ze względu na obecność zielonej glinki to mocno się przejedziecie. Nie zauważyłam ani efektu ściągnięcia jak w przypadku używania glinki, ani oczyszczenia twarzy. Moje pory zostały już w większości ściągnięte dzięki Effeklar duo+ więc tutaj nie spodziewałam się cudów. Nawilża, a to rzadkie wśród maseczek, które kupuje, a zwłaszcza tym przeciw wypryskom. Nie zauważyłam zbytniego zahamowania niedoskonałości na twarzy, ale nowe nie wyskakiwały, chociaż do końca nie jestem przekonana, że to dzięki masce. Bardzo delikatna, nie podrażnia, a to też na plus.