Rival de Loop, Hydro, Pflegekapseln Ginkgo & Vitamin E (Tygodniowa kuracja pielęgnacyjna w ampułkach)

Kuracja to efektywna i intensywna pielęgnacja suchej i zniszczonej skóry. Już po paru sekundach nadaje skórze uczucie gładkości i delikatności. Wygładza suche fałdki i nadaje skórze elastyczności. Witamina E i wyciąg z miłorzębu japońskiego chronią skórę przed wpływem wolnych rodników. Dodatek oliwy reguluje gospodarkę tłuszczową skóry. Przy regularnym stosowaniu polepsza się odczuwalnie stan skóry.
Tolerancja przez skórę potwierdzona dermatologicznie. Bez barwników, bez parabenów.

nawilżacz do zadań specjalnych

Ampułki ratują moją przesuszoną skórę w sytuacjach awaryjnych. Nie używam ich codziennie, są dla mnie kompresem nawilżających gdy dzieje się źle na mojej twarzy.

-zimą gdy skóra nadmiernie przesusza się
-latem kiedy skóra się spiecze
-po zabiegach dermatologicznych (idealne po kwasach)

w tych sytuacjach stosuję serię tych ampułek i zawsze skóra odzyskuje nawilżenie, a suche skórki znikają.

Ilość zużytych opakowań: wiele

nic specjalnego

Ampułki nie szkodzą, ale też nie odwalają jakiejś porywającej roboty.

Plusy:
-jedna ampułka starczy na 2-3 razy
-ładny zapach
-w miarę nawilża
-tanie

Minusy:
-pozza nawilżeniem nic nie robi za bardzo
-długo się wchłania

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Mnie nie powaliły

Ampułki nie szkodzą, ale też specjalnie nie pomagają, jakoś od pół roku nie mogę ich zmęczyć.

Plusy:

+ dobre nawilżenie na noc
+ tanie
+ nie podrażniają
+ przyzwoity skład (poza substancją zapachową nie mam się do czego przyczepić)

Minusy:

- mało praktyczne opakowanie, trudno się je otwiera
- tłusta, lejąca konsystencja
- produktu jak na mój gust w jednej ampułce jest za dużo jak na jedno nałożenie, końcówkę, z którą nie wiem co zrobić, zawsze muszę sobie rozsmarować na innej części ciała
- nie można ich stosować na dzień

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Bardzo dobre!

Kapsułki są bardzo skuteczne, nawilżają doskonale skórę nie powodując błyszczenia, stosowałam je nawet pod makijaż. Niestety, cena jest średnio dobra, ale w promocji potrafią być nawet po 2-3 złote. Mojej bardzo suchej skórze ze zmianami hormonalnymi przynoszą ulgę

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: dwa

Jest Ok

Dobrze nawilżają, skóra po ich użyciu jest mega mięciutka, nie powodują żadnych grudek podskórnych ani wyprysków. Niestety otwieranie ampułek jest dosyć niepraktyczne.

To nie dla mnie !

Przyszło lato... czas wesel....
ja z moja suchą cerą pragnęłam ją nawilżyc.
Zachęcona opiniami zakupiłam ów produkt...

juz po pierwszym użyciu wyskoczyło mi na twarzy pełno krostek, ktore leczylam ponad 2 tygodnie.
Bylam załamana. ..
jeśli ktos nie ma tendencji do trądziku i krostek, to ok, ale dla mnie stał się istnym koszmarem.

Używam tego produktu od: Jedno zastosowanie
Ilość zużytych opakowań: Jedno opakowanie, jedna kapsulka.

Nigdy więcej!

Po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii o tych ampułkach postanowiłam je zakupic.

Owszem nawilżają, ale...
* bardzo zapychają - po pierwszym (i ostatnim) użyciu moją twarz pokryły liczne krostki, które leczyłam później przez dwa tygodnie
* bardzo niewygodne i mało funkcjonalne otwieranie ampułki

Ilość zużytych opakowań: jedna ampułka

Bardzo dobre

Po zimie moja mieszana cera ogromnie się przesusza. Postanowiłam wypróbować te kapsułki bo też wiele na ich temat czytałam, a akurat była promocja w rossmannie.

Na początku obawiałam się tego silikonu na pierwszym miejscu w składzie (moja cera ma dużą skłonność do zapychania), ale ku mojemu zdziwieniu nic mi nie wyskoczyło

Plusy:

- po tygodniu stosowania kapsułek skóra odzyskała miękkość i sprężystość
- wiem, że to przez silikon ale po zaaplikowaniu kapsułki twarz była taka gładka i delikatna. Nastepnym razem spróbuje zastosować pod makijaż
- nie zapchały cery
- nawet podkład po kuracji trzyma się o wiele lepiej
- na to "serum" nakładałam jeszcze krem nawilżający. Rano skóra była rozjaśniona gładka i matowa
- strefa T się nie przetłuszcza

Minusów nie zauważyłam, jeszcze za taką cenę uważam, że to bardzo dobry produkt i na pewno zakupię ponownie po lecie.

Używam tego produktu od: stosowałam kurację przez tydzień

świetne nawilżenie

Opakowanie: kuracja zamknięta jest w siedmiu "rybkach" - jedna na dzień. Całość zamknięta w takich opakowaniach jak tabletki. Aby wydobyć produkt należy kręcić ogonkiem aż się odczepi :) Jak dla mnie to praktyczne, lubię kiedy mam przydzieloną konkretną partię na dzień, co prawda może wydawać się, że produktu w kapsułce jest mało, ale wystarcza na całą twarz ;)
Konsystencja: dość tłusta, przypomina olejek do ciała, na twarzy zostawia delikatną powłokę, ale nie zapycha, łatwo się rozprowadza.
Zapach: niesamowicie mi się spodobał, w porównaniu do masek Rival de loop kapsułki pachną obłędnie.
Działanie: czyli punkt najważniejszy :) Opinie na temat ampułek są przeróżne, jedni zachwycają, drudzy uważają, że produkt nie robi zupełnie nic. Zadaniem kapsułek jest nawilżanie, moja skóra jest mieszana, raczej się nie przesusza, ale nawilżenia potrzebuje przecież każda skóra. Ja ampułek używałam na noc, czytałam, że dziewczyny używają go pod makijaż i jest ok. Osobiście uważam, że już po pierwszej "rybce" dało się zauważyć efekty. Po siedmiu dniach, jestem zadowolona, choć nie ma jakiegoś wielkiego efektu wow. Skóra wydawała się być bardziej wygładzona i widać było to nawilżenie, ale tak jak mówię - nie mam suchej skóry i wielkiego nawilżania nie wymagam :)
Cena/Dostępność: ampułki dostępne w Rossmannach, za 7 x 0,38 ml zapłacimy 4,99 zł, ja swoje kupiłam na promocji, więc cena bardzo dobra,
Podsumowując: za jakiś czas wrócę znów do tych kapsułek, ew. skuszę się na tą zieloną wersję. Według mnie kapsułki spełniają to, co producent obiecuje, osoby ze skórą suchą powinny być z niego zadowolone. Ja ze swoją mieszaną cerą jestem jak najbardziej na tak, chociaż tak jak wspomniałam, wielkich cudów nie było :)

Ilość zużytych opakowań: trzy

Najlepsze dla przesuszonej skóry!

Piszę tę recenzję już po drugiej kuracji tymi ampułkami. Pierwszą „przebyłam” rok temu, tydzień temu zaczęłam kolejną.
Zdecydowałam się na ponowny zakup, bo nie mogłam sobie poradzić z moją cerą. Nagle nastąpił u mnie wysyp suchych placków, z których skóra odchodziła mi wręcz płatami. Prawdopodobnie głównym oskarżonym jest tu żel do mycia skóry mieszanej Garnier (mam nauczkę, żeby używać tylko tego, co jest stricte przeznaczone dla mojego typu skóry). Krem Bambino i maść z żyworódki nie dawały rady, pobiegłam zatem d Rossmanna.

<b>Co o tych kapsułkach mówi producent?</b>
Kuracja to efektywna i intensywna pielęgnacja suchej i zniszczonej skóry. Już po paru sekundach nadaje twojej skórze uczucie gładkości i delikatności. Wygładza suche fałdki i nadaje skórze elastyczności. Witamina E i wyciąg z miłorzębu japońskiego chronią skórę przed wpływem wolnych rodników. Dodatek oliwy reguluje gospodarkę tłuszczową skóry. Przy regularnym stosowaniu polepsza się odczuwalnie stan skóry.

<b>Pierwsze wrażenie:</b>
Kiedy stosowałam tę kurację w tamtym roku byłam bardzo zadowolona poziomem nawodnienia i nawilżenia mojej skóry, jaki po sobie pozostawiła. Ale teraz to była jazda bez trzymanki, moja buzia dosłownie cierpiała. Już po pierwszej kapsułce poczułam różnicę. Następnego dnia moja cera była w dobrym stanie, gładka, przyjemna w dotyku i ze znacznie mniejszym przesuszeniem (został najgorszy suchy placem na policzku, ale nawet i on był w lepszym stanie).
Takie efekty, a przede mną jeszcze sześć sztuk!

<b>Po zastosowaniu całej kuracji:</b>
KOCHAM TE KAPSUŁKI! Jeszcze siedem dni temu moja buzia była cała suchych, łuszczących się plackach. Nie poradził sobie z nią ani krem Bambino, ani Nivea Aqua Effect do cery suchej i wrażliwej, ani nawet wazelina. Te kapsułki spisały się jednak fenomenalnie.
Jedna starcza nam na dokładne pokrycie produktem całej buzi. Wchłania się długo i topornie, ale to pewnie przez oleistą konsystencję. Zapach lekko wyczuwalny, nie przeszkadzał mi.
Jak już pisałam, zobaczyłam różnicę już po pierwszym zastosowaniu. Po zużyciu całego opakowania jestem wniebowzięta. Skóra na twarzy jest gładka, przyjemna w dotyku, świetnie nawilżona. Lekko przetłuszczona na czole, ale nie jest to dla mnie jakiś ogromny minus. Poza tym, wolę mieć trochę tłuste czoło, niż całą twarz w suchych, łuszczących się płatach.
Jestem szalenie zadowolona, następnym razem kiedy mojej twarzy znów przydarzy się jakaś niefajna przygoda nie będę z niczym eksperymentować, a po prostu kupię te kapsułki.

<b>Plusy i minusy:</b>
+ dokładne nawilżenie skóry;
+ zupełnie zniwelowane suche placki na twarzy;
+ buzia jest miękka, gładka i przyjemna w dotyku;
+ jedna kapsułka spokojnie starcza na całą cerę;
+ cena i dostępność;
+ estetyczne opakowanie;
- lekko przetłuścił mi czoło.

Używam tego produktu od: pierwszą kurację zrobiłam na początku 2014, drugą zakończyłam wczoraj wieczorem
Ilość zużytych opakowań: dwa

Rewelacja

PLUSY:
- cena
- dostępność
- łatwość użytkowania
- ciekawe opakowanie
- produkt szybko się wchłania
- przyjemny zapach
- kapsułki naprawdę sprawiły, że moja skóra stała się elastyczna, nawilżona, gładka i miękka

MINUSY:
- brak

Używam tego produktu od: tygodnia

Są w porządku

Na samym początku chciałam zaznaczyć kwestię najważniejszą - nie uczuliły mnie. Ampułki są produktem za 5 złotych, firmy której nie znałam wcześniej a mimo wszystko nie spowodowały spustoszenia na mojej ciągle podrażnionej twarzy. Wielkie brawa!
Kupiłam 2 wersje - ampułki niebieskie, nawilżające i chyba najbardziej polecaną wersję anti-age. A o ile wersja przeciwstarzeniowa leży sobie jeszcze nie rozpakowana to na temat niebieskiej mogę już coś powiedzieć.
Na skórze suchej wchłaniają się dość szybko, nie zostawiają potężnej &quot;powłoki&quot;, pod makijaż też mogą sie nadać, o ile zaaplikujemy je na ponad godzinę przed faktycznym malowaniem i będą miały szanse wniknięcia w skórę. Spodziewałam się nieco lepszego nawilżenia, chociaż stosowane na noc pod krem dają efekt naprawdę gładkiej, odżywionej twarzy. Podsumowując: dobry produkt.

Używam tego produktu od: około tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie - 7 kapsułek