For Your Beauty, Nature, Drewniana szczotka do włosów długich

For Your Beauty, Nature, Drewniana szczotka do włosów długich

Szczotka do włosow For Your Beauty Nature – do modelowania długich włosów, to kombinacja naturalnego włosia i zaokrąglonych szpilek z tworzywa sztucznego zapewniająca włosom wypielęgnowany wygląd i jedwabisty połysk. Dodatkowo skóra głowy otrzymuje komfortowy, dobroczynny masaż wspomagający jej ukrwienie.
Szczególnie zalecane jest jej stosowanie do długich i gęstych włosów.

szczotki
Wykonanie
drewniane, naturalne włosie
Kształt
kwadratowe

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

• Design produktu: 5

Najlepsza szczotka jaka miałam kiedy kolwiek

Szczotka do włosów jest drewniana . Idealna do długich i gęstych włosów. Bez problemu rozczesuje włosy moje długie. Używam od ponad roku i jestem bardzo zadowolona.
Spełnia wszystkie rolę. Jakość szczotki na duży plus. Szczotka po myciu jest w stanie idealnym.

• Design produktu: 5

Idealna do długich i gęstych włosów

Drewniana szczotka do włosów długich For Your Beauty idealnie sprawdza się na moich długich i gęstych włosach. Szczotka zawiera zarówno szpilki z tworzywa sztucznego jak i naturalne włosie. Te połączenie sprawia, że włosy rozczesują się łatwo a problem związany z podrażnioną skórą głowy całkowicie został wykluczony. Moje włosy po użyciu szczotki są gładkie i błyszczące.
Szczotka ma drewnianą obudowę i prezentuje się bardzo estetycznie.

• Trwałość / wykonanie: 4
  • Design produktu: 3

Niestety bardzo się zawiodłam na tej szczotce....

Szczotkę mam od przynajmniej roku, a trzyma się bardzo dobrze, ponieważ nic przez ten okres się z nią nie stało. Natomiast fakt jej mycia pozostawia wiele do życzenia, ponieważ ciężko ją dokładnie domyć, lecz to nie jest najgorsze, zauważyłam, że mam włosy różnej długości i okazuję się, że szczotka niestety spowodowała te szkody. Produkt poza igiełkami ma krótsze włoski dodatkowo, które są winowajcami wyrwanych włosów na długości, ponieważ nie przebijają się przez włosy tylko po nich "jeżdżą" co sprawia, że włosy ucinają się. Z plusów mogę powiedzieć, że nie czułam ciągnięcia.

Pozytywne zaskoczenie

Dzisiaj o szczotkach, czyli o produkcie, który uważałam za mało istotny w końcu ma tylko rozczesać włosy.

Muszę przyznać, że jak ktoś mówił o tym, że szczotka może wygładzać bądź nabłyszczać wydawało mi się, że bredzi.

Ale po co rozpamiętywać co było

Szczotkę w rossmann kupiłam spontanicznie

Nie mam w zwyczaju kupować produktów od tak bez sprawdzenia w internecie powierzchownych opinii, ale w tym wypadku zrobiłam inaczej i nie żałuję

Zalety
➕ma syntetyczne i naturalne włosie, ale nie mam porównania może jeszcze lepiej by wygładzało bez tych dziubków?
➕nie elektryzuje włosy jeśli tak to zmoczyć bądź umyć szamponem/odżywką-ja tak zrobiłam p przeczytaniu porad z naturalnymi szczotkami
➕nablyszcza
➕wygładza
➕zbiera nadmiar produktów stylizujących
➕zbiera sebum-co nie oznacza, że jak mamy brudne włosy przeczeszemy i będą czyste, po prostu równomiernie włosie dzika rozkłada sebum dodatkowo są to włoski więc logiczne, że zabiera trochę nadmiar na siebie
➕drewniana

Wady
➖dla mnie nie ma

Jestem zadowolona

Szczotka do włosów nie kosztuje dużo a jest dość fajna. Bardzo dobrze rozczesuje nawet długie włosy i mam wrażenie, że dzięki niej są one gładsze i mniej się plączą. Naturalne włosie robi robotę. Warto samemu się o tym przekonać :)

Bardzo przyjemna szczotka

Lubię ją bardzo. Miałam duży problem z rozczesywaniem włosów, jednak to się zmieniło stosując tą szczotkę. Najpierw zaczynam od końcówek, a następnie rozczesuję od nasady. Szczotka bardzo dobrze rozczesuje włosy, nie wyrywa ich i nie ciągnie. Jest bardzo łatwa w utrzymywaniu czystości, szybko i bez problemu idzie ją oczyścić z włosów. Wygodna rączka i duża końcówka, w sam raz do moich plączących się włosów. Bardzo polecam.

• Trwałość / wykonanie: 4
  • Design produktu: 5

Fajna, ale jakość nie ta, co kiedyś

Pierwszy raz tę szczotkę kupiłam jakoś w 2010 czy 2011 roku i pamiętam, że zachwycałam się nią ja i wszystkie koleżanki, bo tak cudownie, bezboleśnie i szybko rozczesywała nawet najgorsze kołtuny (a miałam wtedy naprawdę suche i plączące się włosy). Ta stara wersja była wykonana z dość solidnego kawałka drewna, bo była ciężka, miała mocne igiełki i przetrwała kilka lat noszenia w plecakach i torebkach i gdyby nie to, że po kilku dobrych latach z tych plastikowych igiełek odpadło trochę kulek i przez to igiełki drapały za mocno skórę głowy, to pewnie dalej używałabym poprzedniej wersji.
Nowszą wersję kupiłam jakieś półtorej roku temu i choć też ją lubię, to jednak to już nie ta sama jakość. Drewno jest o wiele lżejsze i bardziej podatne na odkształcenia, podobnie jak plastikowe igiełki. Stara wersja w ogóle nie elektryzowała włosów, z tą nową mam w zimę problem, bo wystarczy jedno przejechanie i wyglądam, jakby mnie piorun strzelił. Dodatkowo przez jakiś czas po zakupie szczotka śmierdziała takim... tanim plastikiem? Albo coś w tym stylu. Na szczęście po kilku myciach zapach się ulotnił.
Muszę jednać przyznać, że jeśli chodzi o działanie, to nadal uwielbiam tę szczotkę. Jest naprawdę delikatna; mam jeszcze szczotkę z drewnianymi igłami i plastikowy grzebień, i jeśli wiem, że włosy są mocno splątane to sięgam właśnie po szczotkę FYB, bo ona w ogóle nie ciągnie włosów. Jest duża, więc czesanie idzie naprawdę szybko. Moje włosy mają tendencję do falowania/kręcenia i po rozczesaniu ich szczotką FYB często powstają mi takie hollywoodzkie fale.
Oczywiście, jak to szczotka z włosiem - zbiera kurz i trzeba ją dość często myć, a potem jeszcze najlepiej nałożyć choć na chwilę odżywkę na to włosie, żeby zmniejszyć potencjał elektryzowania włosów. Częste mycie może doprowadzić do tego, że drewniany grzbiet i rączka nieco się odkształcą. Jestem w stanie przymknąć na to oko, ponieważ i tak ją lubię.
Starej wersji dałabym 5 gwiazdek i oznaczyła jako hit - szczególnie ze względu na jakość. Nowej tyle nie dam, bo na przestrzeni lat, moim zdaniem, jakość wyraźnie spadła, ale i tak uważam, że szczotka jest fajna i dobrze poradzi sobie z włosami, które mają tendencję do plątania się.

• Design produktu: 5

Do długich i grubych włosów jak najbardziej

Moje włosy są długie i grube i nie mam też zwyczaju do regularnego czesania włosów z prostej przyczyny, nie plączą się i szczotka to u mnie raczej zbędny gadżet. Nie mam tak dużego doświadczenia w tej dziedzinie ale ta szczotka jest naprawdę świetna. Z natury włosy są kręcone/falowane i niestety ale mają tendencje do puszenia. Z racji, że włosy są już długie i tym samym cięższe nie puszą się tak bardzo jak przy włosach krótkich.

Szczotka dobrze rozczesuje bez elektryzowania i puszenia. Używam jej ale nie codziennie i do moich włosów sprawdza się znakomicie i na pewno zostanie ze mną na długo. Regularnie ją czyszczę i tutaj jest nieco gorzej, nie jest tak łatwa w czyszczeniu ale nie ma rzeczy niemożliwych. Jak za taką cenę jest ok.

Czasami zdarzyło się, że włosy były nieco poplątane to nie ma problemu z rozczesaniem. Ważna kwestia to również ta, że nie wyrywa i nie łamie włosów.

Super szczotka

Rewelacyjna szczotka! Mam włosy raczej cienkie i półdługie i bardzo lubią się plątać. Lubię mieć rozczesane, gładkie włosy zatem szukałam czegoś co nie będzie ciągnąć mi włosów ale przede wszystkim czegoś co nie będzie icdh przetłuszczać.
Szczotka spisuje się idealnie! Nie ciągnie włosów, jest delikatna i łagodna dla włosów i skóry głowy.
W dodatku nie jest ciężka. Polecam!

• Design produktu: 4

dobra i trwała

Szczotkę używam około 2 lat i o ile dobrze pamiętam dostałam ją w prezencie.
Sam fakt, że mam ją tak długo i używam kilka razy dziennie świadczy o jej niezwykłej trwałości.
Szczotka jest drewniana z naturalnym włosiem i plastikowymi szpilkami zakończonymi kulką, w trakcie dwuletniego użytkowania tylko raz wyleciało trochę włosia, jest solidnie zrobiona.
Jedynym problemem jest to, że ciężko się ją czyści i na sucho i na mokro trzeba się trochę napracować, bo ciężko wyplątać włosy z naturalnego włosia.
Moje włosy nie są długie, ale grube i jest ich sporo.
Szczotka bardzo dobrze rozczesuje włosy zarówno suche jak i mokre, nie wyrywa ich, jest delikatna i skuteczna zarazem. Krótkie, naturalne włosie przyjemnie masuje skórę głowy.
Nie zauważyłam, żeby po użyciu tej szczotki włosy się elektryzowały czy puszyły.
Wzorowo spełnia swoje zadanie, jest to produkt na lata.

• Design produktu: 5

Fajnie nabłyszcza i nie wyrywa włosów

Szukałam czegoś dobrego i co szybko się nie zniszczy, a że jedna z moich ulubionych włosomaniaczek ją poleca i w końcu dorwałam ja na promocji w Rossmannie to kupiłam mimo iż mam włosy do ramion, które są cienkie i jest ich mało.
Szczotka czesze bardzo delikatnie i nie wyrywa włosów zarówno suchych jak i mokrych. Sunie po nich gładko nie szarpie i nie ciągnie. Dzięki temu jest szansa, że w końcu je zapuszczę.
Kiedy przeczesuję nią włosy w ciągu dnia nabłyszcza je i fajnie wygładza.
Dość mocno masuje sklap, ale nie drapie.
Jeśli chodzi o zapach gumy, to jest wyczuwalny ale wystarczy kilka razy ją umyć i problem znika.

• Design produktu: 5

To już druga moja szczotka

Jestem z niej zadowolona i nigdy nie sięgnę już po grzebień. Kiedy miałam włosy ponad 1m to była niezastąpiona. Teraz gdy mam już krótsze włosy to też się świetnie sprawuje. Z minusów to szybko i bardzo się brudzi. Szczotka dobrze leży w dłoni i dobrze rozczesuje włosy.