Avon, True Colour, SuperShock Volume Mascara (Tusz do rzęs)

Avon, True Colour, SuperShock Volume Mascara (Tusz do rzęs)

Marka

Szczoteczka przyszłości: rewolucyjna syntetyczna szczoteczka Volume Boost, która umożliwia nałożenie znacznie większej ilości tuszu już za pierwszym razem i dokładnie go rozprowadza - bez grudek i sklejania.
Zaawansowana formula: unikalna formuła z mikrowłóknami jak gąbeczki by nadać każdej rzęsie z osobna nieprawdopodobna i niezwykle trwałą objętość.
Efekt: do 12x grubsze rzęsy za jednym pociągnięciem szczoteczki tylko od Avonu.
Odpowiedni dla wrażliwych oczu i osób noszących szkła kontaktowe.

niewodoodporne
Efekt
pogrubiające
Szczoteczka
silikonowa

Idealny

Ten tusz to mój ulubieniec, bez którego nie mogę się obejść. Świetnie wydłuża i pogrubia rzęsy a przy tym ich nie skleja, dając idealny efekt. Gruba szczoteczka dzięki której tusz łatwo się nakłada.

Raz go kochałam, ale po latach coś w nim zmienili...

Kiedyś jak go używałam, to zapamiętałam go jako tusz, który pięknie wydłużał, rozdzielał, nie sklejał przy tym, podkręcał i dawał bardzo piękny efekt na rzęsach, ale bez sztuczności. Po tym tuszu od Avon rzęsy wyglądały ślicznie, jakby były naturalne. Teraz po powrocie do niego już jakość tych zalet co wcześniej, w większości nie zauważyłam. Niestety nie zauważyłam by pogrubiał on rzęsy. Brzydko na szczęście ich nie skleja. Z pierwszym opakowaniem i jego wydatnością było raczej ok, ale przy drugim wysechł mi w błyskawicznym tempie. Tusz bardzo szybko zaczął się grudkować i dość nie przyjemnie pachnieć. Próbowałam go ratować, ale niestety grudy były w opakowaniu nie do rozbicia. Nie wiem, może jeszcze kiedyś go wypróbuję, bo widzę, żę Wam moje drogie się ten kosmetyk od Avon sprawdza.

Mój hit

Tego tuszu nie zliczę ile opakowań zużyłam. Nawet jeśli mam romans z innymi, zawsze po czasie do niego wracam. Przede wszystkim bardzo lubię jego szczoteczkę, która jest silikonowa i dociera do naprawdę każdej rzęsy tworząc z niej wachlarz. Tusz pięknie wydłuża i pogrubia moje rzęsy, nie sklejając ich. Przez cały dzień nie osypuje się i jest całkiem odporny na łzy. Od pierwszego otwarcia opakowania ma idealną konsystencję, nie jest mokry przede wszystkim jak większość tuszy, tylko od razu można nim działać bez czekania.

Bardzo go lubię

Przyjemny tusz! Zamknięty w wygodnym opakowaniu zamykanym na klik. Tusz długo jest świeży, nie wysycha.

Bardzo dobrze wydłuża i zagęszcza rzęsy. Nie skleja ich i nie tworzy efektu pajęczych nożek. Dzięki niemu mam super piękne rzęsy które wyglądają jak sztuczne, w pozytywnym tego słowa znaczeniu :)

Tusz kosztuje bardzo niewiele i naprawdę za te pieniądze jak najbardziej warto!

lubię

Estetyczne opakowanie to nie jedyne zalety tego produktu. Szeroka szczoteczka zapewnia wyraziste podkręcenie, ale też ułatwia szybkie i dokładne pomalowanie nawet krótkich i rzadkich rzęs. Tusz jest wydajny - 1 góra 2 aplikacje i na rzęsach możemy obserwować już naprawdę dobry efekt wytuszowanych rzęs. Tusz nie kruszy się i na długo pozostaje na swoim miejscu. Ja polecam, warto wypróbować na sobie.

Tusz

Używam tylko i wyłącznie tego tuszu jest idealny dla moich rzęs, fajnie je wydłuża pogrubia co daje fajny efekt końcowy, osobiście go polecam i na pewno jeszcze nie jeden raz go kupię

bubbel

Okropny nie precyzyjna sztoteczka. Tusz strasznie się kruszy i nie ładnie wyląda na oku szpeci makijaż i robi grudki.
Dodatkowo tusz wysechł po 4 tygodniach używania okropne.
Za taką cenę kupimy o wiele lepszy tusz w drogerii.
Avon okropnie mnie tutaj zawiódł na szczęście nie musiałam za niego płacić dostałam od avon w ramach nagrody .
Jedynym + jest estetyczne opakowanie , jest też wygodne.

Ulubieniec od lat

Używam tego tuszu od ponad 10 lat. Jest moim ulubieńcem . Ładnie pogrubia, unosi, wydłuża i rozczesuje rzęsy. Posiada grubą silikonową szczoteczkę. Nie osypuje się i nie skleja mi rzęs. jest to pierwszy tusz który sprawił, że w ogóle mam rzęsy :D Gdyby nie ta maskara to wyglądam jakabym ich nie miała

SUPER

Jest to jeden z moich ulubionych tuszy do rzęs (nie licząc tuszu z lovely). Zakochałam się w tej szczoteczce, która fantastycznie rozdziela i wydłuża rzęsy. Tusz nie skleja rzęs, nie zdarzyło mi się żeby się obsypywał czy wykruszał. Z demakijażem też nie ma problemu - wystarczy niewiele płynu micelarnego . Testowałam większość tuszy z Avon i ten jest dla mnie zdecydowanie na pierwszym miejscu. Cena również jest bardzo przystępna. jest w miarę wydajny

Mój ulubieniec do rzęs

Nie wyobrażam sobie mojej kosmetyczki bez tego tuszu. On jest idealny dla moich rzęs. Świetnie je wydłuża i pogrubia. Przy tym tuszu moje rzęsy wyglądają jakbym miała zrobione sztuczne rzęsy. Super rozdziela rzęsy, nie ma efektu sklejenia rzęs.

Rozczarowanie po raz kolejny

Kupiłam tą maskarę gdyż była w dobrej cenie, i producent obiecywał "cuda", ale po raz kolejny rozczarowałam się tuszem tej firmy...co prawda mam wymagające rzęsy (krótkie, jasne, proste) i mało który tusz mnie zadowala, ale ten jest naprawdę kiepski, wg mnie tylko dla tych co mają naturalnie długie rzęsy

Średnia trwałość

To był chyba mój pierwszy tusz z avon, zachęcona dobrymi opiniami dookoła. Na mnie jednak ten tusz nie wywarł wrazenia. Mam krótkie, proste rzęsy. Efekt po użyciu tego tuszu był taki że rzęsy były może trochę pogrubione, jednak na podkręcenie nie było co liczyć (a przynajmniej nie poradził sobie z moimi rzęsami ), dość szybko również kruszył się na rzęsach oraz zaschnął w opakowaniu.