L'Oreal Paris, Super Liner Carbon Black (Eyeliner)

L'Oreal Paris, Super Liner Carbon Black (Eyeliner)

Wyjątkowo płynna formuła eyelinera umożliwia łatwe wykonanie makijażu. Aplikator z gąbką zapewnia precyzyjne prowadzenie kreski i doskonałe podkreślenie oczu. Skoncentrowane pigmenty węglowe zapewniają długotrwałą intensywność. Głęboki czarny odcień pasujący do tuszu zapewnia wyraziste spojrzenie.

w tuszu

bezproblemowy

Tak samo doskonały jak jego brat w złotym opakowaniu.

Jego końcówka jest fenomenalna, idealną linię robi się w mgnieniu oka, tak cienką, jak i grubszą. Kolor intensywny, szybko wysycha, nie kseruje się, nie rozmazuje w ciągu dnia i nie blaknie. A zmywa się bez problemu. Jak dla mnie nie ma żadnych wad. Kocham go miłością skończoną.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilka szruk

REWELACJA

Jest to najlepszy eyeliner jaki miałam do tej pory. Robienie kreski zajmuje mi dosłownie chwilkę.

+ Ma bardzo fajny aplikator, koncówką nie jest sztywna, to jest coś w rodzaju miekkiego pisaka, nie jest zakonczony pędzelkiem

+ Nie marze się, nie osypuje.

PO PROSTU IDEAL

Ilość zużytych opakowań: cztery

Najlepszy!

Najlepszy jaki do tej pory miałam. Nie kruszy się, nie rozmazuje, ma łady, głęboki kolor, no i nie trzeba wielkiej wprawy w posługiwaniu się nim. Jest wydajny - starczył na ponad pół roku codziennego używania. Polecam!

Ilość zużytych opakowań: 2,5

Dobry eyeliner :)

Bardzo polecam ten eyeliner. Zakupienie go na pewno nie będzie stratą pieniędzy. Miałam sporo eyelinerów różnej klasy i gdyby nie to, że zamierzam dalej testować :D spokojnie bym sięgnęła po ten.
PLUSY
kolor bardzo ładny
trwały
nie kruszy się
nie pęka na powiece
wydajny
MINUSY
minusem może być specyficzny mazak (chyba tak można to nazwać), jest trochę giętki ( mi to nie przeszkadza)
niestety zauważyłam również że zniknął ze sklepów

Jednak jeżeli kiedyś się jeszcze zjawi to polecam serdecznie :P.

Używam tego produktu od: parę miesięcy

Świetny liner !

Najlepszy liner jaki miałam w życiu . Od 3 lat nieprzerwanie go używałam . Wczoraj niestety mi się skończył . Poszłam dziś pewna , że zakupie nową sztukę a tu nie ma. Myślałam , że to chwilowy brak , więc zapytałam panią ekspedientkę , która wcisneła mi liner duo również firmy loreal. Jetem zmuszona z niego teraz kożystać . Jest dobry , ale to niestety nie to samo :(
Nie rozumiem czemu wycofano tak świetny liner ...
Kreski wychodziły bardzo ładne , nawet przez początkującego. Długo się trzymał ,i szybko wysychał.

LINER IDEALNY !!!
liczę na jego powrót

Ilość zużytych opakowań: 3 zużyte.

KWC

Najlepszy jaki miałam (używałam przez ponad rok prawie codziennie :))
Plusy:
-nie rozmazuje się
-bardzo łatwo i precyzyjnie maluje się nim kreski(są średniej grubości)
-czarny lśniący kolor
-bardzo wydajny
Minusy:
-trudno nim namalować cieńką kreskę
-dostępność(aktualnie nie można go nigdzie kupić, jest dostępny zamiennik(??) super duo-bubel jakich mało , rysujący" grube krechy" :(
Używam tego produktu od: około 1.5 rokuIlość zużytych opakowań: jedno

Znalazłam sposób na jego reinkarnację : na szczęście zużytego opakowania nie wyrzuciłam -sentyment ;)
i przełożyłam część z pisakiem do pojemnika z tuszem z wersji duo i..gra(są kompatybilne)

Swietny eyeliner! Trwały, wydajny, za niewielkie pieniadze.
Dobry dla osób niedoswiadczonych, ktore dopiero uczą sie malowac kreski.
Niestety cięzko namalowac nim cieniutką kreskę za to srednie badz grube kreski wychodza idealnie:)
Nie ściera się w ciągu dnia, ma wyrazisty czarny kolor.

ŚWIETNY

super eyeliner! uzywałam juz kilku specyfików do kresek, jednak ten jest najlepszy! trwały, kolor bardzo ładny i głeboki, wprost kapitalny pędzelek, tylko nim potrafię zrobić wyjątkowo cienki i przy tym rowne kreski za jednym pociągnięciem.
nie wiem czy kupię ponownie ponieważ nie mogłam go ostatnio znaleźć i kupiłam w zamian l\\\\\\\'oreal super liner duo.
naprawde polecam!

NAJLEPSZY!!!

Zdecydowanie polecam osobom które nie umieją korzystać eyelinerem. Ja należałam do takich.
Świetnie robi kreski, wychodzą proste. Był to mój pierwszy eyeliner i chyba ostatni dopóki go nie wycofają:)
Cena odpowiednia do jakości.
Jest trwały nie rozmazuje się.

Używam tego produktu od: od roku
Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Super!

Piękna intensywna czerń, pędzelek idealny i do cienkich i do grubych kresek, w sumie namalowanie kresek na obu powiekach zajmuje mi nie więcej niż 20 seknud :) Schnie błyskawicznie, nie ściera się tak łatwo, choć mógłby być trwalszy, no ale i tak nie jest źle. Na pewno kupię go ponownie.

Używam tego produktu od: ponad tygodnia

taki o...

Napewno nie kupie go drugi raz. Stanowczo nie jestem zwolenniczka gabeczek, pedzelkiem umiem precyzyjnie namalowac i sobie i komus zarowno cienka jak i gruba kreske... niestety tym wychodzily same grubasy... Co prawda daje mu plus za carbon gloss, bardzo lubie ta serie loreala, uzywam tuszu carbon gloss :)

Używam tego produktu od: 2 miesiecy

Koszmarek

Jak w tytule - istny koszmarek. Niestety muszę się wyłamać z grona wielbicielek. Kompletnie mi nie podpasował, to nie eyeliner, tylko jakieś dziadostwo.
Źle się nakłada - aplikator powinien być sztywniejszy, po całym dniu naniesiona kreska łuszczy się co wygląda wyjątkowo nieestetycznie, na dodatek mnie osobiście odpycha konsystencja i ten jakby "mokry, lśniący połysk" nawet po wyschnięciu, jak jakiś lakier do paznokci.
Każda próba użycia kończyła się utratą cierpliwości i nie chodzi o moje umiejętności, bo praktykę mam sporą jeśli chodzi o używanie tego typu kosmetyków.
Niestety nie polecam tego produktu, nie tego oczekiwałam :/
Używam tego produktu od: nie używam
Ilość zużytych opakowań: jedno, ledwo napoczęte