SKIN79, Dark Panda, Animal BB Cream Brightening SPF50+ PA+++ (Rozjaśniajacy krem BB)

Animal BB Cream to inteligentne połączenie podkładu, kremu pielęgnacyjnego i filtra UV, który zaspokaja potrzeby każdego typu skóry. Zapewnia doskonałe krycie, ukojenie, wygładzenie i nawilżenie.

Dark Panda to lekki krem w kolorze jasnego beżu, który z łatwością dopasowuje się do większości karnacji. Zawiera wyciąg z bambusa, bogate źródło flawonoidów, składników mineralnych i witamin, sprzyja tworzeniu się włókien elastycznych w tkance łącznej, wpływa również na fibroblasty, stymulując je do produkcji kolagenu. Witamina B3 zwiększa nawilżenie i elastyczność skóry, wspomaga walkę z przebarwieniami, sprzyja gojeniu i regeneracji skóry.

sucha, mieszana, trądzikowa
Filtry
SPF >30
kremy BB i CC

Średniaczek

Kremów bb a w szczególności tych koreańskich używam od jakiegoś czasu i jeszcze nie zdarzyło mi się na nich zawieść. Niestety w tym przypadku jest trochę inaczej i już raczej nie kupię tego konkretnego.
Na plus:
+ opakowanie, które jest tak urocze i ładne, że miałam ochotę go postawić na półce choćby i dlatego
+ wysoki filtr
+ jasny odcień
+ współgra z nim wiele pudrów i korektorów
Minusy:
- krem wytrzymuje na mojej twarzy około 5-7h, co niestety nie jest dla mnie wystarczające; później zdarza mu się ważyć, przemieszczać, całkowicie uciekać z niektórych miejsc czy niesamowicie podkreślać pory
- pojemność, niby standardowa bo 30 ml, ale jeśli chodzi o koreańskie to zdarzają się być większe i taki standardowy starcza mi na ponad pół roku; jak będzie w tym przypadku to nie wiem, ale wątpię że podobnie

+/- dostępność oraz cena, swój kupiłam w Hebe, dodatkowo na promocji i kosztował mnie 30 zł, więc stosunkowo mało; o ile się nie mylę, to regularna cena wynosi 50 zł, więc jak na koreańskie kremy jest mała

Średni

Jest to kolejny produkt Skin79, który zdecydowałam się wypróbować i muszę przyznać, że spodziewałam się po nim lepszego działania. Produkt podkreśla suche skórki i lubi ważyć się na twarzy, pomimo nałożenia niewielkiej warstwy. Zachwalam natomiast beżowy odcień i efekt glow, który można dzięki temu kremikowi pozyskać (a nie przepadam za matem na twarzy, choć mam cerę mieszaną).

Całkiem fajny

Ma dość gęstą konsystencję więc nie jest go bardzo łatwo rozsmarować na twarzy. Przyjemnie nosi się go cały dzień, nawilża i ma niezłe krycie. Zapach też na plus. Nie widzę działania rozjaśniającego zbytnio ale w sumie sama nie wiem czego po tym się spodziewać :)

Warto spróbować

Używam ten krem około dwóch tygodni, jest to najbardziej kryjący krem BB jaki znam i do tego ma bardzo duży filtr! Wystarcza na długo - ja stosuję dosłownie kropelkę na całą twarz, do tego bardzo dobrą cenę. Dla porównania użyłam też jeden raz kota i małpy z tej serii, ale panda zdecydowanie najbardziej mi pasuje - kolorem oraz wykończeniem jakie daje

Nigdy więcej

Skusiłam się na ten krem, ponieważ przeczytałam mnóstwo pozytywnych komentarzy, do tego ta wysoka ochrona...

Krem jest okropny!
Uwidocznia pory, skóra po nim mega się świeci (mam cerę mieszaną). Jest bardzo ciężki, przez co cały dzień było go czuć na twarzy...marzyłam tylko o tym, żeby go zmyć. Zrobił mi niesamowitą krzywdę-zapchał pory, przez co pojawiło się mnóstwo nieprzyjaciół i bardzo mocno mnie podrażnił oraz podkreślił suche skórki. Na dodatek ciężko się rozprowadza na twarzy.
Porównałabym go do jakiegoś taniego podkładu drogeryjnego.

Plusy:
Krem faktycznie rozjaśnia skórę, ma bardzo mocne krycie, mała ilość wystarczy do posmarowania twarzy, ma bardzo wysoką ochronę oraz słodkie opakowanie.

Polecam najpierw wypróbować próbkę.

Nie polecam

Zdecydowanie gorszy niż nie jeden tańszy podkład :( uwidacznia suche skórki, niesamowicie szybko wchodzi w pory, a skóra świeci się jak posmarowana smalcem... plusem jest chyba tylko słodkie opakowanie i idealny odcień blado-żółty.

Na szczęście mam jedynie próbkę, więc nie zmarnowałam pieniędzy na pełnowartościowy produkt.

Naprawdę się polubiliśmy!

Zdecydowanie jeden z lepszych kremów BB jakich używałam. Używam go codziennie od 2 tygodni, jestem posiadaczką skóry mieszanej w kierunku tłustej, trądzikowej. Krem BB bardzo ładnie kryje, chociaż nie jest to krycie pełne. Wygląda na skórze naturalnie, utrzymuje się kilka godzin po przypudrowaniu i co ważne, nie zapycha! Konsystencję ma bardzo gęstą, dzięki czemu fajnie się z nim pracuje.

Bardzo fajny produkt

Mam bardzo jasną i wpadającą w żółte tony karnację i rzadkością jest by coś mi podpasowało zarówno kolorystycznie jak i pod względem właśności. Jendak ten krem bb idealnie wtapia się w skórę i dopasowywuje do jej koloru. Jest w słodkiej, małej tubce, którą idealnie można zmieścić do kosmetyczki. Mam przetłuszczającą się strefę T, a po przypudrowaniu produkt trzyma mi się 5h bez poprawek pudrem. Nie trzeba go dużo by uzyskać średnie krycie do mocnego.

Jestem na tak!

Krem bb znajduję się w standardowej tubce,opakowanie jest przesłodkie,jednak mysle,że ocenianie na podstawie opakowania jest bezsensowne.Mam bardzo młoda,trądzikowa cere i na mojej buzi:
-nie powoduje wysypu
-stapia się kolorem(jestem bardzo blada,ale raczej żółta)
-nie czuć go na twarzy
-krycie jak na krem bb jest super
Polecam całym serduszkiem