Essence, Lash & Brow Gel Mascara (Żel do brwi i rzęs)

Essence, Lash & Brow Gel Mascara (Żel do brwi i rzęs)

Średnia ocena: 4.64/5

Średnia ocena: 3.68/5

Bezbarwna odżywka i żel modelujący do brwi i rzęs. Ujarzmia włoski, sprawia, że są wypielęgnowane i zdrowe.

odżywki do rzęs, odżywki do brwi
regenerujące
w tuszu
żel

Na rynku istnieją lepsze produkty tego typu

Była to moja pierwsza baza pod maskare jakiej używałam. Zakupując ją zapewne liczyłam na poprawę kondycji swoich rzęs, niestety nie doczekałam się znacznej poprawy. Produkt jest dość mokry przez co trzeba czekać aż wyschnie, a i tak wysychał dopiero razem z maskarą. Właściwie nie robi nic. Jego podstawa nie wydłuża rzęs, nie sprawia by były lepiej rozczesane. Zbędna zabawa, efektów żadnych.

Nie widzę sensu jego używania

Kiedyś ten produkt uwielbiałam i przeszłam przez ponad 3 opakowania. Teraz nie widzę żadnego sensu w jego używaniu. Przeczesuje nim brwi, jednak na szczoteczkę nabiera się bardzo dużo produktu, które zostaje dookoła nich, albo rozpuszcza pomadę czy kredkę. Przy tym w ogóle ich nie utrwala, a jedynie sprawia, że włoski są oklapnięte, skierowane w dół. Na rzęsach nie daje żadnego efektu, co najwyżej je przeczesuje.

Bez sensu

Używanie tego produktu do brwi nie ma najmniejszego sensu, bo on nie robi nic. Jest rzadki, długo zastyga. Włoski są po chwili dokładnie takie same jak przed nałożeniem tego żelu. Próbowałam go z różnymi kredkami, nakładałam go i dużo i mało, bez efektów. Dobrze, że był tani, nie żal będzie się go pozbyć.

Produkt do utrwalania brwi ok, do rzęs nie.

Produkt można dostać za mniej niż 10 zł w drogeriach Hebe na promocji. Utrwala bardzo mocno brwi, szczególnie u osób z dłuższymi włoskami powinien się sprawdzić. Utrwala kształt świeżo uczesanych brwi co mi odpowiada. Niestety jako produkt do rzęs nie robi kompletnie nic. Nie utrwala makijażu, nie powoduje wzrostu lub odżywienia rzęs.
Polecam stosować do brwi i czyścić szczoteczkę, ponieważ zanieczyszcza ona produkt i jest to widoczne po dłuższym stosowaniu.
Zapach jest bezbarwny, opakowanie wygodne a szczoteczka standardowa jak na tego typu produkty.

Wspomnienie...

Miałam go lata temu, kupiłam go sobie w Niemczech. Zazwyczaj używałam go do rzęs - po prostu marzyła mi się wtedy jakaś odżywka, która wzmocniłaby je i której ewentualnie mogłabym używać, kiedy nie zamierzałam się malować. Jakichś super właściwości raczej nie dostrzegłam. Plus za wygodną szczoteczkę i brak zapachu. Poza tym w miarę używania żel brzydko mętniał, ale to raczej z powodu zanieczyszczeń na rzęsach, których raczej nie sposób się pozbyć. Nie zużyłam go do końca, nie przekonałam się do niego wystarczająco.

Zbyt wodnisty

Produkt jest w fajnym i poręcznym opakowaniu, szczoteczka super układała brwi. Kupując produkt oczekiwałam od żelu, że będzie w gęstszej formie oraz mocniejszego modelowania ( żel powinien szybciej ''zastygnąć'' i usztywnić włoski).

Nie wiem jak dla experta

Wypowiem się tylko na podstawie swpivh obserwacji, gdzie dla mnie jest to jak dotąd pierwszy i jedny tego typu produkt, poniewaz do tej pory uzywałam tylko pomady. Szukałam czeogś takiego, co w pewnym stopniu ujarzmi moje brwi.

Produkt jest bezbarwny na czym bardzo mi zalezało, uzywam go juz po przeczesaniu i wypełnieniu brwi, aby je ładnie utrwalić. Produkt nie jest jakiś hiper mocny, nie skleja, brwi nie są sztywne, ale mimo to są ładnie, estetycznie ułozone i w normalnych warunkach taki efekt utrzymuje mi się do końca dnia. Design opakowania nir zrobił na mnie wrazenia ani negatywnego, ani pozytywnego.

+tani
+ładnie wyczesuje
+utrwala
+nie skleja
+wydajny
+bezbarwny
+nie podraznia, nie uczula

-Mógłby utrzymywać się w nienaruszonym stanie jeszcze dłuzej

Ogólnie bardzo fajny produkt. Nie wykluczam, ze będę jeszcze probować innych o podobnym działaniu, ale na pewno wiem, ze mogę na niego liczyć.

Robi tyle co nic...

Można by powiedzieć, że cena adekwatna do jakości, ale już testowałam produkty o niskiej cenie, które jednak spełniały swoją rolę.
Nie można powiedzieć tego o żelu z Essence. Kupiłam ten produkt z myślą o brwiach. Nie maluje brwi codziennie, robię tylko hennę 1 raz na 3 tygodnie. Rano potrzebuje nadać im wyłącznie ładne ułożenie i nabłyszczenie. Po godzinie od zastosowania nie ma ani ułożenia ani nablyszczenia, brwi nie są ani trochę usztywnione, nie ma na nich po prostu... Nic.

Bardzo lubie ;)

Używam żelu tylko do utrwalenia brwi, które wcześniej podkreślam cieniem do brwi. Jestem zadowolona z tego produktu, ujarzmia moje niesforne brwi i wreszcie wyglądają tak jak trzeba, dodatkowo cień trzyma sie na nich dłużej. Nie jest to może jakieś hiper mega utrwalenie, ale mi odpowiada. Brwi są nienaruszone przez cały dzień. Nawet jeśli je dotknę, przetre itd są takie jak powinny być nic się nie zrusza. Polecam ;)

Średniak do brwi

Żel kupiłam z myślą głównie o rzęsach, ale wiecznie zapominałam go użyć, więc dałam sobie spokój i zaczęłam stosować go do brwi.

Nie ma zapachu. Ma odpowiednią konsystencję - nie spływa z brwi, ani ze szczoteczki.Po jakimś czasie zmętniał, czego w sumie można się spodziewać po bezbarwnym produkcie nakładanym na umalowane brwi. Łatwo go nałożyć i nie skleja włosków. Nie utrwala za mocno - ciężko opanować ostające włoski, odżywienia jakiegoś specjalnego też nie zauważyłam.

Żel jest tak wydajny, że go używałam, używałam i używałam i nie zauważyłam, że się przeterminował...

Dostępny w Naturze i drogeriach internetowych.

W ostateczności

Sprzedano mi go jako odżywkę do rzęs : ) ale wracając do samego produktu to bardzo fajnie spisywał się w lecie przy układaniu brwi. Nie ściągał innych produktów które już były nałożone na brew. To co przy brwi bylo zaletą tak do stylizacji rzęs już się nie sprawdziło bo absolutnie nic z nimi nie robił. Ba! Nawet potrafił je skleić.

Super do brwi

Kupiłam produkt w drogerii, bo skusiła mnie cena. Moim zdaniem fajnie wygładza brwi, a mnie tylko o to chodziło. Na rzęsy wogóle nie używam odżywek, więc i tego nie nakładam, ale na brwiach jak najbardziej się sprawdza. Konsystencję i opakowanie oceniam pozytywnie.