Tołpa, Dermo Men, Barber., Żel do mycia twarzy z zarostem i brodą

Tołpa, Dermo Men, Barber., Żel do mycia twarzy z zarostem i brodą

Tołpa
Średnia ocena: 0.00/5

Oczyszcza twarz i każdy rodzaj zarostu z zanieczyszczeń i pozostałości kosmetyków do stylizacji. Usuwa nieprzyjemne zapachy. Działa antybakteryjnie. Ogranicza łuszczenie naskórka i łagodzi podrażnienia. Nawilża, odżywia i wzmacnia zarost. Zmiękcza, przywraca lekkość i naturalny połysk. Odświeża i nadaje przyjemny zapach. Zawiera przyjazne dla skóry i zarostu substancje myjące, dzięki czemu łagodnie się pieni.

oczyszczające, łagodzące
hipoalergiczna, bez alkoholu
w butelce, z pompką
żel
normalna, wrażliwa
żele

Świetny żel

Przede wszystkim żel posiada wygodne opakowanie z pompką - w każdym produkcie mógłbym taką formę aplikacji posiadać. Żel charakteryzuje się bardzo przyjemnym zapachem delikatnym. Dobrze oczyszcza, zmiękcza zarost, chroni przed podrażnieniem podczas golenia. Jest wydajny.

mąż sobie bardzo chwali

Dziś przychodzę do Was z recenzją kosmetyków dla mężczyzn od tolpa_mniej_wiecej z serii dermo. Żel myjący do mycia twarzy z zarostem i brodą dla skóry wrażliwej, alergicznej z zarostem i brodą.

Powiem Wam szczerze, że mój mąż jest nim zachwycony i to już kolejne jego zużyte opakowanie. Żel ten świetnie działa antyoksydacyjnie, zmiękcza zarost dzięki czemu powstaje mniej zacięć na twarzy. Oczyszcza z zanieczyszczeń, działa antybakteryjnie . Ogranicza łuszczenie naskórka i łagodzi podrażnienia. Ma bardzo przyjemny zapach który zostaje jeszcze przez długi czas.

Jest bardzo wydajny mimo swoje pojemności 75 ml.

W składzie znajdziecie:
????Mleczko ryżowe
???? Ekstrakt z lnu
????Proteiny przeniczne
????Kwas salicylowy
????Gliceryna

Z pewnością nie jeden mężczyzna będzie zadowolony.

Mąż bardzo zadowolony

Kupiłam kiedyś w prezencie i został z nami na lata.
Żel dobrze oczyszcza skórę, zmiękcza zarost, nie drażni i nie zapycha skóry. Mąż stosuje od lat i jest bardzo zadowolony.
Przyjemny zapach, dobrze się pieni i ma pompkę.

Ulubiony żel do mycia twarzy mojego męża

Jest to ulubiony produkt do mycia twarzy mojego męża. Zawsze, gdy jestem w hebe i widzę go w promocji, robię jego zapach.
Produkt bardzo dobrze domywa twarz, zwłaszcza w okolicy gdzie znajduje się broda i wąsy. Kosmetyk nie podrażnia, pozostawia skórę miękką i nawilżoną. Dzięki niemu mój mąż jest w stanie bardzo łatwo ułożyć swoją brodę w odpowiedni kształt.
Żel ma bardzo przyjemny zapach, dosyć dobrze się pieni i jest bardzo wydajny. Jego wygodne opakowanie z pompką świetnie sprawdza się pod prysznicem.
Kosmetyk jest bardzo wydajny. Jedno opakowanie wystarcza na miesiąc stosowania.

Raj dla brodaczy

Mój zarost zawsze był sztywny i szorstki, po dłuższym używaniu tego żelu do brody wszystko się zmieniło. Nie podrażnia cery, dozownik z pompką jest świetny. Niestety jedynym minusem jest pojemność.

To jest jeden z najlepszych produktów dla mężczyzn z zarostem jaki udało mi się znaleźć.

Myje, nawilża, zmiękcza zarost i działa antybakteryjnie oraz działa bardzo oczyszczająco.
To jest ulubiony płyn mojego faceta. Zaraz po użyciu skóra jest świetnie nawilżona. W składzie nie znajdziemy alkoholu, który często dodawany jest właśnie do produktów myjących dla mężczyzn. Żel dedykowany jest do skory normalnej, wrażliwej, alergicznej, ale i do suchej z zarostem i brodą.

Rewelacja

Kupiłam ten żel w prezencie dla faceta i jestem bardzo zadowolona, on również. Żel dobrze oczyszcza skórę i w trakcie stosowania nie pojawiły się żadne podrażnienia. Plusem jest ładny, delikatny zapach i poręczna butelka z dozownikiem.

Fajny żel

Żel kupiłam swojemu partnerowi kiedy zapuścił brodę. Okazał się to bardzo fajny produkt który w całości spełnił nasze oczekiwania. Ma fajny, delikatny, męski zapach. Fajnie oczyszcza skórę twarzy, ale jej nie wysusza. Zmiękcza zarost i pomaga utrzymać go w czystości. Nie podrażnia cery. Dozownik z pompką to dodatkowy atut. Naprawdę polecamy ten produkt.

Niezawodna tołpa

Żel od Tołpy był prezentem dla mojego brata, który uwielbia tego typu produkty do pielęgnacji twarzy.

Sam zakup to strzał w 10, bo żel stał się jego ulubieńcem. Po pierwsze ma świetny zapach, nie za ostry, a typowo męski. Żel w żadnym stopniu nie podrażnia, co zdarzało się w przypadku wielu innych żeli, powodowały rożnego rodzaju wysypki i zaczerwienienia, więc jeśli ma ktoś problematyczną cerę i bardzo wrażliwą to polecam!

Jest bardzo delikatny i łagodny. Oczyszcza świetnie, więc jego przeznaczenie jest w 100 % spełnione :)

Cudowny

Zmiękcza zarost dzięki czemu łatwiej można okiełznać niesforną brodę. Dogłębnie oczyszcza twarz. Ma bardzo ładny zapach. Dzięki żelowej konsystencji jest komfortowy w użyciu. Dzięki swojemu poręcznemu opakowaniu z pompką jest bardzo wydajny. Napewno kupię kolejne opakowanie

zmiękcza zarost

Kupiłam chłopakowi mini wersję 50 ml, bo ma wrażliwą skórę i dużo produktów go podrażnia. Bardzo przypadł mu do gustu. Mówi, że to najlepszy żel jaki miał. Także użyłam go kilka razy, gdy mój się skończył i muszę przyznać, że jest super.

Żel jest dosyć gęsty i bardzo wydajny. Wystarczy ilość wielkości groszku i starcza na umycie całej twarzy.

Ma delikatny, męski zapach.

Dobrze oczyszcza skórę. Nie ściąga, nie wysusza. nie podrażnia. Naprawdę super zmiękcza zarost. Skóra jest po nim taka jakby jaśniejsza.

Mój chłopak jest bardzo zadowolony i nie chce próbować jak na razie nic innego.

Orzeźwia

Mój mężczyzna chwali sobie ten żel. Pobudza zaspaną twarz po obudzeniu, orzeźwia. W składzie występują same naturalne składniki.: mleczko ryżowe, ekstrakt z lnu, proteiny pszeniczne, kwas salicylowy, gliceryna, a nawet torf.
Jest gęsty, ma przyjemny, delikatny zapach (nie typowo męski, ciężki). Podczas mycia pieni się, dobrze myje i oczyszcza skórę. Produkt nie wysusza ani nie podrażnia.
Opakowanie 150 ml, z wygodną pompką. Zapakowane w kartonik.