St. Ives, Sensitive Skin, Apricot Scrub Gentle (Morelowy peeling do wrażliwej skóry)

Peeling przeznaczony do skóry suchej wrażliwej i delikatnej. Dokładnie złuszcza martwe komórki naskórka, usuwa tłuszcz i zanieczyszczenia. Regularnie stosowany zapobiega powstawaniu zaskórników i wągrów. Zapobiega blokowaniu porów. Pomaga przywrócić zdrowy wygląd skóry. Zawiera ponad 100% naturalnych składników

Polecajka

Bardzo lubię ten produkt. Mam do niego ogromny sentyment- jako nastolatka otrzymałam go w zestawie prezentowym. Zapach kojarzy mi się bardzo dobrze :)
Jest to połączenie kremowej nuty i takiej orzeźwiającej moreli.
Sama konsystencja to pasta z zanurzonymi drobinkami. Kosmetyk bardzo dobrze peelinguje i odżywia skórę.
Jest bardzo wydajny
Polecam :)

Dobry zdzierak

Produkt ten przypadkowo kupiłam w jednej z drogerii internetowych. Robiąc zakupy, dodatkowo z ciekawości go dorzuciłam, jako peeling mechaniczny.
Jestem z niego bardzo zadowolona. Przede wszystkim jest tani - zapłaciłam za niego jakieś 10- 15 zł, a opakowanie ma 150 ml, co wystarcza na bardzo długo. Ja swój na pewno mam już jakieś 4 miesiące i jeszcze się nie kończy.
Peeling ma bardzo przyjemny morelowy zapach. Uwielbiam go za to, że substancją złuszczającą jest pokruszona skorupa orzecha włoskiego. Produkt ma dość gęstą, kremową konsystencję. ale nie stanowi to żadnego problemu w użytkowaniu.
Jeśli chodzi o działanie, to peeling ten spełnia swoje podstawowe zadanie: złuszcza. Skóra po jego zastosowaniu jest idealnie gładka, ja za każdym razem jestem zachwycona tym efektem. Makijaż nakładany następnego wygląda 10x lepiej. Cząstki orzecha nie są jakieś mocno ostre, nigdy nie miałam podrażnienia. Nie zauważyłam żadnego dodatkowego efektu pielęgnacyjnego, ale również go nie oczekiwałam w produkcie za takie pieniądze.
Nigdy mnie nie zapchał.

Baaardzo przyjemny peeling, mój ulubiony

Bardzo lubiłam starą wersję, zarówno tę przeciwtrądzikową jak i do wrażliwej cery. Od nie wiem juz jakiego czasu kosmetyki tej marki zniknęły z półek drogerii:( Nie mogłam nigdzie ich dostać , a szukałam szczególnie tych peelingów bo bardzo je polubiłam. Wypatrzyłam gdzieś przez przypadek na allergo i kupiłam:) Mam wersję do wrażliwej skóry . Uwielbiam ten peeling za : zapach (przyjemnie morelowy), dość drobne, ale świetnie działające drobinki-po prostu czuć,że masują , pocierając lekko-nie podrażniając cerę. Peeling nie jest za rzadki, jest w sam raz, ma konsystencje takiego jakby to powiedzieć ..mokrego piasku ?Buzia po użyciu jest gładka, miękka, elastyczna i mam wrażenie,że nawilżona. Nie ma zaczerwienienia, nie pieką oczy , a działanie jest jak być powinno.Może trochę słabo z wydajnościa albo ja go za dużo nakładam:) Cieszę się ,że mogę już gdzieś dostać ten peeling i czekam aż pojawi się u nas w sklepach z polskim opisem. Polecam wypróbować .