Ziaja, Pro, Maska zwężająca pory

Ziaja, Pro, Maska zwężająca pory

hairstore.pl
Średnia ocena: 4.80/5

Preparat profesjonalny dostępny jedynie w gabinetach kosmetycznych. Maska przeznaczona jest do każdego rodzaju skóry z rozszerzonymi porami .
Działa ściągająco, wyraźnie zmniejsza pory, intensywnie i głęboko nawilża skórę, zapobiega nadmiernej utracie wody.
Substancje aktywne: ekstrakt z oczaru wirginijskiego (bogatym źródłem garbników i olejków eterycznych działających ściągająco i przeciwzapalnie), ekstrakt białej herbaty (neutralizuje wolne rodniki i chroni lipidy naskórka przed utlenianiem. Intensywnie nawilża skórę oraz zapobiega utracie wody), ekstrakt lukrecji (działa odżywczo,kojąco i osłaniająco na skórę. Przyspiesza odnowę naskórka i skutecznie łagodzi podrażnienia), prowitamina B5 (D-panthenol) - intensywnie i trwale nawilża oraz zapobiega przesuszaniu naskórka. Skutecznie łagodzi podrażnienia, działa kojąco i osłaniająco na wrażliwą skórę.

wrażliwa
klasyczne
nawilżające, przeciw zaczerwienieniom / łagodzące
z pompką

bardzo lubie i używam, podobna do maseczki nagietkowej jadwigi

Fajna maseczka żelowa do tłustej, mieszanej, trądzikowej, zanieczyszczonej cery.
Dobrze nawilża, łagodzi, szybko wsiąka, ma chyba jakieś właściwości antybakteryjne, bo zmniejsza zaczerwienienie, wycisza nabrzmiałe syfy.

Używam jej po oczyszczaniu (wyciskaniu), po kąpieli, kiedy cera jest przesuszona lub do mixu.....z papką Jadwigi lub serum żelowym bielendy

Nie zmywam jej. Nakładam na nią krem lub maskę algową a potem krem.

Pomocny specyfik. Wystarcza na długo, spore opakowanie, dobra konsystencja i zapach.

Ilość zużytych opakowań: 1 op

zwyczajna...

Plusy:
-cena
-wydajność
-matuje
-nie podrażnia
-zwęża pory (ale na krótko)
Minusy:
-jak wyżej efekt krótkotrwały

Podsumowując jako maseczka do użytku domowego nie jest zła, jednak od produktu profesjonalnego oczekuję więcej....

nie spełnia obietnic

Maska ta nie spełania, niestety swojej podstawowej funkcji - nie zweża porów. Niestety.
Natomiast bardzo fajnie oczyszcza , odświeża i matowi skórę. Ma bardzo przyjemny zapach i dość gęsta konsystencje. Bardzo wydajna

Używam tego produktu od:1,5 miesiaca- co 2/ 3 dni
Ilość zużytych opakowań: w tarkcie pierwszego 250 ml

Godna polecenia

Mam bardzo rozszerzone pory głównie przez zbytnie opalanie twarzy i od dawna szukałam kosmetyku, który trochę je zmniejszy, spłyci i wyrówna powierzchnię. Mało co działało.
Skusiłam się na te maską gdyż lubię kosmetyki Ziaji, zwłaszcza profesjonalne maski. Po pierwszym użyciu było wielkie rozczarowanie: skóra troszkę piekła, jakby lekko podrażniona, pory nawet jakby większe, miałam wrażenie jakby maska próbowała wedrzeć mi się w głąb skóry. Po parunastu minutach wszystkie objawy podrażnienie znikły, nie zauważyłam raczej zwężonych porów. W ciągu kolejnych dni zauważyłam za to że skóra mniej mi się świeci, nie wyskoczyły żadne nowe krostki ani pod skórniki. Z małą niechęcią sięgałam po nią kolejny raz, ale ku mojemu zdziwieniu żadnych podrażnień, zaczerwienień, skóra fajnie wygładzona. Po kolejnych aplikacjach moja skóra wygląda o niebo lepiej. Naprawdę zwęża pory!!!! Nawilża, wygładza, ożywia kolor skóry. Używam jej co ok. 10 dni na przemian z maską uspokajającą z serii Pro i moja skóra wygląda super.

Ilość zużytych opakowań: wciąż pierwsze

hmm.. może być.

szczerze mówiąc taki sobie.
na mojej cerze efektów zbytnich nie widać.
na początku owszem. ale potem jak przez jakiś (krótki) czas nie używałam to już efekty nie były tak widoczne.
wole jednak inny kosmetyk `ziaja pro` maske oczyszczajacą .
Zalety:
-można ją wklepać w twarz i wyjść z domu (niewidoczna)
-łatwa w użyciu
-opakowanie
Wady:
-trudno znaleść w zwykłych drogeriach
-średnie efekty..

Używam tego produktu od:kilku tygodni

nawet, nawet

Zacznę od tego, że efekt zwężania porów jest krótkotrwały, doraźny i raczej placebiczny - przez to odejmuję gwiazdki.
Z plusów:
- cena
- produkt jest wydajny
- świetnie łagodzi
- nawilża
- ma gęstą konsystencję
- przyjemny, ziołowy zapach
Stosuję tę maskę na noc i w sumie jestem z jej działania zadowolona.

Ilość zużytych opakowań:1 w trakcie

heh zacyzna mnie to irytowac

Maseczka jest bardzo dobra. Stosuje ja po peelingu. Swietnie nawilza, odswieza i widze ze zweza. Ma konsystencje silikonu, wiec nic nie splywa z buzki, mozna spokojnie z nia lazic po mieskzaniu.
Wygodne opakowanie z dozownikiem no i oczywiscie smieszna cena.

Edytuje i odbieram gwiazdke. Po pewnym czasie zauwazylam ze maseczka hmm..zapycha? :/ po jej zastosowaniu pory robia sie ciemne- to nic ze wezsze. Jedyny jej plus to swietne nawilzanie po peelingu.

Używam tego produktu od: 4 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Ciekawa rzecz

Jako preparat zwężający pory niezbyt się sprawdza. Tzn. trochę je zwęża ale na krótko. Natomiast posiada wspaniałe właściwości antybakteryjne. Stosuję ją po peelingu bo zapobiega wysypowi niespodzianek ( a taki wysyp po użyciu peelingu był u mnie do tej pory standardem ). Sprawdza się też jako żel punktowy na już istniejące syfki. Mniejsze wysusza i goi w ciągu jednej nocy , z większymi radzi sobie w 2 dni.
Ma ciekawą konsystencję przezroczystego żelu (ale nie lepi się) który, wchłania się całkowicie po ok. 20 minutach i pozostawia twarz matową bez uczucia lepkości.
Dzięki takiej konsystencji można stosować punktowo na dzień pod makijaż.
Na całą twarz stosuję raz w tygodniu i pozostawiam na noc.
Maska ma przyjemny ziołowy zapach, higieniczną butlę z dozownikiem i ogromną ( jak na maskę :) ) pojemność.

ok

Długo zastanawiałam się nad tą oceną... na początku byłam zachwycona, maska świetnie spełniała moje oczekiwania- twarz robiła się gładziutka a pory widocznie zwężona.

Niestety idealny efekty nie trwał długo. Może i stan skóry nie powrócił do pierwotnego ale jednak pory się całkiem nie zamknęły:/

Pomimo tego używam tej maseczki bo wydaje mi się że wysusza krostki, przyśpiesza gojenie się skóry, po zabiegach oczyszczania jest po prostu niezbędna- nie powstają żadne nowe niespodzianki:)

Używam jej również na noc, nakładam najcieńszą warstwę jak się da i jak wyschnie i zaczynam czuć napięcie skóry aplikuje krem na noc z AA. Taki sposób daje ładne efekty, skóra rano jest nawilżona a pory widocznie zmniejszone.

Używam tego produktu od:1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

świetna

Używam w duecie z peelingiem z mikrogranulkami bardzo mocnym i jestem zachwycona efektami!
*świetne opakowanie, wygodna pompka dozująca potrzebną ilość maski
*U mnie wchłania się do końca, po jej użyciu przemywam skórę tonikiem i wklepuję krem nawilżający - nie zauważyłam objawów wysuszania
*po 2 tygodniach stosowania mniej więcej co 3 dzień małe zaskórniki i niewielkie pory znikają, te bardzo rozszerzone powoli się oczyszczają i zmniejszają
*jak tak teraz siedzę i się miziam po twarzy to stwierdzam że jest tak gładka w dotyku jak po użyciu silikonowej bazy :)

*minus jeden jak przy peelingu i w ogóle produktów ziaja pro - ciężko je znaleźć w stacjonarnych sklepach

Używam tego produktu od:2 tygodni
Ilość zużytych opakowań:pierwsze

polecam..

nie jest to napewno doskonaly kosmetyk- oczywiscie jestem osobą oczekującą po jednym użyciu kosmetyku prawdziwych cudów, lecz pomimo ich braku wystawiam masce 4 gwiazdki;)

za co odjęłam? kosmetyk jest silny- buzia piecze , jeżeli nalozy się go na podraznioną buzię. lecz na tym koniec- dzieki codziennemu spaniu z maską ziaji na twarzy , wlasciwie wyleczylam się z "czegos brzydkiego" na policzkach- mam 20 lat, byl to taki trądzik, pomieszany z czerwonymi plamkami po wyciskaniu. pory są o niebo czystsze- owszem, są rozszerzone wciaz, ale mniej i są jasne;)

mam skóre dziwną- suchą rano, totalnie tlustą wieczorem , ale wg mnie warto się z nią pomęczyc, nawet z tym ze przesusza, bo efekty po jakims czasie są bardzo dobre:)

dodatkowym plusem jest oczywiscie wydajnosc;)

Używam tego produktu od: ok 2 miesiące

Nie-e

Stosując ją regularnie przez prawie dwa miesiące nie zauważyłam efektu zmniejszonych porów. Duży minus za to, że nie spełnia najważniejszej obietnicy producenta. Trochę nawilża i wygładza, i to wszystko.
Jest tania i wydajna, nie robi krzywdy, nie śmierdzi- teoretycznie istnieje taka możliwość, że u kogoś innego się sprawdzi..
Osobiście trochę się na niej zawiodłam, bo jak na kosmetyk przeznaczony do użytku w gabinetach kosmetycznych ma bardzo słabe działanie.

Ilość zużytych opakowań: pół pierwszego. i ostatniego.