Mixa, Hyalurogel, Mleczko micelarne do demakijażu skóra wrażliwa i odwodniona

Mixa, Hyalurogel, Mleczko micelarne do demakijażu skóra wrażliwa i odwodniona

Nowe mleczko micelarne Hyalurogel to produkt stworzony dla kobiet o skórze wrażliwej, których skóra jest odwodniona w wyniku szkodliwego działania czynników zewnętrznych, wysokich temperatur, przebywania w klimatyzowanych pomieszczeniach, picia nieodpowiedniej ilości wody. Mleczko micelarne skutecznie oczyszcza i usuwa makijaż bez użycia wody. Pozostawia skórę odczuwalnie nawilżoną i ukojoną.

CO GO WYRÓŻNIA?
UNIKALNA KONSYSTENCJA • Formuła mleczka zawiera micele - małe, kuliste skupiska cząsteczek, które pomagają usunąć zanieczyszczenia i makijaż. • Przyjemna konsystencja mleczka odczuwalnie nawilża i koi wrażliwą i odwodnioną skórę oraz przywraca poczucie komfortu skóry podczas demakijażu.
OPTYMALNA TOLERANCJA • Skład dobrany tak, aby minimalizować ryzyko wystąpienia reakcji alergicznych. • Tolerancja przetestowana na wrażliwej skórze twarzy i powiek
INTENSYWNE NAWILŻENIE • Mleczko micelarne z nawilżającym kwasem hialuronowym odczuwalnie nawilża skórę już na etapie oczyszczania. • Doskonale przygotowuje skórę do dalszej pielęgnacji kremem.
KWAS HIALURONOWY • Naturalny składnik budulcowy skóry, zdolny wchłonąć 1000 razy więcej wody niż sam waży. • Znany ze swoich właściwości ograniczających utratę wody i wzmacniających barierę ochronną skóry.

mleczko
oczyszczanie twarzy, demakijaż twarzy
odwodniona, wrażliwa
łagodzące, nawilżające, oczyszczające
hipoalergiczna

dobry produkt

Mleczko pachnie bardzo przyjemnie.
Usuwa makijaż w ciągu jednej chwili, bez bolesnego tarcia po skórze.
Nie podrażnia skóry, ładnie ją nawilża, nie wysusza, nie zapycha porów.
Mleczko zostawia na twarzy warstwę, która momentalnie wchłania się, pozostawiając wyraźne uczucie nawilżenia i gładkiej skóry niczym po użyciu dodatkowego kremu nawilżającego. Skóra jest odprężona, czysta i elastyczna, nie ma uczucia ściągnięcia

Dobre mleczko do wrażliwej skóry

Jako osoba z skóra mieszana czasem że skłonnością do AZS .szukam od lat idealnych kosmetyków do zmywania kosmetyków . Mleczko jest bardzo wydajne ,można zmyć makijaż bez użycia wody . Mleczkiem można dobrze zmyć makijaż i oczyścić skórę twarzy z całego dnia . Mleczko nie podrażnia ,nie uczula . Skóra po nim jest gładka ,nawilżona i dobrze oczyszczona.

Doskonałe!

Moja przygoda z tym mleczkiem zaczęła się od sorezentowania go Mamie. Jej zachwyt i kilka moich użyć podczas pobytu w domu rodzinnym, sprawiły, że musiałam mieć to w swojej łazience.
Standardowa butla, zamknięcie na pstryk, dziurka dozownika odpowiednia.
Zapach cudowny, kojarzy mi się z dobrą pielęgnacją. Delikatny, subtelny, niezwykle uprzyjemnia stosowanie. Formuła lejącego mleczka, lotionu. Wyciskam na dłoń, rozcieram i wmasowuję w skórę. Kocham ten moment! Pięknie sunie po twarzy, rozpuszcza wszystko dokładnie. Masaż świadomie wydłużam, ponieważ zachwycam się tą czynnością. Bez problemu masuję nim również oczy, zero podrażnienia. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Całość zmywam ciepłą wodą. Nie czuję potrzeby domywania twarzy. Skóra jest miękka, gładka - coś niesamowitego! Doskonały produkt marki.
Na uwagę zasługuje również wydajność. Ta jest świetna!
Serdecznie polecam.

Zrehabilitował brata od niedoskonałości

Kupiony razem z mleczkiem do demakijażu dla cer problematycznych, który to okazał się bublem.
Marki Mixa wcześniej nie znałam, wiedziałam, że istnieje ale nie miałam z nią do czynienia więc po bardzo średnim a wręcz rozczarowującym doświadczeniu z jednym kosmetykiem do demakijażu prawdopodobieństwo, że sięgnę po nią ponownie było małe. Kruczek polegał na tym, że kupując produkty do demakijażu od razu wzięłam 2,bubla do cer z niedoskonałościami i znacznie większe mleczko Hyalurogel.
Hyalurogel konsystencję ma podobną do mleczka numer 1,ale mimo wszystko jest odrobinę gęstsze. Jego prawdziwą zaletą jest jednak fakt, że działa i to całkiem przyzwoicie. W przeciwieństwie do wspomnianego już nieudanego brata, nie potrzebuję 3 wacików, osobnego produktu do demakijazu oczu oraz żelu do mycia twarzy aby oczyścić ją z makijażu. Produkt radzi sobie bardzo dobrze, jedna aplikacja wystarczy. Dodatkowo nie podrażnia (brat szczypie mnie w delikatną skórę pod oczami), wręcz delikatnie nawilża. Uczciwie jest to bardzo fajny produkt. Szkoda tylko, że nie ma pompki do aplikacji jak jego brat.
Nie jest to produkt tak dobry jak mój Grall Biologique Recherche, ale w tej cenie zdecydowanie zasługuje na 5 i na pewno do niego wrócę :)

Dobry produkt

Mixa przeznaczona jest do skóry wrażliwej a taką posiadam. Mimo swojej delikatności daje radę z makijażem. Nie uczula nie podrażnia. Ładnie i delikatnie pachnie. Daje lekkie uczucie nawilżenia.

ZALETY:
delikatny dla skory wrażliwej
zapach
duża pojemność
nie uczula

Cudowny!

Moje pierwsze mleczko do demakijażu!
Oceniam je bardzo dobrze - pomagał z łatwością pozbyć się makijażu, pozostawiając po sobie skórę odświeżoną i gładką. Można również wyczuć sporą dozę nawilżenia - zdecydowanie nie wysusza! Zaczęłam nawet używać go do oczyszczania dwuetapowego - świetnie się sprawdza poza czyszczeniem makijażu. Ma również fajną konsystencję - jednak nadal nieco nieudolnie go leję w za dużych ilościach - przyzwyczajona do płynów micelarnych.
Bardzo dobra jakość w dobrej cenie oraz niezła dostępność.

Pierwszy raz kupiłam do demakijażu mleczko, ten produkt zrobił na mnie takie wrażenie, że już chyba nie wrócę do zwykłych płynów micelarnych.
Dokładnie zmywa cały makijaż w bardzo delikatny sposób, uwielbiam jego konsystencję, nie trzeba mocno trzeć wacikiem po twarzy i w konsekwencji skóra nie jest zaczerwieniona czy podrażniona. Faktycznie daje efekt nawilżenia. Cena bardzo dobra jak na ta pojemność, starczył mi na długo.

Bardzo dobrze zmywa makijaż

Mleczko świetnie oczyszcza wrażliwą skórę z makijażu i innych zanieczyszczeń, gwarantując czystą cerę bez podrażnień. Nakładam na płatek i delikatnie oczyszczam twarz. Po zabiegu demakijażu nie jest podrażniona, ani czerwona, co bardzo cenię. Mleczko również nie uczula i nie powoduje powstawania niedoskonałości. Jest bezpieczne i delikatne dla skóry. Delikatny zapach, który nie drażni. Kupiłam w Rossmannie w rozsądnej cenie. Polecam szczerze do codziennego użytku.

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

W porządku

Produkt dostałam w ramach testu.
Ja raczej nie używam mleczka do demakijażu, ale stwierdziłam, że wypróbuje.

Dla mnie jest po prostu ok. Nie podrażnił, spełnił swoje zadanie - pozbył się makijażu, ma neutralny zapach. Także czego chcieć więcej?

Jeśli ktoś lubi ten typ produktu do demakijażu to jak najbardziej na plus.

Najlepsze na świecie

Wręcz idealne do skóry wrażliwej. Nie ściąga, nie piecze. Przynosi ulgę i pozostawia skórę gładką i odżywioną. Mam 2-letnią córkę, która notorycznie testuje moje kosmetyki. Kilkukrotnie zmywałam jej z twarzy cienie czy szminki tym mleczkiem, bo kosmetyki dla dzieci sobie z tym nie radziły i nie zauważyłam żadnych zmian skórnych po użyciu produktu u dziecka. Z ciężkim makijażem Halloweenowym 12-letniego syna poradził sobie perfekcyjnie, bez żadnych podrażnień. Z czystym sumieniem polecam dla osób z cerą wrażliwą.

Mleczko stulecia!

Uwielbiam produkty micelarne!
Miałam okazję poznać nowe mleczko micelarne do demakijażu. Jestem bardzo zachwycona! Idealne zmywa makijaż, w tym oczy!
Nie szczypie, nie pozostaje po nim tłusty film na twarzy. Delikatnie nawilżona skóra, nie podrażniona! Na co stawiam największy nacisk jeśli chodzi o takie produkty!
Ogólnie doskonałe, polecam!

Świetne!

Świetne mleczko, fajna konsystencja, błyskawicznie rozpuszcza tusz do rzęs, można wcierać w oczy i nie szczypie, skuteczne i szybko zmywa makijaż. Nie podrażnia, cera jest świeża i czysta. Polecam gorąco, jedno z najlepszych na rynku, moim zdaniem.