Ecolab, Nawilżająca pianka do cery suchej i wrażliwej

Ecolab, Nawilżająca pianka do cery suchej i wrażliwej

Nawilżająca pianka do cery suchej i wrażliwej zawiera ponad 99,5% komponentów roślinnych - woda morska, olej ze słodkich migdałów, ekstrakt z aloesu, kwas hialuronowy.
Składniki aktywne:
Woda morska - zapobiega utracie wilgotności oraz działa przeciwzapalnie
Olej ze słodkich migdałów - nawilża, ożywia, tonizuje, zmiękcza i wyrównuje koloryt skóry. Skóra staje się gładka i elastyczna.
Ekstrakt z aloesu - nawilża, regeneruje i odmładza.
Kwas hialuronowy intensywnie nawilża, zwiększa przyswajalność składników aktywnych

odświeżające, łagodzące, nawilżające
bez alkoholu, bez parabenów
z pompką
pianka
oczyszczanie twarzy
mieszana, wrażliwa, naczynkowa, sucha

Bardzo fajny produkt

W kombinacji ze wcześniejszym olejowaniem ładnie domywa resztki makijażu. Skóra po nim nie jest ściągnięta ale czuć ze jest czysta - po dłuższym stosowaniu zniknęły wypryski które prawdopodobnie były wynikiem nie domywania wcześniej używanej pianki innej firmy.

Fajna pianka

Kupiłam kilka produktów z tej serii i ta pianka to jeden z moich ulubieńców. Jest przyjemna w nakładaniu i w przeciwieństwie do innych nie traci swojej "piankowatości" po rozprowadzeniu

Ulubiona od lat

Jak dla mnie świetna pianka. Mocno się pieni, dobrze myje i nie podrażnia. W przeciwieństwie do fioletowego odpowiednika, mogę stosować codziennie - nie wysusza.

Zostało mi jeszcze kilka opakowań, ale po ich zużyciu więcej jej nie kupię z uwagi na miejsce produkcji :(

Ecolab, Nawilżająca pianka - recenzja

Tego produktu używam codziennie, niezmiennie od 4 lat. Pianka jest bardzo delikatna, nawilża cerę i domywa nawet makijaż. Nie piecze w oczy, ma ładny zapach i jest bardzo ekonomiczna. Używam jej zarówno rano jak i wieczorem i jedno opakowanie starcza mi zwykle na około 2 miesiące. Ma bardzo dobry skład i nie podrażnia skóry.
Moja opinia 10/10!

Mój hit do mycia twarzy

Pianka o bardzo dobrym składzie, dowiedziałam się o niej przypadkiem- kupiłam w celu przetestowania i tak już używam jej drugi rok. Jest przeznaczona do cery wrażliwej i suchej, lecz idealnie sprawdza się również do tej mieszanej i tłustej. Bardzo dokładnie myje twarz. Likwiduje nadmiar sebum oraz wyraźnie oczyszcza pory. Skóra jest po niej mięciutka i wygładzona. Dobrze domowa resztki makijażu, z którymi nie poradził sobie płyn micelarny. W połączeniu z tonikiem nawilżającym z Ecolab daje zadowalające efekty. Póki co nie planuję zamieniać jej na żadną inną, jest to mój faworyt wszechczasów jeśli chodzi o produkty do mycia twarzy

Ulubieniec

Pianka świetnie mi się sprawdziła, szkoda że jest tak trudno dostępna. Używałem jej niezmiennie przez około 2 lata, ale zmęczyło mnie to ciągłe zamawianie przez internet i musiałem poszukać godnego zamiennika.

ZALETY:
Zapach
Pompka
Skład
Delikatność
Wydajność

Łagodna efektywna i tania pianka

• Czy masz takie same oczekiwania do produktu jak ja?
Mam mieszaną skórę i u mnie najlepiej się sprawdza 2 fazowa metoda mycia - oil cleansing method, czyli najpierw na lekko wilgotną skórę nakładam olej (zwykły), który lekko masując emulguje makijaż i inne zanieczyszczenia, na który nakładam pierwszą dawkę produktu do mycia, który wiąże się z olejem i to wszystko spłukuję ciepłą wodą. Następny krok to jest właściwe mycie - nakładam tylko produkt do mycia skóry. Dla drugiego kroku lepszy jest bardziej delikatny środek, żeby nie przesuszać skóry.

Kupiłam tę piankę do mycia, bardziej z myślą o drugim kroku - właściwym myciu twarzy.

• Czy produkt tobie się spodoba od pierwszego wejrzenia:
Pianka jest w większym opakowaniu z pompką pianotwórczą. Ma dość prostą i przyjemną dla oka naklejkę. Płyn ma żółtawo-zielony kolor, natomiast pianka już jest zwykle biała. Ma bardzo delikatny ziołowy zapach, który nie jest natrętny. Co jest sporym atutem, bo od mocnych boli mnie głowa.

• Jak działa?
Pianka jest bardzo delikatna, domywa resztki olejku nie przesuszając skóry. Łatwo się nakłada i rozprowadza. Pianka nie utrzymuje sztywności, natomiast dobrze sobie radzi z zanieczyszczeniami. Ani w trakcie ani tuż po nie odczułam przesuszenia ani podrażnienia. Pianka nie uczuliła mnie również. Pianka raczej nie nawilża, wbrew zapewnieniom na opakowaniu.

• Czy jest wydajny?
Pianka jest całkiem wydajna, przystosowaniu codziennie rano i wieczorem wystarczyła na 2 miesiące. Bardzo dobry wynik za tę cenę.

• Czy producent i skład spełnia twoje wymagania? Skład certyfikaty:
rosyjski producent deklaruje organiczność i ekologiczność produktu. Jednak nie posiada żadnych certyfikatów gwarantujących prawdziwość choćby jednej z deklaracji. Składniki faktycznie są łagodne, i są ciekawe składniki aktywne, choć nie są na tyle długo na skórze żeby cokolwiek zdziałać na skórze.

• Moje zdanie krótko:
Jest to tania, ze spoko składem pianka. Delikatnie myje i dobrze doczyszcza skórę. Nie podrażniła i nie przesuszyła w ciągu 2 miesięcy. Jest również wydajna. Opakowanie zachowałam ze względu na pomkę pianotwórczą, która bardzo dobrze działa. Ogólnie jest całkiem dobra. Na pewno wrócę ponownie do niej.

Przez dlugi czas moja ulubiona :)

Świetnie mi się sprawdzala - nie szczypala w oczy, byla wydajna z wygodną pompką - dla mnie jedyny minus to zmiana zapachu po ok 2 tygodniach
Zapach jest lekki, kwiatowy - przyjemny
Pianka w niskiej cenie z ladnym skladem w wygodnym opakowaniu, nie podrażnia i nie wysusza, dobrze radzi sobie ze zmywaniem sebum :)

fajny produkt

Pianka ogólnie bardzo fajna, podobało mi się w niej to że była bardzo wydajna i cena również nie za wysoka, niestety po użyciu jej pojawiało się uczucie ściągnięcia przez co od razu musiałam użyć kremu bo inaczej bolało lekko w trakcie usmiechania się a chciałabym dodać że mam cerę suchą oraz wrażliwą. Nie uczula tak jak w moim przypadku.

ZALETY:
+ wydajność
+ spełnia swoją rolę
+ nie uczula
+ nie za wysoka cena

WADY:
- bardzo mocne uczucie ściągnięcia

Fajna pianeczka

Szukam ciągle fajnych produktów do mycia mojej wrażliwej skóry, trafiłam tym razem na tą piankę, cena w miarę przyzwoita więc się skusiłam. Zawsze gdy kupuję jakiś produkt zwracam uwagę na zapach, tutaj fajny delikatny kwiatowy zapach. To jest moja pierwsza pianka jaką kupiłam do mycia i jestem pozytywnie zaskoczona:
# Pompka dozuje odpowiednią ilość by umyć całą buzię
# Przyjemny zapach kwiatów w trakcie mycia i przyjemne uczucie działania pianki na twarzy
# Twarz jest odświeżona, promienna i pachnąca
# Daje radę z pozostałościami po tuszu do rzęs
# Nie podrażnia mojej wrażliwej cery
# Jak na piankę i takie opakowanie myślałam, że będzie mniej wydajny ale starczył nawet na dłuższy czas
# Jedno małe ALE do tego produktu to jakby delikatnie ściągał mi twarz po umyciu

Fajna

Była to moja pierwsza pianka w świadomej pielęgnacji. Sprawdziła się dobrze, ładnie pachniała, nie mam żadnych zastrzeżeń. Jest też dosyć tania.
Ma puszystą konsystencję, jest wydajna, chętnie bym do niej wróciła, gdybym nie miała cały czas chęci na testowanie nowych kosmetyków.
Mam wrażliwą, suchą cerę i nie pogarszała stanu, nie podrażniała a to duży plus.

Marka Ecolab jest całkiem popularna wśród osób lubiących naturalną pielęgnację. Myślę, że wiele z nas spotkało się z tymi kosmetykami na różnego rodzaju forach i blogach, ale sama nie miałam jeszcze okazji ich używać. Kiedy sprezentowano mi piankę do mycia twarzy byłam jej ogromnie ciekawa, od razu przeszłam do testowania i jestem zachwycona! . To świetny kosmetyk nawet dla posiadaczek cery mieszanej - ma wspaniały skład, obłędnie pachnie, dokładnie, ale delikatnie oczyszcza skórę pozostawiając ją nawilżoną i jedwabiście gładką. To kosmetyk godny polecenia!

OPAKOWANIE

Piankę otrzymujemy w plastikowej butelce wykonanej z grubego, białego plastiku. Podoba mi się łagodna  kolorystyka, w której przeważa biel, czerń, róż , a kwiatowa grafika prezentuje się wspaniale. Opakowanie jest ciekawe pod względem wyglądu, praktyczne i zajmuje mało miejsca w łazience.  Posiada  specjalny aplikator, który wystarczy nacisnąć, aby wydobyć porcję produktu. Spienia on płyn zamieniając w puszystą piankę. Od początku stosowania pompka nie zacina się, dozuje idealną ilość produktu. Pompka to również bardzo higieniczne rozwiązanie, co ważne przy cerach z problemami skórnymi. Dodatkowo aplikator chroniony jest przezroczystą nakładką chroniącą zawartość przed wilgocią, szczególnie ważne jest to wtedy, kiedy piankę przechowujemy w łazience.

PIANKA

Pierwsze co spodobało mi się w tym kosmetyku to jego przyjemny, odprężający zapach. Jest to wyrazista nuta kwiatowa, choć ciężko sprecyzować mi poszczególne akordy. Umila mi każdorazowo stosowanie tego produktu, pozwala na chwilę relaksu w zaciszu własnej łazienki. Lubię stosować kosmetyk szczególnie wieczorem kiedy po męczącym dniu pragnę chwili odprężenia. Pianka ma miękką, aksamitną konsystencję, jest dość zbita i gęsta (choć pod tym względem nie przebije pianki Biolove, która naprawde pod tym względem jest wyjątkiem). Po nałożeniu na twarz łatwo się ją rozprowadza, wykonuje przy tym delikatny masaż ułatwiający oczyszczenie skóry. Kosmetyk dokładnie oczyszcza skórę z resztek makijażu oraz kosmetyków pozostawiając ją miękką i gładką w dotyku. Skóra jest też dobrze nawilżona, przynajmniej takie mam wrażenie, ale mam cerę mieszaną i nie ma ona szczególnych wymagań odnośnie nawilżania. Z uwagi na obecność kwasu hialuronowego i ekstraktów roślinnych pianka ma właściwości nawilżające i odżywcze.  Pianka nie powoduje zapychania, a oczyszczenie jest odpowiednie. Jest wydajna – stosuję od ponad miesiąca i właśnie zużyłam całe opakowanie. Chętnie wypróbuję inne kosmetyki marki Ecolab, bo ta pianka mnie do tego zachęciła, jest świetna!

PLUSY:
delikatna, przyjemna konsystencja
piękny zapach
dokładne oczyszczenie