Iwostin, Purritin, Żel do mycia twarzy (stara wersja)

Iwostin, Purritin, Żel do mycia twarzy (stara wersja)

Żel do mycia twarzy jest przeznaczony do codziennej toalety skóry tłustej, skłonnej do zmian trądzikowych, a zarazem wrażliwej i alergicznej. Starannie dobrany skład niezawierający mydła delikatnie myje i pielęgnuje skórę. Połączenie olejku z drzewa herbacianego, Triclosanu i Physiogenylu zapewnia skuteczne działanie przeciwbakteryjne, przeciwzapalne i seboregulacyjne. Hypoalergiczna formuła preparatu powstała w konsultacji z dermatologami.
Właściwości:
- Oczyszcza pory skóry.
- Działa antybakteryjnie, przeciwzapalnie i przeciwgrzybiczo.
- Reguluje wydzielanie sebum.
- Stymuluje wzrost i regenerację komórek.
- Pielęgnuje skórę i łagodzi podrażnienia.
- Nie zawiera mydła.
- Nie wysusza skóry.
- Zawiera hypoalergiczną kompozycję zapachową (Ma atest IFRA).

hicior!

Żelu do mycia twarzy używam od niepamiętnych czasów i nie wyobrażam sobie codziennej toalety twarzy beż użycia wody.
Kosmetyków do tego celu przetestowałam setki -(może kiedyś to opiszę) ale wszystkie na głowę bije ten produkt. Miałam kiedyś starą wersję i nie byłam zachwycona dlatego z taką pewną nieśmiałością kupiłam go w obczajonej aptece gdzie mają -ciekawostka- kosmetyki Iwostinu w atrakcyjnych cenach porównywalnych z aptekami internetowymi. No i nie zawiodłam się. Mam cerę trudną: mieszaną z tednencjami do paskudnych wyprysków ale bardzo wrażliwą i żaden z produktów, nawet aptecznych przeznaczonych do cery problemowej się dla mnie nie nadał. A to najczęściej podrażniał i wysuszał powodując nadprodukcję sebum a to niedomywał. Ten produkt jest idealny- choć myślę że dla osób ze skórą naprawdę tłustą może być zbyt delikatny. Mnie to pasuje - po umyciu skóra jest wyraźnie oczyszczona i odświeżona ale bez nieprzyjemnego ściągnięcia. Dodatkowo wyczytałam w opisie że składniki powodują delikatne złuszczanie naskórka dzięki czemu usuwane są obumarłe komórki - i mam wrażenie że nie są to bajki wyssane z palca-ten żel naprawdę tak działa, ale baaardzo delikatnie. Do tego olejek z drzewka herbacianego i żel z aloesu - mogę z czystym sumieniem powiedzieć że odczuwam na sobie działanie tych składników. No i bardzo przyjemna taka galaretkowata przezroczysta konsystencja z lekka nutką zapachową olejku herbacianego właśnie. No i ta cena! Od razu kupiłam drugi na zapas ;)
Podsumowując świetny polski kosmetyk w świetnej cenie.

Używam tego produktu od: 1 m-c
Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego

szukałam go od dzieciństwa :)

W końcu mam żel,który oczyszcza moją skórę pozostawiając ją niewysuszoiną i promienną.Jest wydajny i b.dobrze się pieni.Cena w miarę,ja dałam 24zł :) Naprawdę juz po pierwszym myciu widać różnicę !!!Polecam!!!Moja cera przez używanie żelu,peelingu i kremu na noc z tej serii poprawiła się o 100% i ciągle jest coraz piękniesza.Planuję też kupić pozostałe produkty.Polecam!

Używam tego produktu od:1miesiaca

porzadnie oczyszcza

Zel spisuje sie calkiem niezle uzywany nie na co dzien, ale raz na pare dni. Dobrze oczyszcza, dziala antybakteryjnie, lekko sciaga. Na poczatku zle go uzywalam - lalam za duzo na dlon, w efekcie skora byla bardzo sciagnieta,teraz dozuje doslownie kropelke i jest lepiej, po umyciu mam przyjemne uczucie dokladnego oczyszczenia. Za to tonik z tej serii mnie zawiodl.

Nie dla wrażliwych!

Na początku było wszystko OK. Żel dobrze się pieni i jest bardzo wydajny. Zapach- nieciekawy, ostro chemiczny. Kiedy użyłam go po raz pierwszy miałam czystą, gładką buzię. Nie trwało to długo. Po pewnym czasie nie wiedząc czemu, moja twarz robiła się coraz bardziej sucha i sucha. Szukałam winowajcy wśród kosmetyków których używałam do pielęgnacji twarzy. Wkrótce, po kolejnym umyciu twarzy sprawca całej afery wyszedł na jaw. To był Purritin! Na mojej biednej twarzy, ukazały się suche, ściągnięte, czerwone plamy i inne niezidentyfikowane czerwone kropeczki. Czułam wręcz jakby moja twarz płonęła! Byłam zrozpaczona! Nigdy wcześniej nie miałam cery w takim stanie, dosłownie jak wysuszony wiór! Nie wiedziałam czym sie ratować. Nakładanie grubych warstw kremów nawilżających nic nie dawało. Dopiero po kilku dniach męki (dosłownie), odstawieniu Purritinu i regularnym użyciu płynu micelarnego, moja buzia odzyskała dawny blask.

Podsumowując- NIE POLECAM buziom suchym, wrażliwym.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1 i ostatnie

pumeks

Znakomicie wysusza skóre! I podrażnia wrażliwe okolice oczu ;)
Skóra schodzi po nim niemiłosiernie, twarz jest ściągnięta...
Jest tak przesuszona, że świeciłam sie po nim jak nigdy

I to jest seria dla wrażliwej skóry??

Używam tego produktu od:--
Ilość zużytych opakowań:jedno

bardzo porządny

Jak dla mnie świetny na lato, kiedy moja skóra potrzebuje raczej dobrego oczyszczenia i odświerzenia. W zimię uzywam żelu Iwostin Lipidia- chroni przed utrata wody ze skóry.
Świetnie współgra z resztą produktów z tej samej serii. Nie uczula. Godny polecenia

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-szego

poprawny

Jestem z niego zadowolona. Dobrze usuwa resztki makijażu, nie podrażnia, nie uczula (moja cera nie ma skłonności do podrażnień). Po użyciu skóra nie jest napięta, ma się uczucie odświeżenia. Trudno powiedzieć na ile pomaga w walce z trądzikiem....
Mam do niego zaufanie.
Jedyne co mi w nim nie odpowiada to zapach.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Wspaniały!

Taaaaaak, to jest właśnie to czego szukałam!
Jestem w trakcie kuracji antytrądzikowej i pani dermatolog zaleciła mi używanie jakiejś delikatnej emulsji zamiast dodatkowo mocno wysuszających preparatów drogeryjnych.
Farmaceutka poleciła mi właśnie TEN i to był strzał w dzieisiątkę! Jest niesamowity!
Absolutnie nie wysusza, na czym głównie mi zależało, a mam nawet wrażenie, że łagodzi podrażnienia... Dobrze oczyszcza.
Bardzo podoba mi się zapach - zielona herbata przełamana jakimś cytrusem, znaomicie odświeża.
Do tego żel jest bardzo wydajny, więc i jego kupno się opłaca.
Gorąco polecam!

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: ciągle pierwsze!

wow! :)

pierwszy żel, ktory poradził sobie z moją cerą! usunął większość wągrów, dba o to, żeby ladnie i delikatnie oczyścić twarz (skutecznie!) no po prostu coś wreszcie zadziałało.
zapach ładny, po zastosowaniu odczuwam uczucie chłodu ;) podoba mi się, że nie podrażnia pryszczyków i innych takich -tak jak robiły to drogeryjne kosmetyki- widzę duże zmiany.
poza tym, jest bardzo wydajny!

Używam tego produktu od: 3 tyg (?)
Ilość zużytych opakowań: zaczęte 1

Bardzo fajny :)

Najlepszy żel jakiego do tej pory uzywałam :)
Nie podrażnia mojej mieszanej cery , bardzo ładnie oczyszcza , ma także dosyć fajny zapach (mi sie podoba :) ) który powoduje uczucie takiej świeżej i czystej skóry ^^
Używam jeszcze toniku z tej serii i kremu na noc oraz emulsji matującej na dzień i musze powiedzieć że moja skóra sie poprawia :)

Super! Na pewno jeszcze kupię :)
polecam :-)

Używam tego produktu od:hmm...może miesiąc?

Zdecydowanie tak

Jak dotąd najlepszy z kosmetyków do cery trądzikowej. Bioderma się przy nim chowa. Cera jest dobrze oczyszczona, a przy tym nie jest przesuszona (tak jak miałam w przypadku niby super Biodermy, skóra schodziła płatami...). Naprawdę polecam.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Polecam :)

Nie mam cery trądzikowej, żel kupiłam przez przypadek (chciałam do cery wrażliwej). Byłam zła, bo pomyślałam, że kosmetyk podrażni mi skórę. Z początku nieco schodziła mi skóra z twarzy i po prostu musiałam częściej robić peeling, ale po czasie gdy skóra się przyzwyczaiła problem zniknął. Kosmetyk jest delikatny. Skóra po jego użyciu nie jest napięta, czerwona, wysuszona tylko gładka, oczyszczona i promienna ;). A co najważniejsze - żel nie niszczy pracy kremu. Miałam problemy ze skórą na polikach, jakaś alergia czy coś. Smarowałam policzki w dzień i noc. Jaka byłam zła kiedy po umyciu moim żelem skóra była sucha i czerwona - tak jakbym jej w ogóle nie posmarowała. W przypadku tego żelu nie mam takiego problemu. Jeśli chodzi o zapach to mnie przypomina szampon dla mojego psa :P, ale nie śmierdzi.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: