My Secret, Glow Effect Powder (Wypiekany puder rozświetlający)

My Secret, Glow Effect Powder (Wypiekany puder rozświetlający)

Edycja limitowana. Rozświetlacz zapewnia wyjątkowy blask i świetlisty makijaż. Sprawia, że twarz wygląda zdrowo i promiennie. Formuła kosmetyku zapewnia bezproblemową aplikację i doskonałe wykończenie makijażu. Gwarantuje intensywny połysk i efekt tafli. Dostępny w dwóch odcieniach: rising star, moondust.

prasowane

Nie dla mnie

Produkt dostałam w prezencie. Bardzo się ucieszyłam, ponieważ miałam wtedy swego rodzaju bzika na punkcie kosmetyków MySecret. Większość jest naprawdę super, a rozświetlacz Princess Dream nie ma sobie równych. Produkt nie ma w ogóle drobinek, zostawia tylko lekką poświatę, co jest dla mnie mało satysfakcjonujące. Jako fanka mocnego blasku jestem zawiedziona. W przypadku, kiedy nakładam więcej produktu dla poprawy wyglądu skóry, rozświetlacz zostawia więcej koloru, niż blasku. Dla mnie nie jest to okej. Produkt jest raczej dla kogoś, kto lubi bardzo subtelne rozświetlenie, nie da się z nim zaszaleć, niestety.

Kolejny ulubiony - Moondust!

Kupiłam go z ciekawości za grosze, gdyż był na promocji/ albo wyprzedaży. Myślałam, że odcień będzie chłodny, na co wskazuje, wręcz biały kolor rozświetlacza w opakowaniu. Na twarzy jest jednak ZŁOTY! Bardzo się zdziwiłam, ale przyznam szczerze, że kiedy jestem latem bardzo opalona sprawdza się rewelacyjnie! Nie miałam wątpliwości, że produkt będzie dobry jakościowo, gdyż wiem, że My Secret robi świetne rozświetlacze. Nie jest tak intensywny i mocny jak Princess Dream, ale uważam, że wart jest uwagi i u mnie, przy mojej ciemnej karnacji latem, sprawdza się fantastycznie.

Przepiękny rozświetlacz

Uwielbiam rozświetlacze i nie wyobrażam sobie codziennego makijażu bez nich. Ten produkt jest po prostu przepiękny. Posiadam kolor Rising Star, który jest chłodny. Na policzku wygląda cudownie, tworzy piękną tafle. Zawsze szukam rozświetlaczy w chłodnych odcieniach i ten jest idealny. Wydajny, cena niska, z opakowaniem nic się nie dzieje. Zdecydowanie polecam!

Najlepszy rozświetlacz na świecie :)

Uwielbiam go za jego kolor i intensywność blasku ! :) . Pigmentacja bardzo mocna. Rozświetlacz rozprowadza sie w bardzo ładny sposób nie robiąc plam.Jeśli przesadzi sie a jest to bardzo możliwe przy takiej pigmentacji można spokojnie to rozetrzeć w ładny sposób :)

Kolejna perełka mysecret!

Glow Effect Powder marki mysecret to moja kolejna perełka tej marki zaraz obok Disco Ball Highlighter pochodzący również od mysecret. Glow Effect daje niesamowity holograficzny blask który mieni się na koloru różu i fioletu zależnie od padającego światła. Zawsze jak mam go mam na sobie, dostaję pytania co to za super produkt i czy to róż czy rozświetlacz. Moim zdaniem on bije na głowę inne wysokopółkowe produkty i można go dostać w bardzo przystępnej cenie nie tylko podczas promocji w Drogerii Natura.

Cudowny!

Pierwszy raz spotkałam się z takim rozświetlaczem, już pierwsza aplikacja skusiła mnie do jego zakupu, a wszystko za sprawą jego odcienia, który w opakowaniu wygląda na biały, a po nałożeniu na niebiesko - fioletowy! Posiadam bardzo jasną karnację i to jest idealny zimny odcień dla mnie! My Secret posiada w swoim asortymencie kilka rodzajów rozświetlaczy ten z pewnością zasługuje na 5+ !
Jest to mój must have na wieczorne wyjścia :)
Polecam!

Moja perełka!

Jestem zachwycona kolejnym produktem od mysercet. Rozświetlacz pozostawia znakomity efekt tafli. Skóra wygląda na zdrową, świeżą i promienną. Błyskawicznie rozprowadza się i perfekcyjnie modeluje twarz. Można używać go na różne sposoby, często wykorzystuję go jako dodatek do cieni. Nie ściera się z twarzy, trwałość na 5. Jest bardzo wydajny, mam wrażenie, że nigdy go nie zużyję. Za tak niską cenę można znakomicie wyglądać.

kolejne cudeńko

Kolejne cudeńko od Mysecret! Uwielbiam tę markę i chętnie sięgam po jej produkty. Długo zastanawiałam się nad zakupem tego pudru, myślałam, że będzie na skórze zimny, fioletowy i nienaturalny. Zaryzykowałam i bardzo się z tego powodu cieszę. Jest cudowny... daje dobre rozświetlenie i wbrew wszelkim obawom - naturalne. Ze względu na to, że jest wypiekany jest bardzo wydajny. Łatwo się go aplikuje i uważam, że jest to jeden z tych produktów, z którego ilością na twarzy nie można przesadzić.

Tak tak tak

Miłość od pierwszego roztarcia po dłoni. Bardzo trwały i wydajny. W kamieniu jest praktycznie w kolorze jasnej bieli (złudzenie), a po roztarciu staje się pięknie perłowym kolorem z poświatą bardzo jasnego, zimnego fioletu. Dobrze napigmentowany. Łatwa aplikacja. Można używać go jako rozświetlacza jak i cienia do powiek. Jakość w stosunku do ceny rewelacja. Dla zimnych typów urody ten biały. Cena świetna. Zdecydowanie Tak

Piekny!

No piękny jest to produkt! Nie potrafię inaczej się o nim wypowiedzieć... ;)
Choć, dla kogoś niedoświadczonego lub oczekującego spektakularnego efektu tafli, może on byc rozczarowujący. Trzeba się z nim jednak nauczyć obchodzić, a bedzie cieszył oko nasze, jak i otoczenia. :) Do rzeczy...
Mam odcień Moondust. W opakowaniu jest on wyjątkowo biały jak na rozświetlacz. Gdy nabieramy go na palec, również wrażenie jest pudrowe/kredowe. Jednak, roztarty, przeradza sie w prawdziwą perełkę. Rozciera sie na kremową brzoskwinię <3 Nie widziałam wcześniej czegos takiego, a jestem zażarta fanką błysku. ;)
Jedyne na co należy zwrócic uwagę, to dobre wpracowanie go w skórę, ponieważ tylko wtedy pokaże pełnię swoich możliwości. Daje efekt zdrowej skóry. Żadnego tandetnego błysku, czy też tak pożądanej na Instagramie tafli. Idealny, zdrowy blask od środka skóry! :) Uwielbiam! Czuję, że wyprze z mojej kosmetyczki Mary-Lou...
Opakowanie jest dość proste. Ale czego w sumie wymagać od kosmetyku za 16 zł? Zresztą najważniejsze jest i tak to, co skrywa on w środku tego plastikowego pudełeczka. <3
Polecam! Świetny!

Super produkt!

To moj pierwszy rozświetlacz, kupiłam go za jakieś 11 zł na promocji z ciekawości. Ale jest świetny! Trzyma się długo, świetnie napigmentowany, zostawia fajny połysk, jestem mega zadowolona, że wpadł mi w ręce :D super produkt