Essence, Lash & Brow Gel Mascara (Żel do brwi i rzęs)

Essence, Lash & Brow Gel Mascara (Żel do brwi i rzęs)

Średnia ocena: 4.61/5

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

Średnia ocena: 4.00/5

zobacz więcej ofertzwiń

Bezbarwna odżywka i żel modelujący do brwi i rzęs. Ujarzmia włoski, sprawia, że są wypielęgnowane i zdrowe.

odżywki do rzęs, odżywki do brwi
regenerujące
w tuszu
żel

nie

ZALETY:
+ładnie się po nim brwi błyszczą
+układa brwi
+tani
WADY:
-aplikator nabiera za dużo produktu
-na rzęsach go w ogóle nie widać (nie podkręca ani nic)
-mało wydajny (nie da się zużyć go końca bo robi się z niego taka nieprzejrzysta zawiesina)

miałam lepsze..

Używam tego kosmetyku do utrwalania brwi. Nie mogę powiedzieć, że nie utrwala moich brwi.. bo to robi, ale nie jakoś mocno. Trzeba tego produktu dość sporo napakować, aby brwi były nie do ruszenia przez cały dzień.

Wydaje mi się, że dzięki temu żelowi cień do brwi nie rozmazuje mi się w ciągu dnia (ale nie ukrywam, nie dotykam się do nich praktycznie). Chodzę też na siłownię i się pocę a brwi są dalej na miejscu:) wiec chyba się spisuje

Jedyne co mnie trochę denerwuje to konieczność częstego mycia szczoteczki.. żel jest bezbarwny. Wolałabym chyba, aby miał lekko brązowy pigment, wtedy obojętne by mi było czy produkt w środku mi odbarwi.

Czy kupię ponownie? raczej nie.. będę szukać dalej

Takie nic

Kiedy zobaczyłam go w sklepie - zaintrygował mnie, z racji niskiej ceny, kupiłam go. Lubię odżywki do rzęs, cenię sobie naturalny look. Na niesforność brwi nie narzekam.
Żel dla rzęs jest niewygodny. Zasycha bardzo długo, a jak wyschnie, no to... nie ma i żelu i efektu. Kiedy posmaruję go na brwi, jest podobnie- póki jest mokry, brwi są bardziej zwarte i przyciemnione pod wpływem płynu - kiedy żel wysycha, znika efekt. Jest to taki nieszkodliwy gadżet, czasem, jak mi wpadnie w oko w szufladzie, to przejadę nim brwi, na wykończenie makijażu, aby były bardziej wyraziste. Ale wiem, że za pół godziny efekt zniknie. Za nieszkodliwość i jakiś tam chwilowy efekt - dodaję jedną gwiazdkę.

Nie do końca...

Nie ujarzmia włosków, ani ich nie odżywia. Nie robi dosłownie nic, poza tym, że jest. Kiedy doszłam do tego wniosku, staralam sie znalezc dla niej nowe zastosowanie, zeby sie nie zmarnowała.
Zel ten sprawdził mi się dobrze jako baza pod tusz do rzęs. Nakładałam żel, czekałam aż wyschnie i nakładałam tusz. dawało mi to dodatkowe pogrubienie i wydłużenie. Opakowanie skonczone, ale nie kupię ponownie.

To mój pierwszy produkt tego typu, używam wyłącznie do utrwalenia brwi, które z natury są niesforne, żyłkowate i lubiące się wyginać na wszystkie strony. Oczekiwałam więc porządnego utrwalenia, tak, aby brwi pozostały w niezmienionej formie przez cały dzień.

+ w zasadzie niewidoczny na brwiach, bardzo naturalny efekt
+ używany regularnie sprawia, że brwi "uczą się" nadanego żelem kształtu i stają się naturalnie bardziej uporządkowane

- długo schnie
- słabo utrwala, może okaże się lepszy dla osoby o bardzo delikatnych włoskach, ale po cóż taka osoba miałaby używać takiego produktu
- bardzo niewydajny, starcza mi na niecały miesiąc używania

zdecydowanie na tak

żel nakładam tylko i wyłącznie na brwi i jest to mój pierwszy tego typu produkt. jestem zachwycona. kredka do brwi bardzo mi je wysuszała a włoski zaczęły wypadać. po zastosowaniu żelu a dzięki temu ograniczeniu kredki ich kondycja znacznie się poprawiła.
żel szybko się wchłania, nawilża brwi, cena też jest bardzo przystępna. ku mojemu zaskoczeniu żel nadaje również brwiom ciemniejszy kolor.
choć jest to mój hit to znalazłam dwa minusy w tym produkcie: słaba dostępność, zanim go znalazłam to minęło dużo czasu bo nie można go znaleźć w każdym z rossmanów niestety. a drugą wadą jest to, że żel nie utrzymuje brwi \'w ryzach\' przez dość długi czas. to może być duży minus dla osób, które mają dość niesforne brwi.

Ilość zużytych opakowań: koniec pierwszego

ja na razie najlepszy żel do brwi jakiego używałam

Żel nabyłam podczas promocji -40%, w Naturze. Nie kupiłam go ze względu na obietnice producenta dotyczące odżywienia włosków. Potrzebowałam po prostu jakiegoś żelu do stylizacji brwi bo mój z Wibo dobijał dna.

Produkt znajduje się w przeźroczystym opakowaniu, dzięki czemu widzimy ile go zużyliśmy i jak bardzo zabrudziliśmy żel kolorowymi produktami do brwi (mój już jest brązowy od kredki do brwi ;p ).
Bardzo mi się podoba szczoteczka. Ma o wiele lepszy kształt od tej z żelu Wibo. Nie zbiera za dużo produktu i o wiele lepiej wyczesuje się nią włoski.

Żel nie utrwala brwi szczególnie mocno, więc nie nada się dla posiadaczek super niesfornych włosków. Ja jednak nie potrzebuję niczego silniejszego. Bardzo fajnie układa moje brwi na cały dzień, nie dając przy tym uczucia ściągnięcia.
Konsystencja, według mnie, jest idealna. Nie jest to gęsty ciągnący się glut, ale też nie jest tak rzadki jak żel Wibo (który moim zdaniem jest za rzadki). Nie skleja włosków w nieestetyczne strąki.

Jeżeli nie będziecie go traktować jako odżywka i super mocny żel ujarzmiający brwi, to powinien wam się spodobać.
Myślę, że jeszcze kiedyś do niego wrócę.

Używam tego produktu od: miesiąc z kawałkiem
Ilość zużytych opakowań: ok. 1/3 pierwszego opakowania

Układa na chwilę...

Żel raczej nie jest przydatny, nie ma opcji, żeby ujarzmił brwi na cały dzień. Działa tylko przez chwilę a później znika jak czarodziejska różdżka...
Nie polecam tego produktu mimo swojej niskiej ceny.

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

dobry dla wytrwałych

Żel jest naprawdę dobry, działa, ale warunkiem jest cierpliwe i wytrwałe stosowanie. Efekt zaobserwowałam po 2-3 miesiącach. Włoski naturalnie zaczęły się wtedy układać, ale musiałam używać żelu 2 razy dziennie. Dzięki temu widzę, że są wzmocnione, mocniejsze i mają wyrazistą barwę. Polecam, warto cierpliwie stosować.
+odżywia
+regeneruje
+wygładza
+wzmacnia
+ułatwia układanie
+nawilża

Ilość zużytych opakowań: całe 1

Nie robi NIC.

Kupiłam ten produkt żeby ujarzmić brwi, niestety nie udało się. Nałożyłam go, a po godzinie nie było go na nich. Nie będę wydawała 10 zł na coś co nic nie robi. Nawet nie będę wypisywała plusów i minusów, bo nie widzę sensu. Odradzam kupno tego i tyle. Poprawy kondycji brwi też nie zauważyłam. Kupcie lepiej wosk do brwi, który faktycznie ujarzmi brwi, a z tym dajcie spokój.

Używam tego produktu od: 1 roku.
Ilość zużytych opakowań: 1.

Nadaję się tylko do brwi

Produkt kupiłam w dm\'ie, który ma szafkę z kosmetykami Essence.

Używałam tego żelu na rzęsy przez kilka miesięcy i czekalam na efekt. Niestety nie zrobił nic. Nie przyciemnił, nie wzmocnił. Nadaję się tylko do ujarzmiania brwi, dlatego otrzymuje ode mnie 2,5 gwiazdki.

Nie wiem czy go kupię ponownie. Na pewno nie jeśli znajdę produkt, który jednocześnie dba o rzęsy i utrwala brwi.

Bardzo dobry moim zdaniem

Produkt zakupilam bez wczesniejszego zagladania na wizaz iii..
bardzo sie ciesze,bo pewnie bym go nie kupila,a jest naprawde bardzo dobry :) Moim zdaniem jakoscia przewyzsza zele do brwi z benefit(speed brow),smashboxa i urban decay bo chcialabym ja porownywac tylko do bezbarwnych maskar do brwi.Ten produkt kosztuje ulamek cen wyzej wymienionych marek,a jakoscia zdecydowanie ja przewyzsza.Uzywam jej do utrwalania moich brwi po uzyciu cienia,badz kredki,jako wykonczenie,ostatni krok w moim makijazu brwi.Oczekuje od niej ladnego nablyszczenia i wyczesania brwi oraz przede wszystkim utrwalenia ich.Ta maskara radzi sobie z tym calkiem niezle,brwi przez caly dzien wygladaja bardzo dobrze.Podoba mi sie jej konsystencja,jest zelowa,ale nie glutowata,nie osadza sie brzydko na wloskach :) Nie widze w tym produkcie zadnych minusow.Serdecznie wam polecam!

Używam tego produktu od: ok 2 mce