Ziaja, Pro, Żel myjący normalizujący

Ziaja, Pro, Żel myjący normalizujący

Dokładnie oczyszcza naskórek oraz odblokowuje pory
-przywraca skórze naturalne PH i doskonale przygotowuje do zabiegów pielęgnacyjnych
Zawiera ekstrakty z tymianku, lukrecji, białej herbatyoraz prowitaminę B5.

żel
oczyszczanie twarzy
oczyszczające
z pompką

Żel na piątkę :)

Bardzo dobry produkt do oczyszczania cery. Nie podrażnia, nie wysusza, dokładnie pozbywa się wszystkich zanieczyszczeń z naszej twarzy. Nie ma tego uczucia ściągnięcia jaki występuje przy okazji stosowania innych produktów oczyszczających.
Fajna konsystencja - ani za gęsty, ani za rzadki. Nie pieni się, ale z drugiej strony nie zawiera SLSu. Miły zapach.
Do tego wygodne opakowanie z pompką :) No i wydajnośc! Przy 2-krotnym stosowaniu w ciągu dnia żel ten starczył mi na ponad 4 miesiące.
Chętnie kupiłabym ponownie gdyby nie chęc przetestowania inych produktów ;)

Mój KWC

Poznałam ten żel tutaj na wizażu i jestem mu wierna od kilku lat

-DELIKATNIE ale DOKŁADNIE oczyszcza
-radzi sobie z mocnym makijażem
- jeszcze nigdy mi nie wysuszył skóry co było nagminne po innych żelach
-piękny zapach
mega wydajny - mi butelka starczy na ok 5 miesięcy, a za tą cenę to już w ogóle MEGA EKONOMICZNY :)
ja juz nie szukam niczego innego bo mam kosmetyk, który dobrze i łagodnie myje i zwęża pory
Jedyny minu to dostepnosc (tylko allegro)

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: trzy opakowania

Najlepszy jaki miałam

Moje KWC, jeśli chodzi o oczyszczanie twarzy.
O tym żelu dowiedziałam się właśnie z KWC. Postanowiłam, że kupię, najwyżej się nie sprawdzi... sprawdził się :)

Plusy:
+świetnie, a mimo to delikatnie oczyszcza twarz
+nie ma w składzie SLS, których od pewnego czasu staram się unikać
+rzeczywiście normalizuje moją tłustą cerę. Nie jest to oczywiście nie wiadomo jakie działanie, ale jest jednak zauważalne. I twierdzę tak nie tylko ja, ale moja koleżanka i jej brat również
+jedyny jak do tej pory żel, po którym nie "ściąga" mi twarzy po spłukaniu
+ładnie pachnie. Trudno określić ten zapach, taki raczej ziołowy, ale bardzo przyjemny. Bardzo go lubię
+opakowanie z pompką, więc bardzo higieniczne
+pompka dozuje odpowiednią ilość produktu
+nie pieni się, co od pewnego czasu lubię w żelach do twarzy (chociaż pewnie spora część uzna to za minus)
+pojemność 500ml, co jest wręcz ogrooooomną ilością
+cena

Minus:
-dostępność (chociaż na allegro nie ma problemu z dostaniem, jednak w zwykłej drogerii nie można go kupić)

Ilość zużytych opakowań: ok. 1/2 pierwszego

eeech...

To ja popsuję średnią, a co. Skusiłam się opiniami na wizażu i- kolejny raz, niestety, zawiodłam się. Zacznijmy od tego, że trzeba troszkę sie namęczyć, żeby nabyć ten produkt- kupiłam przez Internet. Jeśli już się postarałam, chciałabym widzieć efekty! A tu- nic, zero. Nie wysusza, bo nie ma SLS- ok...ale inne, nawet te, które miały też mnie nie wysuszały. Produkt ma dbać, tj. zwężać pory, ale nie zwęża. Co automatycznie wiąże sie z tym, iż nie sprawia, że nagle rzadziej pojawiają się niespodzianki. Poza tym ten zapach...gdyby żel jakkolwiek pomagał mojej cerze, mogłabym to pominąc...w tej sytuacji- niestety. Jest ziołowy, ale obrzydliwie ziołowy, męczący, trochę apteczny. I jeszcze jedno- to Ziaja Pro, a zapach przyomina mi zwykłą Ziaję Tin Tin, której nienawidziłam za to wszystko, co wyżej wymienione. Tylko cena tu jest droższa.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszej, dużej butli

szału nie ma

po przeczytaniu jego recenzji liczyłam na znacznie więcej:/ niestety żel wcale nie należy do najlepszych.

zalety:

- ślicznie pachnie
- duża pojemność i wydajność
- niska cena
- w ogóle nie przesusza skóry
- skład żelu

wady:

- słaba dostępność żelu (tylko allegro itp)
- w ogóle się nie pieni
- baardzo słabo myje twarz- przy większym makijażu muszę umyć twarz nawet 3 razy. a przy codziennym makijażu, bardzo delikatnym i tak nadal muszę myć podwójnie
- no i najważniejsze: nie zauważyłam żadnego działania kojącego żelu, antybakteryjnego. nici z rzeczy o których pisze producent...

jest masę innych żeli po których widziałam poprawę stanu cery i chyba zacznę do nich wracać :)

Używam tego produktu od: 4 msc
Ilość zużytych opakowań: 1/3 pierwszego

Nic specjalnego

Żel ten kupiłam na Allegro dla domowego (nieprofesjonalnego) użytku.
Zalety:
- cena
- opakowanie z pompką
- zapach
-wydajność ( aczkolwiek znam żele bardziej wydajne)
- brak SLS/SLES
- nie ściąga skóry
Wady:
- nie dokładnie zmywa makijaż ( trzeba myć twarz dwa razy)
- nie odblokowuje porów ( ale też ich nie zatyka)
Nie jestem w stanie wypowiedzień się co do pH skóry, gdyż nie posiadam żadnych wskaźników w domu.

Świetny!

Szukałam żelu myjącego bez SLS i kierując się swoją zasadą "pierwsze testuję to co polskie", zakupiłam ten z Ziaji.

Nie zawiodłam się! Fakt, musiałam się przyzwyczaić do braku przyjemnej pianki przy myciu twarzy, ale nie jest to powód, dla którego zrezygnowałabym z tego kosmetyku biorąc pod uwagę wszelkie jego plusy:

+ bardzo dobrze oczyszcza cerę
+ zachowuje ją w dobrej kondycji
+ daje uczucie świeżości i "domycia"
+ brak SLS
+ cena

Świetny żel! Nie zamienię go na żaden inny!
POLECAM!

Ilość zużytych opakowań: trzy

Mój żel

Mam bardzo problemową cerę - tłustą, z mnóstwem zaskórników, pryszczy, przebarwień, blizn potrądzikowych. Praktycznie wszystkie drogeryjne żele przeznaczone dla takiej skóry nie sprawdzają się u mnie, są zbyt inwazyjne, przesuszają, przez co skóra jeszcze bardziej się przetłuszcza.
Żel Ziaja Pro jest zupełnie inny. Nie zawiera silnych detergentów, nie pieni się, jest łagodny, nie ściąga mocno skóry. Rewelacyjnie oczyszcza - z brudu, makijażu, nadmiaru sebum. Pełni rolę żelu do mycia i do demakijażu. Od kiedy go używam skóra mniej się przetłuszcza.
Szkoda, że można go nabyć jedynie przez internet. Cena jak na taką pojemność jest wyjątkowo korzystna, chociaż żel jest mniej wydajny od innych przez to, że się nie pieni.

Używam tego produktu od: ponad dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: kończę butlę 500 ml

świetny żel, nie wysusza

mam mieszaną cerę ale też dość wrażliwą, większość żeli wysusza mi skórę, ale ten jest poprostu idealny :) bardzo dobrze oczyszcza i zmywa makijaż, nie potrzebuje stosować innych produktów do demakijażu. co najważniejsze to nie wysusza skóry i nie podrażnia. Próbowałam innych żeli ale wracam do niego zawsze, biorąc pod uwage cenę (na allegro kupiłam za 13,30 500 ml) naprawde warto spróbować:) a i jest mega wydajny:)

Ilość zużytych opakowań: 1 500 ml

Bardzo dobry, wydajny i skuteczny żel !

Choć 2 lata temu w recenzji oskarżyłam go o przyczynę podrażnienia mojej wrażliwej buzi - zwracam mu honor !

Jak najbardziej spełnia swoje funkcje :
+ oczyszcza,
+nie wysusza,
+nie podrażnia,
+ jest delikatny,
+ nie pieni się
+wydajny (pierwsza butelka starczyła mi na 1,5 roku !!)
+cena

Minusów raczej nie ma :)
Mam już drugą butelkę i z pewnością nie przerzucę się na inny produkt.

Solidny

Jest tani, baaaaardzo wydajny, minusem jest to, że można go dostać w sumie tylko na allegro. Nie zawiera SLS, ale minus za to, że zawiera 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol:/ Dobrze oczyszcza, zawiera naturalne ekstrakty. Nie zauważyłam jednak jakiegoś działania, nie mam tłustej skóry, może dla takiej bardziej by się sprawdził. CO jakiś czas wyskakują mi wypryski, on jednak ich nie zmniejszył i nie złagodził. Poprostu przyzwoity żel do mycia twarzy bez SLS

Ilość zużytych opakowań: ciągle pierwsze

Nigdy się nie kończy

Jest bardzo wydajny , nie zawiera SLS, dobrze oczyszcza, nie wysusza. Ma wygodne opakowanie z higieniczną pompkę.Ja zamówiłam w sklepie internetowym.Solidny kosmetyk godny polecenia.

Używam tego produktu od: chyba roku
Ilość zużytych opakowań: ciągle pierwsze