Ziaja, Pro, Maska zwężająca pory

Ziaja, Pro, Maska zwężająca pory

hairstore.pl
Średnia ocena: 4.80/5

Preparat profesjonalny dostępny jedynie w gabinetach kosmetycznych. Maska przeznaczona jest do każdego rodzaju skóry z rozszerzonymi porami .
Działa ściągająco, wyraźnie zmniejsza pory, intensywnie i głęboko nawilża skórę, zapobiega nadmiernej utracie wody.
Substancje aktywne: ekstrakt z oczaru wirginijskiego (bogatym źródłem garbników i olejków eterycznych działających ściągająco i przeciwzapalnie), ekstrakt białej herbaty (neutralizuje wolne rodniki i chroni lipidy naskórka przed utlenianiem. Intensywnie nawilża skórę oraz zapobiega utracie wody), ekstrakt lukrecji (działa odżywczo,kojąco i osłaniająco na skórę. Przyspiesza odnowę naskórka i skutecznie łagodzi podrażnienia), prowitamina B5 (D-panthenol) - intensywnie i trwale nawilża oraz zapobiega przesuszaniu naskórka. Skutecznie łagodzi podrażnienia, działa kojąco i osłaniająco na wrażliwą skórę.

przeciw zaczerwienieniom / łagodzące, nawilżające
z pompką
wrażliwa
klasyczne

Działa!

Kupiłam go w sklepie ziaji za ok 23 zł. Produkt baaaaatdzo wydajny- jedna pompka wystarczy na cała twarz. Używam co kilka dni, zostawiam na twarzy ok 15 min. Pory są oczyszczone i zwężone, skóra gładka w dotyku. Zauważyłam tez zmniejszona liczbę krost na twarzy
+cena
+działa może trochę antybakteryjnie
+ilośc zaskórników widocznie zmniejszon

Używam tego produktu od: krócej niż 3 miesiące

idealna

Od dawna szukałam produktu, który pomoże choć trochę zwęzić moje pory. Na którymś z internetowych for (może nawet na wizażu?) natrafiłam na ten oto produkt i postanowiłam zaryzykować. Kupiłam go w sklepie firmowym Ziaji, za 270ml zapłaciłam 22,60zł. Cena może i jak dla mnie nieco wysoka, ale jak zdążyłam się przekonać po 2 miesiącach stosowania, było warto. Używam codziennie rano lub wieczorem, w zależności od tego, ile mam czasu. Na górną partię policzków i nos nakładam niewielką warstwę żelu i pozostawiam na ok. 5 minut do wyschnięcia, po czym przemywam twarz i voila! Pory widocznie zmniejszone. Oczywiście przy mojej cerze po 24h już pory są zapełnione, dlatego kosmetyku używam w miarę możliwości codziennie i jestem z niego bardzo zadowolona. Jeszcze wielkim, wieeelkim plusem jest to, że kosmetyk jest niezwykle wydajny.

Używam tego produktu od: 2 miesiący
Ilość zużytych opakowań: w trakcie zużywania dużego

kolejny dobry produkt ziaji

Kupiłam tą maskę razem z peelingiem z tej samej serii "bardzo mocny". Prosukty stosowane razem daja naprawde fajny efekt.

+wydajna
+pompka
+zapach
+zwęża pory(nie jakoś bardzo ale jednak można zauwarzyć różnicę)
+jest pzreźroczysta dlatego można ją nałożyć i nie straszyć innych domowników i ona się wchłania a nie wysycha na skorupę
+cena

-dostępność

Ilość zużytych opakowań: pierwsze

świetna maseczka, szkoda, że nie ma jej w sklepach

Bardzo dobre produkty Ziaji, ta maska stosowana często pomaga, oczywiście nie ma co liczyć na kosmiczny efekt, ale radzi sobie bardzo dobrze. Pory są domknięte i mniej widoczne, poza tym nie zanieczyszczają się tak szybko i łatwiej zadbać o cerę.
Maseczka jest niesamowicie wydajna a dodatkowo zamknięta w opakowaniu z dozownikiem, jest bardzo wygodna w używaniu.
Maseczka nie ma zapachu, żel jak to żel ja nie przepadam za taką konsystencją ale nie jest to ważne.

Używam tego produktu od: 3 lata temu
Ilość zużytych opakowań: kilka

dobra

Dlaczego dobra? ano dlatego że:
-nie podrażnia
-wydajna, duża butla
-mało trzeba maseczki,żeby pokryć całą twarz
-nie zapycha
-szybko zastyga na twarzy, można iść "w niej" spać
-przyjemna w stosowaniu
-łatwa do zmycia
-przyjemny, lekki zapach
-mam ją od kilku miesięcy, ale dopiero wczoraj nałożyłam ją tak jak pisało kilka dziewczyn, na noc- i tutaj okazała się rewelacyjnie działać...pory zwężone, wręcz niewidoczne (muszę sprawdzić tylko ile dni utrzymuje sie takie zwężenie porów)

+/- pojemność. Ja ja dałam w +, ale wiem,że dla 2 może być uciążliwa.

trudno mi stwierdzić, czy twarz jest nawilżona

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

podrażnia

za każdym razem jak do niej wracam to sprawia że moja skóra już po 5 minutach jest czerwona i to bardzo.wyglądam po niej jak burak.może jakiś skladnik mnie podrażnia a tak mi zależało na zmniejszeniu moich porów.coś tam lekko pory zmniejsza ale te podrażnienia...jak bardzo mi zależy żeby zmniejszyć pory to muszę nakładać tą maseczkę pare godzin przed wyjściem a po niej jakąś maseczkę łagadzącą żeby dać radę wyjść z domu.inne maseczki tej firmy mnie nie podrażniaja a ta niestety tak.

Nie spełnia swojego zadania!

Maseczka, po której zastosowaniu nie widzę żadnych efektów.

+ Opakowanie - wygodna aplikacja za pomocą niezacinającej się pompki.
+ Wydajność - 9,5 miesiąca!!!! Więc w połowie zdążyła mi się już znudzić :/
+ Konsystencja - łatwość rozprowadzenia i zmycia.
+ Delikatne nawilżenie i zmatowienie utzrymujące się kilka godzin po zmyciu maseczki z twarzy.
+ Cena.

- Nie ściąga porów - dziury na policzkach jakie były takie są i ani o mm mniejsze.

Ot taka zwykła maseczka. Nie szkodzi, ale moim zdaniem nie działa tak jak zapewnia producent. Czy kupię ponownie? Na pewno nie, pomimo że stosunek ceny do wydajności jest rewelacyjny.

Używam tego produktu od: czerwiec 2012

Niby działa super, ale...

Nie wiedziałam, jak podejść do oceny tej maseczki. Niby działa, ale...

+zwęża pory (żadna inna maska przeze mnie testowana nie potrafiła tego)
+ładnie wygładza, w niewielkiej ilości nadaje się jako baza pod makijaż (gdy chcemy ją stosować rano, zamiast na wieczór)
+miły zapach i konsystencja
+bardzo wydajna
+wygodna aplikacja pompką

-nałożona bezpośrednio po peelingu podrażnia
-aby były efekty, muszę ją stosować codziennie (bez kremów na noc czy na dzień, bo inaczej nie zadziała, a moja skóra ma skłonność do przesuszania)

Tak więc obietnica zwężenia porów jest spełniona, ale żeby to osiągnąć, trzeba mocno się natrudzić, skutki uboczne - lekko przesuszona skóra. Nie umiem jeszcze określić, czy efekt jest tego wart...

Ilość zużytych opakowań: 1/4 pierwszego

pół na pół

Mam mieszane uczucia w stosunku do tej maski.
Plusy :
+konsystencja, kolor
+zapach
+cena ( zapłaciłam około 17 zł)
+wydajność
+opakowanie z pompką
+nawilża

I na tym w mojej opinii kończą się plusy. Minusem może być to, że mało zwęża pory przynajmniej na mojej twarzy. Nie zauważyłam zdecydowanej poprawy tak jak jest obiecane na opakowaniu,
ALE podoba mi się, że po nałożeniu uspokaja moją buzię i bardzo ładnie ją nawilża. Szczególnie lubię ją nakładać po maseczce lub peelingu. Opakowanie bardzo wydajne, nawet nie doszłam do połowy przy używaniu minimum 2 razy w tygodniu.
Nie jestem w pełni nią zachwycona, ale też nie odłożę jej na półkę, ponieważ na mojej twarzy coś dobrego jednak robi.

Zmieniłam zdanie...na lepsze ;)

Maska nie daje żadnych efektów a cierpliwie probowalam i aplikowalam ją kilka razy.
Ładnie pachnie i ma wygodną pompkę, ale to są jedyne plusy jakie zauważyłam. opakowanie ma dużą objętość ale w obliczu braku efektow stosowania raczej staje się to minusem ;(Używam tego produktu od: 3 miesięcyIlość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

******
Edycja...coś mnie podkusiło i dałam maseczce kolejną szansę..tym razem postanowiłam zostawić ją na twarzy całą noc i rano nie mogłam uwierzyć w rezultaty... Pory zmniejszone prawie do zera, ładny jednolity koloryt, gładka skóra bez żadnych grudek , a przy tym żadnego podrażnienia ani wysuszenia;)
Ta maseczka chyba potrzebuje na mojej twarzy dłuższego czasu, żeby zadziałać ;)

Stosuję ją 2 razy w tygodniu na całą noc i rezultaty są super ;)

Szału nie ma

Nie spełnia swojej podstawowej funkcji, tj. w ogóle nie zwęża porów. Natomiast daje uczucie świeżości i matowienia, ale i to na krótki czas. Jest tania, wydajna, bezzapachowa. Szybko się wchłania i nie tworzy maski, można spokojnie w niej wyjść na dwór, np. do sklepu. Ale czego innego się spodziewałam ...

Używam tego produktu od: ponad pół roku, 1-2 razy na tydzień
Ilość zużytych opakowań: ciągle pierwsze

nic nie robi

mojej skórze ta maska nie robi nic.
-nie zwęża porów
-nie odświeża

Nie mam pojęcia czemu jest to Ziaja Pro,plus jedynie za duże opakowanie,cenę i łatwość aplikacji.

Duuuży minus za to że maska zapycha.