Gal, Dermogal A+E, Kapsułki żelatynowe twist off

Gal, Dermogal A+E, Kapsułki żelatynowe twist off

e-ZikoApteka.pl
Średnia ocena: 4.84/5

Kosmetyk-olejek w jednorazowych kapsułkach do codziennej pielęgnacji skóry wrażliwej z problemami (trądzik, atopowe zapalenie skóry, nadmierne złuszczanie, nadwrażliwość).

lekkie
olejki
wrażliwa, alergiczna / atopowa, trądzikowa
olejek
nawilżające, regenerujące
w ampułce

rybki

obierając rybkę z łuski trzeba powiedzieć sobie szczerze - nie pachnie to zbyt dobrze. sam pomysł z kręceniem płetwy rybki żeby wyciagnąć żelik to jest coś śmiesznego. co do działania to na pewno zauważyłam, że bardzo dobrze nawilża i mimo tego że nie wsiąka on szybko w skórę (najlepiej nałożyć go na noc) jest on całkiem przyjemny. na pewno skóra po nim jest dość mocno nawilżona i dodatkowo poprawia skórę jeżeli ma się problemy z trądzikiem i tego typu sprawami. to że można dostać to w aptece za ok. 10 złotych to jest taka dość.... no tanioszka. :)

ŁAGODZI PODRAŻNIENIA

Bardzo dobre serum w kapsułce. Fajnie sie sprawdza przy problemach skórnych.Mozna uzywac nawet przy skórze tłustej , bo nie obciąza skóry jest bardzo lekkie , szybko sie wchłania( po okolo pol godziny juz go nie czuję na twarzy.) Fajnie nawilza i łagodzi podrażnienia i blizny potradzikowe jak również hamuje rozwój nowych krostek. Moim zdaniem jest to produkt godny uwagi , zwłaszcza za takie pieniadze - produkty 10 razy drozsze czesto mu nie dorównują ! Zapach lekko wyczuwalny, nie drażniący .

Świetny produkt

Kupiłam kapsułki w aptece po to by odżywić swoją skórę twarzy, która była bardzo przesuszona. Muszę przyznać, że był to strzał w dziesiątkę. Jest to doskonały kosmetyk do codziennej pielęgnacji skóry, zwłaszcza skóry wrażliwej z problemami (miałam trądzik i nadmierne łuszczyła mi się skóra). Już po kilku dniach zauważyłam poprawę nawilżenia i jędrności skóry. Kapsułki może nie pachną pięknie, ale efekt dają niesamowity. Plusem jest również bardzo niska cena.

Idealnie nawilża cere

Kapsułki używam już od kilku dobrych miesiący. Stosuje je do nawilżania twarzy , czasami dodaje do balsamu gdy mam przesuszona skore.
W opakowaniu znajduje się 48 rybek wiec kuracja starcza na 1,5 miesiąca. Dużym plusem jest fakt ze witaminy zamknięte są w kapsułkach i codziennie otwierajac nowa mam pewność co do ich świeżości.
Rybek używam codziennie wieczorem. Na oczyszczona skore twarzy wyciskam jedna rybkę i przez 5 min robię masaż twarzy. Omijam okolice oczu, bo powodują lekkie podrażnienie i oczy szczypią.
Potem wklepuje ulubiony krem. Dzięki takiej kuracji cera w końcu jest nawilżona , promienna i mniej widoczne są zmarszczki. Witamina A i E chronią przed wolnymi rodnikami, wygładzają zmarszczki i świetnie nawilżają. Uwielbiam do nich wracać gdy cera potrzebuje nawilzenia.

Rewelacja! Tylko czemu tak śmierdzi

Moja skóra jest po nich cudowna, odżywiona, delikatna, wygładzona, nawilżona i promienna. Przebarwienia znikają, stany zapalne łagodzą się. Bardzo wydajne, jedna kapsułka starcza mi na obfite posmarowanie twarzy, szyi, dekoltu i dłoni.
Jedyny minus to zapach, o ile dla mnie działanie jest ważniejsze i jestem w stanie z tym żyć, to mój mąż za każdym razem marudzi że znowu "nacierałam się rybą". :)

Wow

Kupiłam je dzięki recenzjach wizazanek, i jestem zachwycona jego działaniem. W tygodniach kiedy moja cera naprawdę potrzebuje nawilżenia - te kapsułki jej to dają. Na efekty nie trzeba długo czekać. Stosuje to na noc i budzę się z miękka nawilżona buzią. Jedynym minusem jest zapach który czuje później przez dwa dni

Jakoś nie przypadły mi do gustu

Kapsułki - rybki, tak przez wiele z Was zachwalane i uwielbiane. Patrząc na skład, cenę, opakowanie i sposób aplikacji można by przyznać rację. Niestety w moim przypadku produkt nie sprawdził się tak, jak tego oczekiwałam.
Produkt bardzo wydajny. Jedna kapsułka spokojnie starczała mi na 2/3 aplikacje na twarz i szyję.
Forma gęstego olejku, łatwo się wydostaje z kapsułki ale trudniej rozprowadza na skórze, bo idzie dość topornie. Produkt właściwie się nie wchłania i dlatego ciężko jest go używać na noc. Trudno też się go pozbyć z twarzy. Potrzeba dobrego żelu i sporej ilości wody.
W moim przypadku słabo nawilża, a bardziej natłuszcza skórę.
Dodatkowo zapychał i miałam po nim wysyp krost.
Nie zauważyłam, żeby moja skóra była bardziej nawilżona czy odżywiona.
O zgrozo gdy tylko dostanie się do oczu, lepiej tego unikać.
Z uwagi na fakt, że przy mojej skórze kapsułki się nie sprawdziły, używam (wykańczam) je na włosy.
Minus za rybi zapach.

Super kapsułki

Nawilżają skórę, ujednolicają koloryt, pomaga w walce z trądzikiem, samo cudo jednym słowem, i są tanie, można je znaleźć w każdej aptece, wystarczy jedna kapsułka na twarz aby rozprowadzić są i czuć od razu efekty. Polecam szczerze.

Cud!

Kupiłam kapsułki z uwagi na palmitynian retinolu i witamine E na pierwsze zmarszczki pod oczami. Ze względu na objętość „rybki”, która wystarcza jednorozowo na twarz, szyję i dekold lub na dwie aplikację na twarz, używam na całej buzi. Używam kosmetyku drugi tydzień i to co dzieje się na mojek twarzy jest fenomenalne: od pierwszego użycia zmarszczki znikają (jestem dość młodą osobą i dlatego efekt może być aż tak widoczny) kilku z nich nie mogę już w ogóle znaleźć, a pory widocznie się zwęził, do tego wyskakuje mi mniej pryszczy. Palmitynian retinolu kiedyś stosowany był w kremach na trądzik (i tak odkryto jego działanie odmładzające).
Używam codziennie wieczorem po serum z witaminą C i kremie nawilżającym, jako ostatni punkt pielęgnacji.

uwielbiam :)

Na rybki z dermogala trafiłam z polecenia. Kupiłam i od tej pory na stałe zagościły w mojej kosmetyczce. Używam je do twarzy na noc, również jako balsam do ust świetnie się sprawdzają. Również na skórę po depilacji, bo świetnie zapobiegają powstawaniu zaczerwienienia, podrażnienia i wszelkiego rodzaju krostek. Skóra jest po nich nawilżona, mięciutka i zrelaksowana. Jedynym małym minusem jest zapach, ale przy ilości korzyści, które przynoszą jestem w stanie go przeżyć :)

Super!

Świetny kosmetyk, który bije na głowę nawet najdroższe sera do twarzy. Kapsułki są wygodne i praktyczne. Przy pomocy tylko jednej pokryjemy całą buzię i szyję. Idealne na cięższe dni, kiedy jesteśmy narażeni na złe warunki atmosferyczne, a także na stres. Pomaga również w walce z trądzikiem! Zauważyłam, że od kiedy stosuję ten produkt to zmiany są bledsze i rzadziej się pojawiają. Pomaga również mojej mamie. Polecam!

Niezwykle wydajne i wielofunkcyjne

Kapsułek używam od dobrych paru lat, systematycznie wracają do mojej pielęgnacji. Są bardzo odżywcze i sprawiają, że skóra wydaje się być bardziej sprężysta.
Używam ich solo na noc, do maseczek, do kąpieli, na skórki, na usta, na włosy.
Czasami powodują wysyp zaskórników, czasami drobne krostki, naczęściej jednak nie ma żadnej różnicy, więc jest to raczej kwestia połączenia rybek z aktualnie używanymi poroduktami do pielęgnacji.
Zdecydowanie sią produktem ponadczasowym