Essence, Lash & Brow Gel Mascara (Żel do brwi i rzęs)

Essence, Lash & Brow Gel Mascara (Żel do brwi i rzęs)

Średnia ocena: 4.64/5

Średnia ocena: 3.68/5

Bezbarwna odżywka i żel modelujący do brwi i rzęs. Ujarzmia włoski, sprawia, że są wypielęgnowane i zdrowe.

odżywki do rzęs, odżywki do brwi
regenerujące
w tuszu
żel

Szału nie ma

Minusy:
- okropny zapach!
- zostaje jej za dużo na rzęsach

poza tym bez cudów, trochę rozczesuje, wydajna średnio (ani słabo, ani bardzo), pewnie jakoś pielęgnuje, ale ja tego nie zauważyłam. Raczej jej nie kupujcie ;)

Ilość zużytych opakowań: pierwsze (zużyłam póki co pół)

Jest średnio

Tak naprawdę to nigdy żadna odżywka nie zmieniła niczego w kondycji moich rzęs i ta nie jest wyjątkiem. Używam tych kosmetyków celem wymodelowania brwi, a na rzęsy - ponieważ nie używam tuszu, a lubię coś na nich jednak mieć. :-p Jeśli chodzi o układanie brwi, to żel Essense spisuje się całkiem nieźle, natomiast w przypadku rzęs - pozostawia tzw. 'łezki' co wiadomo - pożądane nie jest. Poza tym lekko przyciemnia i nabłyszcza, ale oczywiście bardzo delikatnie.
Szczoteczka jest całkiem w porządku, wydajność kosmetyku - przeciętna.
Nie sądzę, żebym kupiła ją ponownie; znam lepsze, poza tym lubię próbować nowości. ;)

Nie sprawdził się

Używałam go ponad miesiąc dwa razy dziennie i nie zauważyłam, żeby odbudował moje zniszczone rzęsy...może odrobinę mniej zaczęły wypadać, ale nie wiem czy to nie zbieg okoliczności :( Można nim ładnie wymodelować kształt brwi, no ale to potrafi chyba każdy przeciętny żel. Nie spełnia swojej podstawowej funkcji, stąd kiepska ocena.

Używam tego produktu od: przez 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

nie widze roznicy

z natury mam slabe i cienkie rzesy...Kupujac ten produkt nie liczylam na cud,ale mialam nadzieje ze rzesy choc troche sie wzmocnia.Moze nie widze efektow,bo uzywam go zbyt krotko...ale poki co zamierzam nastepnym razem kupic tak zachwalany przez wiekszosc olejek rycynowy

Używam tego produktu od:miesiaca
Ilość zużytych opakowań:1/4

dobry

Miałam ochotę na jakiś kosmetyk za niewielką cenę i skusiłam się na tą odżywkę. Ładnie podkreśla brwi, nadaje im całkiem niezły kształt, sprawia, że wyglądają jakby były lekko zwilżone wodą (gdy żel nie wyschnie, of course). Moje rzęsy chyba faktycznie stały się mocniejsze, rzadziej wypadają i mają bardziej wyrazisty kolor. Czasami używam samej odżywki bez tuszu. Nakładam ją też na noc.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Niestety, mazowsze

Badziewie za 5zł pieką po nim oczy raczej niszczy żest i brwi niż je wzmacnia prawie tak jak bym zamiast odzyki używała jakiegos tuszu wiec lepiej uzywać tuszu jak tak czy siak mają być zniszczone :&gt;

Używam tego produktu od: 3 miesiecy

swietna

Moim zdaniem bardzo dobra, to pierwsza odzywka do rzes jakiej używalam bo dlugo nie moglam sie przekonac do takich specyfikow ale wkoncu zdecydowalam sie na essense i nie zaluje! uzywam jej dwa razy dziennie raz rano pod tusz, i wieczorem dla odzywienia w nocy.po 2 tyg zauwazylam ze moje rzesy sa dluzsze ladniejsze lepiej na nich wyglada tusz. polecam! szczegolnie ze cena jest niska.

Używam tego produktu od:miesiac