Rival de Loop, Hydro, Pflegekapseln Ginkgo & Vitamin E (Tygodniowa kuracja pielęgnacyjna w ampułkach)

Kuracja to efektywna i intensywna pielęgnacja suchej i zniszczonej skóry. Już po paru sekundach nadaje skórze uczucie gładkości i delikatności. Wygładza suche fałdki i nadaje skórze elastyczności. Witamina E i wyciąg z miłorzębu japońskiego chronią skórę przed wpływem wolnych rodników. Dodatek oliwy reguluje gospodarkę tłuszczową skóry. Przy regularnym stosowaniu polepsza się odczuwalnie stan skóry.
Tolerancja przez skórę potwierdzona dermatologicznie. Bez barwników, bez parabenów.

Świetne nawilżenie

Stosuje te ampułki już prawie 2 tygodnie i jestem z nich bardzo zadowolona. Moja skóra jest po nich delikatna i nawilżona. Jedna ampułka wystarcza na rozprowadzenie na całą twarz oraz szyję. Trochę długo się wchłania ale jestem w stanie to zaakceptować dla tak dobrych efektów.

Jestem na tak

Suszona formą i niska ceną.
Nie stosuje 7dni pod rząd raczej w momencie kiedy moja skóra potrzebuje czegoś dodatkowego na nawilżenie.
Fantastyczna kora kapsułki, a w środku olejkowaty płyn.
Płynu jest dość dużo, tak że jednak kapsułka starcza na całą twarz i szyję.
Wchłania się dość powoli, ale warto pamiętać o zwilżeniu wcześniej twarzy co przyspieszy etap wchłaniania.
Pachnie dość przyjemnie.
Cena fantastyczna, często znajdują się w promocji.
Dostępna prawie w każdym rossman ie.
Jak najbardziej polecam.

Extra

Moje odkrycie , dawno nie była z czegoś tak zadowolona. To niby kuracja na jedne tydzień ale ja nakładałam raz na tydzień, czasem częściej. Efekt bardzo mi się podoba, skóra jest nawilżona, zdrowa, przyspiesza gojenie i lekko wyrównuje koloryt skóry, jedyny minusem jest to ze w kapsułkach jest olej, który nie wchłania się szybko a nawet bardzo wolno i nie zawsze mogę go nałożyć, nawet na noc, mimo to jestem bardzo zadowolona. Nie kosztują dużo, ja wypróbuję jeszcze na pewno inne wersje.

Przyzwoite od czasu do czasu

Tak jak w tytule, nie stosuję ich w codziennej pielęgnacji. Za to idealnie sprawdzają się w sytuacjach gdy moja skóra wymaga dodatkowego nawilżenia. Zaczęłam je stosować podczas alergii gdyż moja cera właśnie na czas alergii staje się nieco gorsza niż zazwyczaj. Kapsułki uratowały sprawe, stosowałam je codziennie przed snem (więc nie za bardzo dotknął mnie problem ich tłustej konsystencji). Obecnie wracam do nich od czasu do czasu, teraz akurat powróciłam ze względu na letni okres. Po tygodniowej kuracji na prawdę widać różnicę.

Odżywienie i ulga dla skóry

Używam ich czasami, gdy moja skóra potrzebuje silnego opatrunku i nawilżenia.
PLUSY:
dostępność
forma - małe rybki
idealnie nawilżają / natłuszczają
skóra jest odprężona, miękka, delikatna, znikają podrażnienia
przyjemny zapach
poczucie mini-spa w domu
cena - w promocji chyba 4 zł?
nie używam ich codziennie, tylko jak mam potrzebę, więc są wydajne
jedna kapsułka starcza mi na twarz, dekolt i dłonie

MINUSY:
spróbowałam użyć ich do włosów jak wersję z q10, ale włosy były po nich jak spalone prostownicą ;p

Przyjemne.

Kupiłam je w zasadzie z czystej ciekawości skuszona niską ceną.
Uważam, że stosunek jakości do ceny jest w porządku i warto przetestować ten produkt.
Kapsułki mają treściwą konsystencje, skóra twarzy po ich nałożeniu jest nawilżona, nie wpłynęły negatywnie na stan mojej cery. Może nie są niezbędne w codziennej pielęgnacji, ale od czasu do czasu stanowią fajny zamiennik serum lub krok w pielęgnacji między esencją i kremem do twarzy. Czasem używałam ich rano, a czasem wieczorem.
+niska cena
+dostępność
+nawilżenie
+przyjemne uczucie na twarzy po ich nałożeniu
+nie kolidują z kremem i makijażem
+małe podręczne opakowanie w formie listka, idealne na podróż zamiast taszczenia butelki serum w walizce ;)
+ciekawy wygląd, można ja potraktować w kategorii gadżetu

- jedyny minus jaki widzę jest taki, że pojedyncze kapsułki po prostu ciężko otworzyć - musiałam kilka razy męczyć się nożyczkami

Myślę, że na pewno wrócę za jakiś czas do tego produktu lub sięgnę po inne jego wersje.

faktycznie nawilżaja

Kupiłam z czystej ciekawości. Jak na razie użyłam 2 ampułki. Działanie jest bardzo przyjemne. stosuję je na noc . Po przebudzeniu cera jest nawilżona i promienna. za tę cenę zdecydowanie warto spróbować. Piękny zapach i przyjemna konsystencja

Dla mnie fenomen!

Uwielbiam je- sprawdziło mi się najlepiej niż nie jedno serum. Ma konsystencję aksamitnego olejku. Raczej nie używam ich 7 dni z rzędu jak jest zalecane. Gdy czuję że moja skóra potrzebuje nawilżenia robię jej rytuał- 2-3 razy w tyg po speelingowaniu twarzy i nałożeniu maseczki jako zwieńczenie pielęgnacji nadkładam ampułkę- na twarz i dekolt zawsze na noc. Rano skóra jest w dużo lepszej kondycji- gładka, promienna, nawodniona, suche miejsca zostają zniwelowane i o to chodziło!
Do tego ładnie pachnie, jest tania- często trafiam na promocje ok 4zł

Gadżecik! :)

W sumie nic specjalnego nie robi, co ani nie posiada jakiś specjalnych walorów pielęgnacyjnych ani nic ale czasami je sobie kupuję i funduje taką "kurację", bo to po prostu fajny gadżecik i miło się ich używa.

+tani i i badzo wydajne
+jedna kapsułka wystarcza na 2-3 posmarowania
+napewno nie szkodzi skórze (ale niestety jakoś super też nie pomaga wcale)
+wygodne i łatwe w otwarciu żelowe kapsułki
+przyjemnie pachną
+wygodna forma podania skoncentrowanego preparatu

-niestety jakoś super nie działają!

Ok

Kapsułki stosowałam nieregularnie, najczęściej po peelingu lub maskach. Jedna kapsułka wystarcza na całą twarz, a otwierałam ją odcinając nożyczkami ogonek.
Używałam ich wyłącznie na noc - na dzień jak dla mnie za tłuste, poza tym zawartość kapsułki lubi migrować do oczu. Skóra po nich była miękka i gładka.

sprawdziły się u mnie

Skóra była bardziej nawilżona i odżywiona. Pojedyncza kapsułka w zupełności wystarcza na całą twarz. Olejek szybko się wchłania, nie ma także takiej konsystencji jak olej, co dla mnie było jak najbardziej pozytywne. Czasami nie mogłam sobie poradzić z odkręceniem ogonka, ale to szczegół.
Bardzo fajny kosmetyk.
Po jego zużyciu przekonałam się do używania olejków do twarzy.

Przyjemnie wygładzają cerę

W ciągu miesiąca zużyłam dwa opakowania, stosując codziennie 1 kapsułkę i robiąc sobie kilka dni przerwy między jedną i drugą kuracją. Mam cerę mieszaną naczynkową. Stosowałam je na noc, bo na dzień wolę nie ryzykować - silikon na pierwszym miejscu składu powoduje, że cera się świeci naprawdę mocno.
Jestem zadowolona z efektu, bo po użyciu już pierwszej kapsułki cera odzyskuje gładkość i staje się przyjemnie miękka. Niestety ten efekt nie utrzymuje się długo (po zakończeniu kuracji jest to ok. 1 tydzień). Ale ponawiając ją co jakiś czas można cieszyć się gładką cerą :)
Ilość produktu w kapsułce jest idealna na pokrycie twarzy, szyi i dekoltu. Zapach rozkoszny.
A ewidentne minusy?
- opakowanie - ukręcanie "łebka" tej rybce może być problematyczne,
- produkt długo się wchłania, więc polecam stosować go na noc,
- efekty stosowania kuracji mogłyby utrzymywać się dłużej niż kilka dni po jej zakończeniu.

Myślę, że raz na jakiś czas będę do tych kapsułek wracać.