Nivea, Głęboko oczyszczający szampon micelarny z ekstraktem z melisy cytrynowej

Nivea, Głęboko oczyszczający szampon micelarny z ekstraktem z melisy cytrynowej

Hebe
Średnia ocena: 4.64/5

Głęboko Oczyszczający Micelarny Szampon NIVEA® wzbogacony o ekstrakt z melisy cytrynowej:
skutecznie oczyszcza i dodaje lekkości włosom,
odświeża włosy i skórę głowy na długo,
chroni naturalne pH skóry głowy.
Micelarna technologia zastosowana w szamponie zawiera łagodnie i głęboko oczyszczające micele, które skutecznie usuwają zanieczyszczenia i pozostałości kosmetyków, jednocześnie dbając o zdrowie włosów i skórę głowy.

oczyszczające
bez parabenów, bez silikonów, zapachowa
do włosów przetłuszczających się, do włosów normalnych
Skóra głowy
przetłuszczająca się, normalna

Nie nie nie

Szampon niestety nie spełnił u mnie swojej roli.
Oczyszczał zbyt mocno, płatał włosy.
Doprowadził do większego wydzielania sebum.

Plusem jest buteleczka i zapach.

Nie działa

Mam spory problem z przetłuszczaniem się skóry głowy i kupiłam ten szampon dlatego że ma tutaj dobre opinie natomiast dla mnie ani trochę nie podziałał. Myję głowę wieczorem i po tym szamponie następnego dnia włosy od nasady są tłuste. Nie pomógł mi ani trochę jedyny plus to zapach.

Delikatne i efektywne os

Nie spodziewałam się zbyt wiele po szamponie micelarnym, ale ten z Nivea mnie mile zaskoczył! Po pierwsze, bardzo przyjemny cytrusowy zapach, który sprawia, że ​​mycie włosów jest jeszcze bardziej relaksujące. Po drugie, formuła tego szamponu jest naprawdę lekka i nie obciąża włosów, co jest dla mnie bardzo ważne, ponieważ moje włosy są dość delikatne i łatwo je zniszczyć.
Szampon dobrze wykonuje swoją główną funkcję, czyli oczyszczania włosów i skóry głowy. Po użyciu moje włosy były oczyszczone z nadmiaru sebum i zanieczyszczeń, a moja skóra głowy była odświeżona i wyglądała zdrowiej. Szampon nie wywołał u mnie również podrażnień ani uczucia pieczenia na skórze głowy, a często spotykam się z tym zjawiskiem po użyciu tego typu produktach.
Podsumowując, jestem bardzo zadowolona z tego szamponu od Nivea. Jest to świetna opcja dla osób, które poszukują delikatnego, ale skutecznego szamponu do mycia włosów.

Genialny

Zapach szamponu jest bardzo przyjemny, kojarzy mi się z cytryną bądź limonką. Jest świeży i odświeżający. Umila czas mycia, na włosach czuć go jeszcze przez wiele godzin.
Szampon naprawdę świetnie spełnia swoje funkcje myjące.
Włosy są uniesione, odświeżone, błyszczące, zadbane, sypkie, wręcz idealne.
Szampon nie obciąża włosów

Mniej niż obiecuje

Szampon posiada gęstą konsystencję, delikatny zapach. Nie podrażnia, nie plącze włosów. Domywa dosyć okej, jednak nie robi nic nadzwyczajnego. A nazwa i cena sugerują co innego. Niestety, ale trochę ciężko jest zużyć go do końca, niezbyt wygodna butelka.

średniak

Liczyłam na nieco więcej! Szampon ma kilka plusów, ale minusem dla mnie jest to, że nie pogłębia świeżości włosów. U mnie efekt czystości trwa jeden dzień, a wcale moje włosy nie są jakoś wybitnie przetłuszczające się. Mimo to doceniam zalety zapach, super wydajność, opakowanie, szampon świetnie się pieni, po umyciu włosy są lekkie i bardzo świeże, Szkoda, że trwa to tylko 24 godziny.

Jest OK

Szampon, jak szampon. Oczyszcza skórę głowy i włosy. Nie zauważyłam jednak, żeby włosy były po nim dłużej świeże. Ma przyjemny, delikatny zapach, który nie utrzymuje się na włosach po spłukaniu. Nie spowodował żadnych podrażnień.
Jego dostępność jest bardzo dobra. Opakowanie jest wygodne, a produkt jest dosyć wydajny. Stosunek jakości do ceny jest jednak średni. Produkt jest dosyć drogi, jak na to, że nie zapewnia dłuższej świeżości włosów.
Jednak jako szampon do normalnego stosowania jest OK i raczej kupię go ponownie.

Przyjemne orzeźwienie

Szampony micelarne to zdecydowanie moje ulubiony produkty do włosów. Przyjemnie rozprowadza się po skórze głowy, dobrze się pieni i sprawia wrażenie umytych włosów bez zbędnego szorowania. Dodatkowo ta kompozycja z ekstraktem z melisy cytrynej sprawiła, że skóra głowy sprawiała wrażenie odświeżonej.

Dokładne oczyszczenie

Szampon w przezroczystej tubie posiada bardzo gęstą konsystencje.
Jego zapach jest świeży i orzeźwiający.
Dobrze się pieni oraz spłukuje, co skraca czas mycia włosów.
Skóra głowy po kąpieli jest doskonale oczyszczona i świeżość utrzymuje się naprawde na długo.
Plusy
- zapach
- cena
- oczyszczenie
- konsystencja:

pozytywnie mnie zaskoczył

Jakoś nie spodziewałam się zbyt wiele po tym szamponie, marka niespecjalnie do mnie przemawia, a tu okazało się, że jest to naprawdę świetny produkt! Przede wszystkim robi to co ma robić, czyli oczyszcza i robi to naprawdę porządnie. Po jego użyciu włosy są puszyste, gładkie, błyszczące, przyjemne w dotyku i dobrze się rozczesują. Nie przesusza, nie plącze ani nie powoduje szybszego przetłuszczania się włosów, nie podrażnia skóry głowy. Szampon ma cudowny odświeżający zapach, który za każdym razem dodaje energii do działania. Ma bardzo przyjemne dla oka opakowanie, które na dodatek jest super wygodne (zwłaszcza pod prysznicem), a ponadto pozwala obserwować zużycie produktu. A co do tego ostatniego to szampon dobrze się pieni i jest naprawdę wydajny. Ma dobrą dostępność i przystępną cenę. Ja chętnie jeszcze do niego wrócę, bo nie ma zbyt wielu szamponów, z których bym była tak zadowolona :) Myślę, że naprawdę warto go przetestować! Pooooolecam!!

Rewelacyjny

Szampon kupiłam na promocji bo byłam ciekawa jak poradzi sobie z moją przetłuszczającą się skórą głowy. Pierwsze co mi przypadło do gustu to zapach taki świeży, szampon również świetnie się pieni i domywa skórę jak i włosy. Zauważyłam też że po użyciu tego szamponu moje włosy dłużej zachowują świeżość niż po innych. Jak najbardziej jestem na tak i kupię ponownie.

SZAMPON MICELARNY OCZYSZCZAJĄCY Z EKSTRAKTEM Z MELISY CYTRYNOWEJ.

SZAMPON Z EKSTRAKTEM Z MELISY CYTRYNOWEJ FIRMY NIVEA PRZEZNACZONY JEST DO WŁOSÓW PRZETŁUSZCZAJĄCYCH SIĘ . ŚWIETNIE OCZYSZCZA SKÓRĘ I WŁOSY Z CZYNNIKÓW Z DZIAŁANIA CZYNNIKÓW ZEWNĘTRZNYCH, ZAPACH Z MELISY DLA MNIE PRZYNAJMNIE MA DZIAŁANIE KOJĄCE , NIE UCZULA, CHRONI NATURALNE PH SKÓRY. WŁOSY PO UŻYCIU SĄ LŚNIĄCE, ŚWIETNIE SIĘ ROZCZESUJĄ I NIE ELETRYZUJĄ.