TRESemme, Szampon do włosów zniszczonych Biotin+ Repair 7 z Biotyną i kompleksem Pro-Bond

Szampon TRESemmé Biotin+ Repair 7 z unikalną formułą wzbogaconą biotyną i kompleksem Pro-Bond już od pierwszego użycia widocznie poprawia wygląd włosów zniszczonych działaniem czynników chemicznych, podwyższonej temperatury oraz uszkodzeń mechanicznych, a z każdym myciem jeszcze wyraźniej poprawia ich kondycję.

Dzięki szamponowi TRESemmé Biotin+ Repair 7 możesz cieszyć się odświeżonymi i widocznie zadbanymi włosami. Włosy są miękkie, wygładzone, lekkie i błyszczące. Nie puszą się i nie plączą, rozczesują jak po użyciu odżywki.

Szampon TRESemmé Biotin+ Repair 7 jest bardzo wydajny, dobrze sprawdza się do włosów suchych, niesfornych, elektryzujących się. Ma bardzo przyjemny zapach. Nie obciąża włosów.

w tubie
Skóra głowy
przetłuszczająca się, normalna
do włosów przetłuszczających się, do włosów suchych i zniszczonych
oczyszczające, regenerujące, wzmacniające, termoochronne

super :)

Moje włosy są przesuszone od suszarki, prostownicy, farby do włosów. Po umyciu włosów tym szamponem nie potrzebuje użycia prostownicy do ich wygładzenia. Włosy są lśniące i megaa miękkie.

dobry

Dobrze myje i pachnie, nie brudzi rąk i nie wysusza jak niektóre fioletowe szampony. Nadaje sie do codzienno uązytko w moim odczuciu, aczkolawiek ja przeplatam z drugim mocniej nawilżającym szamponem.

Ekstra!

Razem z odżywką tworzy bardzo zgrany duet! Bardzo fajny szampon, wieczornej pogrubia włosy, są bardziej podatne na stylizacje, lepiej się układają. Jednak ja używam go zamiennie z innym szamponem, bo czasem trochę obciąża.

Szamponu używam raz na jakiś czas i po jego zastosowaniu mam zawsze miękkie w dotyku włosy. Szampon jest bardzo wydajny - wystarczy naprawę niewielka ilość, by umyć całą skórę głowy i włosy.

świetny! Stosuję od lat :)

Mam włosy blond wysokoporowate. Używam tego szamponu na zmianę z innymi, ciągle do niego wracam :)
Szampon ma delikatny zapach, dobrze się pieni, włosy sa oczyszczone ale i też dobrze odżywione.

Świetny szampon

Po paru dniach używania szamponu widać poprawę w wyglądzie włosów. Oczywiście włosy są też miękkie i gładkie, ale czasami je obciążają. Poza tym, świetny produkt, bardzo ładny zapach oraz opakowanie, choć cena mogłaby być lepsza.

Dobry szampon

Szampon ma przyjemny zapach ,zamknięty jest w wygodnym opakowaniu.Bardzo dobrze się pieni , jest wydajny.Myje włosy dwukrotnie , są oczyszczone , wygładzone.Jeśli chodzi o regenerację włosów , niestety nie zauważyłam , ale oczywiście nie ma co wymagać takich rezultatów po samym szamponie więc nie spodziewałam się cudów na mojej głowie.Ogólnie polecam owy szampon :)

Idealny do blond

Jako osoba po 50 . Farbując od lat włosy na kolor blond miałam różne odcienie . Czasem ten kolor był szary i brzydki. Po przeczytaniu opinii na temat tego produktu postanowiłam że go kupię . I to był strzał w 10 . Mój kolor stal się " żywy " ładnie wygląda . Ma ładny kolor blondu bez efektu żółty pasemek . Szampon jest wydajny ,dobrze się pieni. Dobrze oczyszcza skórę głowy i włosy . Nie uczula ,nie powoduje łupieżu.

Sama nie wiem, choć nie gwarantuje długotrwałego odżywienia

Pierwsze zastosowanie szamponu było bardzo przyjemne. Zapach i konsystencja zaskakująco dobre. Produkt świetnie rozprowadza się na włosach, dobrze się pieni dzięki czemu przyjemna piana w mgnieniu oka otula włosy. Produkt nie powodował żadnych podrażnień, uczuleń czy swędzenia skóry. Po wysuszeniu włosy były niezwykle gładkie, miękkie w dotyku, nawilżone i odżywione. Po uzupełnieniu pielęgnacji o odżywkę, włosy były niezwykle „sypkie”, a zarazem uniesione od nasady. Czy zostały skutecznie odżywione i był to długotrwały efekt? Raczej nie. Po zużyciu całego opakowania nie zauważyłam, by moje włosy kondycyjnie osiągnęły wyższy poziom...
Przyznaję, ze zaskoczyła mnie wydajność tych produktów, bo nie mogłam się wręcz doczekać, aż szampon i odżywka się skończą.... abym mogła napisać recenzję ???? (zaznaczam, że mam długie włosy i myję je co 2-3 dzień)
Podsumowując, zarówno szampon jak i odżywka, nie do końca dały mi ten efekt, którego bym się spodziewała - nie były długotrwałe. Po zakończeniu stosowania tych produktów, moje włosy wróciły do „starej” formy. Jedynie w trakcie stosowania tych produktów, były gładkie i nawilżone, ale z czasem mam wrażenie, że dość mocno obciążone, co skutkowało szybszym ich przetłuszczaniem...

Bardzo dobry szampon

Szampon ma gęstą, kremową konsystencję. Pięknie pachnie, dobrze się pieni i jest wydajny. Po jego użyciu włosy ładnie wyglądają, są błyszczące, gładkie, bardzo miękkie i łatwo się rozczesują. Szampon dobrze oczyszcza włosy i co ważne nie wysusza skóry głowy i nie powoduje łupieżu. Nie obciąża także włosów. Bez użycia odżywki radzi sobie bardzo dobrze. Polecam!

Bez efektu WOW

Gdyby to był jakiś mało znany szampon w cenie regularnej ok.13zł wtedy byłabym nim zachwycona i wymieniałabym jego zalety.
Tylko ten konkretny szampon widzę w co drugiej reklamie w tv, w magazynach modowych i w internecie. A jego cena regularna nie należy do najniższych i nie będzie na niego stać niezarabiającej nastolatki, a i gospodyni domowa z określonym budżetem pewnie wybierze coś tańszego.
Dlatego jeśli już wydamy większa kasę na szampon oczekujemy efektu wow, a tu jest po prostu czysta głowa z miękkimi włosami.
Owszem włosy z czasem stają się bardziej
wygładzone tj. nie puszą się i nie plączą TAK MOCNO podczas rozczesywania, ale efektu regeneracji nie zauważyłam.
Szampon jest wydajny dzięki swojej gęstej konsystencji , poza tym mocno się pieni.
Ma przyjemny, słodki, elegancki zapach, który długo się utrzymuje.
Ale czy to w jakiś sposób go wyróżnia spośród innych szamponów z półki cenowej +20zł?
Myślę, że w tym przypadku reklama przebiła produkt.

Fajny szampon

Szampon kupiłam w drogerii na promocji. Ma ładne opakowanie i dobrze wydobywa produkt. Szampon ma gęstą, białą konsystencję. Dobrze się pieni i wmasowuje. Nie ma też problemu z jego wypłukaniem. Nie wysusza włosów, są miękkie i ładnie błyszczą. Mam wrażenie że moje włosy po ostatnich naturalnych szamponach potrzebowały właśnie czegoś "innego" i ten szampon im to dał.

Polecam :)