Dove, Silk Glow (Supreme Silk), Silkening Body Lotion (Jedwabisty balsam do ciała)

Balsam Dove z linii Silk Glow zawiera unikalną kombinację wyzwalających energię składników nawilżających i czystego jedwabiu. Wydobywają Twój naturalny świeży blask. Dove Jedwabisty Balsam do Ciała rozświetla skórę, zapewniając jej naturalny jedwabisty blask. Produkt zawiera cząsteczki odbijające światło, szybko się wchłania. Jest przebadany dermatologicznie.
Dostępny na rynku w tym samym składzie jako Dove, Supreme Silk, Body Lotion (Jedwabisty balsam do ciała)

dobry ale nie na każdą porę roku

Opinia na temat produktu:
+ nawilżenie
+ zapach
+ nie pozostawia plam na ubraniu, natomiast drobinki brokatu nie są bardzo widoczne

- za wydajność

produkt nie sprawdził się w okresie letnim, ponieważ w pod wpływem ciepła drobinki gromadziły się w załamaniach skóry (łokcie, nadgarstki, pod kolanami) wyglądało to bardzo nienaturalnie i było to bardzo widoczne.

Natomiast w okresie wiosennymi jesiennym sprawdził się u mnie idea, skóra wyglądała na zdrową i wypoczętą.

Używam tego produktu od: około roku

w porządku

jest ok, wygładza skórę, nadaje jej trochę blasku :)
co do nawilżenia mam mieszane uczucia, to samo z zapachem.
świetnie się sprawdza szczególnie latem (bądź przy ciemnej karnacji)- nadaje opalonej skórze bardzo fajny wygląd.

bardzo przyjemny w użytkowaniu

Baaardzo przyjemny w użyciu balsam :)

+ po codziennym stosowaniu skóra staje się mięciutka i przyjemna w dotyku, znika cała jej suchość i szorstkość
+ szybko się wchłania
+ przyjemnie pachnie, nie jest to zapach, który można do czegoś przyrównać, ale jest to woń delikatna, nienachalna
+ drobinki są bardzo malutkie, co jest akurat na plus, bo wyglądają bardzo naturalnie. Skóra staje się ładnie rozświetlona (przypuszczam, że efekt będzie świetny latem, na opalonej skórze, ale nawet teraz, zimą, widzę, że skóra jest przyjemnie rozświetlona i wygląda po prostu lepiej), do tego ten efekt utrzymuje się bardzo długo, drobinki nie znikają po chwili
+ konsystencja też jest bardzo w porządku, ani za rzadka, ani za gęsta, bardzo łatwo, przyjemnie i szybko nakłada się ten balsam na ciało

Używam tego produktu od: jakiś miesiąc

Mój ulubiony

Dostałam go w prezencie i jestem nim zachwycona. Rozświetlające drobinki idealnie podkreślają opaleniznę, więc balsam jest doskonały na lato.
Ma przyjemną, kremową konsystencje, łatwo się wchłania, nie pozostawia plam na ubraniach. Skóra po nim jest cudowna w dotyku, nawilżona. Dodatkowo balsam nie podrażnia mojej wrażliwej skóry i ma śliczny zapach.

Plusy:
-konsystencja
-praktyczne opakowanie
-idealnie podkreśla opaleniznę
-idealnie się wchłania
-nie podrażnia skóry
-ładny, nieduszący zapach

Ilość zużytych opakowań: 1 całe i w trakcie 2

fajny na spróbowanie, nie na dłużej

wygrałam ten balsam w konkursie. przy codziennym stosowaniu starczył mi na miesiąc. błyskotliwe refleksy nie przeszkadzały mi na skórze, bardziej na ubraniach ;/ szybko się wchłaniał, w swoim składzie nie ma alkoholu ani parafiny, więc to jak najbardziej na ogromny plus ! wolę jednak balsamy/lotiony bez migoczących drobinek.

Ilość zużytych opakowań: 1 normalne

Chyba nie jesteśmy dla siebie stworzeni...

Dostałam go na święta w zestawie z żelem pod prysznic i dezodorantem i w tym zestawie ten balsam był najsłabszym ogniwem, przynajmniej jak dla mnie. Na początku byłam podekscytowana złocistymi drobinkami, niestety nie były one wcale widoczne na mojej skórze. Może jest to wina mojej karnacji?? Zapach balsamu mi nie odpowiadał, chociaż dezodorant i żel pod prysznic pachniały pięknie. Balsam fajnie wygadzał skórę, choć jej nie nawilżał. Jego plusem jest dobre wchłanianie i niezbyt gęsta ale też nie lejąca się konsystencja.

Ilość zużytych opakowań: 1 , 250 ml

lekki lotion

Balsam dostalam na Swieta w zestawie z kremem do rak i zelem pod prysznic Dove. Sam balsam slabo nawilzal moja sucha skore, byl za rzadki, to bardziej lotion niz balsam. Drobinki bardzo slabo widoczne na mojej jasnej skorze, ale i tak takich gadzetow nie lubie, wiec dla mnie to akurat bylo dobrze. Sama nie kupie.

Używam tego produktu od: ponad rok temu
Ilość zużytych opakowań: 1 butelka

Dobry, ale bez rewelacji

Zalety
-ładny zapach
-dość wydajny
-ładny efekt rozświetlających drobinek

Minusy
-nie nawilżał jakoś za bardzo
-skóra wcale nie była gładsza

Daję mu 3,5 * bo podstawowych zadań balsamu nie spełnił, ale myślę, że kupiłabym go jeszcze raz, bo rozświetlenie ciała było świetne i naturalnie to wyglądało. Za to ogromny plus.

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: 2,3

Ukochany

Nie będę się rozpisywać, bo moja ocena jest więcej niż subiektywna :)

+ idealna konsystencja
+ cudny, długo utrzymujący się zapach
+ drobinki ślicznie rozświetlają ciało
+ naprawdę nawilża
+ niezastąpiony
+ subtelny, nienachalny, delikatny, kobiecy... :)

Mam do niego ogromny sentyment i mimo wielu prób z innymi balsamami, zawsze będę do niego wracać :)

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

ulubiony

nie stosuję go jako balsam pielęgnujący, więc nie mam zamiaru dywagować nad jego właściwościami pielęgnującymi. Ten balsam to mój must have przez cały rok, bo uwielbiam go za zapach, aksamitną konsystencję i przede wszystkim przyjemny (acz niekiczowaty) efekt rozświetlający na mojej skórze. fantastycznie podkreśla opaleniznę, więc tym bardziej obowiązkowy latem.
nie uważam by jakoś super nawilżał/pielęgnował (stąd tylko 4 gwiazdki)skórę,ale jak wspomniałam, nie taka jest jego rola w moim przypadku.

Używam tego produktu od: lat wielu :)
Ilość zużytych opakowań: kilka/kilkanaście

Super :)

Balsam podkradam siostrze :brzydal: Ma poręczne opakowanie, ładny zapach, cudną konsystencję. Bardzo dobrze nawilża, rozświetla-drobinki utrzymują się długo i pięknie mienią w słońcu. Skóra długo jest mięciutka i pachnąca :D Polecam ;)

Najlepszy balsam rozswietlajacy:)

CudoOowy balsamik:)

Plusy;
-cudownie rozswietla ahh:)
-delikatny pudrowy zapach
-jedwabista konsystencja
-swietnie nawilza
-ladne i poreczne opakowanie

Uzywam szczegolnie na wesela,imprezy :)

teraz weszla nowa ewrsja w innym opakowaniu mam nadzieje ze awartosc bedzie tak samo dobra:)

Używam tego produktu od: ponad rok
Ilość zużytych opakowań: 1 cale i 2 rozpoczete:)