Nivea, Głęboko oczyszczający szampon micelarny z ekstraktem z melisy cytrynowej

Nivea, Głęboko oczyszczający szampon micelarny z ekstraktem z melisy cytrynowej

Średnia ocena: 3.48/5

Hebe
Średnia ocena: 4.61/5

Głęboko Oczyszczający Micelarny Szampon NIVEA® wzbogacony o ekstrakt z melisy cytrynowej:
skutecznie oczyszcza i dodaje lekkości włosom,
odświeża włosy i skórę głowy na długo,
chroni naturalne pH skóry głowy.
Micelarna technologia zastosowana w szamponie zawiera łagodnie i głęboko oczyszczające micele, które skutecznie usuwają zanieczyszczenia i pozostałości kosmetyków, jednocześnie dbając o zdrowie włosów i skórę głowy.

do włosów normalnych, do włosów przetłuszczających się
oczyszczające
bez parabenów, bez silikonów, zapachowa
Skóra głowy
przetłuszczająca się, normalna

Nivea Głęboko oczyszczający szampon

Szampon micelarny od Nivea odkrylam dość niedawno a od razu skradł moje serce. Po pierwszym użyciu czuć że włosy jak równiez skóra głowy jest dobrze oczyszczona . Dla mnie sprawdza się idealnie

ciezko czesze sie po nim wlosy

oczyszcza to czuc, wlosy sa jakby lzejsze po nim, stosuje go raz na 2-3 tyg, bo tak mi puszy wlosy, ze nie moge sobie dac z nimi rady, Uwielbiam jego zapach, czuje sie jak w salonie spa, tak cudownie pachnie.
Piekne, proste opakowanie
Mega wydajny
Super konsystencja i latwo dostepny

Oczyszcza!

Zawsze po umyciu głowy tym szamponem mam wrażenie, że zarówno moje włosy jak i skóra głowy są mega czyste. Żaden inny szampon nie daje mi takiego odświeżenia i uczucia czystości jak ten. Szampon świetnie się rozprowadza i mocno pieni, ma przyjemny, świeży zapach. Butelka jest duża, starcza na długo. Bardzo lubię ten produkt i chętnie do niego wracam, szczególnie latem.

Porządny rypacz

Szampon robi to co obiecuje producent - oczyszcza. Na pewno nie nada się do codziennej pielęgnacji bo włosy aż zaczną skrzypieć z tego "oczyszczenia".
Przydaje się do umycia włosów przed hennowaniem. I co ważne, nie ma silikonów w składzie.

Oczyszczenie na tak

Jeśli chodzi o główny cel tego szamponu, czyli oczyszczenie to nie mam żadnych zarzutów- oczyszcza świetnie :) jednak jest to szampon, który okropnie przesusza i puszy włosy...

Bez szału

Kupiłam szampon z nadzieją, że pomoże mi na przetłuszczające się włosy. Niestety w tym aspekcie nie pomógł. Natomiast szampon ma bardzo ładny zapach i nawet ładnie oczyszczał włosy. Efekt niestety był jedynie krótkotrwały.

Bardzo oczyszcza włosy

Szampony od nivea to mój must have w domu, wszyscy je lubią i są duże i wydajne.
Ten szampon kupiłam z myślą o oczyszczeniu włosów z pozostałości farb do włosów aby przygotować je na kolejne farbowanie. Bardzo dobrze się sprawdził. Trzeba pamiętać, że taki oczyszczający szampon jest świetny do przygotowania włosów do zabiegu np farbowania, ale już nie po farbowaniu, bo wypłucze nam kolor.

Butelka duża i przezroczysta, opakowanie i grafika kojarzą się z oczyszczaniem, dozuje się go ok. Jest gęsty ale nie pieni się tak bardzo jak myślałam, że będzie, więc trochę sporo się go zużywa.

Piękny zapach cytrusów.
Efekt na włosach: włosy są oczyszczone ale nie są przesuszone, więc super, jeden z moich ulubionych z tej serii.

Bubel!

Szukałam szamponu, który uspokoi moją przetłuszczającą się skórę głowy. Przeczytałam opinie, które głównie były pozytywne, więc kupiłam. Bardzo żałuję!!!

Średniaczek.

Szampon kupiłam z ciekawości aby sprawdzić czy faktycznie działa na przetluszczajace się wlosy których jestem posiadaczką. Produkt zamknięty jest w fajniej plastikowej buteleczce przeźroczystej co powoduje możliwość kontrolowania jego ilośći , ma bardzo ładny cytrusowy taki orzeźwiający zapach bardzo przyjemny. Konsystencja szamponu jest gęsta koloru przezroczystego. Co do skuteczności to jestem pół na pół. Fajnie oczyszcza skórę głowy i wlosy są naprawdę dobrze oczyszczoną, ale niestety wlosy po nim szybciej mi się przetluszczaly . Więc moje uczucia są co do niego bardzo mieszane. Używam to od czasy do czasu żeby dobrze oczyść skórę głowy tu akurat sprawdza się bardzo dobrze.

Dla długich włosów średniak

Szampon recenzuję przez prymat długich włosów sięgających do pasa. Produkt zamknięty jest w ciekawej i przyjemnej dla oka butelce. Zamknięcie na "klik" jest bardzo wygodne podczas mycia włosów. Szampon nie jest zabarwiany, jest całkowicie przezroczysty. Konsystencja jest dosyć gęsta ale nie utrudnia to aplikacji na włosy. Zapach bardzo przyjemny, świeży. Po nałożeniu szampon ładnie się pieni ale na długie włosy trzeba go nałożyć całkiem sporo. Podczas mycia towarzyszy cały czas uczucie splątywania włosów. Po umyciu włosy nie są zbyt łatwe do rozczesania i szczerze mówiąc pierwszy raz się z tym spotkałam podczas używania szamponu. Być może wynika to z jego właściwości oczyszczających ponieważ podobnie mam po użyciu czarnego mydła babuszki Agafii. Z rozczesywaniem polecam zaczekać jakiś czas aż włosy delikatnie podeschną, łatwiej wtedy to zrobić. Po wyschnięciu włosy są przyjemne w dotyku, dosyć sypkie ale niestety w moim przypadku trochę wysuszone. Zniszczone końcówki są wtedy bardzo podkreślone. Uczucie doczyszczenia włosów jak najbardziej jest ale od nasady ten szampon jak włosów raczej nie odbije, chyba że krótkie włosy. Nie podrażnił mojej skóry. Podsumowując raczej do niego nie wrócę.

Włosy aż skrzypią.

Nigdy wcześniej nie używałam szamponu micelarnego dlatego postanowiłam wypróbować wersję głęboko oczyszczającą z Nivea. Z natury mam przyklap od nasady i suche włosy na końcach i potrzebowałam czegoś co raz na jakiś czas oczyści porządnie mi skórę głowy i włosy przy niej. Produkt po otwarciu pachnie bardzo orzeźwiająco i cytrysowo. Szampon bardzo dobrze myje włosy i skórę głowy. Ma bardzo fajną żelową konstystencję i wystarczy go odrobina by wytworzyła się piana. Włosy po wyschnięciu aż skrzypią z czystości i są sypkie. Szampon mimo oczyszczenia, że przesuszył włosów ani skóry głowy. Polecam dla osób które mają problem z przetłuszczającymi włosami.

Świeżość zachowana na dłużej

Szampon zakupiłam w drogerii po wcześniejszym używaniu różowego szamponu z tej serii - chciałam zobaczyć czy ten będzie równie dobry.
Bardzo podoba mi się butelka i dziubek do dozowania, jest to wygodne, nic się nie wylewa.
Zapach jest orzeźwiajacy, konsystencja bardzo gęsta- wystarczy naprawdę mała ilość szamponu, aby dokładnie umyć nawet bardzo długie włosy.
Świeżość włosów zachowana jest na dłużej, nie miałam potrzeby mycia ich codziennie tak jak przy używaniu innych szamponów.