Avon, Perfect Wear, Extralasting Foundation SPF 15 (Idealnie trwały podkład)

Avon, Perfect Wear, Extralasting Foundation SPF 15 (Idealnie trwały podkład)

Wyjątkowo trwały, ale ultralekki podkład, rozprowadza się idealnie miękko i równo, nadając cerze nieskazitelną gładkość. Zapewnia niezmienność koloru do 12 godzin, chroni przed słońcem dzięki SPF 15. Odporny na wodę, wilgoć i ścieranie, po całym dniu wygląda tak świeżo, jak w momencie aplikacji.

Skład:

Cena: 35,90zł / 30ml
/e/

Idealny dla jasnej skóry

Mój ulubiony, mam jasną skórę więc na jesień, zimę i wiosnę jest idealny. Używam koloru IVORY, niestety wiem od znajomych, że ciemniejsze kolory robią smugi. Najjaśniejszy idealnie pokrywa, nie daje efektu maski, jest całkiem lekki, matuje. Nic się nie świeci. W lato jednak nie będę go używała, ponieważ w cieple tak jakby się rozpuszcza, ale to jak większość podkładów :)

Ilość zużytych opakowań: kończę drugi

Ciężko ocenić

Napisałam,że cięzko ocenić,ponieważ zależy kto czego od niego wymaga.
Gama kolorów do wyboru odpowiednia.Mam kolor Natural Beige, odcień żółtego, kolor ani jasny ani ciemny. Niestety podkład ma być idealnie trwały, a niestety utrzymuje się do 2 godzin,przy wytarciu nosa od razu się ściera. Dla mnie podkład świetny jeśli chodzi o matowienie,ale na długą trwałośc nie ma co liczyć.

Używam tego produktu od: od 3 lat
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Spodziewałam się czegoś lepszego, nie polecam

- zapach
- zero matowienia, mimo to podkreślał suche skórki
- robił plamy i smugi
- \'pomarańczowe\' odcienie, nic nie dało mieszanie z jasnymi podkładami
- cena jak na taką jakość WYGÓROWANA
- używany bez kremu po godzinie tłuścił cerę, na krem jeszcze szybciej

+ krycie, i tyle zalet

Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego

Eh...

Eh eh eh...to byłby mój najlepszy podkład w życiu..ale nie jest..przez kolorystykę..za ciemny oczywiście..a dokładnie za pomarańczowy. Wielka szkoda..oh konsystencja jest po prostu boska!!!! Dlaczego odcień IVORY jest taki pomarańczowy!!!! To był mój drugi podkład z Avonu,pierwszy(dodatkowo pierwszy w życiu) był Podkład w musi(w słoiczku) ale kończył mi się i kupiłam ten długotrwały. Byłam zaskoczona jak go pierwszy raz nałożyłam na twarz..bo czułam lekkość!!!! Ten w musie sprawiał że czułam na twarzy jakby ..tłustą maż..taką gęstą,nie przepuszczającą powietrza. Ale z tego powodu że podkład w musie był moim pierwszym w życiu to nie wiedziałam że może być inaczej;że podkładu można nie czuć jak z tym długotrwałym. Więc jak na wstępie-to ideał dla dziewczyn o pomarańczowej karnacji...może przerzucić się na marchewkę i pomidory!?

Używam tego produktu od: już nie używam

zachwycona, jeden z lepszych do tej pory

Jestem zadowolona z tego podkładu. ma fajną konsystencję, mimo że mam suchą cerę a on jest matujący nie wysusza mi jej. poleciłam z dobrym efektem dwóm koleżankom, które również są zachwycona. podkład długo trzyma się na buzi. jest rzeczywiście idealnie trwały, dostosowuje się do cery.

Ilość zużytych opakowań: 1 30 ml

Może być - lepszego dla siebie nie znalazłam

Podkładu potrzebuję aby zakryć rumień i naczynka oraz aby je chronić przed zimnem. Aby podkład spełniał te zadania musi być trwały.

Warunki jaki musi spełniać mój podkład to:
- jasny kolor
- trwałość
- brak wysuszania skóry
- krycie

Ten podkład po części spełnia każdy z tych warunków ale nie do końca:
. ma najjaśniejszy kolor z jakim spotkałam się wśród wszelkich podkładów drogeryjnych oraz tych z wyższej półki [ivory]. Wydaje się zbyt różowy dla mnie jednak i tak dopasowuje się trochę do twarzy.
. trwałość oceniam na dobry. Jego wytrzymałość zmienia się zapewne od stanu mojej skóry - zwykle jednak schodzi z końcówki nosa oraz z policzków przy nosie. Często mam katar zimą a mimo, że staram się wydmuchiwać nos delikatnie to i tak schodzi.
+ nie wysusza skóry - to mu muszę przyznać.
. krycie mogę ocenić na dostateczne. Przy jednej warstwie nie do końca zakrywa naczynka, można nałożyć więcej, wtedy kryje lepiej ale może się troszkę maska robić. Dużego rumienia nie kryje, wtedy sobie korektorem pomagam.
- bardzo trzeba uważać przy nakładaniu. Gdy robię to palcami jest ok. Raz zrobiłam to pędzlem kabuki - powchodził koszmarnie w pory i je podkreślał. Oprócz tego szybko zasycha i może zostawiać brzoskwiniowe małe plamy - trzeba go dobrze rozetrzeć zanim zaschnie.
. mam wrażenie, że jest całkiem wydajny, staram się nakładać małe ilości, ale nie widać zużycia, bo tubka jest nieprzezroczysta
+ przedłuża trwałość reszty makijażu. W miejscach niedotykanych służy dobrze np. jako baza pod cienie oraz utrwala róż.
- niestety mam wrażenie, że mnie zapycha - powychodziło mi więcej pryszczy niż zwykle. Jednak nie jestem pewna czy jest jedynym winowajcą - mam też nowy puder.
+ bardzo wygodne i higieniczne opakowanie - zakręcana tubka
+ plus za to, że Avon nie testuje na zwierzętach

Podsumowując moje wywody - lepszego podkładu nie znalazłam na razie. Będę szukać dalej.

moja legenda
+ plusy
- minusy
. ni w tę ni we tę

Używam tego produktu od: początku lutego 2011

Mój ulubiony:)

Dla mnie jeden z lepszych jaki kiedykolwiek używałam:)
Bardzo trwały, wydajny, poręczne opakowanie, świetnie kryje. Często do niego wracam; lubię zmieniać kosmetyki, ale żaden podkład nie zrobił jeszcze na mnie takiego wrażenia:)

Niestety ma swoje minusy - przede wszystkim średni zapach:/ Ale da się wytrzymać, ja go czuję tylko przy nakładaniu, potem OK:)
I niestety trudno się wyciska go z tubki przy końcówce, muszę się troche nagomnastykować:)

Mimo to - polecam:)

Używam tego produktu od: ze 3 lata:)
Ilość zużytych opakowań: z 4 albo i 5

polecam

To zdecydowanie najlepszy podkład z Avonu.
Ma wiele plusów. Jak dla mnie doskonały, za taką ceną wielki pozytyw . ! Przede wszystkim super trwały jak obiecuje producent. :) Cały dzień bez poprawek.
I wielki plus za świetne krycie . Kolorki też są spoko.
Używam nude i jest dla mnie idealny teraz w zimę.
Ogólnie Polecam !!

Plusy:
-super trwały
- wydajny
-dobrze kryje
-fajne opakowanie
-cena
-matuje

Minusy
- zapach [ ale nie najgorszy ]

Ilość zużytych opakowań: 1w trakcie

Pierwszy i jedyny!

Najlepszy TRWAŁY podkład jakiego kiedykolwiek używałam... Lecz tylko na wielkie wyjścia, a nie na co dzień.
Mam tłustą cerę , wiec podklady i fluidy rzadkie nie wchodza w grę, on natomiast jest gęstszy przez co na mojej kapryśnej twarzy utrzymuje się spokojnie przez 8-10 godzin bez jakichkolwiek poprawek. :)
Kolor Nude pasuje idealnie do mojej jasnej cery ;)

JEDYNY MINUS to, to, że zapychał pory i zdarzało się, że na koniec dnia, po zmyciu makijażu "kilka niespodzianek" szpeciło moją twarz. Dlatego, nie używałam go na co dzień, tylko na imprezy itp. kiedy potrzebowałam, aby mój makijaż całą noc był nienaruszony. Wówczas wybaczałam mu pryszcze.
Żałuję, że AVON wycofał go ze sprzedaży. ;-(

Co ważne: nie ściera się zbyt szybko po dotknieciu rekami :)

Ilość zużytych opakowań: 4 zwykłe

używam od kilku lat

Dotąd nie znalazłam dla siebie lepszego - TRWALSZEGO podkładu. Niestety najjaśniejszy kolor dla mnie jest ciut za ciemny, muszę rozjaśniać (ivory). Przede wszystkim - co ważne dla mnie - bardzo trwały w porównaniu z innymi podkładami w tej półce cenowej. Wchłanianie konsystencja ok, fakt - mało odcieni. Wydajny, wystarczy bardzo niewiele, by ładnie pokrył twarz.

sama nie wiem

Mam mieszane uczucia w stosunku do tego podkładu.
Przede wszystkim ma sporo pozytywów, a mianowicie bardzo dobrze kryje niedoskonałości, nie tworzy efektu maski, nie zmienia koloru w trakcie dnia i dobrze matuje.
Ma natomiast też minusy których nie jestem w stanie w nim zaakceptować tj. zapach - strasznie chemiczny i apteczny, zapycha a co najgorsze w zetknięciu z wodą czy też deszczem twarz wygląda jak u Frankensteina.
Używam tego produktu od: 3 m-cy
Ilość zużytych opakowań: w rakcie 1-go

Bardzo dobry podkład

Używałam go od lat. Bardzo dobry produkt, swietnie kryje, makijaz na nim trzyma sie bardzo dlugo (oczywiscie makijaz dobrze zrobiony..).
Po pomalowaniu sie, z uzyciem tego podkladu, po jednej imprezie moglam spokojnie isc na drugą! - taka trwałość.

Jednak zgadzam sie z opinią jednej z Uzytkowniczek, odkąd zmienili opakowanie i skład, nie jest to juz ten sam podkład, ale nadal swietny.
A przestalam go uzywac poniewaz zmniejszyli game kolorow i w zwiazku z tym najciemniejszy stał sie dla mnie po prostu za jasny (kolor warm beige jest jak dla mnie zwykłym naturalnym..)

Mimo wszystko polecam jak najbardziej!

Używam tego produktu od: 3 lata
Ilość zużytych opakowań: 10? nie pamietam dokladnie :)