Johnson's, Body Care, 24hour Moisture, Krem do rąk (stara wersja)

Johnson's, Body Care, 24hour Moisture, Krem do rąk (stara wersja)

Krem do rąk Johnson`s 24 Godzinne Nawilżanie o wyjątkowo miękkiej konsystencji balsamu przynosi uczucie miękkości, które pozostaje nawet po myciu dłoni. Łączy w sobie substancje odżywcze, naturalny składnik nawilżający oraz zmiękczającą oliwkę. Doskonale się wchłania nawilżając skórę przez 24 godziny, aby pomóc zwalczyć 3 oznaki suchości: zmniejszyć uczucie ściągnięcia i szorstkość skóry, przywrócić świeży wygląd matowym dłoniom.
W ofercie firmy zastąpiony przez nową wersję, o podobnej nazwie - `24-Godzinne Nawilżenie` - ale zmienionym składzie.

czyżby KWC?

Dostałam go kilka dni temu od koleżanki, sama pewnie bym po niego nie sięgnęła w drogerii, jakoś nie rzuca się w oczy:) Pierwsze wrażenia: milutka konsystencja, niewielka ilość potrzeba do nawilżenia dłoni, szybkie wchłanianie, śliczny zapach. Po kilku dniach używania jestem pod coraz większym wrażeniem. Dłonie są naprawdę dużo gładsze, nawilżone, nawet wizualnie lepiej wyglądają. Nie lepią się, krem wchłania się bardzo szybko. A zapach jest super, czuć go na dłoniach naprawdę długo, przypomina mi zapach któryś znanych perfum...
Przetestuję go jeszcze w bardziej ekstremalnych warunkach pogodowych ( ale to raczej dopiero zimą;)). A na ciepłą porę roku to mój KWC w kategorii kremów do rąk.

Używam tego produktu od:kilka dni
Ilość zużytych opakowań:zaczęte pierwsze

Świetny :)

Pierwszy raz od dłuższego czasu pozwoliłam sobie kupić jakiś kosmetyk bez wczesniejszego zaglądania do KWC ;) więc byłam trochę zestresowna, bo wcześniej w takich wypadkach kupowałam buble, które szybko lądowały w koszu. Jednak jeśli chodzi o TEN krem, sytuacja przedstawia się całkiem inaczej.

Pierwsze co mnie w nim uderzyło to zapach - fakt, bardzo intensywny, ale mi się spodobał, przez co cała drogę do domu wąchałam sobie dłonie :P.

Po użyciu kremu, dłonie są nawilżone, gładkie, nie ma uczucia ściągnięcia i ten efekt trwa zaskakująco długo.

I to prawda, że czuć to nawet po myciu rąk ;)Używam tego produktu od: miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

cudo

Jeszcze nigdy nie zawiodłam się na kosmetykach Johnson, tak jest i tym razem!!!!

Krem jest świetny, mnie bardzo przypadł do gustu i na stałe zaggości w mojej torebce.

Po pierwsze nie pozostawia tłustej warstwy!!!!!!!Hura

Po drugie to najwydajniejszy krem jaki kiedykolwiek miałam, mała kropelka świetnie nawilża całe dłonie.

Krem jest treściwy, moim zdaniem jest i nawilżający i odżywczy i zmiękczający, dłonie są gładziutkie od razu widać że to działa!!!!!

Zapach bardzo ładny, niedrażniący a jednocześnie neutralny, nie sądzę żeby komuś przeszkadxał

Opakowanie 100 ml- to całkiem nieżle:) estetyczne, bez odkręcanego korka!

Cena niska

Same plusy, polecam wszystkim i jak zauważyła inna wizażanka-nie ma się do czego przyczepić.Używam tego produktu od:kilku miesięcy i ciągle jestem zsdowlona

SUPER

Po długich poszukiwaniach kremu do rąk, który je wygładzi i sprawi że znikną jakieś dziwne przesuszone plamy znalazłam! cudo sprawuje się doskonale, już po kilku aplikacjach moję cierpiące dłonie stały się gładkie i nawilzone. Po problemach ani śladu... ZDECYDOWANIE POLECAM!!

Używam tego produktu od:3miesiecy
Ilość zużytych opakowań:

DOSKONALY!!!

Dzieki temu kremowi pokonalam ostatnio dokuczajaca mi przypadlosc pocenia sie rak:))). Pokonalam rowniez nieladny wyglad dloni, z powodu przemarzniecia i czerwonego koloru:))).

PLUSY
* ladne opakowanie
* sliczny zapach
* natychmaistowe na nawilzenie
* uczucie aksamitnych rak
* dobra cena

Używam tego produktu od:miesiaca

ostatnio mój ulubiony

Świetny krem - naprawdę produkt godny polecenia! Bardzo przyjemna, aksamitna, lekka konsystencja. Produkt szybko się wchłania. Po użyciu kremiku dłonie są na prawdę nawilżone, przyjemnie miękkie i gładkie. Zapach ładny, aczkolwiek troszkę za intensywny. Największy plus daję temu kremikowi za to, że po jego zastosowaniu efekt miękkości i nawilżenia dłoni utrzymuje się bardzo długo!!!!!!Acha i kremik jest wydajny! Trudno do czegoś się przyczepić - polecam - warto!!!!

Świetny

Naprawdę rewelacyny krem do rąk,mój nowy ulubieniec.Ma niezwykle przyjemną,gęstą i treściwą konsystencję.Wygładza,łapki są po jego użyciu miękkie,gładkie i przyjemne w dotyku.Zapach nieokreślony ;) ale bardzo ładny,urocza jasnoróżowa tubka.Napewno nie poprzestanę na jednej tubce i będę do niego wracać.

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:w trkcie 1

piękny zapach

To bardzo dobry, pieknie pachnący krem do rąk. Skusił mnie początkowo tylko zapachem, ale potem doceniłam jego właściwości pielęgnacyjne. Dłonie pięknie nawilża i delikatnie matowi - daje to niesamowity efekt satynowych dłoni.
Polecam!

Używam tego produktu od:miesiąc
Ilość zużytych opakowań:1\2 opakowania

Ślicznie pachnie

Największym atutem tego kremu jest ... zapach. Pachnie on bowiem wprost rewelacyjnie, świeżo i owocowo. Ma lekką konsystencję, szybko się wchłania, będzie fajny na lato dla osób o skórze bez skłonności do przesuszenia. Krem nawilża, wygładza i zmiękcza, niestey nic a nic nie odżywia, zaś uczucie nawilżenia nie jest w przypadku suchej skóry długotrwałe. Krem nałożony w nadmiarze ma tendencję do wałkowania się, co jest zdecydowanym minusem.

Daję trzy gwiazdki, za natychmiastowe uczucie nawilżenia zaraz po posmarowaniu skóry tym kremem oraz za efekt gładkości. No i za zapach, rzecz jasna.