Ziaja, Pro, Maska zwężająca pory

Ziaja, Pro, Maska zwężająca pory

hairstore.pl
Średnia ocena: 4.80/5

Preparat profesjonalny dostępny jedynie w gabinetach kosmetycznych. Maska przeznaczona jest do każdego rodzaju skóry z rozszerzonymi porami .
Działa ściągająco, wyraźnie zmniejsza pory, intensywnie i głęboko nawilża skórę, zapobiega nadmiernej utracie wody.
Substancje aktywne: ekstrakt z oczaru wirginijskiego (bogatym źródłem garbników i olejków eterycznych działających ściągająco i przeciwzapalnie), ekstrakt białej herbaty (neutralizuje wolne rodniki i chroni lipidy naskórka przed utlenianiem. Intensywnie nawilża skórę oraz zapobiega utracie wody), ekstrakt lukrecji (działa odżywczo,kojąco i osłaniająco na skórę. Przyspiesza odnowę naskórka i skutecznie łagodzi podrażnienia), prowitamina B5 (D-panthenol) - intensywnie i trwale nawilża oraz zapobiega przesuszaniu naskórka. Skutecznie łagodzi podrażnienia, działa kojąco i osłaniająco na wrażliwą skórę.

wrażliwa
klasyczne
nawilżające, przeciw zaczerwienieniom / łagodzące
z pompką

Dobra

Produkt tani,wydajny,w wygodnym opakowaniu,spełnia raczej swoje zadanie,ale dziewczyny z bardzo rozszerzonymi porami mogą poczuć się rozczarowane jej działaniem.Co prawda wszystkie wiemy,że likwidacja rozszerzonych porów jest bardzo trudna,że nieomal niemożliwa i cudów nie ma się co spodziewać,ale jak na gabinetowy kosmetyk maska wydaje się mieć zbyt słabe działanie.Używam tego produktu od:pół roku

skuteczna, tania, agresywna

Maseczka spełnia swoje zadanie, czyli zwęża pory. Jest jednak przy tym dość agresywna jak dla mojej cery. Zauważyłam po niej zaczerwienienia i pieczenie. Dlatego od pewnego czasu nakładam ją tylko tam, gdzie jest to konieczne, czyli na nos i brodę. Jest tania i duża. Myślę, że przy mojej technice okaże się też bardzo wydajna. Moja skóra jest raczej skłonna do alergii, a to jest kosmetyk profesjonalny, więc nie mogę negować skutków ubocznych jego działania na mojej skórze. Zauważyłam, że pory na nosie i brodzie po aplikacji maseczki są mniej widoczne- więc jest skuteczna. Za tą cenę warto spróbować.

I znowu postanowiłam kupić coś po przeczytaniu recenzji tu i ówdzie. Tym razem super maska zwężająca pory.Niestety zawiodłam się na tym produkcie. Może i ściąga pory ale na 3-4 godziny. Strasznie wysusza skórę i podrażnia (moja robi się cała czerwona i piecze!) a stosuje go raz w tygodniu!
Sądzę, że na rynku dostępne są lepsze i skuteczniejsze produkty.

Ilość zużytych opakowań:1/2 butelki

Nieskuteczny

Używałam tej maseczki długo i często. Niestety efekt jest krótkotrwały. Zwęża pory tylko na kilkanaście godzin. Następnie nie widać żadnej różnicy. Nie wysusza skóry, ale nieprzyjemnie pachnie. Jest wydajna, tania. Ma wygodne opakowanie z pompką. Ale sam kosmetyk nie powalił mnie na kolana. Moim zdaniem nie warto go kupować.

Używam tego produktu od: pół roku.
Ilość zużytych opakowań: jedno i trochę drugiego.

Pory???a co to takiego....????

Maseczka jest rewelacyjna :)ALE....ja to rewelacyjne działanie zobaczyłam po ok 2-3 tyg. smarowałam twarz cienką warstwą na noc co 3 dni, szybciutko się wchłania..i dopiero teraz, dosłownie przed chwilą zorientowałam się że już od jakiegoś czasu nie mam tych paskudnych dziurek! ani w dzień ani w nocy:)nawet jak zapomnę jej co 3 dzień nałożyć to tych porów po prostu NIE MA. Bije na głowe wszystkie Clinique itp. I do tego jaka wielka butla za tak śmieszną cene :)POLECAM GORąCO:)

Używam tego produktu od:może 1/3
Ilość zużytych opakowań:3 miesiące

ladnie sie wchlania

najwiekszym plusem jes wydajnosc i opakowanie-wygodne i duze
maski nie trzeba zmywac
wchlania sie sama na mojej cerze
mozna ja wklepac w twarz i wyjsc
efekt delikatny moglby byc bardziej widoczny

Używam tego produktu od:okolo roku
Ilość zużytych opakowań:1 w trakcie

polecam

bardzo przyjemna maseczka zelowa, krotki sklad, naturalne skladniki..
bylam przyjemnie zaskoczona, ze po nalozeniu maseczka nie wysycha i nie twardnieje (nie znosze tego, dlatego nie uzywam masek typu peel off)
po ok.10-15 min zmywam maseczke ciepla woda...
oczywiscie po jednym razie nie ma oszalamiajacych efektow, ale przy systematycznym stosowaniu buzia sie wygladza, znikaja podraznienia i zaczerwienienia, no i pory robia sie naprawde mniejsze... choc na razie jeszcze nie zniknely calkowicie i tak jestem bardzo zadowolona ...
stosuje srednio 2 razy w tygodniu, nie podraznia

super duze opakowanie jak na maseczke (250ml) z praktyczna pompka... nie wiem, kiedy je skoncze... ale prawdopodobnie zakupie ponownie, bo jest tania, skuteczna i przyjemna w stosowaniu

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego (duza butla 250ml)

najważniejsze ze działa

Super produkt. Po 1wszym użyciu widać efekty (jakby wygładzona skóra). Kilka użyć i zlikwidował nawet duże kratery na policzkach :D Jeden minus jest taki że trochę podrażnia mi skórę, ale to przeboleje gdyż pory są już prawie niewidoczne, a to wszystko dzięki niemu. Z czystym sumieniem polecam.

Używam tego produktu od:miesiąc
Ilość zużytych opakowań:1wsze

Skuteczna,super!

Bardzo dobra maseczka dająca wyraźne efekty.Stosuję ja razem z bardzo mocnym peelingiem i maską oczyszczającą z glinką z tej samej serii.Po użyciu tego tria moja skóra jest miękka,gładka,odpowiednio nawilżona.Pory zamknięte a przy dłuższym stosowaniu zauważyłam wyraźne rozjaśnienie potrądzikowych przebarwień.Maseczka ma przyjemną żelową konsystencję,ładny zapach.Nie powoduje pieczenia,podrażnień ani ściągania skóry.Wygodna pompka ułatwia aplikacją.Jestem z niej niezwykle zadowolona,jakość świetna a relacja cena do jakości jeszcze lepsza.Serdecznie polecam!

Używam tego produktu od:1,5 miesiąca