Kerastase, Ciment Thermique (Odbudowujące mleczko termoaktywne)

Kerastase, Ciment Thermique (Odbudowujące mleczko termoaktywne)

Średnia ocena: 3.64/5

Średnia ocena: 4.64/5

notino.pl
Średnia ocena: 3.99/5

zobacz więcej ofertzwiń

Odbudowujace mleczko termoaktywne do włosów osłabionych, łamliwych, wiotkich, trudnych do ułożenia, zniszczonych. Odżywka zawiera kompleks vita-ciment (związek ceramidów, protein i aktywnych kationów), który wnika w głąb włosa i wypełnia ubytki naturalnego cementu międzykomórkowego, oraz kompleks vita-topseal, odtwarza naturalną zewnętrzną warstwę włosa. Kosmetyk stosuje się bez spłukiwania, z użyciem suszarki lub prostownicy, ciepło potęguje utrwalenie składników we wnętrzu włosa. Po zastosowaniu, włosy stają się sprężyste, elastyczne, zyskują siłę i odporność, są gładkie i lśniące.

do włosów suchych i zniszczonych
regenerujące, wzmacniające
w tubie
50 - 100ml, 100 – 250ml

Wygładza, chroni przed temperaturą i pięknie pachnie

Różne są opinie na temat tego mleczka, ale ja mogę się o nim wypowiedzieć w samych superlatywach.
Przede wszystkim jest bardzo wydajne. Nie jest to najtańszy produkt, jednak wystarczy jego mała ilość, by uzyskać efekt. A efekt jest taki, że moje (trudne, puszące się, niesforne i sianowate) włosy, po suszeniu zyskują gładką fakturę. Są nawilżone i widać gołym okiem, że działa termoochrona. Po prostowaniu włosy wyglądają naprawdę zdrowo i są zdyscyplinowane na długie godziny.
Ponadto, uwielbiam trochę ostry przy nakładaniu, świeży zapach, Do tej pory nie wiem jakie są to nuty, ale przepadłam!
Odkąd używam tego produktu, mogę szybciej rozczesać włosy, przez co mniej ich zostaje na szczotce. A poza tym, to mleczko znacznie przyspiesza proces suszenia włosów, co ma dla mnie ogromne znaczenie. Zwłaszcza, że dodatkowo dzięki temu mniej czasu nasze włosy poddajemy tzw "obróbce" cieplnej. Na plus!

Niesamowicie dobry kosmetyk do włosów

Mleczko termoaktywne to kosmetyk do którego ciężko było mi się przekonać ze względu na jego formę. Zawsze do ochrony przed temperaturą stosowałam spray, którym spryskałam włosy tuż przed ich prostowaniem, czyli na suche włosy. Mokrych włosów nie suszyłam suszarką, a jeśli już była taka konieczność to zdarzało się to naprawdę sporadycznie i nie używałam żadnej ochrony. W tym przypadku mleczko stosuje się na mokre włosy, dlatego nie byłam z tego powodu zadowolona, gdyż sądziłam, że jeśli nałożę mleczko na mokre włosy a ja będę chciała je wyprostować dopiero na drugi dzień (włosy myję wieczorem, schną same a prostuję dopiero na drugi dzień) to to nie będzie już działać a ja mimo wszystko będę musiała użyć innej ochrony przed prostownicą. Myślę, że wiecie o co mi chodziło. Skąd ja to wzięłam! Głupie myślenie. Fryzjer przekonał mnie do tego wyboru i z racji, że miałam możliwość zakupu mniejszej wersji zgodziłam się.

Mleczko w wielkości orzecha laskowego, może ciut więcej rozcieram w dłoniach a następnie aplikuje na całą długość włosów. Jak wspomniałam wyżej suszarki prawie nigdy nie używam, lecz w trakcie przeziębienia/choroby jest to dla mnie konieczność i wtedy zauważyłam, że włosy są jeszcze lepsze niż gdy schną same. Czyli po aplikacji mleczka, osuszeniu i wyprostowaniu włosy są jeszcze lepsze niż jak to robiłam zazwyczaj (myłam wieczorem, nakładałam mleczko, same schły, prostowałam na drugi dzień rano). Po wyprostowaniu są miękkie, lecące i wygładzone. Szczerze powiedziawszy żadne kosmetyki ochronne nie dały mi takiego efektu. Zaznaczam, że nie zawsze stosuję całej pielęgnacji z Kerastase a mimo to mleczko daje radę. Włosy są nie tylko zadbane ale najważniejsze zdrowe.

Posiadam jeszcze dwie inne wersje mleczka i naprawdę każde z nich zasługuje na 6!

Super odbudowa !

Jestem posiadaczką delikatnych i cienkich włosów blond , które są dodatkowo regularnie rozjaśniane. Trafiłam raz pod niewłaściwe rece i niestety ale włosy kruszyły sie na potege, nie widzialam już dla nich ratunku. Poszperałam w internecie i trafiałam na opinie dziewczyn marka yt i jestem im niezmiernie wdzieczna bo dzieki nim trafilam na ten cudowny kosmetyk, dzieki ktoremu moje wlosy przesały sie kruszyc i moglam je zapuscic do wymarzonej długości. Nie rozstaje sie z tym kosmetykiem, korzystam z niego po kazdym myciu włosów i to wlasnie on trzyma moje wlosy w takiej kondykcji o jakiej dawniej marzyłam.

Wygładza włosy

Jak dla mnie produkt bardzo ok! Mam włosy rozjaśnione, zniszczone, przesuszone a najgorsze - strasznie się puszą i ciężko je ułożyć. Używam maski do włosów, szamponów z efektem laminacji, próbowałam wielu kosmetyków a ten jest ok. Włosy są miękkie, lepiej się rozczesują, są wygładzone błyszczące.

Bez szału

Stosuję od ponad 2 miesięcy.
Przed każdym prostowaniem , suszeniem.
Nie zauważyłam żadnych efektów , nawet lekkiej poprawy.
Włosy zaczęły się szybciej przetłuszczać.
Cała linia produktów z cementem okazała się drogim niewypałem.
Jak dla mnie tańsze produkty dają więcej rezultatów niż te z "wyższej pułki"

Ochrona dla włosów

Mój pierwszy kosmetyk marki Kerastase. Stosowałam na mokre włosy przed suszeniem gorącym powietrzem suszarki. Włosy są wygładzone, miękkie w dotyku, do tego ma przyjemny zapach. Natomiast na moje długie włosy nie jest to zbyt wydajny produkt, Poza tym cena jest zbyt wygórowana jak na taką pojemność. Produkt oceniam na 4 z minusem. Tańsze produkty sprawdzały się u mnie lepiej niż to mleczko,

Dobry produkt

Jestem w miarę zadowolona z tego produktu. Nakładam go zawsze na morke włosy przed suszeniem i przynajmniej u mnie jego działanie polega na tym, że pomaga mi rozczesać długie i włosy i chyba chroni przed temperaturą ale na pewno nie zauważyłam żeby moje włosy były inne/lepsze po stosowaniue tego - po prostu lepiej suszy się włosy i ładniej się układają.

Nie zachwyca.

Kosmetyki do włosów, to zaraz po perfumach mój drugi konik. Często kupuję coś będąc pod wpływem dobrej reklamy. Tak było też z tym mleczkiem. Kerastase nie należy do najtańszych, więc spodziewałam się efektu, jaki obiecuje producent, czyli : "włosów sprężystych, elastycznych, gładkich i lśniących". Niestety, zawiodłam się. Mimo regularnego stosowania stan moich włosów nie zmienił się. Po nałożeniu mleczka i wysuszeniu włosów suszarką jedyna różnica, jaką widzę to mniejsze puszenie się włosów. Nie wiem, czy kosmetyk działa ochronnie na wysoką temperaturę.
Kolejny raz przekonałam się, że wysoka cena nie zawsze wiąże się z wysoką jakością. Ja z tego mleczka zadowolona nie jestem.

Warty swojej ceny

Stosuje wraz z kąpielą z tej serii. Uratował moje bardzo osłabione włosy. Trzeba trochę czasu i cierpliwości, ale włosy, zostały odbudowane, już tak nie wypadają, a co najważniejsze nie kruszą się. Produkt bardzo wydajny i warty swojej ceny.

rozczarowanie

kupiłam za namową fryzjerki w JLD, cena bardzo wysoka, natomiast efekt bardzo rozczarowujący, mam wrażenie, że jak zastosuję mleczko moje włosy są niesamowicie szorstkie i suche w dotyku, w przeciwieństwie do jego niezastosowania.. pieniądze wyrzucone w błoto. Plus wydajność i zapach ale przy braku efektów to akurat nie ma znaczenia.

rozczarowanie

Ratunek dla uszkodzonych włosów

Moje włosy są:
- cienkie
- mam ich mało
- są rozjaśnione i po wielu zabiegach fryzjerskich (przechodziłam z bardzo ciemnych kolorów na blond)
- używam suszarki po każdym myciu
- często używam lokówki
- mam raczej twardą wodę w kranie, która nie służy porządnej pielęgnacji włosów...