Essence, Lash & Brow Gel Mascara (Żel do brwi i rzęs)

Essence, Lash & Brow Gel Mascara (Żel do brwi i rzęs)

Średnia ocena: 4.61/5

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

Średnia ocena: 4.00/5

zobacz więcej ofertzwiń

Bezbarwna odżywka i żel modelujący do brwi i rzęs. Ujarzmia włoski, sprawia, że są wypielęgnowane i zdrowe.

odżywki do rzęs, odżywki do brwi
regenerujące
w tuszu
żel

spełnia moje oczekiwania :)

Cena rewelacyjna. ok. 7zł. nie zauważyłam żeby zagęścił mi rzęsy czy brwi, ale wcale się po nim tego nie spodziewałam, z natury mam ładne gęste brwi i rzęsy. Ja go po prostu stosuję jako &quot;bazę&quot; pod tusz do rzęs :) Tusz nałożony na ten żel dłużej się trzyma, łatwiej rozczesać rzęsy tak &quot;na mokro&quot;, tym bardziej jeżeli tusz już trochę podeschł, a szkoda go wyrzucić. Łatwiej pomalować rzęsy, żel je trochę skleja, ale po nałożeniu tuszu rzęsy są ładnie rozdzielone, zero grudek, zero osypywania :)Mnie wcale nie podrażnił, to prawda jak dostanie się do oka przy nieumiejętnym nakładaniu to może trochę zpiec, ale szybko przechodzi :)

Fajna rzecz ;)

Odnąsząc się do moich niektórych poprzedniczek, informuję, że jeśli oczu pieką, to może jesteście na ten specyfik uczulone albo coś w tym rodzaju? ;)

A co do żelu: jest na prawdę super! Może i trochę skleja rzęsy, ale po jakimś czasie moje zrobiły się gęstsze i nabrały koloru. xp I trzyma się TROCHĘ dłużej niż pół godziny ...

Czego się spodziewać?

Z jednej strony to dobry produkt, nie podrażnia, rzęsy od niego nie wypadają. Ale czy coś działa... Przez jakiś czas po posmarowaniu rzęsy są podkręcone i mają troszkę większą objętość (trwa to niestety do pół godziny). Żeby mieć efekt musiałybyśmy używać do jak błyszczyka---&gt; czyt. na okrągło. Czy w jakiś sposób odżywił moje brwi/rzęsy? Raczej jak już to nie znacznie. W sumie to : zbędny gadżet.

Używam tego produktu od:nie wiem

...

Kupiłam, bo skonczyla mi sie odzywka do rzes.
I troche sie zawiodlam. Oczy mnie po tym specyfiku pieką, szczoteczka nabiera go zbyt dużo.
Rrzesy po odzywce sa miekkie, sztbko wysycha/wchlania sie.
Czy odzywia? zobaczymy jak zuzyje.

Używam tego produktu od: tydzien

ok, jak na taki produkt

Ogólnie rzecz biorąc całkiem dobry produkt. Używam go, ponieważ jestem uczulona na normalne tusze do rzęs, które od razu mi spływają, a jakoś nigdy mi nie po drodze kupić jakiś w aptece ;D.

+ wydajny
+ przezroczyste opakowanie - widać ile go jeszcze jest
+ rzęsy wyglądają lepiej niż bez niego, chociaż za pewne gorzej niż przy użyciu normalnego tuszu

Trzeba jednak do niego stosować jakąś szczoteczkę do rozczesywania rzęs.

Bez rewelacji

Kupiłam go z racji tego, że żel z miss sporty już mi się skończył, ale niestety nie jestem z niego zadowolona. Zostaje go za dużo na rzęsach, za bardzo skleja i strasznie piecze.

Używam tego produktu od: 2 miesiący
Ilość zużytych opakowań: zero

Zbędny gadżet

Kupiłam, bo odżywka była tania. Używałam regularnie, ale specjalnych efektów nie zauważyłam, chyba w zasadzie, to nic nie zauważyłam. Może tylko ładnie rozczesuje brwi i nadaje im połysk, ale tylko do momentu wyschnięcia. Ładne opakowanie, ale jak dla mnie to zbędny gadżet. Jeśli kupię jeszcze jakąś odżywkę do rzęs i brwi, to już na pewno innej firmy. Olejek rycynowy jest jeszcze tańszy, a efekty pewnie nieporównywalne.

Używam tego produktu od: ok. 1 mies.

Dobry

Kupilam ta odzywke kilka miesiecy temu i jestem z niej calkowicie zadowolona. Stosuje rano i wieczorem. Moje rzesy sa mocniejsze i maja ladniejszy kolor.
Bardzo dobrze sie sprawdza takze jako zel do stylizowania brwi. Moim zdaniem ok :)

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: koncze 1

Dobry!

Skąd taka nagonka na ten żel? Fajny jest!

Jeśli ktoś spodziewa się efektu sztucznych rzęs to się rozczaruje, ale moim zdaniem jak na drogeryjny kosmetyk za 6zł ta odżywka radzi sobie całkiem dobrze. Rzęsy wyglądają jak mokre, ładnie się błyszczą, są delikatnie podkreślone. Na co dzień ten żel jest fajnym zamiennikiem tuszu, ponieważ dodatkowo je pielęgnuje. Poza tym rzęsy znacznie rzadziej wypadają.
Przyjemne dla oka opakowanie, dobra szczoteczka, zapach mógłby być lepszy, ale to mało istotne.
Generalnie nie robi krzywdy, także można spróbować :)

Używam tego produktu od: dawna

Bez efektów !

Nawet nie wiem co napisać bo ten zel nic nie daje nai na rzesy ani na brwi. producent obecuje wymodelowanie brwi i rzęs , ujarzmienia włosków , wypielęgnowanie ich i odżywienie.
Ja nie zauważyłam nic z w/w obietnic . Lipaaa :\

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 (zużyte do końca)

może być

Kupiłam ten produkt z czystej ciekawości.W tej chwili używam go tylko i wyłącznie do brwi w celu ułożenia.Do rzęs nie stosuję ponieważ nadmiar kosmetyku utrudnia ułożenie.Mam dość długie rzęsy i żel zamiast je rozdzielić jeszcze bardziej skleja.Efektu odżywienia nie zauważyłam.

Ilość zużytych opakowań:w trakcie

Idealny do ujarzmienia brwii

Jako ze moje brwii czasem sa nie do ujarzmienia, uzywam tego produktu do tego celu...
Jest to zel o konsystencji kisielu, bezbarwny i bezzapachowy...
Szczoteczke ma w sam raz, nie za sztywna, nei za miekka...

Używam tego produktu od:roku